خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

11216 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان پرداخت شد(146)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی میزان حمایت‌های مالی از واحدهای تولیدی استان را از ابتدای سال 95 تا خرداد ماه سال جاری، 11هزار و 216 میلیارد ریال اعلام کرد.


قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس/ محکومیت حرکات ساختارشکنانه/ موفقیت‌های اقتصادی استان در سال 95/ برخورد قانونی با کارشکنی در مسیر تولید و اشتغال(191)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به موفقیت‌های استان در عرصه تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری در سال گذشته، تأکید کرد: همه مدیران استان در سال جاری با روحیه‌ای بیشتر و با پشتوانه تجارب موفق سال گذشته برای شکوفایی استان در حوزه تولید و اشتغال تلاش کنند.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان بهرامی‌زاده(161)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، درگذشت پدر بزرگوار شهیدان بهرامی‌زاده را تسلیت گفت.


حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، یک عبادت سیاسی است(129)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، همگام با مردم مومن و انقلابی تبریز در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت کرد.


ضرورت افزایش نقش‌آفرینی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حوزه اشتغال، اقتصاد مقاومتی و تربیت نیروی متخصص(139)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: متأسفانه اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای و ظرفیت های آن، در جامعه مغفول مانده است.


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94)(1325)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، نتایج نهایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94) را اعلام کرد.


بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس(126)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.


تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی(130)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.


مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح(124)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.


آماده برگزاری برنامه‌های صندوق جمعیت سازمان ملل در تبریز هستیم(144)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای اجرای برنامه‌های صندوق جمعیت سازمان ملل متحد خبر داد و گفت: در آستانه تبریز 2018، تلاش می‌کنیم برنامه‌ها و همایش‌های مختلف بین‌المللی را به میزبانی تبریز برگزار کنیم.


بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی در شهرک صنعتی شهید سلیمی(132)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از پنج طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کرد.


بازدید سایبری کارشناسان پدافند غیرعامل از دستگاه‌های اجرایی استان(85)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به بازدیدهای سایبری از دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: این بازدیدها به منظور تقویت امنیت سایبری دستگاه‌های اجرایی استان و با همکاری اساتید دانشگاهی، مرکز مدیریت راهبردی افتا و قرارگاه سایبری انجام می گیرد.