پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد/ جوانان تنها زبان صداقت را می‌شناسند(75)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد، زیرا هر دولتی آنان را باور نداشته باشد، بیراهه می رود، گفت: یک واقعیت را به عنوان عضو کابینه بیان می کنم و آن هم اینکه به شدت با بازی کردن با جوانان مخالف هستیم.


باید امکانات مناسب لازم برای زندگی بهتر عشایر را فراهم کنیم(54)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عشایر ذخایر انقلاب هستند و باید امکانات مناسب و زیرساخت های لازم برای زندگی بهتر آنان را فراهم آوریم.


نظارت بر اجرای پروژه‌های عمرانی در استان تشدید می‌شود(90)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی استان تاکید کرد و گفت: در راستای پیشگیری از حوادث و رعایت کیفیت در زیربناهای استان، نظارت بر اجرای پروژه ها تشدید می شود.


تبریز، خانه هنرمندان است/ هیچ مکتبی به اندازه اسلام، الهام‌بخش هنرمندان نبوده است(106)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز خانه هنرمندان است، گفت: تبریز در طول تاریخ مهد هنرمندان، شعرا و دوست‌داران فرهنگ و هنر بوده و امروز آماده پذیرای هنرمندان از تمام نقاط دنیاست.


تشریح روند سامان‌دهی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا(122)

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 9 خود، روند ساماندهی تبلیغات نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی و آگاهی از فعالیت های تبلیغاتی در این فضا را تشریح کرد.


آموزش و پرورش زیرساخت توسعه استان است/ معلمی، جایگاه تربیت انسان‌هاست(103)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه آموزش و پرورش زیرساخت توسعه استان است، گفت: حرکت جامعه به‌سوی سعادت و پیشرفت، نیازمند تربیت انسان‌های شایسته و ارزش‌مند است که این مهم به دست جامعه فرهنگیان و معلمان امکان‌پذیر است.


اندیشه‌های امام برای نسل جوان تبیین شود/ ملت ایران از هر مظلومی حمایت می‌کند(120)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تبیین اندیشه‌ها و نظرات امام راحل برای جوانان، اظهار کرد: سالگرد ارتحال امام، فرصت مناسبی است تا اندیشه‌های آن بزرگوار را برای جوانانی که فرصت حضور در زمان او را نداشتند معرفی کنیم.


استاندار آذربایجان شرقی با دو تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد(98)

استاندار آذربایجان شرقی در گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با حضور در منزل دو تن از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس در تبریز، از رشادت، صبر و استقامت ایثارگران و خانواده‌های آنان قدردانی کرد.


تسریع در فرهنگ‌سازی ترافیک با همکاری تشکل‌های مردمی و آموزش‌های شهروندی(52)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرداری تبریز در بخش تامین زیرساخت‌های نرم افزاری کنترل تخلفات ترافیکی و آموزش شهروندی نقش موثری ایفا کرده است.


تسریع در راه‌اندازی پنجره واحد گمرک به‌منظور تسهیل در مبادلات اقتصادی(70)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تکمیل و بهره برداری از پنجره واحد گمرک، گفت: برای تسهیل در مبادلات اقتصادی نیازمند بهره برداری هرچه سریع تر از این سامانه هستیم.


حتی یک نفر بازمانده از تحصیل در استان نداریم/ بسیاری از مشکلات رفاهی معلمان حل شده است(71)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با افتخار اعلام می کنیم که حتی یک نفر در استان، بازمانده از تحصیل نیست و در بیش از 130 روستای استان، مدارس تک کلاسه یا با یک نفر معلم و یک نفر دانش آموز داریم.


اختصاص 465 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل اخیر در استان(69)

استاندار آذربایجان شرقی از اختصاص 465 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت و بازسازی تأسیسات، زیرساخت‌ها و سایر بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از سیل اخیر در استان خبر داد.