بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

توسعه صنعت پتروشیمی با استفاده از انرژی گاز از رویکردهای دولت است(120)

وزیر نفت با تاکید بر توسعه واحدهای پتروشیمی با استفاده از فناوری های جدید، گفت: توسعه صنعت پتروشیمی با استفاده از انرژی گاز از رویکردهای دولت است.


آغاز عملیات اجرایی خط لوله انتقال اتیلن از میاندوآب به پتروشیمی تبریز(161)

عملیات اجرایی خط لوله انتقال اتیلن از پتروشیمی میاندوآب به پتروشیمی تبریز با حضور وزیر نفت، استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران وزارت دفاع و پشتبانی نیروهای مسلح آغاز شد.


تفکر مسوولان و کارکنان ادارات باید کمک به بهبود تولید و صادرات باشد(139)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ضمن انتقاد از مشکل تراشی های برخی از کارکنان ادارات در حوزه تولید و صادرات، به این افراد هشدار داد.


همه مردم ایران با هر عقیده‌ای برای سربلندی کشور تلاش می‌کنند(198)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که عبادت خدا و خدمت به خلق خدا محور مشترک همه ادیان الهی است، گفت: همه مردم کشور با هر عقیده و مذهبی برای تحقق اهداف و سربلندی ایران عزیز تلاش می‌کنند.


دولت یازدهم با تمام وجود به توسعه بخش کشاورزی معتقد است/ نباید زحمات دولت را زیر سوال برد(189)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که دولت یازدهم خود را مکلف به قطع وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی می‌داند، گفت: دولت در این راستا نگاه ویژه‌ای به بخش کشاورزی دارد و هیچ محدودیتی برای توسعه این بخش قایل نیست.


ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت‌های بزرگ تبریز در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان (72)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به پتانسیل های برجسته تبریز در عرصه اقتصادی و تولیدی گفت: بسیاری از شرکت های بزرگ این شهر قابلیت کسب عنوان دانش بنیانی را دارند و این مهم نباید مورد غفلت واقع شود.


برای برگزاری انتخابات پرشور باید سرمایه‌های اجتماعی را حفظ کنیم(142)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده، گفت: برای برگزاری یک انتخابات پرشور، مردم باید در صحنه باشند و در این راستا نیاز داریم تا سرمایه‌های اجتماعی را حفظ و ارتقا دهیم.


موفقیت پدافند غیرعامل در جناحی عمل نکردن است(139)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: موفقیت پدافند غیرعامل در جناحی عمل نکردن است.


آزمون علمی حفاظت رایانه و امنیت شبکه برای کارکنان استانداری و ادارات تابعه برگزار شد(134)

اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با همکاری مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری، آزمون علمی حفاظت رایانه و امنیت شبکه برای کلیه کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه را برگزار کرد.


دولت یازدهم گوش شنوا برای نقدها دارد/ برجام موانع را از پیش پای تولیدکنندگان برداشت(231)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر عرصه اقتصاد را عرصه نبرد با دشمنان انقلاب اسلامی تصور کنیم، تولیدکنندگان و به ویژه صادرکنندگان، سرداران این عرصه هستند که با غیرت و همت خود تلاش می‌کنند تا سهمی از اقتصاد دنیا را از آن محصولات کشورمان کنند.


رفت و آمد بین ایران و جمهوری آذربایجان تسهیل می‌شود/ هیچ مانعی وجود ندارد(115)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مصمم هستیم رفت و آمد اتباع جمهوری آذربایجان به استان و بالعکس را در بهترین شرایط ممکن تسهیل کنیم و در این رابطه هیچ مانعی وجود ندارد.


قطار نخجوان- تبریز- مشهد راه‌اندازی شد(254)

قطار نخجوان- تبریز- مشهد بر اساس توافق‌نامه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان و در راستای توسعه حمل و نقل ریلی بین دو کشور صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور مقامات دو کشور در ایستگاه راه‌آهن نخجوان راه‌اندازی شد.