بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

مشارکت بخش خصوصی در حفاظت از محیط زیست در دولت یازدهم رشد چشمگیری یافته است(117)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: دولت تدبیر و امید در کنار بحث اشتغال، تولید و رفع تحریم‌های ظالمانه، مباحث زیست محیطی را نیز به طور جدی در دستور کار خود قرار داده است.


دولت با خردورزی در سیاست خارجی و اعتدال در سیاست داخلی فرصت‌ها را به مزیت تبدیل کرد(107)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دولت یازدهم با خردورزی در سیاست خارجی و اعتدال در سیاست داخلی فرصت‌های موجود در حوزه فرهنگ و تمدن ایران را به مزیت تبدیل کرد.


محیط زیست مهم‌ترین مؤلفه برای جذب گردشگر است/ وعده دولت مبنی بر بهبود کیفیت هوا تحقق یافت(106)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه محیط زیست سالم مهم‌ترین مؤلفه برای جذب گردشگر است، گفت: محیط زیست سالم جزو ملاک‌های مهم در دنیا در انتخاب شهرها برای رویدادهای مختلف است.


احیای دریاچه ارومیه و تبریز 2018، اولویت‌های استان در سال 96 است(206)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: ماموریت اصلی ما در سال‌ جاری، تلاش در جهت تحقق شعار سال است و دو موضوع تبریز ۲۰۱۸ و احیای دریاچه ارومیه دقیقا در این راستا است.


مقدمات جهش اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال در استان فراهم شده است(155)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با اقدامات سه سال گذشته در استان، مقدمات یک جهش اقتصادی که نتیجه آن افزایش تولید و اشتغال است در سال جاری فراهم شده است.


تبریز 2018 نماد گردشگری ایران است/ باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم(60)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه تبریز 2018 نماد گردشگری ایران است، تاکید کرد: نگاه دولت به این رویداد بسیار خوب است و باید از ظرفیت‌های خود در این سال نهایت استفاده را بکنیم، صرفاً برگزاری چند نمایشگاه و دعوت چند مهمان قابل قبول نیست و باید از تک تک روزهای این سال استفاده کنیم.


آغاز ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای موقت شهرداری‌های استان(8628)

استانداری آذربایجان شرقی از محل مجوز استخدامی سازمان شهرداری‌ها و دهياری‌های كشور، از بین نیروهای قراردادی و شرکتی واجد شرایط شهرداری‌های استان از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌کند.


تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر تولید نان سالم و فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از نان کامل(97)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت نان در سلامت مردم، گفت: باید بر کیفیت تولید نان دقت و نظارت بیشتری شده و با کوچک‌ترین موضوعی که در سلامت نان مشکل ایجاد می‌کند برخورد شود.


توسعه ظرفیت واحدهای آردسازی استان به میزان 90هزار تن(98)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی از توسعه ظرفیت واحدهای آردسازی استان به میزان 90 هزارتن خبر داد و گفت: با تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط مشکلات حقوقی واحدهای ذخیره‌سازی گندم و آردسازی به میزان 172 هزار تن حل شده است.


نیروهای قراردادی و شرکتی شهرداری‌های استان تبدیل وضعیت می‌شود(1040)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از برنامه‌ریزی برای تبدیل وضعیت نیروهای موقت شهرداری‌های استان خبر داد.


سهم استان از گردش مالی بازار آی‌سی‌تی نزدیک به صفر است/ لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این حوزه(131)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گردش مالی 34 هزار میلیارد تومانی بازار آی‌سی‌تی کشور، گفت: متأسفانه سهم استان آذربایجان شرقی از این گردش مالی، نزدیک به صفر است که انتظار داریم با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این حوزه، بتوانیم سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهیم.


مرکز مدیریت راهبردی افتا در آذربایجان شرقی افتتاح شد(138)

مرکز مدیریت راهبردی افتا (امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) استان آذربایجان شرقی به عنوان ششمین مرکز استانی افتا با حضور قائم‌مقام دبیر شورای عالی فضای مجازی و رییس مرکز افتای ریاست جمهوری در تبریز افتتاح شد.