تامین کالاهای اساسی در استان در حد مطلوبی است/ افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 156 شرکت پخش در سطح استان خبر داد و گفت: این شرکت ها در بخش توزیع مواد غذایی، مواد بهداشتی، دارویی و اقلام دیگر فعال هستند.

لزوم بازنگری در برخی از قوانین موجود کشور/ اجرای قانون نباید موجب نارضایتی مردم شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقص قوانین یکی از مشکلات اساسی موجود در کشور است، گفت: با وجود این مشکلات، مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کرده و به بهانه اجرای قانون، موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

استاندار آذربایجان شرقی از روند بازسازی سالن‌های مجموعه ورزشی تختی تبریز بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه ورزشی تختی تبریز، در جریان روند بازسازی و آماده‌سازی سالن‌های ورزشی شهید اقدمی و شهید پورشریفی برای میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا قرار گرفت.

عرصه فروش محصولات متحول شده است/ بازاریابی شرط اصلی توسعه صادرات است(153)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: عرصه فروش و بازاریابی محصولات در مقطع کنونی بسیار متحول شده و با روش‌های 40 سال پیش دیگر نمی‌توان محصولات را به فروش رساند.


تأمین مطمئن و ایمن برق شهر تبریز در 40 سال آینده با اجرای تونل انرژی(293)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه تونل انرژی و پست 230 کیلوولت مرکزی تبریز، بر ارتقای ضریب ایمنی و تأمین مطمئن برق مورد نیاز شهر تبریز با بهره‌برداری از این پروژه تأکید کرد.


تأکید استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد کلینیک صنعت و بررسی تخصصی مشکلات بخش تولید(167)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان تبریز، بر ایجاد کلینیک صنعت در استان تأکید کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی باید به‌صورت تخصصی شناسایی و متناسب با مشکل راه‌حل‌ها ارائه شود.


توسعه منطقه کلیبر با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد(160)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی توسعه منطقه کلیبر را با تاکید بر استفاده از پتانسیل های طبیعی این منطقه ضروری دانست و گفت: توسعه این منطقه با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد.


سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی/ مردم آذربایجان روسفید شدند(216)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تحریم‌کنندگان سپاه، انقلاب، ارزش‌ها و مردم را هدف قرار داده‌اند، گفت: سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی؛ چراکه این نهاد انقلابی به برکت خون شهدا، پایدار و جاودان شده است.


برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و بررسی شد(150)

در نشستی با حضور معاون وزیر دادگستری در تبریز، برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و دیدگاه‌های مسئولان دستگاه‌های مرتبط در این خصوص بررسی شد.


یادداشت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش(177)

استاندار آذربایجان شرقی در یادداشتی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، به‌روزرسانی قانون تشکیل این شوراها را با هدف بازتعریف در نقش‌ها و گسترش شمولیت اقدام، توزیع نقش‌ها و نیز سپردن اختیارات بیشتری برای تصمیم‌گیری آن در سطوح جامعه محلی را مورد تأکید قرار داد.


بزنگاه‌های قاچاق باید مسدود شود/ در برابر قاچاق کالاهای سلامت‌محور نباید مماشات شود(127)

استاندار آذربایجان شرقی بر مسدود کردن بزنگاه‌های قاچاق تأکید کرد و گفت: مبارزه فیزیکی و دستگیری قاچاقچیان اگرچه لازم است، اما اصل در این موضوع، پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور است.


استاندار آذربایجان شرقی از خانواده مرحوم اتحاد از جان‌باختگان نفت‌کش سانچی دلجویی کرد(187)

استاندار آذربایجان شرقی به همراه دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در منزل مرحوم 'بهرام اتحاد' از جان‌باختگان سانحه کشتی نفتی سانچی، از خانواده وی دلجویی و برای بازماندگان آرزوی صبر کرد.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات مردم رسیدگی کرد(130)

جلسه ملاقات مردمی استاندار آذربایجان شرقی بعد از ظهر امروز (دو‌شنبه)‌ با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد.


مدیران باید بدانند در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند/ امروز هر فرد، یک رسانه است(135)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در تبریز، ضمن دیدار صمیمانه با خبرنگاران و مدیران دفتر استانی این خبرگزاری، بر ارتباط نزدیک مسئولان با رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: مدیران باید بدانند که در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند.


شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص پیشگیری از اعتیاد عمل کند(174)

استاندار آذربایجان شرقی بر انجام وظایف قانونی شهرداری تبریز در خصوص پیشگیری از اعتیاد و سامان‌دهی مراکز اسکان معتادان و افراد بی‌سرپناه تأکید کرد و گفت: بر اساس قانون 10 درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری باید در این راستا هزینه شود.