قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

پدافند غیرعامل راهی برای مبارزه با تهدیدهای نوظهور است(54)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: پدافند غیرعامل راهی برای مبارزه با تهدیدهای نوظهور است.


لزوم استفاده از مشاوران متخصص و الگوهای مناسب در عمران و اشتغال روستایی(101)

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم استفاده از نظرات مشاورین متخصص و الگوهای موفق و مناسب در زمینه عمران و اشتغال روستایی تاکید کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از بزرگراه خواجه - ورزقان و مجتمع مس سونگون(81)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان ورزقان، از دو پروژه زیربنایی و مهم این شهرستان بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها قرار گرفت.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران(84)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از ابراز مهر و محبت اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت انتصاب وی به سمت استانداری قدردانی کرد.


کارگاه آموزشی تغذیه ورزشی و پیشگیری از اختلالات غذایی برگزار شد(46)

کارگاه آموزشی تغذیه ورزشی و پیشگیری از اختلالات غذایی به همت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با حضور بانوان شاغل در ادارات استان، رؤسای هیات‌های ورزشی و مربیان و ورزشکاران زن برگزار شد.


اقتصاد دانش‌بنیان، شاه‌بیت اقتصاد مقاومتی/ فناوری‌های نوین فرصت جدیدی برای ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری است(73)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تجاری‌سازی فناوری‌های نوین از طریق نمایشگاه نوآوری و فناوری در تبریز، گفت: فناوری‌های نوین فرصت جدیدی برای ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری است که باید در عصر حاضر از این فرصت برای توسعه کشور نهایت بهره را برد.


اختصاص یک درصد از بودجه تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان به طرح‌های پدافند غیرعامل(55)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان‌ شرقی از اختصاص یک درصد از بودجه تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان به طرح‌های پدافند غیرعامل و حمایت مطلوب سازمان برنامه و بودجه استان از این طرح‌ها خبر داد.


لزوم استفاده از فناوری‌های روز در بخش معدن/ فعالیت‌های معدنی نباید باعث تخریب محیط زیست شود(81)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه باید مجهز به فناوری‌های روز باشیم، گفت: زمان تخریب محیط‌ زیست و انرژی به بهانه کشف و استخراج معادن به پایان رسیده و باید از فنّاوری‌های روز دنیا استفاده کنیم تا در عین بهره‌برداری از معادن، منابع طبیعی را نیز حفظ کنیم.


تقویت پدافند غیرعامل به اندازه تقویت قوای دفاعی کشور اهمیت دارد(105)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: همچنان که افزایش آمادگی نیروهای مقتدر جمهوری اسلامی و تقویت توان دفاعی کشور، مهم است، توجه به اصول پدافند غیرعامل و تقویت این موضوع در کشور نیز به همین اندازه و شاید بیشتر حائز اهمیت است.


فقر فرهنگی نتیجه کتاب نخواندن است/ لزوم عزم ملی برای ترویج کتاب‌خوانی(85)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم اهتمام جدی مسئولان برای ترویج کتاب خوانی تاکید کرد و گفت: اگر مردم کتاب نخوانند به فقر فرهنگی دچار می شویم.


علاقه‌مند گسترش همکاری‌های مشترک با کشور ایتالیا هستیم(81)

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع انسانى استاندار آذربایجان شرقی بر افزایش همکاری و سرمایه‌گذاری‌های مشترک با کشورهای مختلف تأکید کرد و گفت: استان آذربایجان شرقی علاقه‌مند گسترش همکاری با کشور ایتالیاست.


مقابله با کم‌آبی و استفاده بهینه از منابع آب، عزم ملی می‌طلبد(65)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه مقابله با کم آبی و استفاده بهینه از منابع آب، عزم ملی می طلبد، گفت: با همکاری و همراهی مردم و استفاده مناسب از آب موجود می توان مشکل کم آبی را تا حدود زیادی حل کرد .