تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

مراقبت از سلامت اداری از اصول بدیهی نظام است/ کار در حراست، ایثار است(182)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مراقبت از سلامت نظام اداری و خدمت‌رسانی به مردم جزو اصول بدیهی در همه نظام‌های سیاسی است که در نظام اسلامی به طریق اولی باید مورد توجه قرار گیرد.


عملکرد چشمگیر نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها/ نفوذ ایران در عرصه بین‌الملل اثبات شده است(148)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها چشمگیر و قابل توجه است، اظهار داشت: امروز ایران در منطقه‌ای پرتلاطم، جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست و این امنیت را مرهون حمایت مردم از نظام، هدایت رهبری و جان‌فشانی نیروهای امنیتی هستیم.


مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد/ جزو استان‌های سفید کشور هستیم(115)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در بحث اعتیاد، جزو استان‌های سفید کشور هستیم، گفت: مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد و این موضوع جزو سیاست‌های نظام و رهبری است.


جلوی سوءاستفاده از منفذهای قانونی برای قاچاق کالا باید گرفته شود(130)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بخشی از قاچاق با سوءاستفاده از منفذهای قانونی انجام می‌شود، گفت: کمیسیون‌های تخصصی مبارزه با قاچاق کالا باید این منفذها را شناسایی و برای مسدود کردن آنها طرح‌های عملیاتی ارائه کنند.


مصطفی مولوی فرد، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه شد(241)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه منصوب کرد.


رصد پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری/ تمام مدیران برای جذب سرمایه‌گذاری پاسخگو باشند(97)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، باتاکید بر پیگیری جدی پروژه های سرمایه گذاری در استان گفت: انتظار داریم مرکز خدمات سرمایه گذاری رصد و کنترل تمامی پروژه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در بخش های مختلف عهده دار شود.


مدیریت بهینه منابع آبی نیازمند همراهی فعالان بخش کشاورزی است(119)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: منابع آبی عمده‌ای در بخش کشاورزی مصرف می‌شود که مدیریت بهینه آن، نیازمند همراهی و مشارکت بیش از پیش کشاورزان و فعالان این حوزه است.


حل مشکل بیکاری نیازمند توانمندسازی نیروی کار است(109)

استاندار آذربایجان شرقی حل مشکل بیکاری را نیازمند توانمندسازی نیروی کار دانست و گفت: اگر برای توانمندسازی جوانان، برنامه‌ریزی دقیق و مناسب داشته باشیم به دنبال آن اشتغال ایجاد خواهد شد.


استاندار آذربایجان شرقی از حجت‌الاسلام حاجی‌زاده عیادت کرد(153)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل حجت‌الاسلام علی حاجی‌زاده، امام جمعه موقت تبریز از وی عیادت کرد.


آذربایجان شرقی آمادگی انتخاب به‌عنوان پایلوت اقتصاد دانش‌بنیان را دارد(200)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی این استان برای انتخاب به‌عنوان پایلوت اجرای برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در سطح کشور خبر داد.


مدیران کل حراست، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری منصوب شدند(622)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغیه‌های جداگانه‌ای، مدیران کل حراست، برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری را منصوب کرد.


سرپرستان فرمانداری‌های مرند، هریس، عجب‌شیر و جلفا منصوب شدند(451)

استاندار آذربایجان شرقی طی احکام جداگانه‌ای، سرپرستان چهار فرمانداری استان را منصوب کرد.