پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

در سال جاری یک‌هزار میلیارد تومان در حوزه آب کشاورزی استان هزینه خواهد شد(68)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال 95 حدود 700 میلیارد تومان در بخش آب کشاورزی استان توسط دولت هزینه شد و درسال 96 حدود یک‌هزار میلیارد تومان در این بخش هزینه خواهد شد.


انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، اعتباری برای گردشگری ایران است(77)

اولین نشست ستاد ملی سیاست‌گذاری تبریز 1397 (2018 میلادی) جهت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از فرصت ایجادشده به‌واسطه انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد.


خاطرات دوران دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار است (72)

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار جهت حفظ ارزش ها برای نسلهای آینده است.


ارائه تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی بانوان توسط صندوق کارآفرینی امید(58)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توانمندسازی و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و بازارمحور برای بانوان، به طرح‌های مورد تایید معاونت امور زنان ریاست جمهوری تسهیلات پرداخت می‌شود.


معرفی 727 واحد تولیدی استان به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات حمایتی(78)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعداد 727 واحدی تولیدی در این استان برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت به بانک های عامل معرفی شدند.


نیروگاه هریس امکان صادرات برق را برای استان فراهم می‌کند(47)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مراحل اجرایی نیروگاه یک‌هزار مگاواتی هریس، گفت: این نیروگاه علاوه بر تأمین بخش قابل توجهی از نیاز برق استان، امکان صادرات برق را نیز فراهم خواهد کرد.


توسعه پایدار با آموزش و پرورش اصولی امکان‌پذیر است/ معلمی، توفیق الهی است(96)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نگاه دولت به آموزش و پرورش، زیربنای توسعه است، گفت: معتقدیم توسعه پایدار با آموزش و پرورش و تربیت اصولی نیروهای انسانی متخصص و متعهد امکان پذیر است.


مکتب هنری تبریز زمینه‌ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است(44)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مکتب هنری تبریز زمینه ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است، گفت: هنر نگارگری ایرانی و اسلامی از قرن هشتم تا یازدهم هجری شکوفا شد و تبریز نقش مهمی در این حوزه دارد.


تاسیس بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان، تبلور عینی وعده‌های دولت است(49)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توجه ویژه رییس جمهور به بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان اعلام کرد: تاسیس و آغاز به کار این بنیاد، تبلور عینی وعده حمایت از زبان و ادبیات ترکی آذری در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل است.


بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان با حضور نهادهای مردمی ماندگار می‌شود(39)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز از سفر به تبریز از بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در خانه تاریخی پروین اعتصامی تبریز بازدید کرد.


در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد(62)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد.


کار فرهنگی در فضای مناقشه و جنجال امکان‌پذیر نیست/ باید امنیت فکر، قلم و زبان برقرار باشد(53)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضایی که پرمناقشه و پرجنجال باشد کار فرهنگی در ان انجام نمی شود، زیرا فرهنگ از جنس نرم است و نمی توان آن را در محیط مناقشه، انتقام و جنگ روانی انجام داد.