بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی، استان را در برابر تهدیدها بیمه کرده است(63)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: فعالیت‌های قرآنی و برنامه‌های فرهنگی، استان را در مقابل تهدیدهای امنیتی بیمه کرده است و ما همه ساله از خیرات و برکات چنین برنامه‌هایی بهره‌مند می‌شویم.


مدیریت استان در حفاظت از فضای سبز ثابت‌قدم است/ تغییر کاربری فضای سبز ممنوع(64)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیریت استان در زمینه جلوگیری از تغییر کاربری‌های فضای سبز بسیار ثابت قدم بوده و در این راستا مقاومت کرده است.


منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در توسعه کشور محسوب می‌شود(95)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در تاریخ توسعه‌یافتگی کشور و آغاز سرفصل جدیدی در تکریم و عزتمندی شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.


جبارزاده: توسعه روابط اقتصادی خارجی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است(86)

استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح اهداف، برنامه‌ها و نتایج سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشورهای آلمان و لهستان، این سفر را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.


مدیریت استان از مراودات تجاری بخش خصوصی با کشورهای اروپایی حمایت می‌کند(105)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با معاون نخست‌وزیر جمهوری اسلواکی، با اشاره به زمینه‌های مناسب همکاری با این کشور، حمایت دولت و مجموعه مدیریتی استان از مراودات تجاری و اقتصادی بخش خصوصی دو طرف را اعلام کرد.


همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی در تبریز آغاز به کار کرد(79)

اولین همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی صبح امروز با سخنرانی دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و به میزبانی شهرداری تبریز آغاز به کار کرد.


انتقاد معاون عمرانی استاندار از ساخت‌وسازهای بی‌حساب در حریم گسل تبریز(91)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از کم‌توجهی برخی دستگاه‌های دولتی و شبه‌دولتی به آیین‌نامه‌ها و مقررات ساخت‌وساز، گفت: متاسفانه در دهه‌های گذشته حریم گسل تبریز در معرض ساخت‌وسازهای بی‌حساب قرار گرفته و بخش عمده‌ای از این ساخت‌وسازها را دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و شبه‌دولتی که بعضا متولی بحث زلزله هم هستند انجام داده‌اند.


آذربایجان شرقی به قطب داروسازی کشور تبدیل می‌شود(79)

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فعالیت شرکت های دارویی در تمامی زمینه های مواد اولیه، ملزومات و محصول در آذربایجان شرقی گفت: این استان به قطب داروسازی کشور تبدیل می شود.


چند طرح تولیدی و صنعتی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(105)

چند طرح تولیدی و صنعتی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت‌های داروسازی دانا و شهید قاضی و واحد صنعتی امیرنیا افتتاح شد.


وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد تبریز شد(97)

وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در سفری یک‌روزه وارد تبریز شد و مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی قرار گرفت.


تولید کالای باکیفیت، حق مصرف‌کننده ایرانی است/ تولیدکنندگان مشتری‌مداری را در عمل ثابت کنند(76)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تولید و عرضه کالاهای باکیفیت توسط تولیدکنندگان داخلی، گفت: تبلیغ در خصوص مصرف کالای ایرانی زمانی تاثیرگذار است که تولید داخلی از کیفیت لازم برخودار باشد و تولیدکنندگان به حقوق مصرف‌کننده و مشتری توجه داشته باشند.


تزریق 1100 میلیارد تومان اعتبار به پروژه متروی تبریز در طول دولت تدبیر و امید(97)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در طول ۱۳ سال گذشته یک‌هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان در پروژه متروی تبریز هزینه شده که یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان آن در طول سه سال گذشته بوده است.