پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

100 میلیارد تومان برای جبران بخشی از خسارات سیل اختصاص یافت(67)

سخنگوی دولت گفت: با تصمیم هیات دولت مقرر شد برای جبران بخشی از خسارات مالی سیل در چهار استان کشور بالغ بر 100 میلیارد تومان تخصیص داده شود.


بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بازسازی مناطق سیل‌زده استان همکاری می‌کند(93)

استاندار آذربایجان شرقی، با بیان اینکه هر آنچه در توان داریم برای خدمت‌رسانی و بازسازی مناطق سیل‌زده انجام خواهیم داد گفت: ان شاءالله بازسازی خانه‌های روستای چنار را قبل از آغاز فصل سرما تمام می‌کنیم.


سیل در استان سه هزار میلیارد ریال خسارت زد/ مجلس عنایت ویژه‌ای به بحث پیشگیری از بحران داشته باشد(107)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سیل اخیر به 12 شهرستان استان خسارت زد، ارزش خسارت‌های وارده را بر اساس برآوردهای اولیه سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تلاش برخی‌ها برای مشوش کردن افکار عمومی در این حادثه بی‌انصافی است.


تاکید رهبری بر حل سریع مشکلات سیل‌زدگان/ اتمام بازسازی مناطق سیل‌زده قبل از فصل سرما(97)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقداماتی که در سال های گذشته برای مدیریت منابع آبی در استان صورت گرفته بود از وارد آمدن خسارات بیشتر در حادثه سیل اخیر پیشگیری کرد و باعث شد که حجم عمده‌ای از سیلاب‌ها به سمت دریاچه ارومیه سرازیر شود.


بازسازی مناطق سیل‌زده در اولویت است/ همه در این حادثه داغدار هستیم(108)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بازسازی مناطق سیل‌زده استان اولویت اول ماست و این کار بدون هیچ محدودیتی و با سرعت آغاز می‌شود، گفت: اعتبار و تسهیلات مورد نیاز در این زمینه از سوی دولت تأمین می‌شود و مسئولان محلی موظف به سرعت بخشی به کار بازسازی هستند.


دولت تا سامان‌دهی نهایی و کمک به جبران خسارت‏‌های وارده در کنار سیل‌زدگان خواهد بود(45)

رییس جمهور در پیامی با تسلیت و ابراز همدردی با مردم استان‌های سیل‌زده آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل و به‌ویژه خانواده‌های جان‏‌باختگان و آسیب‏‌دیدگان، اطمینان داد که دولت تا سامان‌دهی نهایی، رسیدگی مطلوب و کمک به جبران خسارت‏های وارده در کنار مردم این استان‌ها خواهد بود.


پیکر دو تن دیگر از مفقودان سیل در آذرشهر پیدا شد(215)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از پیدا شدن پیکر دو تن از مفقودان حادثه سیل در شهرستان آذرشهر خبر داد.


جبران خسارت‌های سیل آذربایجان شرقی توسط دولت تامین اعتبار می‌شود(135)

معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: هر اندازه که دستگاه های اجرایی خسارتهای وارده به زیر ساخت ها را برآورد کنند به دولت منعکس می شود تا در اولین فرصت در دولت مصوب شود و قطعا تامین اعتبار انجام خواهد شد.


دولت هیچ محدودیتی در کمک به سیل‌زدگان ندارد/ بازسازی مناطق آسیب‌دیده بلافاصله آغاز می‌شود(222)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دستور رییس جمهور بر تسریع در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان و جبران خسارت‌ها و خرابی‌های به‌بارآمده، از آمادگی همه دستگاه‌های استان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و کاهش آلام مصیبت‌دیدگان این حادثه خبر داد و گفت: مسئولان دولت اعلام کردند که هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.


دغدغه اصلی ما تأسیس کرسی‌های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است(114)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: دغدغه اصلی ما تأسیس کرسی های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است.


نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان شرقی تشکیل شد(144)

نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی شنبه شب به ریاست استاندار و با حضور رییس سازمان مدیریت بحران کشور، به منظور بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده استان تشکیل شد.


پیام رهبر معظم انقلاب در پی جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی(68)

در پی جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار، تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.