پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

کمک 2 هزار و 500 میلیارد ریالی دولت به شهرداری های استان در سال جاری(171)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال در سال جاری به شهرداری های استان توسط دولت کمک شده است.


تاکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر استقرار شرکت معتبر حمل و نقل در فرودگاه تبریز(177)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی صبح امروز از بخش‌های مختلف فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بازدید و در نشستی با مسوولان این فرودگاه، مسایل و مشکلات آن را بررسی کرد.


برجام، فرصت توسعه روابط تجاری را فراهم کرده است/ همه باید در خدمت اقتصاد مقاومتی باشیم(227)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بلاتکلیف بودن روابط خارجی به زیان اقتصاد کشور به ویژه بخش کشاورزی است، اظهار داشت: توسعه کشاورزی نیازمند رابطه تجاری با دیگر کشورهاست و برجام این فرصت را فراهم کرده است.


ضرورت استانداردسازی تجهیزات پزشکی برای خدمت به سلامتی مردم(161)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: استاندارد سازی وسایل مورد استفاده و تجهیزات پزشکی برای خدمت به سلامتی مردم ضروری است.


بزرگداشت دهه فجر، تکریم شعایر الهی است/ دستاوردهای معنوی انقلاب بازگو شود(237)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که دهه فجر سال 57 نمود عینی اخلاص، همکاری، همدلی، گذشت و اسکتبارستیزی ملت ایران بود، گفت: بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، تکریم شعایر الهی و ارزش‌های انسانی و معنوی است.


80 درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید استان اجرایی شده است(212)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تشکیل 122 جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان، گفت: حاصل این جلسات در مجموع 728 مصوبه است که تاکنون 80 درصد آنها اجرایی شده است.


نیاز به کارشناسی در تمام حوزه‌های استان وجود دارد(174)

استاندار آذربایجان شرقی بهره‌گیری از نظرات کارشناسان در برنامه‌ریزی‌های استانی را باعث جلوگیری از مشکلات و خسارات احتمالی و هدررفت سرمایه‌ها دانست و گفت: نیاز به کارشناسی در تمام حوزه‌های استان وجود دارد.


فعالیت احزاب زمینه‌ساز کاهش فساد و ارتقای سرمایه‌های اجتماعی است(143)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای شورای استانی حزب اعتدال و توسعه، فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی را مهم و زمینه‌ساز کاهش فساد برشمرد و گفت: عدم وجود احزاب، فضای نقد و پاسخ‌گویی دولت‌ها را محدود می‌کند.


حفظ انسان‌ها و حفظ سرمایه‌ها دو ماموریت مهم پدافند غیرعامل و مدیریت بحران است(184)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: حفظ انسان‌ها و حفظ سرمایه‌ها دو ماموریت مهم و حساس گروه‌های امدادی، بحران، هلال احمر و پدافند غیرعامل است.


مسدودسازی مسیر رودخانه‌ها تهدیدی برای آینده استان است(159)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان‌ شرقی گفت: متاسفانه در نقاط مختلفی، مسیر سیلاب‌ها و رودخانه‌ها با سازه‌های ساختمانی و یا به شکل‌های دیگر مسدود شده که تمام این‌ها از نظر پدافند کالبدی، تهدیدی برای استان محسوب می‌شود و موجب نگرانی برای آینده استان است.


شناسایی و رفع تهدیدات خطرآفرین برای جان و مال مردم با استفاده از ابزارهای قانونی(255)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر مقابله با تهدیدهای خطرآفرین برای جان و مال مردم، گفت: حوادثی مانند ساختمان پلاسکو در تهران، باید درس عبرتی برای ما باشد و اگر در این زمینه کوتاهی و چشم‌پوشی کنیم مورد بازخواست آیندگان قرار خواهیم گرفت.


حضور هیات‌های خارجی در استان بعد از برجام افزایش یافته است(193)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بعد از اجرای توافق برجام، حضور هیات های خارجی در استان افزایش چشمگیری داشته است.