جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از میهمان‌نوازی مردم استان و تلاش‌های اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی(51)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی از میهمان‌نوازی شایسته مردم استان از مسافران نوروزی و تلاش‌ها و خدمات دست‌اندرکاران و اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال 97 قدردانی کرد.


مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز جزو پروژه‌های اولویت‌دار استان است(123)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز (چهارشنبه) در بازدید از عملیات اجرایی پروژه مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز، توسعه شبکه فاضلاب این کلانشهر را یکی از کارهای ارزشمند دولت تدبیر و امید برشمرد.


مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد(197)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغی، مهدی تقیون را به‌عنوان مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری منصوب کرد.


یک معنای حمایت از تولید داخل این است که نباید توانمندی کشور در اجرای طرح‌های بزرگ صنعتی نادیده گرفته شود(72)

معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید داخلی گفت: علاوه بر اقداماتی نظیر مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از کالای داخلی، یک معنای حمایت از کالای داخلی این است که در اجرای طرح های بزرگ صنعتی که از طریق فاینانس انجام می شود، استفاده از توانمندی داخلی باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.


معاون اول رئیس جمهور از مراکز گردشگری و آثار تاریخی شهر تبریز بازدید کرد(84)

معاون اول رئیس جمهور امروز در بازدید از تعدادی از مراکز گردشگری و آثار تاریخی شهر تبریز، در جریان اقدامات انجام یافته برای پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی و همچنین برگزاری رویداد تبریز 2018 قرار گرفت.


توسعه حمل‌ونقل جاده‌ای و ریلی از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان است(129)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی توسعه حمل‌ونقل جاده‌ای و ریلی را از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان ذکر کرد و گفت: در حال حاضر پروژه‌های خوبی در هر دو بخش ریلی و جاده‌ای در حال اجراست که بهره‌برداری از آنها می‌تواند در سهولت رفت‌وآمدهای مردم و همچنین رشد صنعت حمل‌ونقل و توسعه صنعت گردشگری تأثیر بسزایی داشته باشد.


متعهد به انجام امور اداری سرمایه‌گذاران هستیم/ سرمایه‌گذاری بر اساس نیاز بازار صورت گیرد(153)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران گفت: میزبانی از سرمایه گذاران را با جان و دل قبول می کنیم و متعهد می شویم که امور اداری مربوط به روند شروع فعالیت سرمایه گذاران را انجام دهیم.


بازدید معاون عمرانی استاندار از ایستگاه راه‌آهن تبریز و نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی(123)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور در ایستگاه راه‌آهن تبریز، از نحوه ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی بازدید و سپس مسیر ریلی تبریز تا صوفیان را به‌وسیله قطار گردشگری تبریز- جلفا طی کرد.


استاندار آذربایجان شرقی با سه هنرمند برجسته تبریزی دیدار و گفت‌وگو کرد(119)

استاندار آذربایجان ‌شرقی عصر دوشنبه در منزل سه تن از هنرمندان برجسته شهر تبریز حضور یافت و در فضایی صمیمی با آنان به گفت‌وگو نشست.


مردم و تولیدکنندگان، مخاطبان شعار «حمایت از کالای ایرانی» هستند(128)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم به‌عنوان مصرف‌کننده یکی از مخاطبان شعار «حمایت از کالای ایرانی» هستند، گفت: برای تحقق این شعار، تولیدکنندگان هم باید کیفیت کالاهای تولیدی خود را افزایش دهند و استانداردهای بین‌المللی را رعایت کنند.


شعار سال، نشان‌دهنده جهت‌گیری اصلی کشور است/ نباید در محدوده شعار بمانیم(89)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شعار سال، جهت‌گیری اصلی کشور را مشخص می‌کند، گفت: شعار «حمایت از کالای ایرانی»، اولویت اساسی نظام خدمت‌رسانی و خط‌دهی به جامعه است.


در تحقق شعار سال نباید از وظایف تولیدکنندگان غفلت شود(87)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر نگاه چندبعدی به شعار «حمایت از کالای ایرانی» گفت: وقتی صحبت از حمایت از تولید داخل می‌شود ذهن‌ها به سمت مصرف‌کننده معطوف می‌شود اما باید دقت کنیم که برای تحقق این شعار از وظایف تولیدکنندگان نباید غافل باشیم.