انتقاد معاون عمرانی استاندار از عدم همکاری برخی دستگاه‌ها در حوزه تولید

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از کارشکنی و عدم همکاری مناسب برخی دستگاه‌ها در حوزه تولید استان انتقاد کرد.

سپاه و بسیج همیشه در کنار دولت و مدیران اجرایی استان خواهند بود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سپاه و بسیج همیشه در کنار دولت و مدیران اجرایی استان بوده و خواهند بود.

ارسال یک‌هزار تن محموله کمک‌های مردمی استان به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی اظهار داشت: تا کنون بیش از یک هزار تن محموله از آذربایجان‌ شرقی به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است.

استاندار آذربایجان شرقی از تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی قدردانی کرد(222)

استاندار آذربایجان شرقی از اعضای تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی که در مسابقات روبوکاپ 2017 ژاپن موفق به کسب رتبه سوم جهان در لیگ روبات‌های انسان‌نما شده است، قدردانی کرد.


هزینه کردن مال و ثروت در راه خیر، لطف و عنایت الهی است(130)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: توفیق هزینه کردن مال و ثروت در راه خیر و برای مردم، لطف و عنایت الهی است؛ به‌ویژه اگر در راه مدرسه‌سازی و توسعه تعلیم و تربیت باشد.


شهر خامنه می‌تواند یکی از محورهای گردشگری تبریز 2018 باشد(114)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهر خامنه به‌عنوان زادگاه پدری رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌تواند یکی از محورهای گردشگری در رویداد تبریز 2018 باشد که در این راستا ایجاد مراکز اقامتی و خدماتی با مشارکت بخش خصوصی ضروری است.


5 طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی در شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید(143)

همزمان با سومین روز از هفته دولت، چهار طرح عمرانی و خدماتی در شهر خامنه و یک طرح آموزشی در شبستر جمعاً با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


آذربایجان شرقی می‌تواند موتور محرکه کشور به‌ویژه در عرصه اقتصاد و صادرات غیرنفتی باشد(67)

رییس دفتر رییس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی در گفتگویی تلویزیونی با شبکه استانی "سهند" تصریح کرد: رییس جمهور هنگام صدور حکم هر کدام از وزرا و معاونین دولت دوازدهم پیوستی با این حکم ابلاغ کردند که بر مبنای آن مشخص شده است که هر کدام از وزرا و معاونان ایشان در 4 سال پیش رو چه اقداماتی باید انجام دهند.


آذربایجان شرقی الگوی موفقی از اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ حاکم شدن نگاه اقتصادی بر استانداری‌ها(118)

رییس دفتر رییس جمهور در نشستی با خبرنگاران در تبریز، آذربایجان شرقی را تجربه موفقی از اجرای اقتصاد مقاومتی داست و با تاکید بر اینکه این تجربه باید به دیگر استانها انتقال داده شود، گفت: وزارت کشور در 4 سال گذشته در کنار نگاه سیاسی و اجتماعی، نگاه اقتصادی را نیز در سطح استانداری ها و فرمانداری ها حاکم کرده است و امروز فرماندهی اقتصاد مقاومتی نه تنها در تهران و در دولت، بلکه در سطح استانها و شهرستانها نیز در حال پیشبرد اهداف این سیاستها است.


دولت دوازدهم سیاست توسعه متوازن کشور و خدمت به روستاها و مناطق محروم را با جدیت ادامه می‌دهد(143)

رییس دفتر رییس‌جمهوری با گرامی‌داشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: سیاست دولت یازدهم بر این محور استوار بود که ایران فقط تهران و مراکز استان‌ها نیست و همه کشور باید متوازن و یکنواخت توسعه یابد.


سد مخزنی آق‌بلاغ در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید(153)

سد مخزنی آق‌بلاغ همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید.


دولت دوازدهم برآمده از رأی مردم است و به هیچ جناح، حزب و گروهی تعلق ندارد/ تلاش دولت، تأمین همه حقوقِ مردم ایران است(112)

رییس دفتر رییس‌جمهوری با تشریح شاخص‌های سه‌گانه تشکیل کابینه و اولویت‌های دوازده‌گانه دولت تاکید کرد که دولت دوازدهم برآمده از رأی مردم و متعلق به مردم است و به هیچ جناح، حزب و گروهی تعلق ندارد.


دکترین اقتصادی دولت، اصول ۲۴ گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ دولت دوازدهم دولت خدمت و کارآمدی است(124)

رییس دفتر رییس‌جمهور با ابراز خشنودی از توفیق دیدار با مردم خونگرم خطه آذربایجان در آغاز هفته دولت و گرامی‌داشت یاد شهدای دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر گفت: دکترین اقتصادی دولت همان اصول ۲۴ گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و در چند سال گذشته نیز همه برنامه‌های اقتصادی دولت بر مبنای همین سیاست‌ها تنظیم و اجرا شده است. دولت اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش بیماری‌های اقتصادی کشور می‌داند.


سفر یک‌روزه رئیس دفتر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی(87)

رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به نمایندگی از هیأت دولت صبح امروز (جمعه) در سفری یک‌روزه وارد تبریز شد.


مسئولان استان همدلی و هماهنگی خود را حفظ کنند/ هدف نهایی، خدمت به مردم است(109)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان با قدردانی از زحمات و خدمات مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان در چهار سال گذشته، گفت: مدیران استان در هر سمتی که مشغول انجام وظیفه هستند، همدلی و هماهنگی خود را در خدمت به مردم حفظ کنند.