پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

تحقق آرزوهای مردم در بخش سلامت، نتیجه کار علمی است/ بی‌نیاز از هم‌فکری دانشگاهیان نیستیم(87)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در 21 شهرستان و بیش از سه هزار روستا در استان خدمات درمانی ارائه می‌شود، گفت: امروز بسیاری از دغدغه‌ها و آرزوهای ما در بخش سلامت تحقق یافته و این دستاوردها نتیجه کار علمی و پژوهشی است.


معلمان، طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه هستند(72)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفته گرامی‌داشت مقام معلم، معلمان را طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه خواند و بر پاسداشت منزلت والای آنان تأکید کرد.


اهمیت و اولویت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان(46)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشستی با فرماندار تبریز بر ضرورت و اهمیت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان تأکید کرد.


لزوم تسریع در تجهیز موزه مطبوعات/ برگ زرین دیگری به تاریخ آذربایجان افزوده می‌شود(95)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشینه ارزشمند و تاریخی کلانشهر تبریز در زمینه مطبوعات و صنعت چاپ، گفت: موزه مطبوعات و چاپ آذربایجان بنا به گفته مدیرکل میراث فرهنگی استان آماده افتتاح است و در آینده ای نزدیک پس از اقدامات لازم همچون زیباسازی محیط و نورپردازی افتتاح خواهد شد.


تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 ابلاغ شد(105)

استاندار آذربایجان شرقی از ابلاغ تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 (2018 میلادی) از سوی معاون اول رییس جمهور به دستگاه‌های اجرایی خبر داد.


شوراها دومین نهاد تصمیم‌گیر در کشور هستند/ خود را وقف خدمت به مردم کنید(81)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شوراهای اسلامی بعد از مجلس دومین نهاد تصمیم‌گیر کشور هستند که می‌توانند با تصویب لایحه و تایید فرمانداری آن را اجرایی کنند.


مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه‌های اجرایی استان است(76)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه های اجرایی استان در تأمین امنیت فضای سایبر است.


احترام به جایگاه ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود(94)

استاندار آذربایجان شرقی بر تکریم معنوی رزمندگان و ایثارگران تاکید کرد و گفت: احترام به ایثارگران فقط در بعد مادی خلاصه نمی‌شود و خود ایثارگران هم چنین توقعی ندارند، بلکه احترام به جایگاه ایثارگران باید به معنی واقعی کلمه به فرهنگ عمومی تبدیل شود.


دفاع از فضای سایبری یکی از محورهای مهم پدافند غیرعامل است(73)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با بیان این که یکی از محورهای مهم پدافند غیر عامل دفاع از فضای سایبری است گفت: در راستای آموزش و آگاه‌سازی مردم نسبت به خطرات و تهدیدهای فضای سایبری، باید بحث پدافند غیرعامل در جامعه تبیین و مفهوم‌سازی شود


توسعه فضای سبز و امکانات گردشگری، نقش مهمی در تحقق برنامه‌های تبریز 1397 دارد(140)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه تفرج‌گاه عینالی، بر توسعه فضای سبز شهر تبریز تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری تأثیر بسزایی در تحقق برنامه‌ها و اهداف تبریز 1397 خواهد داشت.


لزوم بازنگری در احکام ساخت‌وساز در مسیل رودخانه‌ها/ جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است (92)

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم بازنگری در احکام صادره توسط اداره کل راه و شهرسازی نسبت به ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها تاکید و گفت: جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است و ما با تمام قدرت با متجاوزین به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها برخورد می کنیم.


ثابت کرده‌ایم در کنار کارگران هستیم/ وضعیت بحرانی جامعه کارگری به ثبات و آرامش رسیده است(183)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سه سال گذشته ثابت کردیم که در کنار کارگران هستیم، افزود: خوشحالیم که امروز وضعیت بحرانی جامعه کارگری به آرامش و ثبات رسیده و فضای وحدت، صمیمیت و برادری بین کارفرمایان و کارگران در استان حاکم است.