پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

امنیت بی‌بدیل کشور باید حفظ شود/ فرصت خدمت به مردم، نعمت الهی است(210)

وزیر اطلاعات گفت: امروز همکاری و هماهنگی همه قوای کشور تحت هدایت مقام معظم رهبری، امنیتی بی‌بدیل را برای کشور به ارمغان آورده و باید این امنیت را به عنوان نعمتی ارزشمند برای مردم حفظ کنیم.


ایجاد فضای امن برای توسعه همه‌جانبه، ثمره وحدت و همدلی در استان است(236)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که رمز موفقیت در هر جامعه‌ای، همکاری و همدلی است، افزود: امروز در بین اعضای شورای تامین استان و شهرستان‌ها، روحیه وحدت، صمیمیت و همدلی حاکم است و ما ثمرات آن را در فراهم کردن فضای امن برای توسعه همه‌جانبه استان شاهد هستیم.


همه مدیران استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی هم‌قسم شده‌اند(161)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: همه مدیران استانی هم‌قسم شده‌اند تا با روحیه جهادی، باور درونی، نیت خالصانه و انگیزه الهی وارد عرصه شده و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را نه به عنوان کار اداری و اجرایی، بلکه به عنوان یک تکلیف شرعی و وظیفه قانونی اجرا کنیم.


قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از عملکرد مدیریت استان در حوزه اقتصاد مقاومتی(220)

استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران اجرایی استان همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان، با آیت‌الله مجتهد شبستری دیدار و گفت‌وگو کردند.


دولت از اشتغال‌زایی در حوزه فناوری اطلاعات حمایت می‌کند(153)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های مناسب اشتغال‌زایی در حوزه ارتباطات، گفت: دولت از فعالیت‌های مرتبط با این حوزه حمایت می‌کند.


بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه به بهره‌برداری رسید(145)

بیمارستان 96 تخت‌خوابی برکت امام خمینی (ره) میانه با صرف اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان اعتبار در پنجمین روز از دهه فجر با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.


نیازمند تغییر در فرهنگ اشتغال هستیم/ مراکز نوآوری فرصتی نو برای کارآفرینی(178)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با انتقاد از فرهنگ اشتغال دولتی گفت: دیگر زمان استخدام های دولتی به سرآمده است و باید فرهنگ اشتغال در کشور متحول شود.


مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند افتتاح شد(161)

همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.


دیوارهای بین دانشگاه و جامعه باید برداشته شود (141)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: امروز دیگرعصر دیوار کشی گذشته است، در فضایی که در دنیا عده ای در حال کشیدن دیوار هستند، ما به دنبال برداشتن دیوارها هستیم و دیوارهای بین جامعه و دانشگاه باید برداشته شود.


منزلت زنان در جامعه امروز مدیون انقلاب اسلامی است(186)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: زنان ایرانی همچنان که در چهار دهه از تاریخ انقلاب اسلامی وظیفه خطیری در تحقق اهداف نظام بر عهده داشته‌اند در دوران جدید انقلاب نیز باید نقش‌آفرینی کنند.


دولت تدبیر و امید برای جلب مشارکت زنان در عرصه‌های مختلف اهتمام جدی دارد(172)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید برای میدان دادن به بانوان در حوزه های سازندگی، مدیریتی و علمی اهتمام جدی دارد.


سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به تبریز / افتتاح چند طرح تحقیقاتی(135)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور صبح امروز همزمان با پنجمین روز از دهه فجر برای افتتاح چند طرح علمی و تحقیقاتی وارد تبریز شد.