بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

تجربه موفق اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان‌های آذربایجان شرقی، کرمان و لرستان(243)

وزیر کشور گفت: استان‌های آذربایجان شرقی، کرمان و لرستان سه استان موفق و الگو در اقتصاد مقاومتی هستند.


شهدا باعث سربلندی و عزت جامعه اسلامی شدند/ یاد شهدا همواره زنده است(230)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه یاد شهدا همواره در دل ها زنده است گفت: برگزاری یادواره شهدا همواره یاد شهدا را در دل ها زنده تر می کند و ما همه مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همیشه یاد و نامشان را گرامی داریم.


پرداخت ۴۱۲ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به ۵۹۷ واحد تولیدی در استان(257)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از ۴۱۲ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش در قالب طرح رونق تولید به ۵۹۷ واحد تولیدی در استان خبر داد.


تخصیص 50 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل بیمارستان هریس(203)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از تخصیص بیش از 50 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز بیمارستان هریس خبر داد.


صیانت از نیروی انسانی مهم‌ترین وظیفه حراست است/ لزوم حفظ جایگاه حاکمیتی حراست(279)

مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت کشور، صیانت از نیروی انسانی و بدنه مدیریتی و کارشناسی ادارات را مهم‌ترین وظیفه حراست‌ها عنوان کرد و گفت: نیروی انسانی، مهم‌ترین سرمایه هر مجموعه اداری است که برای تربیت آن، هزینه و زحمات زیادی صرف شده و اگر به خوبی از این سرمایه صیانت نشود آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد خواهد شد.


بیش از 4 هزار مدیر مدرسه آموزش‌های پدافند غیرعامل را سپری کردند(232)

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: بیش از 4 هزار مدیر مدرسه آموزش‌های پدافند غیرعامل را در جهت انتقال مباحث مذکور به اولیا و دانش آموزان را گذرانده اند .


نقش مهم و حساس حراست‌ها در پیشگیری از فساد و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر ادارات(265)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش حراست‌ها در پیشگیری از تخلفات اداری، گفت: حراست به مثابه دیدبان یک مجموعه اداری است که نقاط خطر و آسیب‌پذیر را در مسیر پیشروی آن مجموعه شناسایی می‌کند و نقش آن در پویایی سازمان بسیار مهم است.


بیان خدمات دولت، تبلیغ نظام است/ نباید با امید مردم مخالفت کرد(318)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که انعکاس عملکردها و دستاوردهای دولت، تبلیغ نظام و مایه امیدواری مردم است، گفت: هرکس با امید مردم مخالف باشد و با آن مقابله کند در حق مردم ظلم کرده است.


ضرورت توسعه بنگاه‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری در آذربایجان شرقی(192)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت توسعه بنگاه ها و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری در آذربایجان شرقی گفت: فناوری در بستر بنگاه و کسب و کار محقق می شود.


مطالعات تکمیلی طرح پیاده‌روسازی خیابان جمهوری اسلامی انجام شود(190)

معاون عمرانی استاندار آذربایحان شرقی بر انجام مطالعات تکمیلی در خصوص طرح پیاده‌روسازی خیابان جمهوری اسلامی در شهر تبریز تاکید کرد.


سیاست دولت تدبیر و امید، حمایت از اهالی فرهنگ و هنر است(148)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از هنرمندان و اهالی فرهنگ و رفع موانع پیش روی آنان است.


ایران، چهاردهمین قدرت جهان و اولین قدرت منطقه در تولید و شبکه برق است(194)

وزیر نیرو با تاکید بر دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در بخش نیرو اعم از آب و برق، اظهار کرد: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران به لحاظ تولید و شبکه برق، چهاردهمین قدرت در سطح جهان و اولین قدرت در سطح منطقه است.