تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

گروه صنعتی تراکتورسازی، یک فرصت تاریخی برای استان است(104)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: گروه صنعتی تراکتورسازی یک ظرفیت بزرگ و یک فرصت تاریخی برای استان است.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت سردار دانشور(81)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت سردار حاج علی‌اکبر دانشور را تسلیت گفتند.


جشن‌های دهه فجر بسترساز تعمیق وحدت در جامعه باشد(116)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه خوشبختانه زمان قابل توجهی از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، باید دستاوردهای نظام را با رویکرد توصیفی برای نسل جوان تحلیل کرد.


تمام معادن آذربایجان شرقی باید در استان حساب بانکی داشته باشند(84)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمامی معادن طبق قانون باید در محل فعالیت خود حساب بانکی داشته باشند، گفت: اجرایی نشدن این مهم به معنی تخلف از قانون است.


آذربایجان شرقی، استانی مستعد برای رفع فقر مطلق/ کمیته امداد در مسیر اشتغال‌زایی(78)

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جریان سفر به تبریز، صبح امروز (پنج‌شنبه) با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و درخصوص سیاست‌ها و برنامه‌های این نهاد برای محرومیت‌زدایی و رفع فقر مطلق گفت‌وگو کرد.


همه باید در راستای حفاظت از محیط زیست همدل باشند(103)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با اشاره به اینکه قانون هوای پاک ابلاغ شده و دولت 6 ماه فرصت برای نوشتن آیین‌نامه دارد، افزود: البته حفاظت از محیط زیست بعضی اوقات به اقداماتی خارج از حیطه اختیارات استانی و در سطح ملی نیاز دارد که ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی از جمله آنهاست.


اهداف انقلاب اسلامی به‌طور کامل گفته نشده است/ نباید در انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان کوتاهی کنیم(108)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: روابط عمومی‌ها باید اهداف والا و مقدس انقلاب اسلامی را به نسل‌های جوان انتقال دهند؛ این اهداف قابل دفاع بوده و برای تحقق آن، بسیاری از عزیزان این سرزمین جان شیرین خود را نثار کردند.


استاندار آذربایجان شرقی به‌صورت سرزده از مدرسه ابتدایی ابن‌سینا در ناحیه یک شهر تبریز بازدید کرد(133)

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) به‌صورت سرزده از مدرسه ابتدایی ابن‌سینا در ناحیه یک آموزش و پرورش شهر تبریز بازدید کرد.


عرصه فروش محصولات متحول شده است/ بازاریابی شرط اصلی توسعه صادرات است(93)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: عرصه فروش و بازاریابی محصولات در مقطع کنونی بسیار متحول شده و با روش‌های 40 سال پیش دیگر نمی‌توان محصولات را به فروش رساند.


تأمین مطمئن و ایمن برق شهر تبریز در 40 سال آینده با اجرای تونل انرژی(153)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه تونل انرژی و پست 230 کیلوولت مرکزی تبریز، بر ارتقای ضریب ایمنی و تأمین مطمئن برق مورد نیاز شهر تبریز با بهره‌برداری از این پروژه تأکید کرد.


تأکید استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد کلینیک صنعت و بررسی تخصصی مشکلات بخش تولید(88)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان تبریز، بر ایجاد کلینیک صنعت در استان تأکید کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی باید به‌صورت تخصصی شناسایی و متناسب با مشکل راه‌حل‌ها ارائه شود.


توسعه منطقه کلیبر با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد(78)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی توسعه منطقه کلیبر را با تاکید بر استفاده از پتانسیل های طبیعی این منطقه ضروری دانست و گفت: توسعه این منطقه با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد.