بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

استانداری آذربایجان شرقی و شبکه ایران‌کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند(83)

استانداری آذربایجان شرقی و شبکه تلویزیونی ایران‌کالا در راستای حمایت از تولید داخلی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


آیین‌نامه اجرایی ستاد ملی تبریز 2018 در کمیسیون فرهنگی دولت تصویب شد(72)

استاندار آذربایجان شرقی از تصویب آیین‌نامه ستاد ملی تبریز 2018 در کمیسیون فرهنگی دولت خبر داد و گفت: این آیین‌نامه پس از تصویب نهایی در هیات وزیران، توسط معاون اول رییس جمهور برای اجرا به وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط ابلاغ می‌شود.


پیام استاندار آذربایجان شرقی به کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در فضای سایبر(52)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به کنفرانس علمی پدافند غیرعامل در فضای سایبری، اهتمام جدی نخبگان و دانشگاهیان در تدوین و اجرای سیاست امنیت اطلاعات و ارائه راهکارهای جامع و کامل در این زمینه را مورد تاکید قرار داد.


حفاظت از سرمایه‌های مادی و معنوی جامعه مهم‌ترین هدف پدافند غیرعامل است(51)

مدیرکل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی با اشاره به نقش این نهاد در مقابله و پیشگیری از تهدیدات و مخاطرات در سطح جامعه گفت: حفاظت از سرمایه های مادی و معنوی در برابر حوادث و تهدیدهای داخلی و خارجی مهم ترین هدف پدافند غیرعامل است.


توسعه فضای سبز یک وظیفه و اجبار است(111)

استاندار آذربایجان شرقی، توسعه و حفظ فضای سبز را یک وظیفه و اجبار دانست و از همه شهروندان خواست نسبت به توسعه فضای سبز و درخت‌کاری بیش از پیش توجه کنند.


مهندسان در توسعه و عمران و آبادانی استان و کشور سهم بسزایی دارند(43)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مهندسان در توسعه و عمران و آبادانی استان و کشور سهم بسزایی دارند و همواره خدمات و زحمات آنها مورد مشاهده و استفاده مردم است.


تصویب کلیات اساسنامه خانه احزاب استان/ اهتمام جدی مدیریت استان برای تسهیل فعالیت‌های سیاسی(73)

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی از تصویب کلیات اساسنامه خانه احزاب، جمعیت‌ها و تشکل‌های صنفی استان خبر داد و گفت: مدیریت استان در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر تسهیل فعالیت احزاب، اهتمام جدی دارد.


توانمندسازی محرومان، سیاست اصلی کمیته امداد باشد/ اعتماد مردم به کمیته امداد باید حفظ شود(126)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه رفع محرومیت و توانمندسازی محرومان باید سیاست اصلی کمیته امداد باشد، گفت: برای نیل به این هدف، اجتناب از روزمرگی و اتخاذ رویکردهای نو و متفاوت ضروری است.


ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری از ثمرات سرمایه‌گذاری‌ خارجی است(100)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم باید نتایج سرمایه‌گذاری‌های خارجی و همکاری‌های مشترک اقتصادی را لمس کنند، گفت: ایجاد شغل، کاهش بیکاری و افزایش امید به زندگی از ثمرات این همکاری‌هاست.


آمار بالای تلفات حوادث، اهمیت پدافند غیرعامل را بیشتر می‌کند(36)

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای 300 نفر از مدیران و معاونان مدارس و نواحی آموزش و پرورش در شهرهای شبستر و تسوج برگزار شد.


از سرمایه‌گذاری مشترک با بخش خصوصی آلمان استقبال می‌کنیم(94)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان دروازه ایران به اروپا محسوب می شود، گفت: تجار تبریز از گذشته دور با کشورهای اروپایی از جمله آلمان همکاری مطلوب و مستمر داشته اند.


ضرورت تدوین الگوی توسعه همه‌جانبه در حوزه توسعه روستایی/ مشارکت مردم لازمه توسعه روستاهاست(73)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خواستار تدوین سند توسعه همه‌جانبه برای روستاها شد و گفت: الگوی توسعه و فعالیت‌های روستایی باید درچارچوب این سند انجام شود.