بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

توانمندسازی محرومان، سیاست اصلی کمیته امداد باشد/ اعتماد مردم به کمیته امداد باید حفظ شود(218)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه رفع محرومیت و توانمندسازی محرومان باید سیاست اصلی کمیته امداد باشد، گفت: برای نیل به این هدف، اجتناب از روزمرگی و اتخاذ رویکردهای نو و متفاوت ضروری است.


ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری از ثمرات سرمایه‌گذاری‌ خارجی است(173)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم باید نتایج سرمایه‌گذاری‌های خارجی و همکاری‌های مشترک اقتصادی را لمس کنند، گفت: ایجاد شغل، کاهش بیکاری و افزایش امید به زندگی از ثمرات این همکاری‌هاست.


آمار بالای تلفات حوادث، اهمیت پدافند غیرعامل را بیشتر می‌کند(144)

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای 300 نفر از مدیران و معاونان مدارس و نواحی آموزش و پرورش در شهرهای شبستر و تسوج برگزار شد.


از سرمایه‌گذاری مشترک با بخش خصوصی آلمان استقبال می‌کنیم(182)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان دروازه ایران به اروپا محسوب می شود، گفت: تجار تبریز از گذشته دور با کشورهای اروپایی از جمله آلمان همکاری مطلوب و مستمر داشته اند.


ضرورت تدوین الگوی توسعه همه‌جانبه در حوزه توسعه روستایی/ مشارکت مردم لازمه توسعه روستاهاست(140)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خواستار تدوین سند توسعه همه‌جانبه برای روستاها شد و گفت: الگوی توسعه و فعالیت‌های روستایی باید درچارچوب این سند انجام شود.


مردم نباید در خصوص تامین اقلام مورد نیاز خود نگرانی داشته باشند(195)

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر نظارت دقیق بر بازار به منظور ارایه خدمات شایسته به مردم، گفت: مردم استان نباید در ایام نوروز هیچ‌گونه نگرانی در خصوص خرید اقلام مورد نیاز خود داشته باشند.


26 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(129)

همزمان با بهره‌برداری از 527 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در سراسر کشور، 26 نوع از این دوربین در جاده‌های اصلی آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


استان آذربایجان شرقی سهم ویژه ای در توسعه روابط اقتصادی ایران و آلمان دارد(277)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سابقه دیرینه روابط اقتصادی ایران و آلمان و اراده جدی دولت‌های دو کشور برای توسعه این روابط، گفت: استان آذربایجان شرقی در این زمینه سهم ویژه‌ای برای خود قائل است و تلاش می‌کند نقش خود را در توسعه روابط دو کشور به نحو احسن ایفا کند.


صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورانه کمک کنند(143)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به ضرورت تعاملات فناورانه با کشورهای دنیا گفت: صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند.


ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود(170)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به همکاری های فناورانه بین کشور ها گفت: ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود.


استانداری آذربایجان شرقی، دستگاه برتر در حوزه سلامت معرفی شد(269)

استانداری آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در اولین مجمع ملی سلامت موفق به دریافت تندیس ملی مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت شد.


اجازه ندهید از امکانات شهرداری در انتخابات استفاده شود(168)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خطاب به شهرداران استان تاکید کرد که امکانات و نیروهای شهرداری نباید به نفع هیچ فرد یا جریانی در انتخابات شوراهای اسلامی استفاده شود.