جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

تحول در توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی استان/ حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است، گفت: در استان آذربایجان شرقی انقلابی در حوزه بیمارستان‌سازی و ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی روی داده است و امروز شهر تبریز به‌عنوان مرکزیت حوزه درمان و سلامت در شمال‌غرب کشور شناخته می‌شود.

رصد پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری/ تمام مدیران برای جذب سرمایه‌گذاری پاسخگو باشند(64)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، باتاکید بر پیگیری جدی پروژه های سرمایه گذاری در استان گفت: انتظار داریم مرکز خدمات سرمایه گذاری رصد و کنترل تمامی پروژه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در بخش های مختلف عهده دار شود.


مدیریت بهینه منابع آبی نیازمند همراهی فعالان بخش کشاورزی است(59)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: منابع آبی عمده‌ای در بخش کشاورزی مصرف می‌شود که مدیریت بهینه آن، نیازمند همراهی و مشارکت بیش از پیش کشاورزان و فعالان این حوزه است.


حل مشکل بیکاری نیازمند توانمندسازی نیروی کار است(60)

استاندار آذربایجان شرقی حل مشکل بیکاری را نیازمند توانمندسازی نیروی کار دانست و گفت: اگر برای توانمندسازی جوانان، برنامه‌ریزی دقیق و مناسب داشته باشیم به دنبال آن اشتغال ایجاد خواهد شد.


استاندار آذربایجان شرقی از حجت‌الاسلام حاجی‌زاده عیادت کرد(86)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل حجت‌الاسلام علی حاجی‌زاده، امام جمعه موقت تبریز از وی عیادت کرد.


آذربایجان شرقی آمادگی انتخاب به‌عنوان پایلوت اقتصاد دانش‌بنیان را دارد(111)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی این استان برای انتخاب به‌عنوان پایلوت اجرای برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در سطح کشور خبر داد.


مدیران کل حراست، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری منصوب شدند(394)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغیه‌های جداگانه‌ای، مدیران کل حراست، برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری را منصوب کرد.


سرپرستان فرمانداری‌های مرند، هریس، عجب‌شیر و جلفا منصوب شدند(365)

استاندار آذربایجان شرقی طی احکام جداگانه‌ای، سرپرستان چهار فرمانداری استان را منصوب کرد.


فعالان بخش خصوصی پیشنهادهای عملی خود را برای تحقق شعار سال ارائه کنند(73)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار ارائه پیشنهادهای عملی برای تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" از سوی صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی شد و گفت: وظیفه ما به‌عنوان مدیران دولتی در این زمینه رفع موانع و حل مشکلات اداری است.


بخشدار مرکزی شهرستان مراغه منصوب شد(233)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، حکیمه انتظاری را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان مراغه منصوب کرد.


اصلاح نظام اداری نیازمند اصلاح قوانین و مقررات است/ کثرت قوانین، زمینه‌ساز فساد اداری است(108)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اصلاح نظام اداری باید به‌صورت مبنایی و سیستماتیک انجام شود و این امر نیازمند اصلاح قوانین و مقررات است.


نقش مهم پلیس فتا در حفاظت از اطلاعات شخصی و سازمانی با ارائه آموزش‌های لازم(67)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحولات روزافزون فناوری و فضای مجازی، بر ارائه آموزش‌های لازم به مردم و کارکنان دستگاه‌ها و اجرایی در جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و اداری تأکید و نقش پلیس فتا را در این راستا بسیار مهم ارزیابی کرد.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از میهمان‌نوازی مردم استان و تلاش‌های اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی(50)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی از میهمان‌نوازی شایسته مردم استان از مسافران نوروزی و تلاش‌ها و خدمات دست‌اندرکاران و اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال 97 قدردانی کرد.