بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

انرژی از اساسی‌ترین نیازهای جامعه است/ تولید برق استان افزایش می‌یابد(80)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارآذربایجان شرقی گفت: انرژی یکی ازاساسی ترین نیازهای کنونی جامعه است و امروزه بدون برق استفاده از بسیاری امکانات دیگر نیز امکان پذیر نیست.


توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت از اقدامات مهم دولت یازدهم است(186)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت و امکانات درمانی از جمله اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است.


برق، نیاز حیاتی صنایع استان است/ باید دو هزار مگاوات برق تولید کنیم(209)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تامین برق، نیاز حیاتی بخش صنعت و تولید استان است، گفت: نیاز برق استان در افق ده ساله، دو هزار مگاوات است که باید برای تولید آن برنامه‌ریزی کنیم.


توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در صدر اولویت‌های شهرداری تبریز است(84)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز، پیشرفت پروژه مترو را نشانگر توجه ویژه شهرداری به بحث حمل و نقل ریلی دانست.


فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در دولت یازدهم رونق چشمگیری یافته است(199)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید به نقش رسانه‌ها در توسعه همه‌جانبه کشور باور دارد و بر این اساس، فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در سه سال گذشته رونق چشمگیری یافته است.


فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی، استان را در برابر تهدیدها بیمه کرده است(131)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: فعالیت‌های قرآنی و برنامه‌های فرهنگی، استان را در مقابل تهدیدهای امنیتی بیمه کرده است و ما همه ساله از خیرات و برکات چنین برنامه‌هایی بهره‌مند می‌شویم.


مدیریت استان در حفاظت از فضای سبز ثابت‌قدم است/ تغییر کاربری فضای سبز ممنوع(134)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیریت استان در زمینه جلوگیری از تغییر کاربری‌های فضای سبز بسیار ثابت قدم بوده و در این راستا مقاومت کرده است.


منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در توسعه کشور محسوب می‌شود(202)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در تاریخ توسعه‌یافتگی کشور و آغاز سرفصل جدیدی در تکریم و عزتمندی شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.


جبارزاده: توسعه روابط اقتصادی خارجی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است(187)

استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح اهداف، برنامه‌ها و نتایج سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشورهای آلمان و لهستان، این سفر را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.


مدیریت استان از مراودات تجاری بخش خصوصی با کشورهای اروپایی حمایت می‌کند(230)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با معاون نخست‌وزیر جمهوری اسلواکی، با اشاره به زمینه‌های مناسب همکاری با این کشور، حمایت دولت و مجموعه مدیریتی استان از مراودات تجاری و اقتصادی بخش خصوصی دو طرف را اعلام کرد.


همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی در تبریز آغاز به کار کرد(200)

اولین همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی صبح امروز با سخنرانی دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و به میزبانی شهرداری تبریز آغاز به کار کرد.


انتقاد معاون عمرانی استاندار از ساخت‌وسازهای بی‌حساب در حریم گسل تبریز(199)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از کم‌توجهی برخی دستگاه‌های دولتی و شبه‌دولتی به آیین‌نامه‌ها و مقررات ساخت‌وساز، گفت: متاسفانه در دهه‌های گذشته حریم گسل تبریز در معرض ساخت‌وسازهای بی‌حساب قرار گرفته و بخش عمده‌ای از این ساخت‌وسازها را دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و شبه‌دولتی که بعضا متولی بحث زلزله هم هستند انجام داده‌اند.