12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

آماده همکاری برای توسعه طرح‌های صنعتی در استان هستیم(94)

استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه آماده همکاری برای توسعه طرح‌های صنعتی در استان هستیم، گفت: یکی از مهم‌ترین نیازها برای توسعه صنعتی، وجود نیروی انسانی ماهر و متخصص است که استان آذربایجان شرقی از این نظر یکی از استان‌های ممتاز کشور است.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات جمعی از شهروندان رسیدگی کرد(58)

استاندار آذربایجان شرقی در ملاقات چهره به چهره با جمعی از شهروندان، پای صحبت آنان نشست و به مشکلات مطرح شده رسیدگی کرد.


موفقیت‌های اقتصادی استان، در سایه تلاش و همت کارگران و کارفرمایان به دست آمده است(65)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از مشارکت و همکاری بخش خصوصی استان برای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده در عرصه اقتصاد مقاومتی در سال 95، گفت: موفقیت‌های استان در سایه تلاش و همت کارگران و جامعه زحمت‌کش و دلسوز کارفرمایی به دست آمده است.


دانش‌آموختگان و دانشجویان غیرایرانی، سفیران صلح و دوستی ملت ایران هستند(70)

استاندار آذربايجان شرقى گفت: دانش‌آموختگان و دانشجویان غیرایرانی که در ایران تحصیل می‌کنند، سفیران صلح و دوستی ملت ایران در کشورهای خود هستند و انتظار داریم هرآن‌چه را که مصداق خوبی‌هاست از طرف مردم ایران به هموطنان خود ابلاغ کنند.


سواد سایبری مدیران باید ارتقا یابد/ پیشگیری و مصون‌سازی، رویکرد پدافند سایبری است(54)

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه فناوری سایبری در مقطعی ظهور کرد که مدیران سنتی بودند، بر ضرورت ارتقاء سواد سایبری مدیران تاکید کرد.


تقویت زیرساخت‌ها و بومی‌سازی تکنولوژی، نیاز کشور است(34)

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در مسایل مختلف گفت: تقویت زیرساخت ها و بومی سازی تکنولوزی های مورد نیاز در کشور یک امر ضروری است.


آغاز رسمی برنامه‌های تبریز 2018 از 10 دی/ بخش خصوصی برنامه‌های خود را اعلام کند(93)

استاندار آذربایجان شرقی از آغاز رسمی برنامه‌های تبریز 2018 از دهم دی ماه امسال خبر داد و گفت: تا این تاریخ باید مقدمات کار فراهم شود و بخش خصوصی نیز متناسب با برنامه‌های پیش‌بینی‌شده از سوی دستگاه‌های مسئول، برنامه‌ریزی کند.


خطر اعتیاد در کمین همه خانواده‌هاست/ برای صیانت از نسل جوان همه باید پای کار باشند(73)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خطر اعتیاد در کمین همه خانواده‌هاست، اظهار کرد: صیانت از نسل جوان اگر همه پای کار نیایند امکان‌پذیر نیست.


بار اصلی تبریز 2018 برعهده بخش خصوصی است/ دستگاه‌های اجرایی تسهیل‌گر حوزه گردشگری باشند(53)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: تنها 30 درصد کارهای تبریز 2018 مربوط به دولت است و دستگاههای اجرایی باید تلاش کنند به عنوان یک تسهیل گر، زمینه لازم برای حضور و فعالیت پررنگ بخش خصوصی در حوزه گردشگری را بیش از پیش فراهم کنند.


تاثیرپذیری جوانان از فضای مجازی نگران‌کننده است/ اولویت ما افزایش آگاهی عمومی است(30)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان اینکه تاثیرپذیری جوانان در حوزه فضای مجازی نگران کننده است، گفت: سایت های زیادی در خصوص تولید مواد مخدر در خانه و همچنین توزیع آن ایجاد شده که باید آگاه سازی شود.


اغلب تخلفات شوراها ناشی از عدم آموزش‌های لازم توسط اعضای شوراهاست(50)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با تأکید جدی بر آموزش شوراهای اسلامی شهر در دوره پنجم، گفت: اغلب تخلفات و انحراف‌های شوراها از قانون، ناشی از عدم آموزش‌های پایه و تخصصی برای اعضای شوراهاست.


دو طرح تعاونی تولیدی در منطقه آزاد ارس به بهره‌برداری رسید(54)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفری یک‌روزه به شهرستان جلفا، دو واحد تعاونی تولیدی واقع در منطقه آزاد ارس را افتتاح کرد.