خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

5 طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی در شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید(90)

همزمان با سومین روز از هفته دولت، چهار طرح عمرانی و خدماتی در شهر خامنه و یک طرح آموزشی در شبستر جمعاً با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


آذربایجان شرقی می‌تواند موتور محرکه کشور به‌ویژه در عرصه اقتصاد و صادرات غیرنفتی باشد(50)

رییس دفتر رییس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی در گفتگویی تلویزیونی با شبکه استانی "سهند" تصریح کرد: رییس جمهور هنگام صدور حکم هر کدام از وزرا و معاونین دولت دوازدهم پیوستی با این حکم ابلاغ کردند که بر مبنای آن مشخص شده است که هر کدام از وزرا و معاونان ایشان در 4 سال پیش رو چه اقداماتی باید انجام دهند.


آذربایجان شرقی الگوی موفقی از اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ حاکم شدن نگاه اقتصادی بر استانداری‌ها(78)

رییس دفتر رییس جمهور در نشستی با خبرنگاران در تبریز، آذربایجان شرقی را تجربه موفقی از اجرای اقتصاد مقاومتی داست و با تاکید بر اینکه این تجربه باید به دیگر استانها انتقال داده شود، گفت: وزارت کشور در 4 سال گذشته در کنار نگاه سیاسی و اجتماعی، نگاه اقتصادی را نیز در سطح استانداری ها و فرمانداری ها حاکم کرده است و امروز فرماندهی اقتصاد مقاومتی نه تنها در تهران و در دولت، بلکه در سطح استانها و شهرستانها نیز در حال پیشبرد اهداف این سیاستها است.


دولت دوازدهم سیاست توسعه متوازن کشور و خدمت به روستاها و مناطق محروم را با جدیت ادامه می‌دهد(92)

رییس دفتر رییس‌جمهوری با گرامی‌داشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: سیاست دولت یازدهم بر این محور استوار بود که ایران فقط تهران و مراکز استان‌ها نیست و همه کشور باید متوازن و یکنواخت توسعه یابد.


سد مخزنی آق‌بلاغ در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید(107)

سد مخزنی آق‌بلاغ همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید.


دولت دوازدهم برآمده از رأی مردم است و به هیچ جناح، حزب و گروهی تعلق ندارد/ تلاش دولت، تأمین همه حقوقِ مردم ایران است(74)

رییس دفتر رییس‌جمهوری با تشریح شاخص‌های سه‌گانه تشکیل کابینه و اولویت‌های دوازده‌گانه دولت تاکید کرد که دولت دوازدهم برآمده از رأی مردم و متعلق به مردم است و به هیچ جناح، حزب و گروهی تعلق ندارد.


دکترین اقتصادی دولت، اصول ۲۴ گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ دولت دوازدهم دولت خدمت و کارآمدی است(59)

رییس دفتر رییس‌جمهور با ابراز خشنودی از توفیق دیدار با مردم خونگرم خطه آذربایجان در آغاز هفته دولت و گرامی‌داشت یاد شهدای دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر گفت: دکترین اقتصادی دولت همان اصول ۲۴ گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و در چند سال گذشته نیز همه برنامه‌های اقتصادی دولت بر مبنای همین سیاست‌ها تنظیم و اجرا شده است. دولت اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش بیماری‌های اقتصادی کشور می‌داند.


سفر یک‌روزه رئیس دفتر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی(67)

رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به نمایندگی از هیأت دولت صبح امروز (جمعه) در سفری یک‌روزه وارد تبریز شد.


مسئولان استان همدلی و هماهنگی خود را حفظ کنند/ هدف نهایی، خدمت به مردم است(67)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان با قدردانی از زحمات و خدمات مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان در چهار سال گذشته، گفت: مدیران استان در هر سمتی که مشغول انجام وظیفه هستند، همدلی و هماهنگی خود را در خدمت به مردم حفظ کنند.


استان آذربایجان شرقی از نظر هماهنگی و همدلی مسئولان، مثال‌زدنی است(116)

استاندار آذربایجان شرقی با تشریح بخشی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در چهار سال گذشته، اظهار داشت: امروز استان آذربایجان شرقی از نظر هماهنگی و همدلی مسئولان دولتی، دستگاه قضایی، نهادهای امنیتی و انتظامی و فعالان بخش خصوصی، مثال‌زدنی است و همه ما حول محور نماینده ولی فقیه در استان، در جهت یک هدف مشترک که همان خدمت به مردم عزیز استان است تلاش می‌کنیم.


اعضای شورای اداری استان آذربایجان شرقی با آرمان‌های امام و شهدا تجدید پیمان کردند(98)

آیین‌های گرامی‌داشت هفته دولت در استان آذربایجان شرقی با حضور اعضای شورای اداری استان در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و تجدید میثاق آنان با آرمان‌های امام و شهدا آغاز شد.


جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی برگزار شد(72)

جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار برگزار شد.