بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

رقابت‌های انتخاباتی تمام شد/ اکنون وقت کار و تلاش برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی است(98)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت بیش از 70 درصد مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت، این حماسه ملی را مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: اکنون دوره رقابت به پایان رسیده و همه گروه‌ها و جناح‌ها باید برای پیشرفت و سربلندی کشور پای کار بیایند.


راه توسعه کشور از مسیر اقتصاد دانش‌بینان می‌گذرد(61)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، اقتصاد دانش بنیان را زیر بنای توسعه همه جانبه دانست و گفت: راه توسعه کشور از مسیر اقتصاد دانش بینان می گذرد از این رو باید همه دست به دست هم دهیم تا این مهم در کشور نهادینه شود.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت(121)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.


مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد(133)

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.


لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt(143)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.


جزو سه استان برتر در حوزه تولید هستیم/ جوانان به فکر اشتغال در بخش تولید باشند(220)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: این استان از نظر اقدام و عمل و حمایت از تولید و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنعت، جزو سه استان برتر کشور انتخاب شده، اما متأسفانه برخی‌ها در نهایت بی‌انصافی، این اقدامات ارزشمند را نادیده می‌گیرند و برای تولید، مراسم ختم برگزار می‌کنند.


اولین کارخانه تولید کاغذ سنگ کشور در شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید(205)

اولین کارخانه تولید کاغذ از سنگ در کشور با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهر شندآباد از توابع شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید.


اعلام اسامی داوطلبان حائز شرایط ورود به مرحله تست ورزش آزمون مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94)(1027)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی داوطلبان حائز شرایط ورود به مرحله تست ورزش آزمون عملیاتی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (آزمون بهمن ماه 94) را اعلام کرد.


عملیات اجرایی پروژه مشارکتی شبکه آبیاری و زهکشی سد آیدوغموش در شهرستان میانه آغاز شد(140)

عملیات اجرایی پروژه مشارکتی شبکه آبیاری و زهکشی سد آیدوغموش و بخشی از شبکه اصلی و فرعی واحدهای اکرم آباد2، آچاچی و داشکسن با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان میانه آغاز شد.


کسانی که برای بخش تولید مراسم ختم برگزار می‌کنند انصاف داشته باشند(277)

استاندار اذربایجان شرقی با اشاره به بازگشت یکصد واحد تولیدی بحران‌زده استان به گردونه تولید، گفت: کسانی که این واقعیت‌ها را نمی‌بینند یا آن را به نحو دیگری جلوه می‌دهند، انصاف داشته باشند.


رویداد تبریز 2018 باید موجب توانمندی جوامع محلی در کل استان شود(175)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هر چند یک شهر مرکز و نقطه ثقل رویداد تبریز 2108 است اما این اتفاق باید موجب توانمندی کل جوامع محلی استان آذربایجان شرقی شود.


دولت، تمام‌قد پشتیبان برنامه‌های تبریز 2018 است(231)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت تمام‌قد پشتیبان برنامه‌های تبریز 2018 است، گفت: تشکیل ستاد ملی تبریز 2018، برای مسئولان استان مایه دلگرمی و انگیزه مضاعف است.