نمایشگاه فرش باید درشأن و جایگاه تبریز برگزار شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز در سال آینده گفت: این نمایشگاه باید درشان و جایگاه تبریز برگزار شود

همکاری‌های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر همراهی تمامی سازمان ها و نهادهای دولتی برای برگزاری باشکوه ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی گفت: همکاری های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است که در طول سالیان گذشته با همکاری تمامی متولیان امر محقق شده است.

بانک‌های خصوصی مصارف خود را به سرمایه‌گذاری در استان اختصاص دهند/ گذر از شرایط خاص اقتصادی عملکرد ویژه بانک‌ها را می‌طلبد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تأکید بر نظارت بر منابع و مصارف بانکی در استان گفت: انتظار داریم بانک‌های خصوصی منابع و مصارف خود را با اولویت استان برنامه‌ریزی کنند.

راستگو به‌عنوان فرماندار تبریز منصوب شد(235)

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان تبریز منصوب شد.


علی جهانگیری به‌عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد(517)

وزیر کشور طی حکمی "علی جهانگیری" را به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی منصوب کرد.


خدمت‌رسانی دستگاه‌ها به مردم به صورت سریع و شفاف انجام شود(114)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه از چند مرکز خدمات‌رسان شهر تبریز در آستانه فرارسیدن تعطیلات سال نو بازدید کرد.


خوشه توسعه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان وارد فاز اجرایی می‌شود(144)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی از اتمام فاز مطالعاتی خوشه توسعه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان خبر داد و گفت: مطالعات دقیقی در راستای ایجاد این خوشه انجام شده است و از این پس وارد فاز اجرایی می شویم.


استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در عملیات ریل‌گذاری محور میانه- بستان‌آباد تأکید کرد(192)

استاندار آذربایجان شرقی در پنجمین بازدید خود از پروژه راه‌آهن تبریز- میانه، بر تسریع در عملیات ریل‌گذاری این پروژه در مسیر میانه تا بستان‌آباد تأکید کرد.


ضرورت همکاری بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال(136)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی خواستار همکاری بیشتر بانک های عامل به منظور پرداخت تسهیلات اشتغال زایی شد.


مردم باید از حقوق خود در ادارات آگاه شوند/ مقررات بانکی اطلاع‌رسانی شود(103)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به برخی از مفاد قانون بانکداری بدون ربا، بر رعایت حقوق مردم و متقاضیان تسهیلات تأکید کرد و گفت: این امر مستلزم شفاف‌سازی قوانین و مقررات بانکی به متقاضیان تسهیلات و آگاهی مردم از حقوق و تعهدات خود به بانک است.


صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی به مرز دو میلیارد دلار رسید/ تدوین برنامه صادرات استان در سال 97(91)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از افزایش 6.8 درصدی صادرات غیرنفتی استان نسبت به یک سال گذشته از گمرکات کشور خبر داد و گفت: مجموع صادرات غیرنفتی استان در طی یازده‌ماهه سال جاری به مرز دو میلیارد دلار رسیده است.


شش باب مدرسه تا مهر ماه 97 در شهر جدید سهند ساخته می‌شود(123)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش ناگهانی جمعیت ساکن در شهر جدید سهند و کمبود فضاهای آموزشی در این شهر، تأکید کرد که تا آغاز سال تحصیلی آینده، شش باب مدرسه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان و شرکت عمران شهر جدید سهند و با جلب مشارکت خیران مدرسه‌ساز، آماده بهره‌برداری شود.


برای حل مشکلات فرهنگی، باید حوزه فرهنگ را به خود اهالی فرهنگ و هنر بسپاریم(120)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: آثار و اشعار پروین اعتصامی قرن‌های متمادی به‌عنوان میراث فرهنگی این سرزمین مطرح خواهد بود تا نسل‌های آینده آن را بیاموزند.


وظیفه داریم تبریز را به گذشته فرهنگی پرافتخار خود بازگردانیم(105)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بازسازی و احیای جایگاه فرهنگی و هنری تبریز، گفت: تبریز همواره در حوزه فرهنگ و ادب شهر اولین‌ها بوده و امروز وظیفه داریم که این شهر را به دوران پرافتخار خود برگردانیم.


ضرورت بررسی اثربخشی هسته‌های امر به‌ معروف و نهی‌ از منکر در استان(109)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت هسته‌های امربه‌معروف و نهی از منکر از آغاز سال جاری در سطح استان، خواستار بررسی اثربخشی این هسته‌ها شد.