تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

حساس کردن خانواده‌های نسبت به آثار سوء مواد مخدر ضروری است(42)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه حساس کردن خانواده‌ها به موضوع مواد مخدر و آثار سوء آن به منظور پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر بسیار ضروری است گفت: بلای خانمان سوز اعتیاد کانون خانواده را تهدید می‌کند.


استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای توسعه کشور/ امروز بیش از هر زمان دیگری به کمک دانشگاه‌ها نیاز است(25)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حل مشکلات جامعه در حوزه‌های مختلف عزم ملی و تلاش اساتید دانشگاه را می‌طلبد، گفت: امروزه در دانشگاه‌های کشور ظرفیت‌های بالقوه‌ای وجود دارد که باید از آنها برای توسعه، رشد و بالندگی کشور و هر منطقه با توجه به توانمندی‌های هر دانشگاه در آن مناطق استفاده کرد.


دستگاه‌های اجرایی رعایت حال واحدهای تولیدی را بکنند/ 24 ساعته در خدمت سرمایه‌گذاران هستیم(35)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حمایت همه دستگاه‎های اجرایی از واحدهای تولیدی، گفت: دستگاه‌ها باید در شرایط فعلی رعایت حال واحدهای تولیدی را بکنند و برای انجام برخی اقدامات ولو قانونی اصرار بیجا نورزند.


بزرگترین کارخانه تولید آبمیوه طبیعی در خاورمیانه به بهره‌برداری رسید(80)

بزرگترین کارخانه تولید آبمیوه 100 درصد طبیعی خاورمیانه با نام تجاری پرشین‌نوش، امروز (سه‌شنبه) با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان بستان‌آباد افتتاح شد.


اصلاح رویکرد حمایتی از بهره‌برداری معادن و ذخایر معدنی ضروری است(37)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اصلاح رویکرد حمایتی از بهره برداری معادن و ذخایر معدنی را خواستار شد.


معاون استاندار آذربایجان شرقی از جانباز عرصه مبارزه با اعتیاد تجلیل کرد(74)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، از سرهنگ دوم نعمت کلانتری که در سال 1390 در راه مبارزه با سوداگران مرگ به درجه جانبازی نائل شده است، تجلیل کرد.


سیستم پایش و نظارت کسب و کار در استان کارآمدتر عمل کند(45)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بهبود فضای کسب و کار در استان را یکی از اصلی ترین وظایف دولت برشمرد و گفت: سیستم پایش و نظارت کسب و کار در استان باید کارآمدتر عمل کند.


واحد تولید آیینه گروه صنعتی شیشه سهند تبریز به بهره‌برداری رسید(84)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از کارخانه جام و شیشه سهند تبریز، واحد تولید آیینه این گروه صنعتی را که با صرف اعتباری بالغ بر 280 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای 75 نفر راه‌اندازی شده است، افتتاح کرد.


مزار شهدا زیارت‌گاه عاشقان است/ شهیدان مایه عزت و افتخار ملت ایران هستند(72)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مزار شهدا محل زیارت عاشقان در طول تاریخ است، افزود: شهیدان مایه افتخار و عزت ملت ایران هستند و باید مقام و منزلت آنان از سوی تمام آحاد جامعه پاس داشته شود.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید عزیز عبادی دیدار کرد(67)

استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور در منزل شهید عزیز عبادی از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر، در فضایی صمیمی با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.


ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال/ بانک‌ها از طرح‌های اشتغال‌زایی حمایت کنند(61)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار سرعت بخشی به ارائه تسهیلات اشتغال شد و گفت: تنها 20 روز فرصت داریم تا در مهلت قانونی نسبت به جذب اعتبارات تسهیلات اشتغال در بخش فراگیر و روستایی اقدام کنیم.


بخش خصوصی کمک‌حال دولت در گذر از مشکلات اقتصادی باشد(48)

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: حمایت بخش خصوصی از دولت در دوره گذر از مشکلات اقتصادی پیش رو باعث پشت سر گذاشتن موانع و بحران‌های کشور می‌شود.