جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

توسعه فعالیت‌های قرآنی برای پیاده کردن ارزش‌های اسلامی در جامعه(144)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تربیت 400 حافظ کل قرآن در استان گفت: برای پیاده سازی ارزش های اسلامی باید فعالیت های قرآنی در جامعه افزایش یابد.


جوانان برای اشتغال، منتظر استخدام دولتی نباشند(159)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جوانان برای اشتغال نباید منتظر استخدام های دلتی باشند، گفت: اشتغال از طریق سرمایه گذاری و تولید امکان پذیر است و دولت به دنبال رفع موانع سرمایه گذاران و تولید کنندگان جهت رونق تولید و اشتغال زایی در جامعه است.


ضرورت حذف بزنگاه‌های فساد در نظام اداری/ هسته گزینش باید سلامت اداری را از مدیران مطالبه کند(192)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت حق‌الناس در امر گزینش، گفت: برای تضمین سلامت نظام اداری و استمرار صلاحیت نیروی انسانی، نیازمند حذف بزنگاه‌های فساد و اصلاح ساختار اداری هستیم که این کار یکی از هنرهای مدیران است.


استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری در تمام سازمان‌ها تأکید کرد(116)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ایجاد پنجره واحد در سازمان ها برای ارایه خدمات بهتر و معرفی قابلیت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران استان ضروری است.


هم‌وطنان ارامنه از هیچ تلاشی در راه میهن دریغ نکرده‌اند(107)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: ارامنه ایران هر جا که لازم بوده در راه میهن جان‌فشانی کرده‌اند تا همه مردم ایران در کنار یکدیگر زندگی سعادتمندانه‌ای داشته باشند.


صرف 20 درصد از منابع فرهنگی کشور در استان‌ها/ سیاست دولت، تمرکززدایی است(87)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نباید منابع فرهنگی و هنری کشور فقط در تهران هزینه شود، گفت: 20 درصد بودجه معاونت های این وزارت باید به استان ها پرداخت شود و به دنبال افزایش شیب این پرداختی تا 50 درصد هستیم.


نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی برگزار شد(97)

نهمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز برگزار شد.


نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی وحدت‌آفرین دعوت کردند(97)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز جمعه 15 دی ماه دعوت کردند.


تبریز 2018، فرصتی برای شناساندن ایران و آذربایجان/ آذربایجان قطب ایران‌نماست(113)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آذربایجان با میراث فرهنگی و مفاخر خود یک قطب ایران‌نماست و توسعه و نمایش فرهنگی ایران را در آذربایجان می‌توان دید و به نمایش گذاشت.


آذربایجان بار دیگر نشان داد که سر ایران است/ مسئولان از ارتباط با مردم غفلت نکنند(173)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تبریز، شهر اولین‌ها در حوزه فرهنگ است، گفت: آذربایجان و تبریز در حوادث اخیر کمترین همراهی با تحرکات منافقان و معاندان انقلاب نداشت و نشان داد که به معنی واقعی سر ایران است.


به‌روزرسانی تکنولوژی، بازاریابی و رعایت استانداردها، پیش‌نیاز تولید و اشتغال پایدار است(130)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: منابع مالی باید به سمت تولید و اشتغال پایدار هدایت شود که این امر نیازمند به‌روزرسانی تکنولوژی، بازاریابی و رعایت استانداردهاست.


دولت توجه ویژه‌ای به پروژه نیروگاه یک‌هزار مگاواتی هریس دارد(109)

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از نیروگاه یک‌هزار مگاواتی در حال احداث هریس، از توجه ویژه دولت به این پروژه خبر داد و گفت: تمامی تجهیزات این نیروگاه خریداری شده و از آذر ماه امسال عملیات نصب آنها آغاز شده است.