12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

جشنواره ربع رشیدی، بهار دستاوردهای علمی و کاربردی است(176)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی، بهار دستاوردهای علمی و کاربردی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در سطح استانی و ملی است و همه دستگاه‌ها باید در برگزاری هرچه‌باشکوه‌تر آن همکاری جدی داشته باشند.


پنجمین جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی آبان ماه در تبریز برگزار می شود(89)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی ازبرگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه فناوری های نو وپیشرفته ربع رشیدی در تبریز خبر داد و گفت: این جشنواره اواخر آبان ماه سالجاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.


کارگاه آموزشی الزامات ایجاد اکوسیستم نوآوری در یک منطقه در تبریز برگزار می‌شود(48)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از برگزاری کارگاه آموزشی الزامات ایجاد اکوسیستم نوآوری در یک منطقه در تبریز خبر داد.


11216 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان پرداخت شد(88)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی میزان حمایت‌های مالی از واحدهای تولیدی استان را از ابتدای سال 95 تا خرداد ماه سال جاری، 11هزار و 216 میلیارد ریال اعلام کرد.


قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس/ محکومیت حرکات ساختارشکنانه/ موفقیت‌های اقتصادی استان در سال 95/ برخورد قانونی با کارشکنی در مسیر تولید و اشتغال(137)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به موفقیت‌های استان در عرصه تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری در سال گذشته، تأکید کرد: همه مدیران استان در سال جاری با روحیه‌ای بیشتر و با پشتوانه تجارب موفق سال گذشته برای شکوفایی استان در حوزه تولید و اشتغال تلاش کنند.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان بهرامی‌زاده(91)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، درگذشت پدر بزرگوار شهیدان بهرامی‌زاده را تسلیت گفت.


حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، یک عبادت سیاسی است(94)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، همگام با مردم مومن و انقلابی تبریز در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت کرد.


ضرورت افزایش نقش‌آفرینی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حوزه اشتغال، اقتصاد مقاومتی و تربیت نیروی متخصص(74)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: متأسفانه اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای و ظرفیت های آن، در جامعه مغفول مانده است.


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94)(706)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، نتایج نهایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94) را اعلام کرد.


بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس(84)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.


تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی(82)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.


مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح(87)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.