جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

تحول در توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی استان/ حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است، گفت: در استان آذربایجان شرقی انقلابی در حوزه بیمارستان‌سازی و ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی روی داده است و امروز شهر تبریز به‌عنوان مرکزیت حوزه درمان و سلامت در شمال‌غرب کشور شناخته می‌شود.

فعالیت 726 زن صنعت‎گر و کارآفرین در آذربایجان شرقی(108)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از فعالیت 726 زن صنعت‎گر و کارآفرین در استان خبر داد.


اعتراض استاندار آذربایجان شرقی به اتفاقات پیش‌آمده در ورزشگاه آزادی تهران(100)

استاندار آذربایجان ‌شرقی در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان، مراتب اعتراض خود را به اتفاقات پیش‌آمده در مسابقه تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی تهران اعلام کرد.


غنی‌سازی اوقات فراغت باید بر اساس نیازها و خواسته‌های مردم انجام شود(155)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر این‌که مهندسی اجتماعی و فرهنگی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد، گفت: تمامی نهادهای مسئول جهت اعتلای فرهنگ اوقات فراغت، به شناخت نیازها و خواسته‌های مردم پرداخته و جوابگوی آنها باشند.


وزیر کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی را منصوب کرد(301)

وزیر کشور با صدور حکمی، رحیم شهرتی‌فر را به‌عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی منصوب کرد.


لزوم استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای جذب سرمایه‌گذاری/ مدیران دولت باید با ادبیات تامین مالی آشنا شوند(82)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه نظام اداری و اجرایی کشور باید خود را برای کار با بخش خصوصی آماده کند، گفت: در زمانی که دولت منابع چندانی برای اجرای پروژه‌های عمرانی ندارد وظیفه مدیران است که با ادبیات تامین مالی آشنا شده و به دنبال جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشند.


دو طرح عمرانی در شهرستان ملکان به بهره‌برداری رسید(112)

دو طرح بهداشتی و درمانی و کشاورزی با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان ملکان به بهره‌برداری رسید.


شفاف‌سازی قرادادهای بانکی جزو حقوق شهروندی است(115)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بانک‌ها باید رفتار واحد با مشتریان خود داشته باشند و حقوق مسلم مشتریان را رعایت کنند، گفت: شفاف‌سازی قرادادهای بانکی جزو حقوق شهروندی است.


عقب‌ماندگی از تکنولوژی و فرسودگی ماشین‌آلات، مانع توسعه واحدهای تولیدی است(201)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این‌که عقب ماندگی از تکنولوژی و فرسودگی ماشین‌آلات سد راه توسعه واحدهای تولیدی است، گفت: اگر از تحول پرشتاب تکنولوژی در دنیا غفلت کنیم، موفق نخواهیم شد.


بی‌سوادی در شأن جامعه اسلامی نیست/ تبریز باید در نرخ باسوادی هم جزو اولین‌ها باشد(163)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معجزه پیامبر گرامی اسلام، کتاب قرآن و مأموریت او، تزکیه و تعلیم انسان‌هاست، گفت: بی‌سوادی، دور از شأن فرد مسلمان و جامعه اسلامی است و باید تلاش کرد تا همه افراد جامعه از نعمت سواد برخودار شوند.


واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان هستند(221)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان بوده و متعلق به استان هستند، به همين دليل مسئولان استان براي پیگیری، حمایت و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از هيچ تلاشي مضايقه ندارند.


واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان هستند(163)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان بوده و متعلق به استان هستند، به همين دليل مسئولان استان براي پیگیری، حمایت و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از هيچ تلاشی مضايقه ندارند.


راه نجات جامعه از معضل بیکاری، تلفیق دانش و مهارت است(144)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه راه نجات جامعه از معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان، تلفیق دانش و مهارت است، گفت: امروزه در بحث اشتغال، مهارت حرف اول را می‌زند.