خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

جذب سرمایه‌گذاری خارجی و استفاده از منابع فاینانس برای افزایش تولید و اشتغال در استان(133)

استاندار آذربایجان شرقی بر جذب سرمایه‌گذاری خارجی و منابع فاینانس برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان و افزایش تولید و اشتغال، گفت: 90 درصد از بودجه، صرف امور جاری می‌شود و مدیران نباید برای پیشبرد پروژه‌ها منتظر تخصیص اعتبارات باشند.


تبریز 2018، فرصت مناسبی برای بازتعریف بحث گردشگری سلامت است(122)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز 2018، فرصت مناسبی برای بازتعریف بحث گردشگری سلامت است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همکاری دست‌اندرکاران حوزه سلامت، بسته‌هایی را تعریف کنند تا فرصت ازدست‌رفته گردشگری سلامت را بار دیگر احیا کنیم.


هیچ محدودیتی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی نداریم/ علاقه‌مندتوسعه روابط با کشورهای پیشرفته هستیم(137)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب و عزم جدی دولت دوازدهم برای توسعه روابط با کشورهای مختلف، گفت: توجه ویژه دولت به استان آذربایجان شرقی، باعث شده است که هیچ محدودیتی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی و همکاری‌های اقتصادی و تجاری با کشورهای جهان نداشته باشیم.


ضرورت توجه به اقتصاد حوزه آی‌تی در تبریز / فعالیت‌های جزیره‌ای در بخش فناوری پاسخگو نیست(47)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به جایگاه برجسته شهر تبریز در حوزه های مختلف اقتصادی گفت: متاسفانه در بخش آی تی ما نتوانسته ایم به جایگاه مطلوبی در کشور دست یابیم.


جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی در شهرک صنعتی شهید سلیمی برگزار شد(84)

به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک، جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی در شهرک صنعتی شهید سلیمی برگزار شد.


استاندار آذربایجان شرقی: شهید قصاب عبدالهی از شجاع‌ترین فرماندهان لشکر عاشورا بود(183)

استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز در منزل شهیدان مرتضی و اصغر قصاب عبدالهی در تبریز حضور یافت و در فضایی صمیمانه با مادر و برادران این دو شهید بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کرد.


شهدا برگزیدگان الهی هستند(131)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه شهدا، برگزیدگان الهی هستند، گفت: کسانی که به افتخار شهادت نائل می‌شوند ویژگی‌های ممتازی نسبت به دیگران دارند که آنها را شایسته گزینش در درگاه الهی می‌کند.


نحوه اعتراض به نتایج بررسی مدارک داوطلبان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های استان(3720)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آن‌دسته از داوطلبان شرکت در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان که نسبت به نتیجه بررسی مدارک داوطلبان اعتراض دارند می‌توانند از طریق فرم رسیدگی به شکایات، اعتراض خود را اعلام کنند.


تبریز باید بار دیگر به مرکز تجارت کشور و حلقه اتصال شرق و غرب تبدیل شود(200)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر احیای جاده ابریشم و رونق تجاری استان در این محور، گفت: باید تلاش کنیم تا آذربایجان شرقی همچون گذشته درخشان و پرافتخار خود، بار دیگر به مرکز تجارت کشور و حلقه اتصال تجارت شرق و غرب تبدیل شود.


جامعه‌اى كه از توانمندى تمام افراد خود استفاده نكند، جامعه‌اى معلول است(102)

معاون سياسى و امنيتى استاندار آذربايجان شرقى بر لزوم استفاده از توانمندى معلولان در جامعه تاكيد كرد.


نقد رسانه‌ها نباید باعث دلسردی افراد شود(96)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فاصله بین نقد و انتقاد از مو نازک‌تر است، گفت: نقد رسانه‌ها نباید باعث دلسردی افراد شود.


استاندار: از نقش خبرنگاران در انعکاس موفقیت‌های استان قدردانی می‌کنم(148)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: موفقیت‌های استان در چهار سال گذشته، با اطلاع‌رسانی اصحاب رسانه و خبرنگاران، بازتاب ملی و بین‌المللی داشته است.