فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد.

دولت بنگاه‌دار خوبی نیست/ واگذاری شرکت‌های شستا تصمیم درستی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به واگذاری برخی شرکت‌های وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: امیداوریم با ورود بخش خصوصی واحدهای موجود در استان فعال‌تر شده و به بنگاه‌های فعال، اشتغال‌زا و سودآور تبدیل شوند.

شرط دست‌یابی به حد مطلوب عدالت، به رسمیت شناختن قانون در جامعه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه راه‌حل به حد مطلوب رساندن عدالت در جامعه به رسمیت شناختن قانون است، گفت: کسانی که می‌خواهند کانون وکلا مستقل نباشد قطعاً دوست‌داران عدالت نیستند و مانع استقرار عدالت در کشور خواهند بود.

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز(39)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور را تبریک گفتند.


منطقه آزاد ارس سرآمد مناطق آزاد/ لزوم تعریف هدف صادراتی قابل قبول برای ارس(66)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس سرآمد مناطق آزاد تجاری صنعتی در کشور است، گفت: این منطقه، ظرفیت بسیار خوبی دارد و باید از پتانسیل نخبگان حاضر در این منطقه بهره برد.


مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند اصلاحات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است(49)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی باید تن به اصلاحات در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بدهیم.


تشکل‌های صنفی باید بازیگران اصلی عرصه اقتصاد باشند(91)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت توانمندسازی تشکل های صنفی گفت: تشکل های صنفی باید بازیگران اصلی عرصه اقتصاد باشند.


پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن(42)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.


ملت ایران ادامه دهنده راه شهدا هستند(65)

استاندار آذربایجان ‌شرقی به همراه جمعی از مسئولان استان امروز با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، به سیل خروشان مردم انقلابی و ولایت مدار تبریز پیوست.


29 بهمن آغاز مرحله نهایی انقلاب بود/ مبارزان انقلاب، اسوه‌های غیرت و جهاد هستند(29)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزات انقلابی مردم ایران بعد از قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 56 وارد مرحله نهایی شد، گفت: تا قبل از 29 بهمن 56، مبارزه علنی و ملموس وجود نداشت و این قیام مردم تبریز بود که اصلی‌ترین ضربه را بر پیکره نظام ستمشاهی وارد کرد.


مردم تبریز اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند(45)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۵۶ اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند.


75 درصد از طرح‌های دهه فجر امسال در روستاها افتتاح شد(43)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بهره برداری از 1950 طرح عمرانی، زیرساختی و خدماتی در استان همزمان با دهه فجر امسال، گفت: 75 درصد این طرح ها در روستاها بهره برداری شد.


خدمت به محرومان از مهم‌ترین دغدغه‌های امام راحل بود/ قدردانی از خدمات کمیته امداد به محرومان(21)

استاندار آذربایجان شرقی، توجه به مستضعفان و خدمت به محرومان را یکی از مهم‌ترین دغدغه های امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: امام به قدری به محرومان اهمیت می‌داد که 22 روز پس از پیروزی انقلاب، فرمان تشکیل کمیته امداد را برای تامین نیازهای مردم محروم صادر کردند.


راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، مصداق جهاد فی سبیل الله است(23)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش صنعت و تولید استان پیشینه درخشانی دارد و وضعیت صنایع تبدیلی استان نیز نسبت به سایر مناطق کشور بهتر است، افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و مواجه بودن با چالش بزرگ بیکاری، راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، حکم جهاد فی سبیل الله را دارد.


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن(59)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تأکید کردند که ملت سرافراز ایران با وحدت و همدلی، قله‌های افتخار، بالندگی و خودباوری را فتح خواهند کرد.