پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

دستور رییس جمهور به استاندار آذربایجان شرقی برای تسریع در روند کمک‌رسانی به سیل‌زدگان(97)

رییس جمهور در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل؛ و همچنین وزیر نیرو که به نمایندگی از ایشان در راس هیاتی در منطقه حضور یافته است، در جریان آخرین وضعیت امداد و رسیدگی به سیل زدگان این سه استان و خسارات ها قرار گرفت.


دولت تمام قد در کنار سیل زدگان آذربایجان شرقی است(173)

وزیر نیرو در مقام نماینده ویژه رییس جمهوری با اشاره به بروز سیل در آذربایجان شرقی گفت: برای کمک به سیل زدگان این استان از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنیم و دولت تمام قدر در کنار آنان است.


فردا یکشنبه در آذربایجان شرقی عزای عمومی اعلام شد(99)

در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه جاری شدن سیل در برخی از نقاط استان، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی فردا یکشنبه را در استان عزای عمومی اعلام کردند.


نماینده ویژه رییس جمهور وارد تبریز شد(75)

وزیر نیرو ظهر امروز از طرف دولت و شخص رئیس جمهوری برای بازدید از مناطق سیل زده و رسیدگی به امور سیل زدگان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد.


اجساد 28 قربانی سیل در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر پیدا شد(137)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با تلاش نیروهای امدادی و نظامی تا کنون جسد 28 نفر از سیل زدگان شهرستان های عجب شیر و آذرشهر در استان پیدا شده است.


با تاکید وزیر کشور در مناطق سیل‌زده آذربایجان شرقی حضور یافتم(53)

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: به دنبال بارندگی ها و سیلاب های رخ داده در آذربایجان شرقی، بنا به تاکید وزیر کشور جهت رسیدگی به وضعیت سیل زدگان در منطقه حضور یافته ام.


هیاتی برای رسیدگی به روند امدادرسانی به سیل زدگان، عازم استان های شمال غربی کشور ‏شد(94)

رییس جمهور، هیاتی را به ریاست مهندس حمید چیت چیان وزیر نیرو مامور کرد که با حضور و سرکشی در ‏استان های آذربایجان غربی و شرقی و همچنین اردبیل، به روند امدادرسانی به سیل زدگان رسیدگی و اقدامات انجام شده را گزارش دهند.


امدادرسانی به سیل‌زدگان و جستجوی مفقودان با جدیت ادامه دارد(156)

معاون سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان شرقى در خصوص آخرين وضعيت مناطق سيل زده، اظهار داشت: از ديروز دستگاه هاي امدادرسان و نيروهاي سپاه و ارتش و نيروي انتظامي در منطقه حضور دارند و امداد رساني آغاز و با جدیت همچنان ادامه دارد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر(174)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، جان باختن تعدادی از هموطنان را در حادثه سیل روز گذشته در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر تسلیت گفت.


بارش بی‌سابقه باران در دو روز اخیر در استان/ استاندار شخصا پیگیر مسائل سیل‌زدگان است(132)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس اعلام هواشناسی استان در دو روز اخیر به طور متوسط 40 میلی متر باران در استان باریده که در 15 سال اخیر بی سابقه بوده و موجب جاری شدن سیل، طغیان رودخانه ها و آبگرفتی معابر در نقاط مختلف استان شده است.


صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان در فرودگاه بین‌المللی تبریز(85)

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: با راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور روادید در فرودگاه بین المللی تبریز، صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان حداکثر در مدت دو دقیقه در این فرودگاه انجام می شود.


تسهیل رفت‌وآمد به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است(120)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تسهیل رفت‌وآمدهای تجاری و گردشگری به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است، گفت: مدیریت استان آماده است از برنامه‌های وزارت امور خارجه در این زمینه حمایت کند.