12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

دولت تمام قد در کنار سیل زدگان آذربایجان شرقی است(206)

وزیر نیرو در مقام نماینده ویژه رییس جمهوری با اشاره به بروز سیل در آذربایجان شرقی گفت: برای کمک به سیل زدگان این استان از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنیم و دولت تمام قدر در کنار آنان است.


فردا یکشنبه در آذربایجان شرقی عزای عمومی اعلام شد(141)

در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه جاری شدن سیل در برخی از نقاط استان، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی فردا یکشنبه را در استان عزای عمومی اعلام کردند.


نماینده ویژه رییس جمهور وارد تبریز شد(115)

وزیر نیرو ظهر امروز از طرف دولت و شخص رئیس جمهوری برای بازدید از مناطق سیل زده و رسیدگی به امور سیل زدگان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد.


اجساد 28 قربانی سیل در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر پیدا شد(178)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با تلاش نیروهای امدادی و نظامی تا کنون جسد 28 نفر از سیل زدگان شهرستان های عجب شیر و آذرشهر در استان پیدا شده است.


با تاکید وزیر کشور در مناطق سیل‌زده آذربایجان شرقی حضور یافتم(93)

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: به دنبال بارندگی ها و سیلاب های رخ داده در آذربایجان شرقی، بنا به تاکید وزیر کشور جهت رسیدگی به وضعیت سیل زدگان در منطقه حضور یافته ام.


هیاتی برای رسیدگی به روند امدادرسانی به سیل زدگان، عازم استان های شمال غربی کشور ‏شد(136)

رییس جمهور، هیاتی را به ریاست مهندس حمید چیت چیان وزیر نیرو مامور کرد که با حضور و سرکشی در ‏استان های آذربایجان غربی و شرقی و همچنین اردبیل، به روند امدادرسانی به سیل زدگان رسیدگی و اقدامات انجام شده را گزارش دهند.


امدادرسانی به سیل‌زدگان و جستجوی مفقودان با جدیت ادامه دارد(221)

معاون سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان شرقى در خصوص آخرين وضعيت مناطق سيل زده، اظهار داشت: از ديروز دستگاه هاي امدادرسان و نيروهاي سپاه و ارتش و نيروي انتظامي در منطقه حضور دارند و امداد رساني آغاز و با جدیت همچنان ادامه دارد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر(275)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، جان باختن تعدادی از هموطنان را در حادثه سیل روز گذشته در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر تسلیت گفت.


بارش بی‌سابقه باران در دو روز اخیر در استان/ استاندار شخصا پیگیر مسائل سیل‌زدگان است(174)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس اعلام هواشناسی استان در دو روز اخیر به طور متوسط 40 میلی متر باران در استان باریده که در 15 سال اخیر بی سابقه بوده و موجب جاری شدن سیل، طغیان رودخانه ها و آبگرفتی معابر در نقاط مختلف استان شده است.


صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان در فرودگاه بین‌المللی تبریز(135)

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: با راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور روادید در فرودگاه بین المللی تبریز، صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان حداکثر در مدت دو دقیقه در این فرودگاه انجام می شود.


تسهیل رفت‌وآمد به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است(170)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تسهیل رفت‌وآمدهای تجاری و گردشگری به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است، گفت: مدیریت استان آماده است از برنامه‌های وزارت امور خارجه در این زمینه حمایت کند.


با استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه، مشکلی در تامین اعتبار پروژه‌های آموزشی نخواهد بود(135)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های قانون بودجه سال 96 کشور در حوزه تامین منابع مالی آموزش و پرورش، تاکید کرد: با استفاده از این ظرفیت، اعتبار مورد نیاز برای پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش استان تامین می‌شود.