تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی آبان امسال در تبریز برگزار می‌شود(48)

استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در نیمه اول آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی سال های متمادی از نظر کمی و کیفی پیشرفت قابل توجهی داشته است و برای ششمین سال متوالی انتظار داریم این نمایشگاه با محوریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و با تاکید بر افزایش کیفی فرایند های حاکم بر آن برگزار شود.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر شهید مدافع حرم(56)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت حاج رضا عدالت اکبری، پدر شهید مدافع حرم و از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.


استاندار آذربایجان شرقی بر گسترش مبادلات تجاری بین تبریز و تفلیس تأکید کرد(156)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیأت پارلمانی گرجستان، لغو روادید بین این کشور و ایران را نشانه‌ای از روابط عمیق و بسیار خوب دو کشور توصیف و بر افزایش حجم مبادلات تجاری دو طرف از طریق گسترش همکاری‌های مشترک تأکید کرد.


نشست مشترک مدیرکل و کارشناسان پدافند غیرعامل استانداری با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار(57)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشست مشترکی با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، با اشاره به رسالت حوزه پدافند غیرعامل برای شناسایی تهدیدات و کاهش آسیب‌پذیری‌ها در راستای حفاظت از جان و مال مردم، بر لزوم تعامل این اداره کل با معاونت امور عمرانی تأکید کرد.


نشست تخصصی پیگیری پروژه‌های استراتژیک صنعت چرم و کفش تبریز برگزار شد(49)

نشست تخصصی پیگیری پروژه های استراتژیک صنعت چرم و کفش تبریز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و فعالان صنعت چرم، کفش و مصنوعات چرمی تبریز به منظور بررسی آخرین وضعیت این صنعت برگزار شد.


در عرصه یک جنگ سایبری قرار داریم/ امنیت اطلاعات باید در اولویت ادارات قرار گیرد(113)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به هزینه‌های گزاف در دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد و توسعه شبکه‌های کامپیوتری، گفت: اگر به امنیت این شبکه‌ها توجه نکنیم در سر بزنگاه هیچ خاصیتی نخواهند داشت.


امید به آینده، حیاتی‌ترین نیاز جامعه/ وظیفه مسئولان ارتقای شاخص‌های امید است(72)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امید به آینده حیاتی ترین موضوع برای جامعه است، گفت: به خوبی می دانیم که امید به آینده برای تحرک و پویایی ضرورت دارد و زنده نگه داشتن امید به آینده شغلی، فردی و کشور به ویژه در حوزه جوانان مهم ترین وظیفه ما مسئولان است.


ارتباط مستمر با اقشار مختلف مردم و سرکشی مرتب از واحدهای تولیدی(80)

استاندار آذربایجان شرقی در گردهمایی فرمانداران استان، ارتباط با اقشار و گروه‌های مختلف مردم را اصلی‌ترین وظیفه فرمانداران و بخشداران ذکر کرد و با اشاره به شرایط خاص اقتصادی، به فرمانداران استان توصیه کرد بازدید از واحدهای تولیدی و رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را جزو برنامه‌های اولویت‌دار و دائمی خود قرار دهند.


برگزاری همایش علمی آیت‌الله سبحانی با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان(61)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری همایش بررسی اندیشه های علمی آیت الله جعفر سبحانی خبر داد و گفت: این همایش با همکاری تمامی سازمان های مرتبط و بخصوص دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی استان برگزار می شود.


مقابله با جنگ اقتصادی نیازمند مدیریت جهادی است/ ضرورت اصلاحات در رویه‌های جاری اداری(75)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا علیه کشورمان، گفت: گذر از این وضعیت، مدیریت جهادی را طلب می‌کند.


فعالیت‌های قرآنی به تشکل‌های مردمی سپرده شود/ لزوم عمل به مفاهیم قرآن در زندگی فردی و اجتماعی(46)

دومین جلسه شورای هماهنگی و توسعه فعالیت‌های قرآنی استان آذربایجان شرقی با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.


استاندار آذربایجان شرقی با وزیر امور خارجه هند دیدار و گفت‌وگو کرد(79)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، با وزیر امور خارجه هند که به هنگام بازگشت از سفر اروپایی خود در این فرودگاه توقف کرده بود، دیدار و گفت‌وگو کرد.