قدردانی از خدمات صادقانه سردار نصرتی/ مبارزه با اعتیاد وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های سردار نصرتی در مدت تصدی مسئولیت دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بر همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌های اجرایی با دبیر جدید این شورا تأکید کرد و گفت: مبارزه با اعتیاد به‌‌عنوان مهم‌ترین آسیب اجتماعی، وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است.

تامین کالاهای اساسی در استان در حد مطلوبی است/ افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 156 شرکت پخش در سطح استان خبر داد و گفت: این شرکت ها در بخش توزیع مواد غذایی، مواد بهداشتی، دارویی و اقلام دیگر فعال هستند.

لزوم بازنگری در برخی از قوانین موجود کشور/ اجرای قانون نباید موجب نارضایتی مردم شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقص قوانین یکی از مشکلات اساسی موجود در کشور است، گفت: با وجود این مشکلات، مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کرده و به بهانه اجرای قانون، موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

حل مشکلات اقتصادی، نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری موضوعات است(90)

استاندار آذربایجان شرقی حل مشکلات اقتصادی را نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری مسائل دانست و گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند ارتقای کیفیت تولید داخلی است.


مدیریت در نظام اسلامی نعمت الهی است/ مسئولان در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم بکوشند(69)

استاندار آذربایجان شرقی مدیریت در نظام اسلامی را نعمت الهی و مسئولیت شرعی دانست و از همه مسئولان و فرمانداران استان خواست تا از این فرصت در جهت حل مشکلات مردم به‌ویژه مشکلات اقتصادی و اشتغال استفاده کنند.


سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی در تبریز گرامی داشته شد(54)

مراسم هجدهمین سالگرد شهادت سرلشگر شهید علی صیاد شیرازی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران، فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان استان در مجتمع فرهنگی سینما سرباز تبریز برگزار شد.


متروی تبریز جزو سه پروژه اولویت‌دار استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود(74)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گسترش حمل و نقل عمومی در توسعه استان، گفت: متروی تبریز جزو مهم‌ترین پروژه‌های این حوزه است که در سفر رئیس جمهور به استان به‌عنوان یکی از سه پروژه اولویت‌دار برای تخصیص بودجه به هیأت دولت پیشنهاد خواهد شد.


حل مشکلات نیازمند شناخت کافی از آنهاست/ مشکلات را باید عاقلانه حل کرد(78)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه باید مشکلات را عاقلانه و باتدبیر و تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی حل کنیم، گفت: نباید از بیان مشکلات ابا داشته باشیم، تا زمانی که نتوانیم مسائل و مشکلات را مطرح کرده و به خوبی بشناسیم نمی‌توانیم برای حل آنها قدم برداریم.


مراقبت از سلامت اداری از اصول بدیهی نظام است/ کار در حراست، ایثار است(145)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مراقبت از سلامت نظام اداری و خدمت‌رسانی به مردم جزو اصول بدیهی در همه نظام‌های سیاسی است که در نظام اسلامی به طریق اولی باید مورد توجه قرار گیرد.


عملکرد چشمگیر نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها/ نفوذ ایران در عرصه بین‌الملل اثبات شده است(122)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها چشمگیر و قابل توجه است، اظهار داشت: امروز ایران در منطقه‌ای پرتلاطم، جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست و این امنیت را مرهون حمایت مردم از نظام، هدایت رهبری و جان‌فشانی نیروهای امنیتی هستیم.


مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد/ جزو استان‌های سفید کشور هستیم(90)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در بحث اعتیاد، جزو استان‌های سفید کشور هستیم، گفت: مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد و این موضوع جزو سیاست‌های نظام و رهبری است.


جلوی سوءاستفاده از منفذهای قانونی برای قاچاق کالا باید گرفته شود(85)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بخشی از قاچاق با سوءاستفاده از منفذهای قانونی انجام می‌شود، گفت: کمیسیون‌های تخصصی مبارزه با قاچاق کالا باید این منفذها را شناسایی و برای مسدود کردن آنها طرح‌های عملیاتی ارائه کنند.


مصطفی مولوی فرد، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه شد(174)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه منصوب کرد.


رصد پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری/ تمام مدیران برای جذب سرمایه‌گذاری پاسخگو باشند(78)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، باتاکید بر پیگیری جدی پروژه های سرمایه گذاری در استان گفت: انتظار داریم مرکز خدمات سرمایه گذاری رصد و کنترل تمامی پروژه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در بخش های مختلف عهده دار شود.


مدیریت بهینه منابع آبی نیازمند همراهی فعالان بخش کشاورزی است(83)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: منابع آبی عمده‌ای در بخش کشاورزی مصرف می‌شود که مدیریت بهینه آن، نیازمند همراهی و مشارکت بیش از پیش کشاورزان و فعالان این حوزه است.