تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

50 پروژه عمرانی، خدماتی، آموزشی و ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان به بهره‌برداری رسید(54)

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر، 50 پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر آموزش و پرورش به بهره‌برداری رسید.


حدف آزمون در مقطع ابتدایی کار خوبی است/ تعاون و همکاری در مدارس فرهنگ‌سازی شود(37)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حذف آزمون در مقطع ابتدایی کار بسیار خوبی است که در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته از خیلی سال پیش اعمال می شود، گفت: آموزش و پرورش در کشورهای پیشرفته تعاون و خیرخواهی را ترویج می دهد تا همه ارتقا یابند.


درب مساجد پرتردد استان در طول روز باز باشد/ ضرورت نصب علائم کافی در شهرها(40)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر باز بودن مساجد در طول روز در نقاط پرتردد شهر تبریز و سایر شهرهای استان تأکید کرد و گفت: شایسته نیست که در کشور اسلامی درب مساجد به روی مردم باز نباشد.


خدمات کمیته امداد به نیازمندان قابل ستایش است(46)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه خدمات کمیته امداد به نیازمندان قابل ستایش است، گفت: یکی از وظایف و مسئولیت های نظام اسلامی توجه به نیازمندان و از بین بردن فقر در جامعه است.


اولویت‌های توسعه و آخرین وضعیت پروژه‌های مهم استان به روایت استاندار آذربایجان شرقی(44)

استاندار آذربایجان شرقی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، ضمن تشریح مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های توسعه استان در دولت دوازدهم، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


نقش تاریخی بازار تبریز در انقلاب/ موظف به حفاظت از جایگاه مهم بازار تبریز هستیم(37)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه ویژه بازار تبریز و نقش فرهنگی و اجتماعی آن در ادوار تاریخی، گفت: بازار تبریز در طول تاریخ، همواره تعیین‌کننده بوده‌ و حماسه ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ نمونه‌ای از این نقش‌آفرینی‌هاست که دستگاه ستم‌شاهی را به لرزه درآورد.


۱۴ پروژه‌ عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز به بهره‌برداری رسید(51)

۱۴ پروژه‌ عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی در بازار تاریخی تبریز به بهره‌برداری رسید.


ظرفیت‌ها و برنامه‌های توسعه استان در گفت‌وگوی استاندار آذربایجان شرقی با برنامه تلویزیونی "فرمول یک"(69)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در برنامه "فرمول یک" شبکه یک سیما، برخی از ظرفیت‌های مهم استان را تشریح و در خصوص مسائل مختلفی از قبیل پروژه‌های توسعه استان، بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان و رویداد تبریز 2018 سخن گفت.


منطقه خاورمیانه با چالش بزرگ کمبود آب مواجه است/ استفاده از تجربیات جهانی ضروری است(65)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه هم‌اندیشی احیای دریاچه ارومیه که با حضور کارشناسان مالزیایی در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، با تاکید بر اینکه منطقه خاورمیانه امروزه با چالش بزرگ کمبود آب مواجه است اظهار داشت: مشکلات آب و هوایی چالش‌هایی از جمله معضلات زیست محیطی و مشکلات حوزه سلامت برای ساکنین منطقه بوجود آورده است و دریاچه اورمیه نیز در همین راستا دچار کاهش تراز آبی شده است.


علی جهانگیری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شد(231)

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی "علی جهانگیری" را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب کرد.


تحویل خانه‌های بازسازی‌شده روستای چنار/ افتتاح 3 پروژه عمرانی دیگر(94)

در چهارمین روز از دهه فجر، تحویل 60 واحد از خانه‌های بازسازی شده که در اثر حادثه سیل در شهرستان عجب‌شیر تخریب شده بود، آغاز و از سه پروژه عمرانی دیگر در این شهرستان بهره‌برداری شد.


بانوان در تربیت فرزندان از آموزه‌های قرآنی استفاده کنند/ مادران شهدا افتخار جامعه هستند(75)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بانوان در تربیت خانواده و جامعه، گفت: بانوان در تربیت فرزندان از آموزه‌های قرآنی استفاده کنند؛ چرا که داستان‌های قرآن تاثیرات تربیتی بالایی دارد.