نمایشگاه فرش باید درشأن و جایگاه تبریز برگزار شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز در سال آینده گفت: این نمایشگاه باید درشان و جایگاه تبریز برگزار شود

همکاری‌های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر همراهی تمامی سازمان ها و نهادهای دولتی برای برگزاری باشکوه ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی گفت: همکاری های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است که در طول سالیان گذشته با همکاری تمامی متولیان امر محقق شده است.

بانک‌های خصوصی مصارف خود را به سرمایه‌گذاری در استان اختصاص دهند/ گذر از شرایط خاص اقتصادی عملکرد ویژه بانک‌ها را می‌طلبد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تأکید بر نظارت بر منابع و مصارف بانکی در استان گفت: انتظار داریم بانک‌های خصوصی منابع و مصارف خود را با اولویت استان برنامه‌ریزی کنند.

معیشت و اشتغال مهم‌ترین مشکل روستاییان/ نوع نگاه به توسعه روستایی باید تغییر یابد(76)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی از روستاها یکی از سیاست‌های اصلی نظام است، گفت: با وجود تلاش‌های بسیار در این راستا، نتیجه خوبی نگرفته‌ایم و امروز جمعیت روستایی کشور به شدت کاهش یافته و کارکرد روستاها از بین رفته است.


ایجاد کسب و کارهای جدید از اولویت‌های نمایشگاه ربع رشیدی خواهد بود(48)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، ایجاد کسب و کارهای جدید را از اولویت های نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی دانست و گفت: ما امروز به جد نیازمند ایجاد کسب و کارهای جدید در کشور هستیم.


ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی آبان امسال در تبریز برگزار می‌شود(47)

استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در نیمه اول آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی سال های متمادی از نظر کمی و کیفی پیشرفت قابل توجهی داشته است و برای ششمین سال متوالی انتظار داریم این نمایشگاه با محوریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و با تاکید بر افزایش کیفی فرایند های حاکم بر آن برگزار شود.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر شهید مدافع حرم(55)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت حاج رضا عدالت اکبری، پدر شهید مدافع حرم و از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.


استاندار آذربایجان شرقی بر گسترش مبادلات تجاری بین تبریز و تفلیس تأکید کرد(152)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیأت پارلمانی گرجستان، لغو روادید بین این کشور و ایران را نشانه‌ای از روابط عمیق و بسیار خوب دو کشور توصیف و بر افزایش حجم مبادلات تجاری دو طرف از طریق گسترش همکاری‌های مشترک تأکید کرد.


نشست مشترک مدیرکل و کارشناسان پدافند غیرعامل استانداری با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار(56)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشست مشترکی با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، با اشاره به رسالت حوزه پدافند غیرعامل برای شناسایی تهدیدات و کاهش آسیب‌پذیری‌ها در راستای حفاظت از جان و مال مردم، بر لزوم تعامل این اداره کل با معاونت امور عمرانی تأکید کرد.


نشست تخصصی پیگیری پروژه‌های استراتژیک صنعت چرم و کفش تبریز برگزار شد(48)

نشست تخصصی پیگیری پروژه های استراتژیک صنعت چرم و کفش تبریز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و فعالان صنعت چرم، کفش و مصنوعات چرمی تبریز به منظور بررسی آخرین وضعیت این صنعت برگزار شد.


در عرصه یک جنگ سایبری قرار داریم/ امنیت اطلاعات باید در اولویت ادارات قرار گیرد(112)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به هزینه‌های گزاف در دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد و توسعه شبکه‌های کامپیوتری، گفت: اگر به امنیت این شبکه‌ها توجه نکنیم در سر بزنگاه هیچ خاصیتی نخواهند داشت.


امید به آینده، حیاتی‌ترین نیاز جامعه/ وظیفه مسئولان ارتقای شاخص‌های امید است(70)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امید به آینده حیاتی ترین موضوع برای جامعه است، گفت: به خوبی می دانیم که امید به آینده برای تحرک و پویایی ضرورت دارد و زنده نگه داشتن امید به آینده شغلی، فردی و کشور به ویژه در حوزه جوانان مهم ترین وظیفه ما مسئولان است.


ارتباط مستمر با اقشار مختلف مردم و سرکشی مرتب از واحدهای تولیدی(80)

استاندار آذربایجان شرقی در گردهمایی فرمانداران استان، ارتباط با اقشار و گروه‌های مختلف مردم را اصلی‌ترین وظیفه فرمانداران و بخشداران ذکر کرد و با اشاره به شرایط خاص اقتصادی، به فرمانداران استان توصیه کرد بازدید از واحدهای تولیدی و رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را جزو برنامه‌های اولویت‌دار و دائمی خود قرار دهند.


برگزاری همایش علمی آیت‌الله سبحانی با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان(60)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری همایش بررسی اندیشه های علمی آیت الله جعفر سبحانی خبر داد و گفت: این همایش با همکاری تمامی سازمان های مرتبط و بخصوص دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی استان برگزار می شود.


مقابله با جنگ اقتصادی نیازمند مدیریت جهادی است/ ضرورت اصلاحات در رویه‌های جاری اداری(73)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا علیه کشورمان، گفت: گذر از این وضعیت، مدیریت جهادی را طلب می‌کند.