جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

مسئولان در استفاده از کالای ایرانی پیش‌قدم باشند(82)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بابیان این‌که تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» نیازمند همراهی جدی مردم و مسئولان است، گفت: مسئولان دولتی باید در استفاده از کالای ایرانی پیش‌قدم باشند.


تبریز 2018 افتخاری برای استان است/ امسال نقطه عطف توسعه استان خواهد بود(53)

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از مراکز خدمات‌رسان شهر تبریز در ایام نوروز، از تلاش برای برگزاری هرچه بهتر رویداد تبریز۲۰۱۸ در سال جدید خبر داد.


استاندار آذربایجان شرقی پاسگاه‌های مرزی و مراکز امدادی و انتظامی استان بازدید کرد(50)

استاندار آذربایجان شرقی در آستانه تعطیلات نوروزی از قرارگاه های مرزی، پایگاه های امدادی و انتظامی و مراکز آتش نشانی استان بازدید کرد.


مدیریت جهادی در حوزه اشتغال در سال جدید هم باید اولویت مدیران استان باشد(168)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سال جدید نیز مدیریت جهادی در حوزه اشتغال همچنان باید اولویت مدیران استان باشد، گفت: خدمت‌گزاران مردم در دستگاه‌های اجرایی باید با همکاری سرمایه‌گذاران، جوانان نخبه و دانشگاهیان، تلاش کنند تا با ارتقای ظرفیت تولید و فعال‌سازی واحدهای تولیدی نیمه‌فعال، بتوانیم سالی توأم با نشاط، شادابی و رفاه را برای مردم استان ایجاد کنیم.


115 بنگاه اقتصادی در استان مجوز پذیرش کارورز را دریافت کردند/ ضرورت اطلاع‌رسانی مشوق‌های دولتی به بنگاه‌های اقتصادی استان(72)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی، با تاکید بر ضرورت پیگیری جدی اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در سطح استان گفت: استقبال خوبی از این طرح توسط دانش آموختگان صورت گرفته است و تا به امروز از 464 بنگاه اقتصادی که در سامانه کارورز ثبت نام کرده اند تعداد 115 واحد مجوز پذیرش دریافت کرده اند.


فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در حوزه مبارزه با مواد مخدر به سازمان‌های مردم‌نهاد سپرده شود(91)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش موثر سازمان‌های مردم‌نهاد در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی حوزه مبارزه با مواد مخدر، دستور داد تا نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در این حوزه از سال آینده به جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان دعوت شوند.


راستگو به‌عنوان فرماندار تبریز منصوب شد(134)

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان تبریز منصوب شد.


علی جهانگیری به‌عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد(302)

وزیر کشور طی حکمی "علی جهانگیری" را به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی منصوب کرد.


خدمت‌رسانی دستگاه‌ها به مردم به صورت سریع و شفاف انجام شود(70)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه از چند مرکز خدمات‌رسان شهر تبریز در آستانه فرارسیدن تعطیلات سال نو بازدید کرد.


خوشه توسعه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان وارد فاز اجرایی می‌شود(74)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی از اتمام فاز مطالعاتی خوشه توسعه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان خبر داد و گفت: مطالعات دقیقی در راستای ایجاد این خوشه انجام شده است و از این پس وارد فاز اجرایی می شویم.


استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در عملیات ریل‌گذاری محور میانه- بستان‌آباد تأکید کرد(125)

استاندار آذربایجان شرقی در پنجمین بازدید خود از پروژه راه‌آهن تبریز- میانه، بر تسریع در عملیات ریل‌گذاری این پروژه در مسیر میانه تا بستان‌آباد تأکید کرد.


ضرورت همکاری بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال(81)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی خواستار همکاری بیشتر بانک های عامل به منظور پرداخت تسهیلات اشتغال زایی شد.