جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

راه نجات جامعه از معضل بیکاری، تلفیق دانش و مهارت است(145)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه راه نجات جامعه از معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان، تلفیق دانش و مهارت است، گفت: امروزه در بحث اشتغال، مهارت حرف اول را می‌زند.


ایجاد اکوسیستم نوآوری نیازمند تغییر روش و نگرش است/ مرزبندی‌ها در اکوسیستم نوآوری برداشته می‌شود(188)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، ایجاد اکوسیستم فناوری در استان را ضروری دانست و گفت: ایجاد اکوسیستم نوآوری نیازمند تغییر روش و نگرش است.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان فتاح‌زاده(169)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مشترک، درگذشت مادر بزرگوار شهیدان فتاح‌زاده را تسلیت گفتند.


رفع موانع تولید، رسالت دستگاه‌های اجرایی در مسیر توسعه اقتصادی است(195)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به اشتغال به عنوان اولویت اول دولت دوازدهم گفت: رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی و نیز تداوم فعالیت صنایع است.


استفاده از فناوری‌های جدید در واحدهای صنعتی، زمینه‌ساز اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است(177)

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان مراغه، استفاده از فناوری‌های جدید و به‌روزرسانی تکنولوژی در واحدهای صنعتی را زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از پروژه‌های عمرانی و واحدهای صنعتی شهرستان مراغه(292)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان مراغه از تعدادی از پروژه‌های مهم عمرانی و همچنین تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید کرد.


مردم نباید پشت در اتاق مدیران بایستند/ ادارات از فناوری روز برای ارائه خدمات استفاده کنند(180)

مدیرکل اموری شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌ شرقی گفت: دیگر زمان آن گذشته که برای گرفتن یک امضا مردم به‌دنبال مسوول بگردند و با به‌روزرسانی امکانات می‌توان همه خدمات و کارها را ازطریق اینترنت برای مردم انجام داد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری مردم نباشد.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات جمعی از شهروندان استان رسیدگی کرد(195)

دکتر مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ملاقات عمومی با مردم، پای صحبت‌ها و درد دل جمعی از شهروندان نشست و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.


استاندار آذربایجان شرقی در جمع صمیمی کودکان شیرخوارگاه احسان حضور یافت(242)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز با حضور در شیرخوارگاه و خانه نوباوگان احسان و خانه کودک و نوجوان مهر در منطقه سه تبریز، دقایقی را در فضای پاک و معصومانه کودکان این مرکز سپری کرد و آنها را مورد نوازش و دلجویی قرار داد.


موضوع پژوهش در دانشگاه‌ها باید مطابق با استانداردهای بین‌المللی باشد(222)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رشد شتابان فناوری و سرعت تحولات علمی در دنیا، گفت: موضوع پژوهش در دانشگاه‌ها باید مطابق با استانداردهای بین‌المللی باشد و دانشگاه‌ها در کنار تولید علم که رسالت ذاتی آنهاست، به بحث به‌روز کردن تکنولوژی نیز اهتمام جدی داشته باشند.


استاندار آذربایجان شرقی از دو مرکز درمانی در تبریز بازدید و از بیماران عیادت کرد(234)

استاندار آذربایجان شرقی امروز با حضور در دو مرکز درمانی در تبریز، از بیماران بستری در این دو مرکز عیادت کرد و در جریان نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعان قرار گرفت.


به‌روز کردن تکنولوژی شرط رقابت در بازارهای جهانی/ لزوم ایجاد زنجیره تولید در بخش معدن(167)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه صنایع ما برای رقابت در بازارهای جهانی باید تکنولوژی خود را به‌روز کنند، گفت: توجیه اقتصادی در بخش صنعت و تولید، کاملا با تکنولوژی مرتبط است و این وظیفه تشکل‌های علمی و دانشگاهی است که صنعت را در به‌روز کردن تکنولوژی یاری کنند.