12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

سامانه بهین‌یاب برای ثبت‌نام واحدهای تولیدی فعال است/ پرداخت 5هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال گذشته(52)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید طرح رونق تولید در سال 96، گفت: سامانه بهین‌یاب برای ثبت‌نام واحدهای صنعتی و تولیدی متقاضی تسهیلات، فعال است و این واحدها می‌توانند برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.


مواجهه با رشد فزاینده سالمندی نیازمند بازبینی در سیاست‌های توسعه است(35)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه 4 میلیون و 888 هزار نفر بازنشسته مستمری بگیر داریم، گفت: پیشی گرفتن میزان دریافتی مستمری بگیران از تورم جزو راهبردهای عملی شده در دولت تدبیر و امید است.


آذربایجان شرقی پنجمین استان سالمند کشور است(49)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با اشاره به افزایش جمعیت سالمندان در کشور و احتمال روند رو به رشد آن در سال های آتی، گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده در سال 2050، دو میلیارد و100 میلیون نفر سالمند در جهان، 20 میلیون نفر در ایران و 900 هزار نفر در استان آذربایجان شرقی خواهند بود.


مسابقه احکام ویژه کارمندان استانداری و فرمانداری‌های تابعه برگزار شد(53)

به همت شورای فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی و پایگاه مقاومت شهدای دولت، مسابقه احکام ویژه کارمندان استانداری و فرمانداری‌های تابعه برگزار شد.


معاون استاندار آذربایجان شرقی به‌صورت سرزده از اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) بازدید کرد(82)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز (یکشنبه) از بخش اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) تبریز به صورت سرزده، بازدید کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از دکتر پزشکیان، نائب رییس مجلس شورای اسلامی عیادت کرد(118)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از دکتر مسعود پزشکیان، نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی، عیادت کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از رییس کلانتری خسروشاه عیادت کرد(105)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از رییس کلانتری شهر خسروشاه که در حادثه تیراندازی روز گذشته در این شهرستان مجروح شده بود، عیادت کرد.


هر نوع فعالیت غیرمجاز در استان ممنوع/ هیچ‌کس نباید جرأت کار غیرقانونی داشته باشد(136)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ممنوعیت هر نوع فعالیت غیرمجاز در استان، گفت: باید سیاست‌هایی اتخاذ شود که هیچ‌کس، جرأت کار خلاف و غیرقانونی را نداشته باشد.


دبیر و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی ربع رشیدی منصوب شد(151)

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، علی جهانگیری را به عنوان دبیر و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی منصوب کرد.


آغاز فعالیت مجدد سامانه بهین‌یاب/ طرح رونق تولید در سال 96 وارد فاز اجرایی شد(95)

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: با گشایش مجدد سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد و امکان ثبت‌نام متقاضیان به منظور استفاده از تسهیلات طرح رونق تولید، عملا وارد فاز اجرایی این طرح در سال 96 شده‌ایم.


تغییر ساعات کاری ادارات دولتی استان از روز چهارشنبه 7 تیر(477)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تغییر ساعات کاری ادارات دولتی استان از روز چهارشنبه 7 تیر خبر داد.


استاندار آذربایجان شرقی از حجت‌الاسلام‌‌ دکتر احمد غروی توتونچی عیادت کرد(139)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین دکتر احمد غروی توتونچی از این استاد برجسته حوزه و دانشگاه عیادت کرد.