بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

راه توسعه استان از بخش حمل و نقل می‌گذرد(83)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از امکانات حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی برخوردار است، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان، راه توسعه آذربایجان شرقی از بخش حمل و نقل می گذرد و باید به آن توجه بیشتری شود.


قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان(54)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با این هیأت قدردانی کرد.


ایثار در عرصه اقتصاد مقاومتی شرط اعتقاد به ولایت فقیه است(76)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ‌اگر به ولایت فقیه اعتقاد داریم باید در خط رهبری حرکت کنیم، گفت: امروز ما در جبهه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در حال جنگ با دشمنان انقلاب هستیم است و کسانی که به ولایت فقیه اعتقاد دارند باید با روحیه ایثار در این عرصه حاضر شوند.


شهرداری‌ها به تکلیف قانونی خود در قبال توسعه کتابخانه‌ها عمل کنند(73)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه کتاب و کتاب‌خوانی، نقطه آغاز توسعه استان است، اظهار داشت: باید زمینه توسعه کتابخانه‌ها و فضای مطالعه را در سطح استان فراهم کنیم.


آماده همکاری با تشکل‌های مردم‌نهاد در راستای اهداف پدافند غیرعامل هستیم(23)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اهداف پدافند غیرعامل در بخش خصوصی، خواستار مشارکت و حضور فعال این بخش در طرح ها و برنامه های پدافند غیرعامل شد.


هیأت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی به مثابه کمیته اقتصاد دانش‌بنیان است(20)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مسائل دانش بنیان گفت: هیئت اجرای منطقه ویژه علم وفناوری به مثابه کمیته اقتصاد دانش بنیان است.


تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود/ اقتصاد دانش‌بنیان تنها راه توسعه پایدار است(98)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود، افزود: تکیه بر تولید دانش‌بنیان و توجه به فناوری‌های پیشرفته از اصول مهم اقتصاد مقاومتی است و امروز اگر به دنبال توسعه پایدار هستیم هیچ راهی جز رو آوردن به اقتصاد دانش‌بنیان نداریم.


انرژی از اساسی‌ترین نیازهای جامعه است/ تولید برق استان افزایش می‌یابد(25)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارآذربایجان شرقی گفت: انرژی یکی ازاساسی ترین نیازهای کنونی جامعه است و امروزه بدون برق استفاده از بسیاری امکانات دیگر نیز امکان پذیر نیست.


توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت از اقدامات مهم دولت یازدهم است(62)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت و امکانات درمانی از جمله اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است.


برق، نیاز حیاتی صنایع استان است/ باید دو هزار مگاوات برق تولید کنیم(106)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تامین برق، نیاز حیاتی بخش صنعت و تولید استان است، گفت: نیاز برق استان در افق ده ساله، دو هزار مگاوات است که باید برای تولید آن برنامه‌ریزی کنیم.


توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در صدر اولویت‌های شهرداری تبریز است(18)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز، پیشرفت پروژه مترو را نشانگر توجه ویژه شهرداری به بحث حمل و نقل ریلی دانست.


فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در دولت یازدهم رونق چشمگیری یافته است(94)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید به نقش رسانه‌ها در توسعه همه‌جانبه کشور باور دارد و بر این اساس، فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در سه سال گذشته رونق چشمگیری یافته است.