لزوم توجه به صادرات خدمات فنی و مهندسی از آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم توجه به صادرات خدمات فنی و مهندسی از استان به استان های دیگر تاکید کرد.

جنگل هاى ارسباران نعمتى خداداى براى مردم است/ خواهان توسعه روابط خود با سازمان يونسكو هستيم

معاون سياسي و امنيتى استاندار آذربايجان شرقى گفت: جنگل هاى ارسباران نعمتى خدادادى براى تمامى مردم كره زمين محسوب مى شود.

آموزه‌های دینی و قرآنی، تنها راه درست و منطقی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی است

استاندار آذربایجان شرقی، مقابله با آسیب‌های اجتماعی را از اولویت‌های اصلی دولت دوازدهم عنوان کرد و با تأکید بر استفاده از ظرفیت معنویات و آموزه‌های دینی در این راستا، گفت: پرداختن به موضوع معنویات و آموزه‌های دینی، تنها راه درست، سریع، منطقی و عالمانه مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.

لزوم هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی، تدوین تقویم فرهنگی استان و آسیب‌شناسی فعالیت مساجد(190)

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال 96 با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود(127)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: با اخذ گرید پدافند غیرعامل توسط شرکت های عمرانی استان اصول و ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود.


کارهای اجرایی تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است(112)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه 70 درصد از امور مربوط به تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است، افزود: بخش دولتی باید سیاست‌گذار، ناظر و تسهیل‌کننده برای ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیلات لازم در این رویداد باشد و بخش غیردولتی باید کارهای اجرایی را به دست بگیرد.


تمرکزگرایی آفت مدیریت استانی است/ مدیران ارشد كشور به مدیران استانی اعتماد كنند(125)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران ارشد كشور باید به مدیران استانی اعتماد كنند، اظهار کرد: تمرکزگرایی آفتی است که متأسفانه گریبان مدیران استانی را گرفته است و امیدوارم که با اعتماد بیشتر دستگاه‌های مرکزی به مدیران استانی، این مشکل حل شود.


توجه به روستا در جهت قطع وابستگی به نفت/ دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند(134)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند، گفت:باید توجه کنیم که پتانسیل روستاها فوق العاده است و اگر بخواهیم از وابستگی های نفتی جدا شویم باید توجه ویژه ای به مسائل روستایی داشته باشیم که در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به این مناطق شده است.


تمامی مسئولان بدون توجه به حواشی، تا آخرین روز مسئولیت در خدمت مردم باشند(148)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رسیدگی کامل به مشکلات مردم و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده دولت در شهرستان ها، گفت: تمامی مسئولان استان و شهرستان‌ها مکلف هستند که بدون توجه به حواشی مطرح شده تا آخرین روز مسئولیت خود در خدمت مردم باشند و به هیچ بهانه ای از انجام وظایف خود، شانه خالی نکنند.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش جهادی مهندسان صنعت برق استان قدردانی کرد(218)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در نیروگاه حرارتی تبریز از تلاش جهادی پرسنل این نیروگاه که توانستند در عرض 24 ساعت واحدی را که دچار حریق شده بود به مدار بازگردانند، تقدیر و تشکر کرد.


استفاده از ظرفیت همه ایران برای برگزاری رویداد تبریز 2018(138)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید از تمام ظرفیت ایران برای برگزاری تبریز 2018 استفاده کرد و همه استان ها در این رویداد باید به میدان بیایند.


موفقیت‌های استان، مرهون تلاش و همکاری دستگاه قضایی است(176)

استاندار آذربایجان شرقی از همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی استان با مجموعه دستگاه‌های اجرایی قدردانی کرد و گفت: موفقیت‌های استان آذربایجان شرقی در حوزه تأمین امنیت، مبارزه با اعتیاد و قاچاق، حل مشکلات بخش تولید و مبارزه با مفاسد، مرهون تلاش دست‌اندرکاران حوزه امنیت و مدیران و کارکنان دستگاه قضایی است.


دستگاه‌های ملی برنامه‌ها و تصمیمات خود را برای تبریز 2018 ارائه کنند/ لزوم تأمین اعتبارات از سوی سازمان برنامه و بودجه(218)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه زمان کمی تا آغاز رسمی برنامه‌های تبریز 2018 داریم، گفت: تمامی اقدامات و پیگیری‌های لازم در سطح استانی انجام شده و پیشنهادها به دستگاه‌های مرکزی ارائه شده است، اما تا زمانی که این پیشنهادها به مصوبه تبدیل نشود نمی‌توان آنها را اجرا کرد و ما منتظر تصمیمات دستگاه‌های ملی هستیم.


فراهم کردن امنیت روانی گردشگران، لازمه تحقق برنامه‌های تبریز 2018 است(111)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، فراهم کردن امنیت روانی و اجتماعی گردشگران را لازمه تحقق برنامه های تبریز 2018 دانست.


دیدار جمعی از بانوان فرهیخته و نخبه استان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز(169)

جمعی از بانوان فرهیخته و نخبه استان آذربایجان شرقی صبح امروز (پنج‌شنبه) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.