بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

مردم نباید در خصوص تامین اقلام مورد نیاز خود نگرانی داشته باشند(59)

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر نظارت دقیق بر بازار به منظور ارایه خدمات شایسته به مردم، گفت: مردم استان نباید در ایام نوروز هیچ‌گونه نگرانی در خصوص خرید اقلام مورد نیاز خود داشته باشند.


26 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(62)

همزمان با بهره‌برداری از 527 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در سراسر کشور، 26 نوع از این دوربین در جاده‌های اصلی آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


استان آذربایجان شرقی سهم ویژه ای در توسعه روابط اقتصادی ایران و آلمان دارد(167)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سابقه دیرینه روابط اقتصادی ایران و آلمان و اراده جدی دولت‌های دو کشور برای توسعه این روابط، گفت: استان آذربایجان شرقی در این زمینه سهم ویژه‌ای برای خود قائل است و تلاش می‌کند نقش خود را در توسعه روابط دو کشور به نحو احسن ایفا کند.


صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورانه کمک کنند(38)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به ضرورت تعاملات فناورانه با کشورهای دنیا گفت: صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند.


ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود(39)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به همکاری های فناورانه بین کشور ها گفت: ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود.


استانداری آذربایجان شرقی، دستگاه برتر در حوزه سلامت معرفی شد(99)

استانداری آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در اولین مجمع ملی سلامت موفق به دریافت تندیس ملی مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت شد.


اجازه ندهید از امکانات شهرداری در انتخابات استفاده شود(91)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خطاب به شهرداران استان تاکید کرد که امکانات و نیروهای شهرداری نباید به نفع هیچ فرد یا جریانی در انتخابات شوراهای اسلامی استفاده شود.


هیچ موردی از مسکن مهر به دلیل مشکلات زیربنایی متوقف نشده است(80)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش مضاعف برای اتمام واحدهای مسکن مهر اعلام کرد: هیچ واحد مسکن مهری در آذربایجان شرقی به دلیل وجود مشکلات زیربنایی متوقف نشده است.


ضرورت ارایه آموزش‌های تخصصی پدافند غیرعامل در حوزه پرتوی(61)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر ارایه آموزش‌های تخصصی پرتوی در مراکز اورژانس و هلال احمر شهرستان‌های استان تاکید کرد.


دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول در تبریز آغاز شد(61)

دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در تبریز آغاز به کار کرد.


زمینه‌های همکاری استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی بررسی شد(127)

در نشست مشترک هیات‌های اقتصادی استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی که در چهارمین روز از سفر هیات اقتصادی استان به لهستان برگزار شد، زمینه‌های همکاری و توسعه مراودات اقتصادی و تجاری بین این دو استان مورد بررسی قرار گرفت.


دیدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید روشن‌رای(121)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی چهارشنبه شب با حضور در منزل خانواده شهید عبدالحسین روشن‌رای، با ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از صبر و فداکاری خانواده‌های آنان در راه دفاع از انقلاب اسلامی قدردانی کرد.