بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

مصرف کالای داخلی باید ارزش تلقی شود/ اجازه ورود کالای قاچاق را به استان نمی‌دهیم(59)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام کارهای فرهنگی در راستای ترویج مصرف تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا، گفت: برخی از اصناف استان شعار "افتخار می‌کنم کالای ایرانی می‌فروشم" را انتخاب کرده‌اند که این شعار باید بسط و گسترش یافته و به عنوان یک ارزش در جامعه تلقی شود.


آذربایجان شرقی آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است(40)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ستاد اجرایی خدمات ‌سفر استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است و برنامه های متعددی برای اجرای متفاوت نوروز 96 در نظر گرفته است.


استاندار آذربایجان شرقی به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کرد(40)

استاندار آذربایجان شرقی در آستانه فرارسیدن سال نو، در دیدار نزدیک و چهره به چهره با جمعی از شهروندان، به مشکلات و درخواست‌های آنها رسیدگی کرد.


ارائه تسهیلات طرح رونق تولید به ۶۸۱ واحد تولیدی در استان(38)

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی گفت: ۶۸۱ واحد تولیدی کشاورزی و صنعتی تسهیلات طرح رونق تولید را دریافت کرده اند.


استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند(70)

استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در راستای اجرای پنج طرح ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


آماده اجرای طرح‌های مرتبط با کاهش مصرف سوخت هستیم(34)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های تولیدی و فناوری استان، گفت: آماده‌ایم به عنوان استان پایلوت، طرح‌های مرتبط با کاهش مصرف سوخت را اجرایی کنیم.


دوره‌های آموزشی پدافند پرتوی برای مدیران و کارکنان دستگاه‌های استان برگزار می‌شود(25)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره های عمومی و تخصصی پدافند پرتوی برای مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان با همکاری دانشگاه تبریز و اداره کل پدافند غیرعامل خبر داد.


دولت به صورت جدی از کودکان تحت پوشش بهزیستی حمایت می‌کند(48)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی سه‌شنبه شب در بازدید از مرکز نگه‌داری کودکان بی‌سرپرست در تبریز، بر حمایت جدی دولت از کودکان تحت پوشش بهزیستی تاکید کرد.


سال 96 سال رونق صنعت فرش استان/ فرش تبریز باید در خانه‌های تمام ایرانیان حضور داشته باشد(82)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که سال 96 سال رونق صنعت فرش استان خواهد بود، گفت: شعار ما در سال آینده، رونق تولید فرش در راستای اقتصاد مقاومتی و حضور فرش تبریز در خانه‌های تمام ایرانیان و حضور فعال در بازارهای جهانی است.


قداست جایگاه مهندسی باید حفظ شود/ مهندسی حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است(27)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر حفظ قداست جایگاه مهندسی تاکید کرد و گفت: مهندسی، حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است.


معاون استاندار آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید مدافع حرم دیدار کرد(63)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و در آستانه سال نو، با دو خانواده شهید مدافع حرم در تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


منافع عمومی، اولویت اساسی در اجرای طرح‌های عمرانی است(67)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: منافع عمومی در اجرای تمامی طرح‌های عمرانی اولویت اساسی است.