بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری ضروری است(116)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، آماده کردن زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان را ضروری دانست و گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری بخشی از اقتصاد مقاومتی است و سیاست دولت نیز توجه به این حوزه است.


مبارزه با پدیده شوم اعتیاد نیازمند انگیزه و روحیه جهادی است(87)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر عزم جدی مردم و مسوولان برای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد و گفت: انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی برای مقابله با این پدیده شوم در جامعه ضروری است.


پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور در تبریز افتتاح شد(90)

پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور به عنوان مهم‌ترین مرجع پژوهشی استاندارد و حلقه ارتباطی سازمان استاندارد با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز افتتاح شد.


مبادلات بانکی پیش‌زمینه توسعه روابط تجاری است(350)

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به لهستان، با رییس اتاق بازرگانی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.


آموزش، شرط اول مدیریت بحران است/ متاسفانه مدیران بعد از بحران هستیم(100)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که آموزش شرط اول در مدیریت بحران است، گفت: باید با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و آموزش‌های لازم درباره مهارت‌های مقابله با بحران، خسارت‌های ناشی از حوادث را کاهش دهیم.


نشست تجاری و اقتصادی آذربایجان شرقی و لهستان در ورشو برگزار شد(212)

نشست مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان در نخستین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور برگزار شد.


هیچ عاملی نباید موجب کندی عملیات اجرایی تونل انرژی تبریز شود(123)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت پروژه تونل انرژی تبریز، گفت: این پروژه برای تبریز و تامین برق مترو حیاتی است و نباید هیچ عاملی موجب کندی عملیات آن شود و باید با جدیت ادامه یابد.


ملت ایران شایسته بهترین خدمات هستند/ خدمت به مردم را افتخار خود می‌دانیم(113)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که ملت ایران مستحق بهترین خدمات هستند، افزود: هدف اصلی شخص رییس جمهور، وزرا و مسوولان دولت، استاندار محترم و مدیران استان خدمت به مردمی است که در همه شرایط پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و هر سختی را به جان خریده‌اند.


سه طرح عمران روستایی در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید(91)

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی سه طرح عمران روستایی در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی سه طرح دیگر عمرانی و صنعتی نیز در این شهرستان آغاز شد.


نوروز 1396 تمرینی برای "تبریز 2018" است(112)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نوروز 1396 تمرینی برای "تبریز 2018" است که باید با قدرت ظرفیت های فرهنگی، مذهبی و معرفی فرهنگ آذربایجان معرفی شود.


هشتم اسفند آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه کشور(114)

ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره 3 خود اعلام کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه از روز یکشنبه 8 اسفند ماه جاری آغاز می شود و یک هفته ادامه خواهد داشت.


ارائه گواهی عدم سوء پیشینه شرط لازم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا(181)

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 2 خود اعلام کرد: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هنگام ثبت نام الزامی است.