مرزهای استان از امن‌ترین مرزهای کشور است/ از زحمات مرزبانان تشکر می‌کنم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد، گفت: مرزهای این استان از امن ترین مرزهای کشور است.

استاندار آذربایجان شرقی از پاسگاه‌های مرزی استان بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید از فرماندهی هنگ مرزی جلفا و تعدادی از پاسگاه های مرزی استان بازدید کرد.

استاندار آذربایجان شرقی از پایگاه‌های امدادی و پلیس‌راه در محور تبریز- جلفا بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید شمسی، تعدادی از مراکز خدمات‌رسان نوروزی در محور تبریز- مرند- جلفا بازدید و از زحمات تمام کسانی که در ایام نوروز برای رفاه حال مردم و گردشگران تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

اقامه نماز به معنای واقعی، معضلات اجتماعی را ریشه‌کن می‌کند(279)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که رونق فریضه نماز، وظیفه مستمر همه مدیران است، گفت: اقامه نماز به معنای واقعی، بسیاری از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی را ریشه‌کن می‌کند.


حضور مدیران در خط مقدم حوادث، رمز موفقیت در مدیریت بحران است(257)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حضور فعال مدیران استان در عرصه مدیریت حوادث، اظهارداشت: حضور مدیران در خط مقدم حوادث رمز موفقیت و مهم‌ترین عامل مدیریت بحران است.


از هیچ اقدامی در جهت تقویت مدیریت بحران فروگذار نکرده‌ایم(196)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود محدودیت‌های مالی دستگاه‌های اجرایی، از هیچ اقدامی در جهت تقویت مدیریت بحران استان در طول خدمت دولت تدبیر و امید فروگذار نکرده‌ایم.


ملاحظات تقسیمات کشوری در طرح‌های شهری مورد توجه قرار گیرد(201)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: لازم است در تدوین طرح‌های جامع، ملاحظات تقسیمات کشوری و نظر معاونت سیاسی استانداری نیز اخذ شود.


واحدهای تولیدی سنگرهای مقدس انقلاب هستند/ حمایت ویژه دولت از واحدهای صادراتی(232)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که واحدهای تولیدی سنگرهای مقدس انقلاب هستند، اظهار داشت: رونق تولید برای عزت و عظمت انقلاب و خدمت به مردم است و کمک به بخش تولید سعادتی است که نصیب ما شده است و شکرگزار آن هستیم.


استاندار آذربایجان شرقی از واحدهای تولیدی شهرستان ملکان بازدید کرد(273)

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه برنامه‌های بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی استان، امروز شنبه از چند طرح صنعتی و تولیدی در شهرستان ملکان بازدید کرد.


بررسی آیین نامه اجرایی کمیته توسعه اقتصاد دانش بنیان و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی(136)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از بررسی آیین نامه اجرایی کمیته توسعه اقتصاد دانش بنیان و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی خبر داد.


برای توسعه کشور باید به تربیت کودکان توجه ویژه داشته باشیم(136)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت در حوزه کودک و نوجوان را بسیار سخت اما شیرین دانست و گفت: باید جامعه فرهنگی کشور قدردان فعالان این بخش مهم و تاثیرگذار در آینده کشور باشد.


هنرمندان و نویسندگان مردم را در خصوص احیای دریاچه ارومیه آگاه کنند(136)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی با تاکید بر فرهنگ‌سازی در راستای مصرف بهینه آب در بخش‌های مختلف، گفت: در این زمینه همه مردم باید پای کار بیایند، چرا که هر جا مردم حضور داشته‌اند کارها به خوبی پیش رفته است.


مراکز امدادی در مواقع بحران آمادگی کامل داشته باشند/ کم‌کاری قابل قبول نیست(153)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراه گروهی از کارشناسان مدیریت بحران، همزمان با فرارسیدن روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، به صورت سرزده از چند مرکز آتش‌نشانی و امدادی در شهر تبریز بازدید کرد.


هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود در زندانی بسته می‌شود(242)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که میان سواد و جرم در جامعه رابطه مستقیم وجود دارد، گفت: هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود در زندانی بسته می‌شود.


صدور مجوز احداث 20 هتل در استان در راستای برنامه‌های تبریز 2018(178)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: در راستای برنامه‌های تبریز 2018، تنها در دو سال اخیر مجوز احداث بیش از 20 هتل صادر شده و بر اساس مطالعات انجام شده برای جذب دو میلیون گردشگر و مسافر خارجی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.