پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز گرامی داشته شد(200)

آیین گرامی‌داشت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسوولان اجرایی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز برگزار شد.


دولت جدید آمریکا، شیطان بزرگ را به طور کامل معنا کرده است(146)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امروز فردی در راس دولت آمریکا قرار گرفته است که شیطان بزرگ را به کامل‌ترین شکل معنا کرده و ملت ما در 22 بهمن عکس‌العمل خود را در برابر تهدیدهای او نشان خواهند داد.


عمل به خواسته‌های انقلابیون را وظیفه خود می‌دانیم(165)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که وظیفه داریم برای تحقق اهداف انقلاب و آرمان‌های انقلابیون تلاش کنیم، گفت: تمام تلاش ما این است که کارها را به سمتی سوق دهیم که به آن باور داریم و به خاطر آن مبارزه کرده‌ایم.


در سه سال گذشته 700 هزار فرصت شغلی جدید در کشور ایجاد شده است(154)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 700 هزار فرصت شغل جدید در سه سال گذشته در نقاط مختلف کشور خبر داد و در عین حال گفت: در این مدت 1.5 میلیون نفر وارد بازار کار شدند.


تزریق 944 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به بخش تولید استان در سال جاری(171)

استاندار آذربایجان شرقی از تزریق 944 میلیارد تومان نقدینگی و سرمایه در گردش به بخش تولید استان در سال جاری از محل تسهیلات رونق تولید و منابع داخلی بانک ها خبر داد.


دولت یازدهم هیچ محدودیتی در حوزه عمران روستایی قایل نیست/ هدف دولت افزایش درآمد روستاییان است(186)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که دولت علی‌رغم مشکلات مالی، هیچ محدودیتی در بخش عمران روستایی قایل نیست، گفت: دولت یازدهم تلاش می‌کند با فراهم کردن مقدمات زندگی بهتر در روستاها، روستاییان دغدغه‌ای جز تولید و کمک به اقتصاد کشور نداشته باشند.


مجتمع آبرسانی روستایی یخفروزان به بهره‌برداری رسید(187)

در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح مجتمع آبرسانی روستایی یخفروزان شهرستان اهر با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


توسعه خدمات عمومی به مردم جزو اولویت‌های دولت یازدهم است(129)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که توسعه خدمات عمومی به مردم جزو اولویت‌های دولت یازدهم است، گفت: کمبود بودجه هیچ‌گاه موجب توقف پروژه‌های عمرانی در این حوزه نشده است.


بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 148 روستا و دو پروژه دیگر شرکت گاز استان(168)

بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 148 روستا و دو پروژه دیگر شرکت گاز استان همزمان با هفتمین روز از دهه فجر با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


بحران آب را باید جدی بگیریم/ بیشترین انرژی باید در مدیریت منابع آبی صرف شود(196)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت منابع آبی در استان، گفت: با توجه به پیش‌بینی بحران آب در دنیا، این موضوع باید جدی گرفته شده و بیشترین انرژی در این زمینه صرف شود.


اجرای 450 کیلومتر شبکه فاضلاب در سه سال گذشته در شهرهای استان(158)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از اجرای بیش از یک‌هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در بخش آب و فاضلاب استان در سه سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 450 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای مختلف استان اجرا شده است.


شش پروژه شرکت آب و فاضلاب استان در تبریز به بهره‌برداری رسید(137)

همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از شش پروژه شرکت آب و فاضلاب استان با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی در تبریز آغاز شد.