تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

فعالان بخش خصوصی پیشنهادهای عملی خود را برای تحقق شعار سال ارائه کنند(141)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار ارائه پیشنهادهای عملی برای تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" از سوی صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی شد و گفت: وظیفه ما به‌عنوان مدیران دولتی در این زمینه رفع موانع و حل مشکلات اداری است.


بخشدار مرکزی شهرستان مراغه منصوب شد(470)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، حکیمه انتظاری را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان مراغه منصوب کرد.


اصلاح نظام اداری نیازمند اصلاح قوانین و مقررات است/ کثرت قوانین، زمینه‌ساز فساد اداری است(146)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اصلاح نظام اداری باید به‌صورت مبنایی و سیستماتیک انجام شود و این امر نیازمند اصلاح قوانین و مقررات است.


نقش مهم پلیس فتا در حفاظت از اطلاعات شخصی و سازمانی با ارائه آموزش‌های لازم(98)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحولات روزافزون فناوری و فضای مجازی، بر ارائه آموزش‌های لازم به مردم و کارکنان دستگاه‌ها و اجرایی در جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و اداری تأکید و نقش پلیس فتا را در این راستا بسیار مهم ارزیابی کرد.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از میهمان‌نوازی مردم استان و تلاش‌های اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی(195)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی از میهمان‌نوازی شایسته مردم استان از مسافران نوروزی و تلاش‌ها و خدمات دست‌اندرکاران و اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال 97 قدردانی کرد.


مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز جزو پروژه‌های اولویت‌دار استان است(245)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز (چهارشنبه) در بازدید از عملیات اجرایی پروژه مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز، توسعه شبکه فاضلاب این کلانشهر را یکی از کارهای ارزشمند دولت تدبیر و امید برشمرد.


مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد(330)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغی، مهدی تقیون را به‌عنوان مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری منصوب کرد.


یک معنای حمایت از تولید داخل این است که نباید توانمندی کشور در اجرای طرح‌های بزرگ صنعتی نادیده گرفته شود(131)

معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید داخلی گفت: علاوه بر اقداماتی نظیر مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از کالای داخلی، یک معنای حمایت از کالای داخلی این است که در اجرای طرح های بزرگ صنعتی که از طریق فاینانس انجام می شود، استفاده از توانمندی داخلی باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.


معاون اول رئیس جمهور از مراکز گردشگری و آثار تاریخی شهر تبریز بازدید کرد(135)

معاون اول رئیس جمهور امروز در بازدید از تعدادی از مراکز گردشگری و آثار تاریخی شهر تبریز، در جریان اقدامات انجام یافته برای پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی و همچنین برگزاری رویداد تبریز 2018 قرار گرفت.


توسعه حمل‌ونقل جاده‌ای و ریلی از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان است(227)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی توسعه حمل‌ونقل جاده‌ای و ریلی را از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان ذکر کرد و گفت: در حال حاضر پروژه‌های خوبی در هر دو بخش ریلی و جاده‌ای در حال اجراست که بهره‌برداری از آنها می‌تواند در سهولت رفت‌وآمدهای مردم و همچنین رشد صنعت حمل‌ونقل و توسعه صنعت گردشگری تأثیر بسزایی داشته باشد.


متعهد به انجام امور اداری سرمایه‌گذاران هستیم/ سرمایه‌گذاری بر اساس نیاز بازار صورت گیرد(239)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران گفت: میزبانی از سرمایه گذاران را با جان و دل قبول می کنیم و متعهد می شویم که امور اداری مربوط به روند شروع فعالیت سرمایه گذاران را انجام دهیم.


بازدید معاون عمرانی استاندار از ایستگاه راه‌آهن تبریز و نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی(248)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور در ایستگاه راه‌آهن تبریز، از نحوه ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی بازدید و سپس مسیر ریلی تبریز تا صوفیان را به‌وسیله قطار گردشگری تبریز- جلفا طی کرد.