بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

برای توسعه کشور باید به تربیت کودکان توجه ویژه داشته باشیم(141)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت در حوزه کودک و نوجوان را بسیار سخت اما شیرین دانست و گفت: باید جامعه فرهنگی کشور قدردان فعالان این بخش مهم و تاثیرگذار در آینده کشور باشد.


هنرمندان و نویسندگان مردم را در خصوص احیای دریاچه ارومیه آگاه کنند(140)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی با تاکید بر فرهنگ‌سازی در راستای مصرف بهینه آب در بخش‌های مختلف، گفت: در این زمینه همه مردم باید پای کار بیایند، چرا که هر جا مردم حضور داشته‌اند کارها به خوبی پیش رفته است.


مراکز امدادی در مواقع بحران آمادگی کامل داشته باشند/ کم‌کاری قابل قبول نیست(161)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراه گروهی از کارشناسان مدیریت بحران، همزمان با فرارسیدن روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، به صورت سرزده از چند مرکز آتش‌نشانی و امدادی در شهر تبریز بازدید کرد.


هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود در زندانی بسته می‌شود(250)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که میان سواد و جرم در جامعه رابطه مستقیم وجود دارد، گفت: هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود در زندانی بسته می‌شود.


صدور مجوز احداث 20 هتل در استان در راستای برنامه‌های تبریز 2018(183)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: در راستای برنامه‌های تبریز 2018، تنها در دو سال اخیر مجوز احداث بیش از 20 هتل صادر شده و بر اساس مطالعات انجام شده برای جذب دو میلیون گردشگر و مسافر خارجی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.


اشتغال، عامل پیشگیری از بازگشت معتادان بهبودیافته به دام اعتیاد است(225)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت اشتغال معتادان بهبودیافته، ارایه تسهیلات لازم را در این خصوص خواستار شد و گفت: 30 درصد از حق بیمه این افراد توسط شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان پرداخت می‌شود.


دوره آموزشی پدافند غیرعامل برای 250 معلم پایه دبیرستان برگزار شد(104)

دوره آموزشی پدافند غیرعامل با حضور 250 معلم پایه دبیرستان در سالن همایش دبیرستان فردوسی تبریز برگزار شد.


قدم‌های خوبی در راستای تامین برق مورد نیاز استان برداشته‌ایم(162)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراهی جمعی از مدیران صنعت برق استان از عملیات اجرایی تونل انرژی تبریز در محدوده انتهای خیابان ایده‌لو بازدید کرد.


لزوم هماهنگی دستگاه‌های استان برای هدفمندسازی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای(215)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که هر جوان آذربایجانی باید یک مهارت تخصصی آموزش ببیند، گفت: ضروری است آموزش‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز بازار کار و در راستای اشتغال‌زایی و تولید ثروت ارایه شود.


زیرساخت‌های لازم برای ورود دو میلیون گردشگر به استان فراهم می‌شود(189)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: زیرساخت های لازم برای جذب و پذیرش گردشگران داخلی و خارجی برای تبریز 2018 میلادی در حال آماده سازی است.


ایجاد ساختارهای ثابت و ماندگار برای خدمت‌رسانی به زایران اربعین حسینی/ قدردانی از زحمات خادمان(206)

استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد ساختارهای ثابت، ماندگار و از قبل پیش‌بینی شده برای خدمت‌رسانی به زایران اربعین حسینی تاکید کرد و گفت: باید اقداماتی را شروع کنیم تا در اربعین سال آینده بتوانیم ضعف‌ها و کمبودها را به حداقل ممکن برسانیم.


حمایت ویژه از واحدهای بزرگ تولیدی ضروری است/ احداث نیروگاه 500 مگاواتی در اسکو(286)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که طرح رونق تولید به معنی بی‌توجهی به واحدهای بزرگ تولیدی نیست، گفت: آن‌چه اقتصاد کشور را متحول می‌کند اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی و تولیدی است و باید با اعتماد به بخش خصوصی زمینه این کار را فراهم کنیم.