خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

مسابقه احکام ویژه کارمندان استانداری و فرمانداری‌های تابعه برگزار شد(89)

به همت شورای فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی و پایگاه مقاومت شهدای دولت، مسابقه احکام ویژه کارمندان استانداری و فرمانداری‌های تابعه برگزار شد.


معاون استاندار آذربایجان شرقی به‌صورت سرزده از اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) بازدید کرد(132)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز (یکشنبه) از بخش اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) تبریز به صورت سرزده، بازدید کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از دکتر پزشکیان، نائب رییس مجلس شورای اسلامی عیادت کرد(190)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از دکتر مسعود پزشکیان، نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی، عیادت کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از رییس کلانتری خسروشاه عیادت کرد(163)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از رییس کلانتری شهر خسروشاه که در حادثه تیراندازی روز گذشته در این شهرستان مجروح شده بود، عیادت کرد.


هر نوع فعالیت غیرمجاز در استان ممنوع/ هیچ‌کس نباید جرأت کار غیرقانونی داشته باشد(186)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ممنوعیت هر نوع فعالیت غیرمجاز در استان، گفت: باید سیاست‌هایی اتخاذ شود که هیچ‌کس، جرأت کار خلاف و غیرقانونی را نداشته باشد.


دبیر و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی ربع رشیدی منصوب شد(228)

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، علی جهانگیری را به عنوان دبیر و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی منصوب کرد.


آغاز فعالیت مجدد سامانه بهین‌یاب/ طرح رونق تولید در سال 96 وارد فاز اجرایی شد(157)

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: با گشایش مجدد سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد و امکان ثبت‌نام متقاضیان به منظور استفاده از تسهیلات طرح رونق تولید، عملا وارد فاز اجرایی این طرح در سال 96 شده‌ایم.


تغییر ساعات کاری ادارات دولتی استان از روز چهارشنبه 7 تیر(550)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تغییر ساعات کاری ادارات دولتی استان از روز چهارشنبه 7 تیر خبر داد.


استاندار آذربایجان شرقی از حجت‌الاسلام‌‌ دکتر احمد غروی توتونچی عیادت کرد(206)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین دکتر احمد غروی توتونچی از این استاد برجسته حوزه و دانشگاه عیادت کرد.


جشنواره ربع رشیدی، بهار دستاوردهای علمی و کاربردی است(244)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی، بهار دستاوردهای علمی و کاربردی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در سطح استانی و ملی است و همه دستگاه‌ها باید در برگزاری هرچه‌باشکوه‌تر آن همکاری جدی داشته باشند.


پنجمین جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی آبان ماه در تبریز برگزار می شود(157)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی ازبرگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه فناوری های نو وپیشرفته ربع رشیدی در تبریز خبر داد و گفت: این جشنواره اواخر آبان ماه سالجاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.


کارگاه آموزشی الزامات ایجاد اکوسیستم نوآوری در یک منطقه در تبریز برگزار می‌شود(93)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از برگزاری کارگاه آموزشی الزامات ایجاد اکوسیستم نوآوری در یک منطقه در تبریز خبر داد.