قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

مشکل بیکاری با سازوکارهای موجود حل نمی‌شود/ باید رویه متفاوتی اتخاذ کرد(143)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بانک های خصوصی نقشی در توسعه استان ندارند، گفت: مشکلات تولید و اشتغال کشور با قوانین و دستورالعمل های موجود برطرف نمی شود.


خودباوری زنان، راه پیشرفت را هموارتر می‌کند(69)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی بر مطالبه‌گری زنان از دستگاه‌ها و مسئولان و استفاده بهینه از فرصت‌های موجود در جامعه، گفت: اگر زنان ما به خودباوری برسند راه پیشرفت هموارتر می‌شود.


عقد تفاهم نامه همکاری بین نظام مهندسی استان و اداره کل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی(64)

به منظور افزایش اطلاعات وتوانمندی‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی در حوزه پدافند غیرعامل تفاهم نامه ای بین رئیس این سازمان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی منعقد شد.


مرکز نگهداری معلولان ذهنی شهرستان هشترود به بهره‌برداری رسید(45)

مرکز نگهداری معلولان ذهنی زیر14 سال هشترود با صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و 250 میلیون ريال با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره‌برداری رسید.


عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان بستان‌آباد آغاز شد(54)

عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان بستان‌آباد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


انجمن اسلامی دانش‌آموزان بهترین محفل تربیت نیروی انسانی توانمند است(39)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: انجمن اسلامی دانش آموزان بهترین محفل برای تربیت نیروهای انسانی توانمند و مدیر در عرصه های مختلف است.


انتصاب مدیران باید بر اساس شایستگی و توانمندی افراد صورت گیرد(76)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در حوزه کارمندی باید شایسته سالاری در ادارات حاکم شود، گفت: ضروری است انتصابات و انتخابات در ادارات بر اساس شایستگی افراد و توانمندی افراد انجام شود.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت مرزبانان غیور در منطقه چالدران(44)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، شهادت هشت تن از مرزبانان غیور کشورمان در منطقه چالدران را تسلیت گفت.


اصلاح ساختار شهرداری تبریز در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری/ از مدیریت واحد شهری کاملاً حمایت می‌کنم(147)

استاندار آذربایجان شرقی بر اصلاح ساختار شهرداری تبریز در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری تأکید کرد و گفت: توسعه استان و شهر تبریز با سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی یک اصل است که باید راهکارهای آن شناسایی شود.


موضوع آنفلوآنزای مرغی در استان آذربایجان شرقی بررسی و آسیب‌شناسی شد(48)

پدیده آنفلوآنزای مرغی در استان در نشستی با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و جانشین قرارگاه سایبری سازمان پدافند غیرعامل کشور بررسی شد.


بررسی تعطیلی ادارات در روز پنج‌شنبه/ شناسایی عوامل آلودگی هوای کلانشهر تبریز(114)

استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: در راستای کاهش آلودگی هوای شهر تبریز، پیشنهاد تعطیلی ادارات در روز پنج‌شنبه بررسی شود.


دانشگاهیان در توسعه استان حضور فعال داشته باشند(40)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت نقش دانشگاه ها و مراکز علمی در تحولات استان، حضور فعال دانشگاهیان در حوزه های مختلف به منظور حل مشکلات و سرعت بخشی به توسعه استان را خواستار شد.