12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

آماده برگزاری برنامه‌های صندوق جمعیت سازمان ملل در تبریز هستیم(98)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای اجرای برنامه‌های صندوق جمعیت سازمان ملل متحد خبر داد و گفت: در آستانه تبریز 2018، تلاش می‌کنیم برنامه‌ها و همایش‌های مختلف بین‌المللی را به میزبانی تبریز برگزار کنیم.


بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی در شهرک صنعتی شهید سلیمی(79)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کرد.


بازدید سایبری کارشناسان پدافند غیرعامل از دستگاه‌های اجرایی استان(48)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به بازدیدهای سایبری از دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: این بازدیدها به منظور تقویت امنیت سایبری دستگاه‌های اجرایی استان و با همکاری اساتید دانشگاهی، مرکز مدیریت راهبردی افتا و قرارگاه سایبری انجام می گیرد.


ایجاد شرکت‌های مشترک صادراتی/ توسعه روابط با شتاب بیشتر ادامه خواهد یافت(208)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ایجاد شرکت‌های مشترک بین ایران و آذربایجان، گفت: روابط اقتصادی دو کشور وارد مرحله‌ای شده است که باید بخش خصوصی دو طرف با همکاری یکدیگر وارد بازارهای جدید جهانی شوند.


هیچ نگرانی در حوزه پدافند غیرعامل نداریم/ تعلل در این حوزه قابل قبول نیست(185)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری رزمایش‌های مختلف در حوزه پدافند غیرعامل، گفت: با آمادگی‌های ایجادشده، هیچ‌گونه نگرانی در ارتباط با پدافند غیرعامل نداریم.


طول بزرگراه‌های استان در سه سال گذشته، 160 کیلومتر افزایش یافت(114)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افزایش 160 کیلومتری طول بزرگراه های استان در سه سال گذشته خبر داد و گفت: طول بزرگراه های استان در این مدت به 450 کیلومتر رسیده است.


تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های استان(3056)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: امکان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات نیروهای قراردادی و موقت شهرداری‌های استان در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی طی هفته جاری ایجاد خواهد شد.


لحظه‌ای نباید از مبارزه بی‌امان با مواد مخدر غفلت شود(157)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزه بی‌امان با اعتیاد و سوداگران مرگ، مهم‌ترین اولویت مستمر مدیریت ارشد استان است، گفت: معتقدم که اگر یک روز در راه مبارزه با مواد مخدر، غفلت و کوتاهی کنیم به وضعیت اسفناک در سال‌های نه‌چندان‌دور بازمی‌گردیم.


توجه بیشتر به ظرفیت‌های معادن سنگ استان/ استفاده از منابع صندوق توسعه ملی(152)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه بیش‌ازپیش به ظرفیت‌های معادن سنگ استان، گفت: با توجه به پیش‌بینی شورای معادن استان‌ها در برنامه ششم توسعه، تصمیمات مناسب برای توسعه این بخش در سریع‌ترین زمان ممکن اتخاذ خواهد شد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان پوررادی(76)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان امیر و رضا پوررادی را تسلیت گفت.


تفکر تضعیف دولت، کوته‌بینانه است/ هر کاری در جهت کاهش مشکلات مردم، عین عبادت است(85)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه بعضی‌ها عزت خود را در تحقیر و تضعیف دولت می‌بینند که این نوع تفکر، کوته‌بینانه است، گفت: همه باور ما بر تحقق اهداف و آرمان‌های امام و شهداست و معتقدیم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و انقلابی واقعی کسی است که برای خدمت به مردم تلاش می‌کند.


استمرار طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم/ این طرح، رضایت‌مندی مردم را افزایش داده است(92)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان در زمان دولت قبل به حالت بحرانی رسیده بود، گفت: خوشحالیم که با اجرای طرح تحول نظام سلامت، شاخص‌های بهداشتی استان در چهار سال گذشته بهبود یافته و امیدواریم با تداوم این طرح در دولت دوازدهم، اهداف آن به‌طور کامل تحقق یابد.