جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

دستگاه‌ها باید عملکرد حوزه خود را به صورت مستمر اطلاع‌رسانی کنند(161)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با تأکید بر اینکه دستگاه‌ها و سطوح مدیریتی استان باید عملکرد حوزه خود را به‌ صورت مستمر اعلام کنند، افزود: استاندار محترم در پیروی از سنت حسنه ارائه گزارش 100 روزه از سوی رئیس جمهور، هفته گذشته در شبکه استانی سهند حضور یافته و گزارش عملکرد 100 روز نخست مدیریت استان را تشریح کرد.


رسانه‌ها باید با رصد مسائل روز، راهکارهای کارشناسی ارائه کنند(112)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: رسانه‌ها باید مسائل روز را رصد کرده و راهکارهای کارشناسی را در حوزه‌های مختلف ارائه دهند.


نقش مؤثر رسانه‌ها در آماده‌سازی افکار عمومی برای رویداد تبریز 2018(137)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز رسمی رویداد تبریز 2018 از نوروز 97، بر نقش مؤثر و همراهی رسانه‌ها در راستای آماده‌سازی افکار عمومی و ترویج فرهنگ گردشگرپذیری در این رویداد تأکید کرد.


اهمیت علم ریاضی در توسعه و اشتغال/ تشکیل پاتوق‌های علمی در خانه ریاضیات(109)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت علم ریاضی در توسعه جوامع بشری، اظهار کرد: ریاضیات در طول تاریخ، پایه علوم بوده و در عصر حاضر نیز توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری و به‌روزآوری فناوری‌های مهندسی وابسته به ریاضیات است.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت قهرمانی تیم مس سونگون در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور(98)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، قهرمانی تیم مس سونگون در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور را تبریک گفت.


اطلاع‌رسانی‌ در خصوص وضعیت بحرانی منابع آبی با جدیت انجام شود(147)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که تأمین آب شرب مردم شاهکار است، گفت: برای تصفیه پساب فاضلاب‌ها باید از تکنولوژی‌های نوین استفاده کنیم تا پساب‌های تصفیه شده جهت استفاده به واحدهای تولیدی مانند پتروشیمی و پالایشگاه بازگردانده شود.


12 طرح دانش‌بنیان در حوزه زیست‌فناوری آماده سرمایه‌گذاری است(113)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه ۱۲ طرح دانش‌بنیان در حوزه زیست‌فناوری، جزو اولویت‌های استان است، گفت: این استان ظرفیت و قابلیت بالایی داشته و می‌تواند به قطب زیست‌فناوری و الگوی سایر استان‌ها در این حوزه تبدیل شود.


ریشه‌ها و دلایل انحرافات و خرافات در مراسم‌های مذهبی بررسی شود(51)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر بررسی و مطالعه ریشه‌ها و دلایل انحرافات و خرافات در مراسم‌های مذهبی و عزاداری، گفت: هوشیاری مقام معظم رهبری در این زمینه مانع از رشد انحرافات شد.


استاندار آذربایجان شرقی عملکرد 100 روز نخست مدیریت استان را تشریح کرد(143)

استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان از طریق شبکه سهند، ضمن تشریح آخرین وضعیت برخی از پروژه‌های مهم و زیربنایی استان، گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روز نخست مدیریت ارشد استان در دولت دوازدهم را تشریح کرد.


تبریز در همه مقاطع تاریخی لنگرگاه بوده است/ لزوم اهتمام جدی دستگاه‌ها برای برگزاری رویداد تبریز 2018(100)

نشست مشترک استاندار آذربایجان شرقی و مجمع نمایندگان استان با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.


قیام 29 بهمن مردم تبریز آغازگر طوفان سهمگین انقلاب اسلامی بود(98)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: قیام مردم انقلابی و مسلمان تبریز در 29 بهمن سال 56 آغازگر طوفان سهمگین انقلاب اسلامی علیه استبداد داخلی و استیلای خارجی بود.


شرکت‌های دانش‌بنیان متولیان کسب‌وکارهای جدید و به‌روزرسانی تکنولوژی در بخش صنعت باشند(159)

نشست بررسی اثربخشی پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیران شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان شرکت‌کننده در این نمایشگاه برگزار شد.