تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

رویکرد مدیریت ارشد استان، جوان‌گرایی است/ جوان بودن جمعیت از شاخص‌های توسعه است(91)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی جوان‌گرایی را رویکرد مدیریت ارشد استان اعلام کرد و گفت: در انتصاب فرمانداران تاکید بر جوان گرایی بوده و فرماندارانی که در استان معرفی شده اند در بین گزینه ها جوان ترین بوده اند.


بازدید سرزده استاندار آذربایجان شرقی از شعبه 4 تأمین اجتماعی تبریز(108)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز به صورت سرزده از شعبه 4 تأمین اجتماعی تبریز بازدید کرد.


رونق ترانزیتی ارس باعث توسعه اقتصادی کشور می‌شود(118)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای هیات اقتصادی بازدید کننده از منطقه آزاد ارس، با اشاره به توانمندی های صادراتی ارس، گفت: رونق ترانزیتی منطقه آزاد ارس توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت.


پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور باشکوه مردم استان در مراسم استقبال از رئیس جمهور(189)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور باشکوه اقشار مختلف مردم استان در مراسم استقبال از رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.


جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند(102)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.


ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است(56)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.


نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند(134)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.


تحول در توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی استان/ حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است(87)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از شاه‌بیت‌های خدمات دولت تدبیر و امید است، گفت: در استان آذربایجان شرقی انقلابی در حوزه بیمارستان‌سازی و ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی روی داده است و امروز شهر تبریز به‌عنوان مرکزیت حوزه درمان و سلامت در شمال‌غرب کشور شناخته می‌شود.


ضرورت کارآمد بودن بخش اداری استانداری/ نیازمند نگاه کیفی در پروسه اداری هستیم(95)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به چابک سازی سیستم اداری گفت: انتظارها از بخش اداری استانداری بسیار بیشتر از دیگر ادارات است ازاین‌رو کارآمد بودن بخش اداری در این مجموعه بیش از گذشته باید مورد تأکید قرار گیرد.


آباد کردن روستاها کار مقدسی است/ بنیاد مسکن باید نهاد انقلابی باقی بماند(178)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه آباد کردن روستاها، یک کار مقدس و اولویت‌دار است، گفت: در کنار مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی، زیباسازی بصری روستاها و ایجاد اشتغال روستایی از طریق توسعه بوم‌گردی و گردشگری روستایی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.


جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان آذربایجان شرقی تشکیل شد(152)

جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان آذربایجان شرقی به ریاست رییس دفتر رییس جمهور برگزار شد و در آن فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه‌های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم به نحو شایسته برگزار شود/ مطالبات معلمان پیگیری شود(154)

استاندار آذربایجان شرقی هفته بزرگداشت مقام معلم را بهترین فرصت برای تجلیل از زحمات و تلاش‌های این قشر تاثیرگذار جامعه دانست و گفت: معلمان جزو سرمایه‌های اجتماعی هر کشوری هستند و پیشرفت جوامع مدیون تلاش‌های آنهاست.