جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

بهداشت نمازخانه های بین راهی جدی گرفته شود(78)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: آراستگی، بهداشت و نظافت نمازخانه های بین راهی باید جدی گرفته شود.


ضرورت طراحی برنامه جامع لجستیک و حمل‌ونقل/ استفاده از فرصت تاریخی نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی(87)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش مؤثر حوزه حمل‌ونقل در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، گفت: طراحی برنامه جامع حمل‌ونقل و جذب سرمایه‌گذاری متناسب با آن ضروری است.


ائمه جمعه کانون سیاست و دیانت هستند/ از مشی مردمی حجت‌الاسلام آل‌هاشم قدردانیم(77)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تأثیرگذار ائمه جمعه در حوزه‌های مختلف اجتماعی، گفت: ائمه جمعه کانون معرفت، سیاست و دیانت در کشور هستند و در تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی این نقش را ایفا کرده‌اند.


دولت از سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر حمایت می‌کند(68)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ششمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران، با بیان اینکه علی‌رغم این‌که مدت کوتاهی از زمان راه اندازی انرژی های تجدیدپذیر می گذرد اما گام های موثری در این زمینه برداشته شده است، اظهار کرد: به نظر می رسد، آن گونه که کشورهای توسعه یافته اقدامات موثری در ارتباط با تکنولوژی های روز و دانش بشری برداشته اند ما نتوانسته ایم همانند این کشور ها عمل کنیم.


اطلاع‌رسانی صادقانه و منصفانه از وظایف اصلی روابط عمومی‌هاست(58)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحولات ایجاد شده در بحث ارتباطات و اطلاع‌رسانی، گفت: اطلاع‌رسانی صادقانه و منصفانه تأثیر مهمی در کارآمدی نظام دارد و دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان خدمت‌گزاران مردم وظیفه دارند مسائل را همان‌طور که هست به مردم انتقال دهند.


تسهیلات اشتغال‌زایی تا پایان سال به واجدین شرایط اعطا شود(98)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز بررسی های کارشناسی در خصوص ارائه تسهیلات اشتغال زایی در استان گفت: ضروری است تسهیلات اشتغال زایی تا پایان سال به واجدین شرایط اعطا شود.


نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر، گام عملی در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است(85)

استاندار آذربایجان شرقی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور را گام عملی در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه فرصت خوبی است تا ارزش افزوده ناشی از تولید مستقیماً به دست تولیدکنندگان برسد.


نشست کمیته ارزیابی عملکرد دستگاه‌های خدمات‌رسان سفرهای نوروزی برگزار شد(91)

نشست کمیته بازرسی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی در رابطه با تسهیلات سفرهای نوروزی با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد.


فرهنگ طرفداری از محیط زیست به نسل جدید منتقل شود(88)

استاندار آذربایجان شرقی توسعه فضای سبز را یکی از راه‌های مقابله با مشکلات زیست‌محیطی و آلودگی هوا دانست و بر انتقال فرهنگ دوستی با محیط زیست به نسل جدید تأکید کرد.


توانمندسازی، جدی‌ترین شکل حمایت از نیازمندان است/ باید به اشاعه فرهنگ خیرخواهی کمک کنیم(99)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه فقرزدایی و رسیدگی به محرومان و نیازمندان از تأکیدات همیشگی امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و جزو اعتقادات دینی ماست، افزود: حاکمیت عدالت، کاهش فاصله طبقاتی و ارتقای سطح زندگی مردم برازنده نظام اسلامی است.


جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی برگزار شد(92)

جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یکشنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


تلاش دستگاه‌ها برای ارائه خدمات نوروزی باید بیشتر از سال‌های قبل باشد(103)

استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: امسال با توجه به اینکه تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام میزبان گردشگران خارجی است باید تمامی دستگاه ها برای ارائه خدمات بهتر به مسافران در ایام عید نوروز همکاری کنند.