مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و عزت جاودانه است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.

بزرگراه تبریز- اهر باید تا پایان سال آتی به بهره‌برداری برسد

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: روند ساخت بزرگراه تبریز-اهر باید تسریع شده و تا سال آتی به پایان برسد.

پرداخت تسهیلات به 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال‌زایی 116 نفر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال زایی 116 نفر تسهیلاتی به ارزش 5.8 میلیارد ریال ارائه می شود.

مؤدیان مالیاتی را شرکای خود می‌دانیم/ یک ریال مالیات به ناحق اخذ نمی‌کنیم(88)

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: به صراحت اعلام می کنم از هیچ کس در استان بدون تحقق درآمد، مالیات بر درآمد اخذ نخواهد شد.


روح حاکم بر مدیریت ارشد استان حمایت از واحدهای تولیدی است(74)

هیئت مدیره خانه صنعت ومعدن استان در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی از تلاش و حمایت های همه جانبه دکتر جبارزاده از واحدهای صنعتی و تولیدی قدردانی کردند.


توجه بیشتر به حمل‌ونقل جاده‌ای و تجهیز محورهای مواصلاتی استان به سامانه‌های هوشمند(57)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار توجه بیشتر به حمل‌ونقل جاده‌ای استان و تسریع در تجهیز محورهای مواصلاتی به سامانه‌های هوشمند در راستای ارتقای ایمنی جاده‌های استان شد.


لزوم هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی، تدوین تقویم فرهنگی استان و آسیب‌شناسی فعالیت مساجد(108)

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال 96 با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود(56)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: با اخذ گرید پدافند غیرعامل توسط شرکت های عمرانی استان اصول و ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود.


کارهای اجرایی تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است(54)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه 70 درصد از امور مربوط به تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است، افزود: بخش دولتی باید سیاست‌گذار، ناظر و تسهیل‌کننده برای ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیلات لازم در این رویداد باشد و بخش غیردولتی باید کارهای اجرایی را به دست بگیرد.


تمرکزگرایی آفت مدیریت استانی است/ مدیران ارشد كشور به مدیران استانی اعتماد كنند(49)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران ارشد كشور باید به مدیران استانی اعتماد كنند، اظهار کرد: تمرکزگرایی آفتی است که متأسفانه گریبان مدیران استانی را گرفته است و امیدوارم که با اعتماد بیشتر دستگاه‌های مرکزی به مدیران استانی، این مشکل حل شود.


توجه به روستا در جهت قطع وابستگی به نفت/ دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند(62)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند، گفت:باید توجه کنیم که پتانسیل روستاها فوق العاده است و اگر بخواهیم از وابستگی های نفتی جدا شویم باید توجه ویژه ای به مسائل روستایی داشته باشیم که در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به این مناطق شده است.


تمامی مسئولان بدون توجه به حواشی، تا آخرین روز مسئولیت در خدمت مردم باشند(61)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رسیدگی کامل به مشکلات مردم و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده دولت در شهرستان ها، گفت: تمامی مسئولان استان و شهرستان‌ها مکلف هستند که بدون توجه به حواشی مطرح شده تا آخرین روز مسئولیت خود در خدمت مردم باشند و به هیچ بهانه ای از انجام وظایف خود، شانه خالی نکنند.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش جهادی مهندسان صنعت برق استان قدردانی کرد(121)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در نیروگاه حرارتی تبریز از تلاش جهادی پرسنل این نیروگاه که توانستند در عرض 24 ساعت واحدی را که دچار حریق شده بود به مدار بازگردانند، تقدیر و تشکر کرد.


استفاده از ظرفیت همه ایران برای برگزاری رویداد تبریز 2018(72)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید از تمام ظرفیت ایران برای برگزاری تبریز 2018 استفاده کرد و همه استان ها در این رویداد باید به میدان بیایند.


موفقیت‌های استان، مرهون تلاش و همکاری دستگاه قضایی است(87)

استاندار آذربایجان شرقی از همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی استان با مجموعه دستگاه‌های اجرایی قدردانی کرد و گفت: موفقیت‌های استان آذربایجان شرقی در حوزه تأمین امنیت، مبارزه با اعتیاد و قاچاق، حل مشکلات بخش تولید و مبارزه با مفاسد، مرهون تلاش دست‌اندرکاران حوزه امنیت و مدیران و کارکنان دستگاه قضایی است.