مسوولان تکالیف خود در خصوص تبریز 2018 را به‌صورت جدی پیگیری کنند/ تعریف بیش از700 میلیارد تومان پروژه در خصوص تبریز 2018

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر مشارکت و پای‌کار آوردن بخش خصوصی در راستای تحقق برنامه‌های تبریز 2018، گفت: مسوولان تکالیفی که برایشان تعریف‌شده باید به‌صورت جدی پیگیری کنند.

خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی در شهرک صنعتی شهید سلیمی(133)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کرد.


بازدید سایبری کارشناسان پدافند غیرعامل از دستگاه‌های اجرایی استان(87)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به بازدیدهای سایبری از دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: این بازدیدها به منظور تقویت امنیت سایبری دستگاه‌های اجرایی استان و با همکاری اساتید دانشگاهی، مرکز مدیریت راهبردی افتا و قرارگاه سایبری انجام می گیرد.


ایجاد شرکت‌های مشترک صادراتی/ توسعه روابط با شتاب بیشتر ادامه خواهد یافت(278)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ایجاد شرکت‌های مشترک بین ایران و آذربایجان، گفت: روابط اقتصادی دو کشور وارد مرحله‌ای شده است که باید بخش خصوصی دو طرف با همکاری یکدیگر وارد بازارهای جدید جهانی شوند.


هیچ نگرانی در حوزه پدافند غیرعامل نداریم/ تعلل در این حوزه قابل قبول نیست(283)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری رزمایش‌های مختلف در حوزه پدافند غیرعامل، گفت: با آمادگی‌های ایجادشده، هیچ‌گونه نگرانی در ارتباط با پدافند غیرعامل نداریم.


طول بزرگراه‌های استان در سه سال گذشته، 160 کیلومتر افزایش یافت(177)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افزایش 160 کیلومتری طول بزرگراه های استان در سه سال گذشته خبر داد و گفت: طول بزرگراه های استان در این مدت به 450 کیلومتر رسیده است.


تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های استان(3682)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: امکان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات نیروهای قراردادی و موقت شهرداری‌های استان در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی طی هفته جاری ایجاد خواهد شد.


لحظه‌ای نباید از مبارزه بی‌امان با مواد مخدر غفلت شود(245)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزه بی‌امان با اعتیاد و سوداگران مرگ، مهم‌ترین اولویت مستمر مدیریت ارشد استان است، گفت: معتقدم که اگر یک روز در راه مبارزه با مواد مخدر، غفلت و کوتاهی کنیم به وضعیت اسفناک در سال‌های نه‌چندان‌دور بازمی‌گردیم.


توجه بیشتر به ظرفیت‌های معادن سنگ استان/ استفاده از منابع صندوق توسعه ملی(234)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه بیش‌ازپیش به ظرفیت‌های معادن سنگ استان، گفت: با توجه به پیش‌بینی شورای معادن استان‌ها در برنامه ششم توسعه، تصمیمات مناسب برای توسعه این بخش در سریع‌ترین زمان ممکن اتخاذ خواهد شد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان پوررادی(152)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان امیر و رضا پوررادی را تسلیت گفت.


تفکر تضعیف دولت، کوته‌بینانه است/ هر کاری در جهت کاهش مشکلات مردم، عین عبادت است(153)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه بعضی‌ها عزت خود را در تحقیر و تضعیف دولت می‌بینند که این نوع تفکر، کوته‌بینانه است، گفت: همه باور ما بر تحقق اهداف و آرمان‌های امام و شهداست و معتقدیم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و انقلابی واقعی کسی است که برای خدمت به مردم تلاش می‌کند.


استمرار طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم/ این طرح، رضایت‌مندی مردم را افزایش داده است(185)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان در زمان دولت قبل به حالت بحرانی رسیده بود، گفت: خوشحالیم که با اجرای طرح تحول نظام سلامت، شاخص‌های بهداشتی استان در چهار سال گذشته بهبود یافته و امیدواریم با تداوم این طرح در دولت دوازدهم، اهداف آن به‌طور کامل تحقق یابد.


اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت استان در حال انجام است(159)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه در سفر به تبریز، با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.