خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

بهره‌برداری از پنج طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان مراغه آغاز شد(95)

به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، بهره‌برداری از پنج طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه آغاز شد.


بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از بیمارستان‌های الزهراء(س) و آیت‌الله طالقانی تبریز(58)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از بیمارستان‌های الزهراء(س) و آیت‌الله طالقانی تبریز، ضمن عیادت از بیماران، در جریان مسائل و مشکلات این دو بیمارستان و نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم قرار گرفت.


تا پایان سال 97، صد درصد مردم استان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند/ قدردانی از خدمات ولی‌الله دینی(91)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه برخورداری شهرهای ما از نعمت گاز 100 درصد است و بیش از 90 درصد روستاها نیز گازرسانی شده که تا پایان سال 97 پرونده گازرسانی در استان بسته می شود.


افتتاح 78 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 115 پروژه گازرسانی به روستاهای استان(103)

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت، پروژه‌های گازرسانی به 78 روستای استان همزمان با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی 115 پروژه گازرسانی روستایی آغاز شد.


استفاده از فناوری‌های روز و شفاف‌سازی اطلاعات، ضرورت توسعه است(46)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه استفاده از فناوری های روز و شفاف سازی اطلاعات ضرورت توسعه است، ابراز امیدواری کرد سامانه مدیریت اطلاعات املاک موسوم به 'سیماک' فساد و رانت خواری در بخش زمین را به حداقل برساند.


10 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان میانه به بهره‌برداری رسید(36)

در ششمین روز از هفته دولت، 10 طرح عمرانی و خدماتی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌شرقی در شهرستان‌ میانه افتتاح شد.


دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است(48)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است و صمیمیت و همدلی کم‌نظیر مسئولان دستگاه قضایی با مدیران اجرایی استان باعث آرامش خاطر مردم در بخش‌های مختلف شده است.


مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در تبریز برگزار شد(50)

مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت و همچنین گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد مقبره تبریز برگزار شد.


فعالیت یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان/ لزوم اجرای طرح استادشاگردی(48)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت بیش از یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان، گفت: بسیاری از این واحدها در زمینه هنرهای دستی مانند آهنگری، مس‌گری، نجاری و منبت‌کاری فعالیت می‌کنند که با از کار افتادن صاحبان آنها، این هنرها نیز از بین می‌رود.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت رحلت حجت‌الاسلام سرایی(52)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی رحلت عالم ربانی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ اسحاق سرایی را تسلیت گفتند.


تعاونی‌های روستایی نقش مهمی در راستای تولید و اشتغال دارند(71)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سازمان توسعه تعاون روستایی با استفاده از تجربیات گذشته و تجربه و تکنولوژی های روز دنیا می تواند در راستای ایجاد اشتغال و تولید نقش اساسی و مهمی ایفا کند.


انتخابات امسال نشان داد که مردم در کنار دولت و دولت در کنار مردم است(60)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خدمت به مردم و مبارزه با فساد را اولویت اصلی خود می دانیم، افزود: انتخابات امسال نیز نشان داد که مردم در کنار دولت و دولت در کنار مردم است.