بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از سه واحد تولیدی در شهرستان اسکو و بخش خسروشاه(233)

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه بازدیدهای خود از واحدهای تولیدی و صنعتی استان، امروز پنج‌شنبه از سه واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان اسکو و بخش خسروشاه بازدید کرد.


مشارکت مردم مهم‌ترین عامل کاهش تصادفات رانندگی است(140)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که استفاده از ظرفیت مردم در هر کاری می تواند موجب بهبود کیفیت و بهره وری شود، گفت: یکی از عوامل اصلی کاهش تصادفات خود مردم و توجه آنان به نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی است.


انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی اداره کل پدافند غیرعامل استانداری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر(157)

اداره کل پدافند غیرعامل استانداری با هدف استفاده از توانایی های علمی، پژوهشی و توسعه همکاری های آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تفاهم نامه همکاری امضا کرد.


حرکت به سمت کارآفرینی دانشگاه‌ها، ضرورت فعلی کشور است(282)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه ها باید شتاب علمی خود برای رسیدن به ایجاد دانشگاهی نسل سوم را افزایش دهند و حتی تمامی دانشگاهیان، کارکنان و دانشجویان باید به سمت کارآفرینی و ایجاد فرهنگ کارآفرینی در جامعه حرکت کنند.


دولت مصمم به اتمام طرح ریلی میانه - تبریز است (187)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از مراحل اجرایی طرح راه آهن میانه - تبریز گفت: این اطمینان را به مجریان طرح می دهم که دولت مصمم به اتمام این پروژه است.


تکمیل خط آهن تبریز- میانه جزو سیاست‌گذاری های ملی و مطالبات مردمی است (282)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: به فرجام رسیدن طرح راه آهن تبریز-میانه جزو سیاست‌گذاری‌های ملی و مطالبات مردمی است و با همه محدودیت های مالی با اطمینان می گویم نباید تکمیل کار را به تعویق انداخت.


چالش کمبود آب باید توسط نخبگان در جامعه تبیین شود(234)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه کشور ایران در ردیف مناطق نیمه خشک قرار گرفته است، اظهار داشت: استان آذربایجان‌ شرقی نیز از این حیث مستثنی نبوده و مشکل آب در این استان به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.


دانشجو باید استقلال خود را حفظ کند/ لازمه ایفای نقش دانشجویان، روحیه خودباوری است(172)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی نقش دانشجویان در گره گشایی از مشکلات کشور با تولید علم و انجام پژوهش های کاربردی را بارز دانست و گفت: دانشجو نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت باشد.


اندیشه پویای دانشجویی زنده نگه داشته شود/ دانشگاه نباید بی‌تفاوت باشد(194)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دانشجویان باید نهایت تلاش خود را برای تحقق آرمان های مقدس خود انجام دهد و به جرات می توان گفت که آرمان گرایی و آرمان خواهی دانشجویان در هیچ قشری وجود ندارد.


همه موظفیم به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم(176)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر جدی گرفتن بحث اقتصاد مقاومتی از سوی تمامی مدیران تاکید کرد و گفت: مردم عملکرد ما را قضاوت می‌ کنند و امروز همه مسوول هستیم تا به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.


اسامی قبول‌شدگان و مردودین مرحله طب کار آزمون استخدامي مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌هاي استان(1471)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی قبول‌شدگان و مردودان مرحله طب کار آزمون استخدامي مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌هاي استان را اعلام کرد.


لزوم تحقق عدالت آموزشی و حضور معلولان در عرصه‌های اجتماعی(139)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات ارزشمند آموزش و پرورش در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان استثنایی، گفت: معلولان باید در عرصه های اجتماعی حضور پیدا کرده و مسوولان نیز برای تحقق عدالت آموزشی بیش از پیش تلاش کنند.