12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت استان در حال انجام است(80)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه در سفر به تبریز، با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


20 طرح بهداشتی و درمانی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(110)

20 طرح بهداشتی و درمانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده‌های معظم دو شهید عملیات رمضان دیدار کرد(117)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل خانواده‌های شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی که در عملیات رمضان به شهادت نائل شده‌اند، در فضایی صمیمی با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.


روند مبارزه با اعتیاد در استان، از نظر مردم رضایت‌بخش است(89)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه اقدامات و فعالیت های انجام شده در استان در راستای مبارزه با اعتیاد، بیش از تکالیف کشوری بوده و تمامی این اقدامات و موفقیت ها، ناشی از دلسوزی و هماهنگی تمامی مدیران مربوطه و به ویژه استاندار محترم می باشد.


تحقق 87 درصد از مصوبات سفر استانی هیأت دولت به آذربایجان شرقی(82)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: به صورت میانگین 87 درصد از 26 مصوبه سفر اردیبهشت سال 94 هیات دولت به این استان محقق شده است.


تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور(125)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور است.


بحث جنسیت در مقوله اقتصاد نابجاست(80)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضروت حضور بانوان در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی گفت: نگاه جنسیتی در فعالیت های اقتصادی نابجاست.


تکمیل اطلس زنان و اجرای سند توسعه زنان و خانواده در دستور کار است(105)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توسعه نقش زنان در استان، تنظیم و تکمیل اطلس زنان و خانواده و اجرای سند توسعه زنان و خانواده استان در دستور کار قرار دارد.


پیش‌بینی 300 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های تبریز 2018/ درخواست اعتبار از دستگاه‌های مرکزی(162)

استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پروژه‌های تبریز 2018 با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تبریز و آذربایجان شرقی آماده میزبانی شایسته از گردشگران کشورهای اسلامی است.


تحقق اهداف نظام بدون مشارکت زنان امکان‌پذیر نیست(122)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق اهداف نظام ازجمله سیاست‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی بدون حضور و مشارکت زنان میسر نیست.


تبریز 2018 پیش زمینه‌ای برای تبدیل تبریز به برند جهانی(154)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشنهاد طرح پلیس گردشگری و بررسی این طرح در کارگروه ها، گفت: با توجه به فرصت کمی که تا آغاز سال 2018 داریم دستگاه ها منتظر تحقق سریع اعتبارات از مرکز نباشند و کارها و برنامه های مورد نظر خود در راستای این امر را ادامه دهیم


تروریست ها از خشم سلحشوران ایران اسلامی در امان نخواهد ماند(109)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به یقین اماکن، محل های استقرار، سنگرها و پناهگاه های تروریست ها از خشم سلحشوران ما در امان نخواهند ماند و اعتقاد راسخ و ایمان داریم که خشم و انتقام الهی بر سر این جنایتکاران فرود خواهد آمد و آن روز زیاد دور نخواهد بود