استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان تدوین شود/ استاندارد باید نشانه اعتماد مردم باشد

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تدوین استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان، گفت: تدوین استانداردهای مختلف در سطح ملی زمان‌بر است و ما نباید منتظر باشیم که دستگاه‌های ملی در این خصوص اقدام کنند.

12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

پرداخت تسهیلات به 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال‌زایی 116 نفر(74)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال زایی 116 نفر تسهیلاتی به ارزش 5.8 میلیارد ریال ارائه می شود.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان قدردانی کرد(97)

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان در امر خطیر ایمن‌سازی فضای مجازی و حراست از حریم امن جامعه در برابر هجمه‌های مختلف این فضا، قدردانی کرد.


دستگاه‌ها برنامه‌های کلیشه‌ای خود را به حساب تبریز 2018 ننویسند(71)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمرکز اصلی برنامه های 2018 بر روی تبریز است و تلاش می کنیم که سایر شهرستان ها نیز از برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد فرهنگی بهره مند شوند.


سامان‌دهی مناطق حاشیه‌نشین در بودجه شهرداری‌ها جدی گرفته شود(96)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: سامان‌دهی مناطق حاشیه‌نشین و بافت‌های فرسوده در بودجه سال 97 شهرداری‌ها جدی گرفته شود.


معاون استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج در عمران و آبادانی روستاها تأکید کرد(51)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج برای توسعه، عمران و آبادانی روستاها تأکید کرد.


کیفیت کشتارگاه‌های استان بالاتر از استانداردهای کشوری است(48)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مطلوب و تجهیزات موجود در کشتارگاه های استان گفت: کیفیت کشتارگاه های آذربایجان شرقی بالاتر از استانداردهای کشوری است.


اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، گامی در جهت صیانت از حقوق شهروندی است(50)

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به دستگاه‌های اجرایی، گفت: این قانون یک گام رو به جلو برای صیانت از حقوق شهروندان و برخاسته از انتظار عمومی است که در حال حاضر با پیگیری و اصرار دولت‌مردان در مرحله اجراست.


وضعیت کارخانه‌های بدون مدیر استان ظرف 10 روز مشخص شود/ وظیفه داریم از حقوق کارگران دفاع کنیم(170)

استاندار آذربایجان شرقی هشدار داد اگر ظرف 10 روز آینده وضعیت کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بدون مدیر یا دارای مدیر پروازی مشخص نشود، ستاد اقتصاد مقاومتی استان وارد عمل شده و مسئولیت اداره آن‌ها را عهده‌دار خواهد شد.


هیچ مانعی برای اجرای پروژه آزادراه تبریز- بازرگان وجود ندارد/ سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در قطعه اول پروژه(81)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از عملیات اجرایی قطعه اول آزادراه تبریز- بازرگان، با اشاره به اینکه هیچ مانع و معارضی برای اجرای این پروژه وجود ندارد، از شرکت پیمانکار خواست با افزایش ماشین‌آلات و نیروهای فنی خود، به روند اجرایی پروژه سرعت بخشد.


نشست شورای فرهنگی عمومی استان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی(120)

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در چهارمین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی، پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با اعضای شورای فرهنگ عمومی استان، در جریان آخرین وضعیت فرهنگی و اجتماعی این استان قرار گرفتند و دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف فرهنگی در این خطه از کشور بیان کردند.


پیام تسلیت استاندار آذربايجان شرقى به مناسبت درگذشت پدر شهیدان عیدگشايش(59)

استاندار آذربايجان شرقى به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش، پیام تسلیتی صادر کرد.


هنرمندان، سفیران تبریز 2018 هستند/ لزوم استفاده از ادبیات هنرمندانه در حوزه گردشگری(113)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌های تدوین شده برای انتخاب شهر تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، از هنرمندان به‌عنوان سفیران این رویداد بزرگ و تاریخی ایران در داخل و خارج از کشور یاد کرد.