بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان پوررادی(41)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان امیر و رضا پوررادی را تسلیت گفت.


تفکر تضعیف دولت، کوته‌بینانه است/ هر کاری در جهت کاهش مشکلات مردم، عین عبادت است(56)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه بعضی‌ها عزت خود را در تحقیر و تضعیف دولت می‌بینند که این نوع تفکر، کوته‌بینانه است، گفت: همه باور ما بر تحقق اهداف و آرمان‌های امام و شهداست و معتقدیم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و انقلابی واقعی کسی است که برای خدمت به مردم تلاش می‌کند.


استمرار طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم/ این طرح، رضایت‌مندی مردم را افزایش داده است(58)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان در زمان دولت قبل به حالت بحرانی رسیده بود، گفت: خوشحالیم که با اجرای طرح تحول نظام سلامت، شاخص‌های بهداشتی استان در چهار سال گذشته بهبود یافته و امیدواریم با تداوم این طرح در دولت دوازدهم، اهداف آن به‌طور کامل تحقق یابد.


اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت استان در حال انجام است(48)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه در سفر به تبریز، با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


20 طرح بهداشتی و درمانی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(75)

20 طرح بهداشتی و درمانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده‌های معظم دو شهید عملیات رمضان دیدار کرد(92)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل خانواده‌های شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی که در عملیات رمضان به شهادت نائل شده‌اند، در فضایی صمیمی با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.


روند مبارزه با اعتیاد در استان، از نظر مردم رضایت‌بخش است(53)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه اقدامات و فعالیت های انجام شده در استان در راستای مبارزه با اعتیاد، بیش از تکالیف کشوری بوده و تمامی این اقدامات و موفقیت ها، ناشی از دلسوزی و هماهنگی تمامی مدیران مربوطه و به ویژه استاندار محترم می باشد.


تحقق 87 درصد از مصوبات سفر استانی هیأت دولت به آذربایجان شرقی(53)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: به صورت میانگین 87 درصد از 26 مصوبه سفر اردیبهشت سال 94 هیات دولت به این استان محقق شده است.


تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور(79)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018، نقطه آغاز تبدیل استان به قطب مهم فرهنگی و گردشگری کشور است.


بحث جنسیت در مقوله اقتصاد نابجاست(51)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضروت حضور بانوان در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی گفت: نگاه جنسیتی در فعالیت های اقتصادی نابجاست.


تکمیل اطلس زنان و اجرای سند توسعه زنان و خانواده در دستور کار است(65)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توسعه نقش زنان در استان، تنظیم و تکمیل اطلس زنان و خانواده و اجرای سند توسعه زنان و خانواده استان در دستور کار قرار دارد.


پیش‌بینی 300 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های تبریز 2018/ درخواست اعتبار از دستگاه‌های مرکزی(117)

استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پروژه‌های تبریز 2018 با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تبریز و آذربایجان شرقی آماده میزبانی شایسته از گردشگران کشورهای اسلامی است.