بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

آذربایجان شرقی به قطب داروسازی کشور تبدیل می‌شود(196)

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فعالیت شرکت های دارویی در تمامی زمینه های مواد اولیه، ملزومات و محصول در آذربایجان شرقی گفت: این استان به قطب داروسازی کشور تبدیل می شود.


چند طرح تولیدی و صنعتی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(218)

چند طرح تولیدی و صنعتی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت‌های داروسازی دانا و شهید قاضی و واحد صنعتی امیرنیا افتتاح شد.


وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد تبریز شد(199)

وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در سفری یک‌روزه وارد تبریز شد و مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی قرار گرفت.


تولید کالای باکیفیت، حق مصرف‌کننده ایرانی است/ تولیدکنندگان مشتری‌مداری را در عمل ثابت کنند(232)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تولید و عرضه کالاهای باکیفیت توسط تولیدکنندگان داخلی، گفت: تبلیغ در خصوص مصرف کالای ایرانی زمانی تاثیرگذار است که تولید داخلی از کیفیت لازم برخودار باشد و تولیدکنندگان به حقوق مصرف‌کننده و مشتری توجه داشته باشند.


تزریق 1100 میلیارد تومان اعتبار به پروژه متروی تبریز در طول دولت تدبیر و امید(208)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در طول ۱۳ سال گذشته یک‌هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان در پروژه متروی تبریز هزینه شده که یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان آن در طول سه سال گذشته بوده است.


استانداری آذربایجان شرقی و شبکه ایران‌کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند(253)

استانداری آذربایجان شرقی و شبکه تلویزیونی ایران‌کالا در راستای حمایت از تولید داخلی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


آیین‌نامه اجرایی ستاد ملی تبریز 2018 در کمیسیون فرهنگی دولت تصویب شد(170)

استاندار آذربایجان شرقی از تصویب آیین‌نامه ستاد ملی تبریز 2018 در کمیسیون فرهنگی دولت خبر داد و گفت: این آیین‌نامه پس از تصویب نهایی در هیات وزیران، توسط معاون اول رییس جمهور برای اجرا به وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط ابلاغ می‌شود.


پیام استاندار آذربایجان شرقی به کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در فضای سایبر(188)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به کنفرانس علمی پدافند غیرعامل در فضای سایبری، اهتمام جدی نخبگان و دانشگاهیان در تدوین و اجرای سیاست امنیت اطلاعات و ارائه راهکارهای جامع و کامل در این زمینه را مورد تاکید قرار داد.


حفاظت از سرمایه‌های مادی و معنوی جامعه مهم‌ترین هدف پدافند غیرعامل است(181)

مدیرکل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی با اشاره به نقش این نهاد در مقابله و پیشگیری از تهدیدات و مخاطرات در سطح جامعه گفت: حفاظت از سرمایه های مادی و معنوی در برابر حوادث و تهدیدهای داخلی و خارجی مهم ترین هدف پدافند غیرعامل است.


توسعه فضای سبز یک وظیفه و اجبار است(184)

استاندار آذربایجان شرقی، توسعه و حفظ فضای سبز را یک وظیفه و اجبار دانست و از همه شهروندان خواست نسبت به توسعه فضای سبز و درخت‌کاری بیش از پیش توجه کنند.


مهندسان در توسعه و عمران و آبادانی استان و کشور سهم بسزایی دارند(129)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مهندسان در توسعه و عمران و آبادانی استان و کشور سهم بسزایی دارند و همواره خدمات و زحمات آنها مورد مشاهده و استفاده مردم است.


تصویب کلیات اساسنامه خانه احزاب استان/ اهتمام جدی مدیریت استان برای تسهیل فعالیت‌های سیاسی(153)

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی از تصویب کلیات اساسنامه خانه احزاب، جمعیت‌ها و تشکل‌های صنفی استان خبر داد و گفت: مدیریت استان در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر تسهیل فعالیت احزاب، اهتمام جدی دارد.