تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

اولین نشست کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی برگزار شد(47)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع تهدیدات، بر ضرورت تهیه مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل شهرها توسط شهرداران تاکید کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از روند عملیات اجرایی آزادراه تبریز- مرند- بازرگان بازدید کرد(141)

استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز از روند عملیات اجرایی قطعه نخست پروژه آزادراه تبریز- مرند- بازرگان بازدید کرد.


برای رسیدن به جامعه ایمن و سالم، هیچ تأخیری جایز نیست(69)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی جامعه ایمن و سالم را لازمه توسعه‌یافتگی دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف، هیچ تأخیری جایز نیست.


طرح‌های کارورزی و مهارت‌آموزی، معیار ارزیابی عملکرد استان در حوزه اشتغال است(57)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نحوه اجرای طرح‌های کارورزی و مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی جزو معیارهای ارزیابی عملکرد استان در حوزه اشتغال است و در خود استان نیز به‌عنوان شاخص ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول خواهد بود.


می‌توانیم پیشنهادهای عملی برای حل مشکلات ارزی ارائه کنیم/ نقاط آسیب‌پذیر باید شناسایی شود(60)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ارائه راهکارهای کارشناسی برای حل مسائل و مشکلات ارزی تولیدکنندگان و صاحبان صنایع، لزوم شناسایی نقاط آسیب‌پذیر و مدیریت آسیب‌های حوزه ارز را یادآوری کرد و گفت: دیدگاه‌های مختلف در این زمینه باید به یک نقطه مشترک برسد.


مردم ناخواسته در جنگ روانی دشمن قرار نگیرند/ توجیه اقتصادی برای کمبود کالای اساسی وجود ندارد(61)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فشار روانی اقتصادی که در جامعه به چشم می خورد گفت: این جنگ روانی اقتصادی را دشمن ایجاد کرده است و متاسفانه توسط برخی از مردم نیز خواسته و یا ناخواسته مورد همراهی قرار می گیرد.


استاندار آذربایجان شرقی از دو هنرمند پیشکسوت استان تجلیل کرد(58)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با دو تن از هنرمندان استان، از زحمات و تلاش‌های آنان در راه اعتلای فرهنگ و هنر این سرزمین قدردانی کرد.


مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان کار بسیار ارزشمندی است/ لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی در آموزش و پرورش(38)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان کار بسیار ارزشمندی است، گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان با رویکرد مهارت‌آموزی، از جمله کارهای خوبی است که آموزش و پرورش برای تابستان امسال برنامه‌ریزی کرده است.


گردش مالی معادن در استان انجام شود/ ضرورت انتقال حساب‌های مس سونگون به بانک‌های استان(62)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معادن مختلفی همچون خاک چینی، مس و طلا در این خطه وجود دارد، گفت: باید گردش مالی همه معادن موجود در خود استان و نه خارج از آن انجام شود.


عملکرد رضایت‌بخش هلال احمر، اعتماد مردم را جلب کرده است(36)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش هلال احمر در حوادث و بحران‌ها، گفت: جمعیت هلال احمر نهاد ارزشمندی است که شاخصه مهم نیروهای آن، چابکی در حوادث و سرعت عمل و دقت در امدادرسانی به حادثه‌دیدگان است.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات مردم رسیدگی کرد(68)

استاندار آذربایجان شرقی در دهمین جلسه ملاقات مردمی، به مسائل و مشکلات تعدادی از مراجعان رسیدگی و دستورهای لازم را در این خصوص به مسئولان ذی‌ربط صادر کرد.


استقرار میز خدمت حضوری در استانداری با ارائه 37 خدمت به مردم استان(108)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از استقرار میز خدمت حضوری در استانداری خبر داد.