جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

بهره‌برداری آزمایشی از تونل شمالی فاز ۲ متروی تبریز آغاز شد(198)

بهره‌برداری آزمایشی از تونل شمالی فاز ۲ خط ۱ متروی تبریز با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


لاین شمالی متروی تبریز راه‌اندازی می‌شود/ لزوم نوسازی و گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی(177)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر گسترش حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا، گفت: لاین شمالی مترو برای سهولت در تردد مردم و کاهش مدت زمان انتظار مسافران راه‌اندازی می‌شود.


پایش فضای کسب و کار از موضوعات بسیار مهم در ارتباط با سرمایه‌گذاری است(230)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: پایش فضای کسب و کار از موضوعات بسیار مهم در ارتباط با سرمایه گذاری است.


بهبود وضعیت کسب و کار بدون ایجاد دولت الکترونیک ممکن نیست(155)

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بهبود وضعیت کسب و کار بدون ایجاد دولت الکترونیک ممکن نیست و دولت تدبیرو امید بر این موضوع تاکید دارد.


آذربایجان شرقی، استان برتر در جشنواره ملی پژوهش شد/ تجلیل از دکتر خدابخش توسط وزرای علوم و کشور(183)

استان آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در جشنواره ملی پژوهش انتخاب شد.


ساختار اداری کشور متناسب با انتظارات نیست/ نظام اداری باید اثربخش باشد(157)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه انتظار از ساختار اداری این است که اثربخش باشد، گفت: متأسفانه انتظاراتی که از دستگاه‌های اجرایی داریم، متناسب با ساختار اداری آنها نیست و باید این ساختارها اصلاح شود.


نگرانی از اعتیاد در محیط‌های کاری/ جوامع کارگری باید حساس باشند(177)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بر مبنای مطالعات گذشته، بیکاری یکی از علل عمده گرایش به اعتیاد است، گفت: اکنون شاهد این هستیم که افرادی با داشتن شغل نیز به سمت اعتیاد سوق پیدا می کنند.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت دکتر فریدون بخت‌آور(166)

استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت دکتر فریدون بخت‌آور، استاد دانشکده داروسازی تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.


دانشگاه باید نیازهای خاموش جامعه را به مسئولان تذکر دهد/ اهمیت پژوهش در حوزه‌های مختلف(149)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که دانشگاهیان باید تقاضاهای خاموش اجتماعی را در بدنه جامعه شناسایی و در این خصوص به خدمت گزاران جامعه تذکر دهند، گفت: چرا که در غیر این صورت، فلسفه وجودی دانشگاه مخدوش شده و کارکرد آن مثمر ثمر نخواهد شد.


مدیران استانی اجازه ندهند بخش خصوصی گرفتار بروکراسی اداری شود(159)

استاندار آذربایجان شرقی خطاب به مدیران استانی گفت: نگذارید بخش خصوصی در بروکراسی اداری گیر بیفتد و کارهای مربوط به بخش خصوصی را همچون امور خود پیگیری کنید تا آنان دلسرد و آزرده خاطر نشوند.


اقدامات نرم‌افزاری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نباید فراموش شود(149)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل‌های آینده، یک وظیفه همگانی است که باید جدی گرفته شود، گفت: در این راستا علاوه بر اقدامات سخت‌افزاری که در جای خود ارزشمند است، از اقدامات نرم‌افزاری نیز نباید غفلت شود.


دستگاه‌های اجرایی باید نیازهای اولیه سرمایه‌گذاران را تأمین کنند(151)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که از حضور سرمایه گذاران خارجی در استان حمایت و استقبال می‌کنیم، گفت: وظیفه‌ اصلی هر دستگاه اجرایی، تامین نیازهای اولیه سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی است.