بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

تحقق اهداف نظام بدون مشارکت زنان امکان‌پذیر نیست(91)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق اهداف نظام ازجمله سیاست‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی بدون حضور و مشارکت زنان میسر نیست.


تبریز 2018 پیش زمینه‌ای برای تبدیل تبریز به برند جهانی(116)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشنهاد طرح پلیس گردشگری و بررسی این طرح در کارگروه ها، گفت: با توجه به فرصت کمی که تا آغاز سال 2018 داریم دستگاه ها منتظر تحقق سریع اعتبارات از مرکز نباشند و کارها و برنامه های مورد نظر خود در راستای این امر را ادامه دهیم


تروریست ها از خشم سلحشوران ایران اسلامی در امان نخواهد ماند(83)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به یقین اماکن، محل های استقرار، سنگرها و پناهگاه های تروریست ها از خشم سلحشوران ما در امان نخواهند ماند و اعتقاد راسخ و ایمان داریم که خشم و انتقام الهی بر سر این جنایتکاران فرود خواهد آمد و آن روز زیاد دور نخواهد بود


کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است/ در راه مقدس انقلاب، خدشه‌ای ایجاد نمی‌شود(165)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است، گفت: ملت ایران با چنین حرکت‌های کوردلانه‌ای، از اهداف انقلاب و راه مقدسی که در پیش گرفته، بازنمی‌ماند و همیشه آماده مقابله با توطئه‌های دشمنان است.


آذربایجان شرقی منتظر درخشش جوانان خود در عرصه‌های مختلف است(162)

استاندار آذربایجان شرقی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش استان در رشته‌های کوه‌نوردی، شنا، والیبال و تکواندو تجلیل و قدردانی کرد.


پیش‌بینی حجم عظیم گردشگران ورودی به استان در تابستان/ برای استقبال از تبریز 2108 آماده می‌شویم(89)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی می کنیم در تابستان سال جاری با حجم عظیمی از مسافران در تبریز و برخی شهرهای استان مواجه شویم که به همین دلیل می توان گفت، تابستان 96، تمرین مهمی برای استقبال از تبریز 2018 خواهد بود.


همه در کار خیر آزادسازی زندانیان نیازمند مشارکت کنند/ باید سنت‌های حسنه را احیا کنیم(121)

استاندار آذربایجان شرقی با دعوت از تمامی خیرین و اقشار مختلف مردم برای مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، گفت: هرکس با هر توان مالی به سهم خود در این کار خیر شرکت کند.


رزمایش پدافند زیستی در استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود(80)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: از جمله اقدامات ما در سال‌های اخیر، مفهوم سازی و تبیین مولفه پدافند غیرعامل، آموزش های گسترده عمومی در قالب دستگاه های اجرایی دولتی و بخش خصوصی و مدارس و همچنین عبور از آموزش عمومی به تخصصی، تشکیل مستمر و منظم جلسات شورای پدافند غیرعامل، اخذ گرید برای شرکت های مشاوره ای استان و تولید علم در حوزه پدافند غیرعامل است.


استاندار آذربایجان شرقی از پدر شهیدان واعظ قراملکی عیادت کرد(140)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از حجت‌الاسلام واعظ قراملکی، پدر معظم دو شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس عیادت کرد.


نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از تلاش های استاندار قدردانی کرد(227)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با استاندار و معاونان وی، از خدمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت اجرایی استان قدردانی کرد.


احساس شرمندگی رهبری در مورد بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل می‌کنیم(202)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ما باید با انجام نهایت تلاش و با همت و مشارکت بخش خصوصی، بتوانیم به میزان کافی اشتغال ایجاد کرده و احساس شرمندگی مقام معظم رهبری از بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل کنیم.


اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی انجام شده است(121)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز رمز موفقیت کشور رعایت اقتصاد مقاومتی است، گفت: بر اساس اطلاعاتی که دارم، اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.