بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

تمام تلاش خود را برای حل مشکلات استان و تقویت ارزش‌های انقلاب به کار می‌گیرم(128)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه به وضعیت امنیتی، فرهنگی و اقتصادی استان اشراف دارم، تأکید کرد: با رعایت اولویت‌ها، تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار می‌بندم.


سلام گرم رهبر معظم انقلاب را به مردم آذربایجان شرقی ابلاغ می‌کنم/ عشق مردم به رهبری، الهی است(109)

رئیس ‌دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه رهبر انقلاب فقط در مورد تبریز توصیف "شهر قهرمان" به کار می‌برند، افزود: هنگامی که معظم‌له از سفر بنده به تبریز مطلع شدند اعلام کردند که سلام گرم ایشان را به مردم تبریز و آذربایجان شرقی ابلاغ کنم.


مردم استان مشتاقانه منتظر سفر مجدد رهبر معظم انقلاب به تبریز هستند/ قدردانی از زحمات آیت‌الله مجتهد شبستری و اعلام همکاری با حجت‌الاسلام آل‌هاشم(172)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مردم این استان در طول تاریخ، عشق خود را به ولایت و ارزش‌های الهی ثابت کرده‌اند، گفت: مردم آذربایجان شرقی، خاطره سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در سال 1372 را فراموش نکرده‌اند و عاشقانه و مشتاقانه منتظرند تا مجدداً ایشان را از نزدیک زیارت کنند.


ضرورت مهارت‌افزایی فارغ‌التحصیلان/ سازمان‌های مسئول تصمیمات مناسب اتخاذ کنند(98)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت مهارت‌افزایی فارغ‌التحصیلان، گفت: جای تاسف است که اکثر فارغ التحصیلان مدارس و دانشگاه‌ها، حتی کارهای ساده فنی را هم بلد نیستند و باید سازمان های مسئول در این زمینه، تصمیمات مناسبی اتخاذ کنند.


ضرورت تلاش برای اتمام طرح سامان‌دهی مقبرة‌الشعرا تا آغاز سال 2018(125)

استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز در بازدید از روند اجرای طرح سامان‌دهی مجموعه تاریخی مقبرة‌الشعرای تبریز، بر تسریع در اجرای این طرح در راستای برنامه‌های تبریز 2018 تأکید کرد.


زمان و نحوه برگزاری پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیأت نظارت استان(188)

دبیرخانه هیأت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد استان آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای، زمان و نحوه برگزاری پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیأت نظارت استان را اعلام کرد.


تصویب طرح استادشاگردی در قالب طرح آموزش در محیط کار/ لزوم اجرای هرچه‌بهتر طرح در سال تولید و اشتغال(154)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل ما در استان مشاغل دانشگاهی و آکادمیک نیست اگر سینه به سینه منتقل نشود در طول زمان از بین خواهد رفت، لذا طرح آموزش در محیط کار واقعی، روشی برای زنده نگه داشتن این حرفه هاست.


مردم در انتخابات نشان دادند که علاقمند ثبات هستند/ رییس جمهور منتخب متعلق به همه مردم است(91)

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مردم در انتخابات 29 اردیبهشت نشان دادند که هوشیارند و به وعده‌های بی‌اساس و نشدنی بها نمی دهند، افزود: مردم با اعتماد به دولت دکتر روحانی نشان دادند به ثبات علاقه مندند.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت صعود عظیم قیچی‌ساز به چهاردهمین قله هشت‌هزار متری دنیا(64)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت صعود عظیم قیچی‌ساز به قله 8516 متری لوتسه و کسب عنوان نخستین ایرانی صعودکننده به تمام قلل هشت‌هزار متری دنیا، این موفقیت را تبریک گفت.


استاندار آذربایجان شرقی سه هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد(86)

استاندار آذربایجان شرقی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، سه هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد.


وجود آیت‌الله مجتهد شبستری، محور وحدت در استان بود/ مردم استان قدردان زحمات ایشان هستند(202)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه وجود آیت‌الله مجتهد شبستری، محور وحدت در استان بود و همه ما در کنار ایشان در خدمت مردم و نظام بودیم، ادامه داد: اکنون که ایشان به خاطر شرایط جسمانی، سنگر نماز جمعه تبریز را ترک می‌کنند برای ایشان در تمام عرصه‌ها آرزوی موفقیت داریم و همیشه قدردان زحمات، تلاش‌ها و حضور بابصیرت ایشان در 22 سال گذشته خواهیم بود.


مشکلات حوزه گردشگری باید با دید واقع‌بینانه حل شود/ ضرورت استفاده از توان بخش خصوصی(70)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت رفع مشکلات حوزه گردشگری استان با دید واقع بینانه و با استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی تاکید کرد.