خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

روند مبارزه با اعتیاد در استان، از نظر مردم رضایت‌بخش است(150)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه اقدامات و فعالیت های انجام شده در استان در راستای مبارزه با اعتیاد، بیش از تکالیف کشوری بوده و تمامی این اقدامات و موفقیت ها، ناشی از دلسوزی و هماهنگی تمامی مدیران مربوطه و به ویژه استاندار محترم می باشد.


تحقق 87 درصد از مصوبات سفر استانی هیأت دولت به آذربایجان شرقی(140)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: به صورت میانگین 87 درصد از 26 مصوبه سفر اردیبهشت سال 94 هیات دولت به این استان محقق شده است.


تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور(210)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور است.


بحث جنسیت در مقوله اقتصاد نابجاست(139)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضروت حضور بانوان در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی گفت: نگاه جنسیتی در فعالیت های اقتصادی نابجاست.


تکمیل اطلس زنان و اجرای سند توسعه زنان و خانواده در دستور کار است(178)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توسعه نقش زنان در استان، تنظیم و تکمیل اطلس زنان و خانواده و اجرای سند توسعه زنان و خانواده استان در دستور کار قرار دارد.


پیش‌بینی 300 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های تبریز 2018/ درخواست اعتبار از دستگاه‌های مرکزی(244)

استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پروژه‌های تبریز 2018 با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تبریز و آذربایجان شرقی آماده میزبانی شایسته از گردشگران کشورهای اسلامی است.


تحقق اهداف نظام بدون مشارکت زنان امکان‌پذیر نیست(186)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق اهداف نظام ازجمله سیاست‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی بدون حضور و مشارکت زنان میسر نیست.


تبریز 2018 پیش زمینه‌ای برای تبدیل تبریز به برند جهانی(230)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشنهاد طرح پلیس گردشگری و بررسی این طرح در کارگروه ها، گفت: با توجه به فرصت کمی که تا آغاز سال 2018 داریم دستگاه ها منتظر تحقق سریع اعتبارات از مرکز نباشند و کارها و برنامه های مورد نظر خود در راستای این امر را ادامه دهیم


تروریست ها از خشم سلحشوران ایران اسلامی در امان نخواهد ماند(169)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به یقین اماکن، محل های استقرار، سنگرها و پناهگاه های تروریست ها از خشم سلحشوران ما در امان نخواهند ماند و اعتقاد راسخ و ایمان داریم که خشم و انتقام الهی بر سر این جنایتکاران فرود خواهد آمد و آن روز زیاد دور نخواهد بود


کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است/ در راه مقدس انقلاب، خدشه‌ای ایجاد نمی‌شود(257)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است، گفت: ملت ایران با چنین حرکت‌های کوردلانه‌ای، از اهداف انقلاب و راه مقدسی که در پیش گرفته، بازنمی‌ماند و همیشه آماده مقابله با توطئه‌های دشمنان است.


آذربایجان شرقی منتظر درخشش جوانان خود در عرصه‌های مختلف است(273)

استاندار آذربایجان شرقی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش استان در رشته‌های کوه‌نوردی، شنا، والیبال و تکواندو تجلیل و قدردانی کرد.


پیش‌بینی حجم عظیم گردشگران ورودی به استان در تابستان/ برای استقبال از تبریز 2108 آماده می‌شویم(193)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی می کنیم در تابستان سال جاری با حجم عظیمی از مسافران در تبریز و برخی شهرهای استان مواجه شویم که به همین دلیل می توان گفت، تابستان 96، تمرین مهمی برای استقبال از تبریز 2018 خواهد بود.