مسوولان تکالیف خود در خصوص تبریز 2018 را به‌صورت جدی پیگیری کنند/ تعریف بیش از700 میلیارد تومان پروژه در خصوص تبریز 2018

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر مشارکت و پای‌کار آوردن بخش خصوصی در راستای تحقق برنامه‌های تبریز 2018، گفت: مسوولان تکالیفی که برایشان تعریف‌شده باید به‌صورت جدی پیگیری کنند.

خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

باید از تعرض به جنگل‌ها جلوگیری شود/ جنگل‌های ارسباران بهشت گمشده ایران است(122)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در همایش حفظ و صیانت از جنگل‌های ارسباران، با تاکید بر اینکه باید از تعرض به جنگل ها جلوگیری شود، افزود: جنگل های ارسباران بهشت گمشده ایران است.


هر ثانیه از خدمت در نیروهای مسلح، جزو اعمال حسنه است/ امنیت کشور ثمره خون شهداست(265)

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: خدمت در زیر سایه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، افتخار بزرگی است که هر ثانیه از آن جزو اعمال حسنه ثبت می‌شود.


برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی با همراهی بانک‌ها عملیاتی می‌شود(60)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نظام بانکی در کنار مدیریت اقتصادی استان است، گفت: بانک ها نقش مهمی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دارند.


تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت امور زنان ریاست جمهوری و صندوق کارآفرینی امید در راستای توانمندسازی بانوان(64)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت تدبیر وامید در راستای توانمندسازی بانوان اقدامات چشمگیری داشته است گفت: طرح تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین معاونت امور زنان ریاست جمهوری و صندوق کارآفرینی امید یکی از این اقدامات است.


تحقق اهداف تبریز 2018 در گرو فعالیت بخش خصوصی است/ اجرای بیش از 7200 پروژه عمرانی در استان(68)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز 2018 ظرفیت و بهانه‌ای برای شناساندن تبریز و آذربایجان است، گفت: مسئولیت اصلی در این رویداد بر عهده شهرداری تبریز است، اما برای تحقق اهداف آن باید بخش خصوصی به میدان بیاید.


صنعت گردشگری ظرفیتی بزرگ برای ایجاد اشتغال است/ هوراند قطب تولید سماق در کشور(73)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت گردشگری ظرفیتی بزرگ برای ایجاد اشتغال در کشور است، گفت: باید از‌ظرفیت این بخش استفاده کرد.


استفاده از ظرفیت‌های مجموعه عون‌بن‌علی تبریز جهت ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی برای بانوان(50)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از تفرجگاه عون‌بن‌علی، بر ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی برای بانوان جامعه با استفاده از ظرفیت‌های این مجموعه تأکید کرد.


قطعی برق واحدهای تولیدی باید به حداقل برسد(55)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به جایگاه این استان در چرخه تولید، لازم است که قطعی برق در واحدهای تولیدی به حداقل ممکن برسد.


انتشار فراخوان پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2017)(69)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از انتشار فراخوان پنجمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2017) خبر داد.


باید مردم را به انقلاب خوش‌بین کنیم/ تعصبات خشک مانع از واگذاری امور به بخش خصوصی نشود(202)

استاندار آذربایجان شرقی خوش‌بین کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام را اصلی‌ترین وظیفه مسئولان استان خواند و با اشاره به معیارهای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی از جمله واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی، تأکید کرد که هیچ مدیری حق ندارد در مقابل واگذاری پروژه‌هایی که طبق قانون باید به بخش خصوصی سپرده شود، مقاومت کند.


11 دستگاه‌ اجرایی برتر آذربایجان شرقی معرفی شدند(145)

11 دستگاه اجرایی برتر استان آذربایجان شرقی که در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی عملکرد در سال 1395 موفق به کسب بیشترین امتیاز شده بودند در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی با حضور استاندار آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.


بناب را شهر کار و تلاش می‌نامیم/ بناب جزو شهرستان‌های ویژه استان است(90)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارنامه دولت در شهرستان بناب، کارنامه موفقی است، گفت: در کنار همه مزیت ها و ویژگی های این شهرستان، امروز باید بناب را شهر کار و تلاش بنامیم.