قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

برگزاری مانور زیستی پدافند غیرعامل به‌صورت دورمیزی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز(80)

مانور دورمیزی زیستی با حضور مدیران کل بهداشت و درمان و کشاورزی و منابع طبیعی سازمان پدافند غیرعامل کشور و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.


طرح جامع پدافند غیرعامل استان باید واقعاً جامع و کاربردی باشد(93)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی تأکید کرد: جامعیت و کاربردی بودن باید دو ویژگی اصلی طرح‌های جامع پدافند غیرعامل استان‌ها باشد.


ایثارگران و آزادگان، گذشته پرافتخار خود را قدر بدانند/ نسل جوان تشنه خاطرات آزادگان است(199)

استاندار آذربایجان شرقی در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، با جمعی از آزادگان سرافراز استان در فضایی صمیمی دیدار و از استقامت و فداکاری آنان در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری تجلیل و قدردانی کرد.


آمادگی دفاعی نیروی هوایی ارتش، همواره روحیه‌بخش بوده است(175)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات فرمانده پایگاه شکاری شهید فکوری، گفت: آمادگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از مرزهای کشور همیشه در روزهای سخت روحیه‌بخش بوده است.


حل مشکلات حوزه تولید و اشتغال، زمینه‌ساز حل سایر مشکلات است(114)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سال جاری تلاش می‌کنیم بیش‌ازپیش در راستای تولید و اشتغال در استان گام برداریم، افزود: بر این باوریم که اکثر مشکلات کشور، زاییده مشکلات دو حوزه تولید و اشتغال است و اگر بتوانیم در این زمینه موفق شویم در حوزه‌های دیگر نیز می‌توانیم سربلند باشیم.


معاون اقتصادی استاندار از یک واحد تولید فرآورده‌های گوشتی بازدید کرد(158)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در راستای برنامه‌های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اقتصاد مقاومتی استان، از شرکت فرآورده‌های گوشتی بشارت بازدید کرد.


هم‌افزایی رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در چارچوب اهداف مشترک(173)

سومین نشست میز مشترک رسانه و روابط عمومی به میزبانی دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در آذربایجان شرقی برگزار شد و شرکت کنندگان در آن، ضمن آسیب شناسی تعاملات دوجانبه، راهکارهایی برای ارتقای سطح همکاری های متقابل ارائه کردند.


فعالیت مرکز ماده 16 تحت هر شرایطی باید ادامه یابد/ همه دستگاه‌ها موظف به همکاری هستند(133)

استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: مرکز نگه‌داری و درمان معتادان ماده 16 استان، محلی برای ارائه خدمت به افراد محروم و درمانده است و همه دستگاه‌ها موظف هستند برای تأمین نیازهای این مرکز همکاری کنند.


حل مشکلات کارگری را اصلی‌ترین اولویت خود می‌‌دانیم(257)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حل مشکلات کارگری را اصلی ترین اولویت خود می دانیم.


شهدا را باید به‌عنوان الگو معرفی کنیم نه اسطوره/ شهادت، آرزوی جوانان ایران اسلامی است(229)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ثبت خاطرات رزمندگان و آزادگان و معرفی شهدا برای نسل‌های آینده، گفت: در این راستا باید به‌جای اسطوره‌سازی، الگوسازی را مد نظر قرار دهیم.


مفهوم آمایش سرزمین مغفول مانده است/ مهندسان به داد شهرهای بزرگ برسند(136)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه مفهوم آمایش سرزمین مغفول مانده است، گفت: مهندسان باید به داد شهرهای بزرگ برسند.


جذب سرمایه‌گذاری خارجی و استفاده از منابع فاینانس برای افزایش تولید و اشتغال در استان(183)

استاندار آذربایجان شرقی بر جذب سرمایه‌گذاری خارجی و منابع فاینانس برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان و افزایش تولید و اشتغال، گفت: 90 درصد از بودجه، صرف امور جاری می‌شود و مدیران نباید برای پیشبرد پروژه‌ها منتظر تخصیص اعتبارات باشند.