تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

حمایت از کالای ایرانی مساوی با حمایت از تولید، اشتغال و افزایش ثروت و رفاه اجتماعی است(119)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم، مسئولان و تولیدکنندگان مخاطبان شعار سال هستند، گفت: ارتقای کیفیت تولیدات داخلی با افزایش مصرف آنها ارتباط مستقیم دارد و بر این اساس مردم و مصرف‌کنندگان در تحقق شعار سال، نقش محوری را بر عهده دارند.


بزرگراه تبریز- هریس- اهر محدودیت بودجه‌ای ندارد/ این پروژه جزو اولویت‌های استان است(125)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان هریس، از روند عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- هریس- اهر بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید مدافع حرم اکبر زوار جنتی دیدار کرد(129)

استاندار آذربایجان شرقی عصر جمعه با حضور در منزل شهید اکبر زوار جنتی، از شهدای اخیر جبهه مقاومت اسلامی، یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشت.


ظرفیت ورزش برای معرفی جهانی تبریز نباید فراموش شود(90)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تدارک برنامه های مختلف ورزشی در رویداد بین المللی تبریز 2018، گفت: ظرفیت ورزش برای معرفی تبریز به جهانیان نباید فراموش یا کمرنگ شود.


وظایف مدیران در راستای "حمایت از کالای ایرانی"/ لزوم نقدپذیری و پاسخگویی مسئولان و ارتباط نزدیک با مردم و رسانه‌ها(154)

استاندار آذربایجان شرقی پرهیز از خرید کالای خارجی و بهبود فضای کسب و کار از طریق کاهش فرایندهای اداری را دو وظیفه اصلی مدیران اجرایی در راستای "حمایت از کالای ایرانی" عنوان کرد و با توصیه مدیران استان به ارتباط نزدیک با مردم و تعامل با رسانه‌ها، تأکید کرد که مسئولان اجرایی باید نقدپذیری و پاسخگویی را در عمل نشان دهند.


ارتباط مستقیم عملکرد شهرداری‌ها با رضایت مردم/ حمایت از شهرداران را وظیفه خود می‌دانیم(141)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تنوع کم‌نظیر خدمات شهرداری‌ها در مقایسه با دستگاه‌های دیگر، گفت: عملکرد شهرداری‌ها به صورت مستقیم با رضایت مردم در ارتباط است و بر این اساس حمایت از شهرداری‌ها را وظیفه خود می‌دانیم.


پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت مدافع حرم بسیجی پاسدار اکبر زوار جنتی(199)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، شهادت بسیجی پاسدار اکبر زوار جنتی را در جبهه مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت(ع) تسلیت گفت.


حل مشکلات اقتصادی، نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری موضوعات است(152)

استاندار آذربایجان شرقی حل مشکلات اقتصادی را نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری مسائل دانست و گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند ارتقای کیفیت تولید داخلی است.


مدیریت در نظام اسلامی نعمت الهی است/ مسئولان در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم بکوشند(105)

استاندار آذربایجان شرقی مدیریت در نظام اسلامی را نعمت الهی و مسئولیت شرعی دانست و از همه مسئولان و فرمانداران استان خواست تا از این فرصت در جهت حل مشکلات مردم به‌ویژه مشکلات اقتصادی و اشتغال استفاده کنند.


سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی در تبریز گرامی داشته شد(82)

مراسم هجدهمین سالگرد شهادت سرلشگر شهید علی صیاد شیرازی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران، فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان استان در مجتمع فرهنگی سینما سرباز تبریز برگزار شد.


متروی تبریز جزو سه پروژه اولویت‌دار استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود(111)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گسترش حمل و نقل عمومی در توسعه استان، گفت: متروی تبریز جزو مهم‌ترین پروژه‌های این حوزه است که در سفر رئیس جمهور به استان به‌عنوان یکی از سه پروژه اولویت‌دار برای تخصیص بودجه به هیأت دولت پیشنهاد خواهد شد.


حل مشکلات نیازمند شناخت کافی از آنهاست/ مشکلات را باید عاقلانه حل کرد(104)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه باید مشکلات را عاقلانه و باتدبیر و تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی حل کنیم، گفت: نباید از بیان مشکلات ابا داشته باشیم، تا زمانی که نتوانیم مسائل و مشکلات را مطرح کرده و به خوبی بشناسیم نمی‌توانیم برای حل آنها قدم برداریم.