نگاه مثبت و امیدوارانه مدیریت استان به حوزه صادرات/ صادرات، پیشران توسعه اقتصادی است

استاندار آذربایجان شرقی در بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور، اصلاح ساختارهای اداری، دانش‌بنیان شدن صنعت و توجه ویژه به بحث بازاریابی را از عوامل موثر در توسعه صادرات عنوان کرد و از نگاه مثبت و امیدوارانه مدیریت دولتی استان به این حوزه خبر داد.

پروژه راه‌آهن تبریز- میانه قبل از پایان سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار آذربایجان شرقی برای دومین بار در طی دو هفته اخیر از پروژه بسیار مهم و حیاتی راه‌آهن تبریز- میانه بازدید کرد و در جریان روند عملیات اجرایی آن در مسیر بستان‌آباد تا تبریز قرار گرفت.

عدم به‌روزرسانی تکنولوژی، صنایع را با شکست مواجه می‌کند

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که در حال حاضر دنیا در حال تحول و تغییر است، گفت: تکنولوژی صنایع باید به روز شود، در غیر این صورت با شکست مواجه می‌شوند.

10 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان میانه به بهره‌برداری رسید(106)

در ششمین روز از هفته دولت، 10 طرح عمرانی و خدماتی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌شرقی در شهرستان‌ میانه افتتاح شد.


دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است(107)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است و صمیمیت و همدلی کم‌نظیر مسئولان دستگاه قضایی با مدیران اجرایی استان باعث آرامش خاطر مردم در بخش‌های مختلف شده است.


مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در تبریز برگزار شد(110)

مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت و همچنین گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد مقبره تبریز برگزار شد.


فعالیت یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان/ لزوم اجرای طرح استادشاگردی(90)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت بیش از یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان، گفت: بسیاری از این واحدها در زمینه هنرهای دستی مانند آهنگری، مس‌گری، نجاری و منبت‌کاری فعالیت می‌کنند که با از کار افتادن صاحبان آنها، این هنرها نیز از بین می‌رود.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت رحلت حجت‌الاسلام سرایی(89)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی رحلت عالم ربانی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ اسحاق سرایی را تسلیت گفتند.


تعاونی‌های روستایی نقش مهمی در راستای تولید و اشتغال دارند(124)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سازمان توسعه تعاون روستایی با استفاده از تجربیات گذشته و تجربه و تکنولوژی های روز دنیا می تواند در راستای ایجاد اشتغال و تولید نقش اساسی و مهمی ایفا کند.


انتخابات امسال نشان داد که مردم در کنار دولت و دولت در کنار مردم است(88)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خدمت به مردم و مبارزه با فساد را اولویت اصلی خود می دانیم، افزود: انتخابات امسال نیز نشان داد که مردم در کنار دولت و دولت در کنار مردم است.


چند طرح عمران روستایی در شهرستان‌های بستان‌آباد و هشترود به بهره‌برداری رسید(117)

در پنجمین روز از هفته دولت، چند طرح عمران روستایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان‌های بستان‌آباد و هشترود به بهره‌برداری رسید.


چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند به بهره‌برداری رسید(155)

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند به بهره‌برداری رسید.


معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از روستای زلزله‌زده ایوق در شهرستان سراب بازدید کرد(238)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از روستای زلزله‌زده ایوق از توابع دهستان شربیان در شهرستان سراب بازدید کرد.


تجربه موفق آذربایجان شرقی در عرصه حمایت از بخش تولید در سال جاری هم ادامه می‌یابد(146)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به برنامه ریزی دولت برای افزایش اشتغال و رفع موانع تولید در سال جاری، گفت: استان آذربایجان شرقی در سال گذشته تجربه خوبی در این راستا به دست آورد و امسال هم روند اقدامات قبلی را ادامه می دهد.


فاز دوم کارخانه گروه صنایع غذایی بشارت به بهره‌برداری رسید(188)

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، فاز دوم کارخانه گروه صنایع غذایی بشارت با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.