خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

چند طرح عمران روستایی در شهرستان‌های بستان‌آباد و هشترود به بهره‌برداری رسید(49)

در پنجمین روز از هفته دولت، چند طرح عمران روستایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان‌های بستان‌آباد و هشترود به بهره‌برداری رسید.


چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند به بهره‌برداری رسید(58)

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند به بهره‌برداری رسید.


معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از روستای زلزله‌زده ایوق در شهرستان سراب بازدید کرد(79)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از روستای زلزله‌زده ایوق از توابع دهستان شربیان در شهرستان سراب بازدید کرد.


تجربه موفق آذربایجان شرقی در عرصه حمایت از بخش تولید در سال جاری هم ادامه می‌یابد(63)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به برنامه ریزی دولت برای افزایش اشتغال و رفع موانع تولید در سال جاری، گفت: استان آذربایجان شرقی در سال گذشته تجربه خوبی در این راستا به دست آورد و امسال هم روند اقدامات قبلی را ادامه می دهد.


فاز دوم کارخانه گروه صنایع غذایی بشارت به بهره‌برداری رسید(112)

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، فاز دوم کارخانه گروه صنایع غذایی بشارت با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداری از سه طرح خدماتی و درمانی در شهرستان جلفا آغاز شد(48)

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، بهره برداری از سه طرح خدماتی و درمانی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان جلفا آغاز شد.


با حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم، شوق خدمت به مردم در بین مدیران استان افزایش یافته است(119)

استاندار آذربایجان شرقی در همایش ائمه جمعه شمال‌غرب کشور در تبریز، با قدردانی از رهبر معظم انقلاب به‌خاطر انتصاب حجت‌الاسلام آل‌هاشم به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان، گفت: از زمان حضور ایشان در استان، شوق خدمت به مردم در بین دستگاه‌های اجرایی و مسئولان به‌نحو چشمگیری افزایش یافته است.


7 هزار و 200 طرح عمرانی و خدماتی در چهار سال گذشته در استان اجرا شده است(74)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از اجرای ۷ هزار و ۲۰۰ طرح خدماتی و عمرانی در چهار سال گذشته در استان خبر داد.


عملکرد دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌های ملموس و عینی ارزیابی شود(51)

استاندار آذربایجان شرقی در نشست هماهنگی جشنواره شهید رجایی استان، تأکید کرد که ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس شاخص‌های ملموس و عینی صورت گیرد.


استاندار آذربایجان شرقی از تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی قدردانی کرد(135)

استاندار آذربایجان شرقی از اعضای تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی که در مسابقات روبوکاپ 2017 ژاپن موفق به کسب رتبه سوم جهان در لیگ روبات‌های انسان‌نما شده است، قدردانی کرد.


هزینه کردن مال و ثروت در راه خیر، لطف و عنایت الهی است(63)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: توفیق هزینه کردن مال و ثروت در راه خیر و برای مردم، لطف و عنایت الهی است؛ به‌ویژه اگر در راه مدرسه‌سازی و توسعه تعلیم و تربیت باشد.


شهر خامنه می‌تواند یکی از محورهای گردشگری تبریز 2018 باشد(76)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهر خامنه به‌عنوان زادگاه پدری رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌تواند یکی از محورهای گردشگری در رویداد تبریز 2018 باشد که در این راستا ایجاد مراکز اقامتی و خدماتی با مشارکت بخش خصوصی ضروری است.