پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

بحران دریاچه ارومیه به یک مساله اجتماعی تبدیل شده است(188)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: با تشکیل شورای فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه در استان، موضوع این دریاچه را از یک موضوع امنیتی به یک مساله اجتماعی تبدیل کردیم.


دستگاه قضایی و نیروهای مسلح باعث عزت و عظمت استان هستند(234)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت استان، گفت: امروز نیروهای مسلح با همکاری دستگاه قضایی باعث عزت و عظمت و حفظ آرامش و امنیت برای مردم استان هستند.


پرداخت 384 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 563 واحد تولیدی در استان(142)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت 384 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش در قالب طرح رونق تولید به 563 واحد تولیدی در استان خبر داد.


بانک اطلاعاتی زنان و خانواده در آذربایجان شرقی تدوین می‌شود(129)

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بالای زنان در حوزه های مختلف زندگی اجتماعی گفت: اطلس و بانک اطلاعاتی زنان و خانواده استان در بخش های مختلف در استان تهیه می شود.


حمایت از صنایع دستی از بهترین راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است(146)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی حمایت از صنایع دستی و اهتمام به توسعه این بخش را یکی از بهترین راه‌ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.


حمایت دولت یازدهم از بخش خصوصی در راستای استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌ها(154)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت یازدهم آماده است تا برای استفاده از ظرفیت‌های بالقوه هر شهرستان و به فعل رساندن آنها، حمایت‌های لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان انجام دهد.


اجرای سند تدبیر توسعه، زمینه‌ساز استفاده حداکثری از ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی کلیبر و خداآفرین است(237)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین، اجرای سند تدبیر توسعه در این منطقه را زمینه‌ساز توسعه این دو بخش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها دانست.


مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد(182)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان کلیبر، از سه واحد صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید و مسایل و مشکلات آنان را بررسی کرد.


فرصت مطالعاتی در واحدهای صنعتی با هدف‌گذاری صحیح پیگیری شود(125)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی خواستار توجه جدی به پسا دکتری صنعتی و فرصت مطالعاتی اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان شد و گفت: باید این موضوع با هدفگذاری صحیح پیگیری شود.


خیران و داوطلبان هلال احمر مایه خیر و برکت برای جامعه هستند(97)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های داوطلبان هلال احمر، گفت: گردهمایی خیران و داوطلبان هلال احمر همواره بدون چشم‌داشت و فارغ از سیستم اداری بوده و مایه خیر و برکت برای جامعه است.


ارایه خدمات درمانی به مردم با همت جمعی همه تلاشگران عرصه سلامت امکان‌پذیر است(204)

استاندار آذربایجان شرقی با اعلام حمایت از حل مشکلات جامعه بهداشت و درمان استان، گفت: ارایه شایسته خدمات سلامت به مردم با همت جمعی همه تلاشگران این عرصه امکان‌پذیر است.


دهه فجر فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و تجدید بیعت با رهبری است(206)

استاندار آذربایجان شرقی با گرامی‌داشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، گفت: دهه فجر یادآور روزهای ارزشمند ملت ایران و فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری به عنوان کشتی‌بان انقلاب است.