تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی/ مردم آذربایجان روسفید شدند(150)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تحریم‌کنندگان سپاه، انقلاب، ارزش‌ها و مردم را هدف قرار داده‌اند، گفت: سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی؛ چراکه این نهاد انقلابی به برکت خون شهدا، پایدار و جاودان شده است.


برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و بررسی شد(78)

در نشستی با حضور معاون وزیر دادگستری در تبریز، برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و دیدگاه‌های مسئولان دستگاه‌های مرتبط در این خصوص بررسی شد.


یادداشت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش(108)

استاندار آذربایجان شرقی در یادداشتی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، به‌روزرسانی قانون تشکیل این شوراها را با هدف بازتعریف در نقش‌ها و گسترش شمولیت اقدام، توزیع نقش‌ها و نیز سپردن اختیارات بیشتری برای تصمیم‌گیری آن در سطوح جامعه محلی را مورد تأکید قرار داد.


بزنگاه‌های قاچاق باید مسدود شود/ در برابر قاچاق کالاهای سلامت‌محور نباید مماشات شود(71)

استاندار آذربایجان شرقی بر مسدود کردن بزنگاه‌های قاچاق تأکید کرد و گفت: مبارزه فیزیکی و دستگیری قاچاقچیان اگرچه لازم است، اما اصل در این موضوع، پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور است.


استاندار آذربایجان شرقی از خانواده مرحوم اتحاد از جان‌باختگان نفت‌کش سانچی دلجویی کرد(104)

استاندار آذربایجان شرقی به همراه دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در منزل مرحوم 'بهرام اتحاد' از جان‌باختگان سانحه کشتی نفتی سانچی، از خانواده وی دلجویی و برای بازماندگان آرزوی صبر کرد.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات مردم رسیدگی کرد(71)

جلسه ملاقات مردمی استاندار آذربایجان شرقی بعد از ظهر امروز (دو‌شنبه)‌ با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد.


مدیران باید بدانند در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند/ امروز هر فرد، یک رسانه است(63)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در تبریز، ضمن دیدار صمیمانه با خبرنگاران و مدیران دفتر استانی این خبرگزاری، بر ارتباط نزدیک مسئولان با رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: مدیران باید بدانند که در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند.


شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص پیشگیری از اعتیاد عمل کند(107)

استاندار آذربایجان شرقی بر انجام وظایف قانونی شهرداری تبریز در خصوص پیشگیری از اعتیاد و سامان‌دهی مراکز اسکان معتادان و افراد بی‌سرپناه تأکید کرد و گفت: بر اساس قانون 10 درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری باید در این راستا هزینه شود.


استاندار آذربایجان شرقی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بازدید کرد(78)

استاندار آذربایجان شرقی از تعدادی از پروژه‌های عمرانی و مراکز بهداشتی و درمانی در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی تبریز بازدید کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی راه‌آهن تبریز- بستان‌آباد(82)

استاندار آذربایجان شرقی در راستای بازدیدهای مستمر از پروژه راه‌آهن تبریز- میانه، صبح امروز (یکشنبه) به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از روند عملیات اجرایی این پروژه در مسیر تبریز تا بستان‌آباد بازدید کرد.


ساختار برخی سازمان‌ها آماده جذب سرمایه‌گذاری نیست/ مدیران باید با روش‌های تامین مالی آشنا شوند(81)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ساختار برخی سازمان‌ها و ادارات هنوز برای جذب سرمایه‌گذاری آماده نیست، گفت: در برخی ازوزارت‌خانه‌ها مانند نیرو و نفت، طراحی قراردادهای تیپ، جذب سرمایه‌گذاری را روشن و شفاف کرده است اما در بسیاری از سازمان‌ها این روال مشخص نیست و موانعی برسر راه سرمایه‌گذار ایجاد می‌شود.


گرفتار شدن سرمایه‌گذاران در پیچ‌وخم بروکراسی، مایه شرمندگی مسئولان است(86)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال، مهم‌ترین اولویت مدیریت استان است، گفت: وظیفه اصلی ستاد تسهیل استان، حل مشکلات واحد‌های تولیدی تعطیل، نیمه‌تعطیل و مشکل‌دار است و رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در حال ساخت در اولویت بعدی است.