بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد(89)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد.


کار فرهنگی در فضای مناقشه و جنجال امکان‌پذیر نیست/ باید امنیت فکر، قلم و زبان برقرار باشد(86)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضایی که پرمناقشه و پرجنجال باشد کار فرهنگی در ان انجام نمی شود، زیرا فرهنگ از جنس نرم است و نمی توان آن را در محیط مناقشه، انتقام و جنگ روانی انجام داد.


دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد/ جوانان تنها زبان صداقت را می‌شناسند(114)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد، زیرا هر دولتی آنان را باور نداشته باشد، بیراهه می رود، گفت: یک واقعیت را به عنوان عضو کابینه بیان می کنم و آن هم اینکه به شدت با بازی کردن با جوانان مخالف هستیم.


باید امکانات مناسب لازم برای زندگی بهتر عشایر را فراهم کنیم(92)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عشایر ذخایر انقلاب هستند و باید امکانات مناسب و زیرساخت های لازم برای زندگی بهتر آنان را فراهم آوریم.


نظارت بر اجرای پروژه‌های عمرانی در استان تشدید می‌شود(131)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی استان تاکید کرد و گفت: در راستای پیشگیری از حوادث و رعایت کیفیت در زیربناهای استان، نظارت بر اجرای پروژه ها تشدید می شود.


تبریز، خانه هنرمندان است/ هیچ مکتبی به اندازه اسلام، الهام‌بخش هنرمندان نبوده است(143)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز خانه هنرمندان است، گفت: تبریز در طول تاریخ مهد هنرمندان، شعرا و دوست‌داران فرهنگ و هنر بوده و امروز آماده پذیرای هنرمندان از تمام نقاط دنیاست.


تشریح روند سامان‌دهی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا(238)

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 9 خود، روند ساماندهی تبلیغات نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی و آگاهی از فعالیت های تبلیغاتی در این فضا را تشریح کرد.


آموزش و پرورش زیرساخت توسعه استان است/ معلمی، جایگاه تربیت انسان‌هاست(159)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه آموزش و پرورش زیرساخت توسعه استان است، گفت: حرکت جامعه به‌سوی سعادت و پیشرفت، نیازمند تربیت انسان‌های شایسته و ارزش‌مند است که این مهم به دست جامعه فرهنگیان و معلمان امکان‌پذیر است.


اندیشه‌های امام برای نسل جوان تبیین شود/ ملت ایران از هر مظلومی حمایت می‌کند(173)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تبیین اندیشه‌ها و نظرات امام راحل برای جوانان، اظهار کرد: سالگرد ارتحال امام، فرصت مناسبی است تا اندیشه‌های آن بزرگوار را برای جوانانی که فرصت حضور در زمان او را نداشتند معرفی کنیم.


استاندار آذربایجان شرقی با دو تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد(140)

استاندار آذربایجان شرقی در گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با حضور در منزل دو تن از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس در تبریز، از رشادت، صبر و استقامت ایثارگران و خانواده‌های آنان قدردانی کرد.


تسریع در فرهنگ‌سازی ترافیک با همکاری تشکل‌های مردمی و آموزش‌های شهروندی(82)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرداری تبریز در بخش تامین زیرساخت‌های نرم افزاری کنترل تخلفات ترافیکی و آموزش شهروندی نقش موثری ایفا کرده است.


تسریع در راه‌اندازی پنجره واحد گمرک به‌منظور تسهیل در مبادلات اقتصادی(120)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تکمیل و بهره برداری از پنجره واحد گمرک، گفت: برای تسهیل در مبادلات اقتصادی نیازمند بهره برداری هرچه سریع تر از این سامانه هستیم.