بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

توسعه فناوری در استان نیازمند نگاه متمرکز است(182)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به امر فناوری گفت: باید نگاه متمرکز به توسعه فناوری در استان داشته باشیم.


بهبود شیوه زندگی و افزایش شاخص‌های سلامت از اهداف مدیریت استان است(311)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: یکی از اهداف سند تدبیر توسعه استان، بهبود شیوه زندگی و افزایش شاخص های سلامت در استان بود که خوشبختانه اقدام خوبی در این خصوص از سوی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام شده است.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور پرشور مردم آذربایجان در مراسم تشییع جان‌باختگان حادثه ریلی(283)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی از حضور پرشور و متین مردم ولایت‌مدار، غیرتمند و فهیم آذربایجان در مراسم تشییع پیکرهای جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد قدردانی کرد.


جشنواره کارآفرینان برتر استان در بالاترین سطح کیفی برگزار شود(213)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر استان خبر داد و گفت: این جشنواره فرصتی مناسب برای معرفی کارآفرینان برتر است و باید در بالاترین سطح کیفی برگزار شود.


پاییزی‌‌ترین روز آذربایجان(216)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در یادداشتی به مناسبت حضور در مراسم تشییع جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد، به حضور پرشور و همراه با صبوری، خویشتن‌داری مردم داغدار آذربایجان در این مراسم اشاره کرده و آن را موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت دولت در پرداختن به علل وقوع این‌گونه حوادث دانست.


مراسم شام غریبان جان‌باختگان حادثه ریلی در مسجد طوبی برگزار شد(213)

مراسم بزرگداشت و شام غریبان جان‌باختگان حادثه ریلی عصر امروز با حضور گسترده دوستداران اهل بیت و مردم شهیدپرور تبریز در مسجد طوبی برگزار شد.


نمایندگان اعزامی هیات دولت از مصدومان حادثه ریلی عیادت کردند(284)

نمایندگان اعزامی هیات دولت بعد از ظهر امروز از مصدومان حادثه ریلی در دو بیمارستان تبریز عیادت کردند.


از طرف دولت به مردم آذربایجان تسلیت می‌گویم/ رسیدگی سریع و قاطعانه به پرونده سانحه ریلی(225)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم تشییع پیکرهای جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد از عزم جدی دولت و قوای قضاییه و مقننه برای شناسایی و برخورد با مسببین این حادثه خبر داد.


مراسم تشییع پیکرهای جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد برگزار شد(352)

مراسم تشییع پیکرهای جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد امروز با حضور خیل عظیم دوستداران اهل بیت و مردم شهیدپرور تبریز در میدان شهدا برگزار شد.


هیاتی عالی‌رتبه از اعضای هیات دولت وارد تبریز شد(203)

وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و راه و شهرسازی در راس هیاتی عالی‌رتبه به نمایندگی از دولت، به منظور شرکت در آیین تشییع پیکرهای جان‌باختگان حادثه قطار تبریز- مشهد صبح امروز وارد تبریز شدند.


حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در جمع بسیجیان سردرود(118)

مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج در جمع بسیجیان سردرود حضور یافت.


پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی به مردم عزادار آذربایجان(211)

وزیر راه و شهرسازی همزمان با ایام سوگواری رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام رضا سلام الله علیهما ضایعه تاسف‌بار جان‌باختن هموطنان این استان را در حادثه قطار مشهد– تبریز تسلیت گفت.