خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

همه در کار خیر آزادسازی زندانیان نیازمند مشارکت کنند/ باید سنت‌های حسنه را احیا کنیم(220)

استاندار آذربایجان شرقی با دعوت از تمامی خیرین و اقشار مختلف مردم برای مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، گفت: هرکس با هر توان مالی به سهم خود در این کار خیر شرکت کند.


رزمایش پدافند زیستی در استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود(200)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: از جمله اقدامات ما در سال‌های اخیر، مفهوم سازی و تبیین مولفه پدافند غیرعامل، آموزش های گسترده عمومی در قالب دستگاه های اجرایی دولتی و بخش خصوصی و مدارس و همچنین عبور از آموزش عمومی به تخصصی، تشکیل مستمر و منظم جلسات شورای پدافند غیرعامل، اخذ گرید برای شرکت های مشاوره ای استان و تولید علم در حوزه پدافند غیرعامل است.


استاندار آذربایجان شرقی از پدر شهیدان واعظ قراملکی عیادت کرد(331)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از حجت‌الاسلام واعظ قراملکی، پدر معظم دو شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس عیادت کرد.


نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از تلاش های استاندار قدردانی کرد(375)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با استاندار و معاونان وی، از خدمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت اجرایی استان قدردانی کرد.


احساس شرمندگی رهبری در مورد بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل می‌کنیم(381)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ما باید با انجام نهایت تلاش و با همت و مشارکت بخش خصوصی، بتوانیم به میزان کافی اشتغال ایجاد کرده و احساس شرمندگی مقام معظم رهبری از بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل کنیم.


اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی انجام شده است(248)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز رمز موفقیت کشور رعایت اقتصاد مقاومتی است، گفت: بر اساس اطلاعاتی که دارم، اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.


تمام تلاش خود را برای حل مشکلات استان و تقویت ارزش‌های انقلاب به کار می‌گیرم(226)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه به وضعیت امنیتی، فرهنگی و اقتصادی استان اشراف دارم، تأکید کرد: با رعایت اولویت‌ها، تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار می‌بندم.


سلام گرم رهبر معظم انقلاب را به مردم آذربایجان شرقی ابلاغ می‌کنم/ عشق مردم به رهبری، الهی است(200)

رئیس ‌دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه رهبر انقلاب فقط در مورد تبریز توصیف "شهر قهرمان" به کار می‌برند، افزود: هنگامی که معظم‌له از سفر بنده به تبریز مطلع شدند اعلام کردند که سلام گرم ایشان را به مردم تبریز و آذربایجان شرقی ابلاغ کنم.


مردم استان مشتاقانه منتظر سفر مجدد رهبر معظم انقلاب به تبریز هستند/ قدردانی از زحمات آیت‌الله مجتهد شبستری و اعلام همکاری با حجت‌الاسلام آل‌هاشم(270)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مردم این استان در طول تاریخ، عشق خود را به ولایت و ارزش‌های الهی ثابت کرده‌اند، گفت: مردم آذربایجان شرقی، خاطره سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در سال 1372 را فراموش نکرده‌اند و عاشقانه و مشتاقانه منتظرند تا مجدداً ایشان را از نزدیک زیارت کنند.


ضرورت مهارت‌افزایی فارغ‌التحصیلان/ سازمان‌های مسئول تصمیمات مناسب اتخاذ کنند(175)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت مهارت‌افزایی فارغ‌التحصیلان، گفت: جای تاسف است که اکثر فارغ التحصیلان مدارس و دانشگاه‌ها، حتی کارهای ساده فنی را هم بلد نیستند و باید سازمان های مسئول در این زمینه، تصمیمات مناسبی اتخاذ کنند.


ضرورت تلاش برای اتمام طرح سامان‌دهی مقبرة‌الشعرا تا آغاز سال 2018(246)

استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز در بازدید از روند اجرای طرح سامان‌دهی مجموعه تاریخی مقبرة‌الشعرای تبریز، بر تسریع در اجرای این طرح در راستای برنامه‌های تبریز 2018 تأکید کرد.


زمان و نحوه برگزاری پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیأت نظارت استان(403)

دبیرخانه هیأت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد استان آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای، زمان و نحوه برگزاری پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیأت نظارت استان را اعلام کرد.