تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مسئولان در عمل دِین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنند/ نباید از گنجینه دفاع مقدس غفلت کنیم(75)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با تأکید بر اینکه مسئولان باید در عمل دِین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنند، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس، برگ زرین تاریخ ایران است و باید در عمل قدر این دوران را بدانیم و با حرف زدن کاری درست نمی‌شود.


مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی افتتاح شد(68)

همزمان با چهارمین روز از دهه فجر، مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی همزمان با 9 مرکز فرهنگی دفاع مقدس در سراسر کشور به‌صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.


مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور بانوان و خانواده منصوب شد(193)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغی، رقیه صادق‌زاده را به‌عنوان مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده منصوب کرد.


وظیفه و مأموریت اصلی مدیران، جذب سرمایه‌گذاری و اشتغال با مدیریت جهادی است(61)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه استفاده از فرصت خدمت‌گزاری، بهترین عبادت است، گفت: وظیفه و مأموریت اصلی مدیران، جذب سرمایه‌گذاری و تلاش برای ایجاد اشتغال با مدیریت جهادی است و اگر کسی حال و حوصله خدمت را ندارد باید از مسئولیت کنار برود.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهید پورشریفی(56)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مشترک، درگذشت مادر بزرگوار شهید بهروز پورشریفی را تسلیت گفتند.


برق، اصلی‌ترین زیرساخت اشتغال/ با احداث نیروگاه‌های جدید، موانع توسعه استان رفع می‌شود(82)

استاندار آذربایجان شرقی صنعت برق را یکی از اصلی‌ترین زیر ساخت‌های اشتغال دانست و گفت: علاوه بر ایجاد اشتغال در نیروگاه‌ها،، صنایع سنگینی به پشتوانه وجود نیروگاه‌های برق ایجاد می‌شوند که اشتغال‌زایی به دنبال دارند.


ضرورت ورود شرکت های قطعه سازی آذربایجان شرقی به وندور لیست نفت و گاز/ قطعه سازان استان تنوع تولیدات خود را گسترش دهند(58)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی خواستار ثبت اطلاعات شرکت های قطعه سازی استان آذربایجان شرقی در وندور لیست نفت و گاز شد و گفت: این شرکت ها برای ورود به عرصه رقابتی باید در لیست تامین کنندگان معتبر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو قرار گیرند.


عملیات اجرایی نیروگاه 500 مگاواتی سیکل‌ترکیبی منطقه آزاد ارس آغاز شد(94)

همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی نیروگاه 500 مگاواتی سیکل‌ترکیبی ارس با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در منطقه آزاد ارس آغاز شد.


زنگ انقلاب در دبیرستان فردوسی تبریز نواخته شد(42)

همزمان با مدارس سراسر کشور در سومین روز از دهه فجر، زنگ انقلاب با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور در دبیرستان فردوسی تبریز نواخته شد.


استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی دو ویژگی مردم آذربایجان/ نقش تبریز در انقلاب اسلامی بی‌نظیر بود(32)

استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه نقش مردم آذربایجان مخصوصاً مردم قهرمان تبریز در انقلاب اسلامی بی‌‌نظیر بود، گفت: در 29 بهمن سال 56 به مناسبت اربعین شهدای قم مردم تبریز کار بی‌نظیری انجام دادند و درآن روز مردم تبریز ستون فقرات رژیم شاه را در هم شکستند.


نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با خانواده‌های دو شهید انقلاب دیدار کردند(24)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با خانواده‌های دو شهید معظم دوران انقلاب در تبریز دیدار کردند.


فرماندار جدید شهرستان هشترود معرفی شد(143)

فرماندار جدید هشترود در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.