تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

افرادی که چوب لای چرخ تولید می‌گذارند با معاندان و مخالفان نظام همراه هستند(52)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افرادی که چوب لای چرخ اقتصاد و تولید می‌گذارند و حرکت آن را معطل می‌کنند، عملاً با دشمنان نظام اسلامی و معاندان خارجی و داخلی و جریان نفاق و سلطنت‌طلب همراه هستند.


معاون فرماندار ورزقان و بخشدار خاروانا معرفی شدند(60)

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندار ورزقان و بخشدار خاروانا، جلب رضایت و اعتماد مردم را در توسعه جوامع و ماندگاری حکومت‌ها بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: مدیران باید در تمامی سطوح با شفاف‌سازی و جلب رضایت مردم در جهت رفع مشکلات مردم و جلب اعتماد آن‌ها تلاش نمایند.


نمایشگاه صنایع دستی تبریز به‌صورت بین‌المللی برگزار شود(59)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه صنایع دستی تبریز به دلیل ظرفیت های بسیار بالای خود باید از سال های آینده به صورت بین المللی برگزار شود.


در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی قرار داریم/ دولت متعهد به رفع مشکلات تولید است(28)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه به بهترین شکل ممکن از سرمایه گذاران حمایت می کنیم، گفت: دولت خود را به رفع مشکلات حوزه تولید متعهد می داند.


گردشگری و بوم‌گردی ارزان‌ترین راه برای توسعه اقتصادی است(22)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توسعه بوم‌گردی گفت: گردشگری ارزان‌ترین راه برای توسعه اقتصادی است.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید توحید حیدری در روستای زنوزق مرند دیدار کرد(32)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در روستای زنوزق از توابع شهرستان مرند، با خانواده شهید توحید حیدری از شهدای مرزبانی ناجا دیدار کرد.


مناطق آزاد باید از بروکراسی اداری دور شوند/ منطقه آزاد ارس الهام‌بخش توسعه است(37)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مناطق آزاد برای ایجاد اشتغال و افزایش جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی باید از ضوابط قانونی و بروکراسی داخل کشور دور شوند.


وحدت، تعامل، هوشیاری و تصمیم‌گیری درست بهترین اسلحه در برابر توطئه‌های دشمنان است(46)

استاندار آذربایجان شرقی، وحدت، تعامل، هوشیاری و تصمیم‌گیری درست از سوی مسئولان نظام را بهترین اسلحه در برابر توطئه‌های دشمنان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با تدابیر رهبر معظم انقلاب، وحدت و تعامل بین قوای کشور برقرار شده و ملت ایران همانند 40 سال گذشته از این شرایط سخت هم با موفقیت عبور خواهد کرد.


ابراز نگرانی معاون عمرانی استاندار از عملکرد برخی دستگاه‌های در جذب اعتبارات(69)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با ابراز نگرانی از عملکرد ضعیف تعدادی از دستگاه‌های اجرایی استان در جذب اعتبارات تخصیص یافته، به این دستگاه‌ها فرصت داد تا یک روز آینده نسبت به جذب بودجه‌های تخصیص یافته و در صورت امکان برای جابه‌جایی ردیف‌های بودجه‌ای با سایر دستگاه‌ها و طرح‌های عمرانی اقدامات فوری انجام دهند.


ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مصداق عملی تکریم از آنان است(52)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در تمام دنیا رزمندگان به‌عنوان قهرمانان ماندگار تلقی می‌شوند، گفت: ارائه مناسب خدمات به ایثارگران مراجعه‌کننده به دستگاه‌ها یکی از مصادیق عملی تکریم ایثارگران است.


همه مدیران در محدوده وظایف خود به مشکلات ایثارگران رسیدگی کنند(35)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ارائه راهکارهای عملی در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: همه مدیران باید در محدوده وظایف خود به مشکلات این عزیزان رسیدگی کنند.


تامین سرمایه در گردش برنامه دولت برای رونق تولید است(44)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حمایت از بخش تولید گفت: تامین سرمایه در گردش برنامه دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق تولید است.