بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

ارائه خدمات برای 66 هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد استان در سال گذشته(92)

استاندار آذربایجان شرقی از ارائه خدمات برای 66 هزار نفر در مراکز اجباری و اختیاری ترک اعتیاد استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این کار بزرگ با توجه به محدودیت اعتباری کار بزرگی است.


صندوق‌های بازنشستگی در اجرای برنامه‌های حوزه سالمندی مشارکت کنند(156)

استاندار آذربایجان شرقی بر مشارکت صندوق‌های بازنشستگی در اجرای برنامه‌های حوزه سالمندی تأکید کرد و گفت: این صندوق‌ها علاوه بر پرداخت حقوق و مستمری، در ارائه خدمات جنبی نیز باید فعال باشند.


در سال جاری یک‌هزار میلیارد تومان در حوزه آب کشاورزی استان هزینه خواهد شد(103)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال 95 حدود 700 میلیارد تومان در بخش آب کشاورزی استان توسط دولت هزینه شد و درسال 96 حدود یک‌هزار میلیارد تومان در این بخش هزینه خواهد شد.


انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، اعتباری برای گردشگری ایران است(107)

اولین نشست ستاد ملی سیاست‌گذاری تبریز 1397 (2018 میلادی) جهت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از فرصت ایجادشده به‌واسطه انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد.


خاطرات دوران دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار است (99)

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار جهت حفظ ارزش ها برای نسلهای آینده است.


ارائه تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی بانوان توسط صندوق کارآفرینی امید(99)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توانمندسازی و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و بازارمحور برای بانوان، به طرح‌های مورد تایید معاونت امور زنان ریاست جمهوری تسهیلات پرداخت می‌شود.


معرفی 727 واحد تولیدی استان به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات حمایتی(144)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعداد 727 واحدی تولیدی در این استان برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت به بانک های عامل معرفی شدند.


نیروگاه هریس امکان صادرات برق را برای استان فراهم می‌کند(82)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مراحل اجرایی نیروگاه یک‌هزار مگاواتی هریس، گفت: این نیروگاه علاوه بر تأمین بخش قابل توجهی از نیاز برق استان، امکان صادرات برق را نیز فراهم خواهد کرد.


توسعه پایدار با آموزش و پرورش اصولی امکان‌پذیر است/ معلمی، توفیق الهی است(158)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نگاه دولت به آموزش و پرورش، زیربنای توسعه است، گفت: معتقدیم توسعه پایدار با آموزش و پرورش و تربیت اصولی نیروهای انسانی متخصص و متعهد امکان پذیر است.


مکتب هنری تبریز زمینه‌ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است(87)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مکتب هنری تبریز زمینه ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است، گفت: هنر نگارگری ایرانی و اسلامی از قرن هشتم تا یازدهم هجری شکوفا شد و تبریز نقش مهمی در این حوزه دارد.


تاسیس بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان، تبلور عینی وعده‌های دولت است(89)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توجه ویژه رییس جمهور به بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان اعلام کرد: تاسیس و آغاز به کار این بنیاد، تبلور عینی وعده حمایت از زبان و ادبیات ترکی آذری در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل است.


بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان با حضور نهادهای مردمی ماندگار می‌شود(70)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز از سفر به تبریز از بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در خانه تاریخی پروین اعتصامی تبریز بازدید کرد.