لزوم بازنگری در احکام ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها / جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم بازنگری در احکام صادره توسط اداره کل راه و شهرسازی نسبت به ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها تاکید و گفت: جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است و ما با تمام قدرت با متجاوزین به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها برخورد می کنیم.

ثابت کرده‌ایم در کنار کارگران هستیم/ وضعیت بحرانی جامعه کارگری به ثبات و آرامش رسیده است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سه سال گذشته ثابت کردیم که در کنار کارگران هستیم، افزود: خوشحالیم که امروز وضعیت بحرانی جامعه کارگری به آرامش و ثبات رسیده و فضای وحدت، صمیمیت و برادری بین کارفرمایان و کارگران در استان حاکم است.

آرزوهای 20ساله مردم در حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آرزوهای 20 ساله حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد.

شناسایی و رفع تهدیدات خطرآفرین برای جان و مال مردم با استفاده از ابزارهای قانونی(225)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر مقابله با تهدیدهای خطرآفرین برای جان و مال مردم، گفت: حوادثی مانند ساختمان پلاسکو در تهران، باید درس عبرتی برای ما باشد و اگر در این زمینه کوتاهی و چشم‌پوشی کنیم مورد بازخواست آیندگان قرار خواهیم گرفت.


حضور هیات‌های خارجی در استان بعد از برجام افزایش یافته است(166)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بعد از اجرای توافق برجام، حضور هیات های خارجی در استان افزایش چشمگیری داشته است.


با اعتقاد به نقش مردم در اداره کشور، از جایگاه شوراها دفاع می‌کنیم(197)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌اند و فراتر از طرز تفکر افراد و دولت‌ها، عملکرد آنها را می‌بینند که آیا در راستای خدمت به مردم بوده است یا منافع شخصی و گروهی.


دانشگاه علوم پزشکی تبریز در توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان غذایی و دارویی پیش‌قدم باشد (100)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در خصوص توسعه فعالیت های دانش بنیان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خواستار ورود جدی این مجموعه به مباحث غذایی و دارویی در حوزه دانش بنیان شد.


آزادراه تبریز- بازرگان همه راه‌های کشور را به اروپا وصل می‌کند(207)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که در جمهوری اسلامی هیچ پروژه ای به اندازه پروژه آزادراه تبریز بازرگان مهم نیست، گفت: حلقه وصل همه راه های کشور برای اتصال به اروپا همین مسیراست.


پنهان‌کاری در مورد بیماری ایدز صحیح نیست/ سلامت مردم نباید سیاسی شود(134)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که در مورد بیماری ایدز نباید پنهان کاری کرد، گفت: ضروری است برای جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به این بیماری، به دور از بحث های سیاسی عمل کرده و راه های پیشگیرانه برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.


کانون وکلا متولی فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از وکیل در جامعه است(200)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بسیاری از مشکلات ناشی از عدم مشاوره حقوقی در زمان مناسب است، بر ترویج فرهنگ استفاده از وکیل در جامعه تاکید کرد و کانون وکلای دادگستری را نقش‌آفرین اصلی در این زمینه برشمرد.


80 درصد مشکلات پسماندهای بیمارستانی حل شده است(169)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: 80 درصد مشکلات پسماندهای بیمارستانی حل شده و امیدواریم با تلاش دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم تمام مشکلات این حوزه را حل کنیم.


همکاری‌های فناورانه منطقه ویژه ربع رشیدی و فرانسه در بخش‌های تخصصی قوت می‌گیرد(102)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از همکاری این منطقه و بخش های علمی و فنی کشور فرانسه در پنج محور تخصصی خبر داد.


نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است(235)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم آذربایجان بارها علاقه‌مندی خود را به اسلام و انقلاب و ایران اعلام کرده‌اند، گفت: نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است.


افتتاح 1500 پروژه عمرانی با 35 هزار میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر امسال(187)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح بیش از یک هزار و 500 طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی با صرف اعتباری بالغ بر 35 هزار و 600 میلیارد ریال در دهه فجر امسال در استان خبر داد.


توسعه همکاری‌های فناورانه در راس برنامه‌های منطقه ویژه ربع رشیدی است (145)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی توسعه همکاری های علمی و فنی با فرانسه را در جهت ورود فناوری های جدید دانست و گفت: توسعه همکاری های علمی و فناوری مورد تاکید ما است.