مرزهای استان از امن‌ترین مرزهای کشور است/ از زحمات مرزبانان تشکر می‌کنم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد، گفت: مرزهای این استان از امن ترین مرزهای کشور است.

استاندار آذربایجان شرقی از پاسگاه‌های مرزی استان بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید از فرماندهی هنگ مرزی جلفا و تعدادی از پاسگاه های مرزی استان بازدید کرد.

استاندار آذربایجان شرقی از پایگاه‌های امدادی و پلیس‌راه در محور تبریز- جلفا بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید شمسی، تعدادی از مراکز خدمات‌رسان نوروزی در محور تبریز- مرند- جلفا بازدید و از زحمات تمام کسانی که در ایام نوروز برای رفاه حال مردم و گردشگران تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

جهت‌گیری استان در سال 96 به سمت حضور در بازارهای جهانی خواهد بود(19)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نگاه به بیرون با رویکرد توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری مشترک از اهداف ماست، گفت: ‌جهت‌گیری استان در سال 96 به سمت حضور در بازارهای جهانی خواهد بود و مطمئنیم که تولیدکنندگان ما توانمندی تحقق این هدف را دارند.


سال 96 فرصت خوبی برای توسعه و شکوفایی صنعت تابلوفرش سردرود است(38)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سال 96 را سال رونق هنرصنعت فرش در استان اعلام کرده‌ایم، گفت: فعالان و بافندگان تابلوفرش سردرود باید از این فرصت در جهت شناسایی بازارهای جدید و توسعه و شکوفایی این صنعت استفاده کنند.


استاندار آذربایجان شرقی از کارگاه‌های بافت تابلوفرش در شهر سردرود بازدید کرد(41)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از کارگاه‌های بافت تابلوفرش در شهر سردرود، حمایت از صنایع دستی را در راستای اقتصاد مقاومتی دانست و بر حمایت جدی مدیریت استان از رونق صنایع دستی بویژه صنعت فرش و تابلوفرش در سال 96 تاکید کرد.


به عهد و پیمان خود در عرصه اقتصاد مقاومتی عمل کردیم(96)

استاندار آذربایجان شرقی در آخرین جلسه شورای اداری استان در سال 1395، از عملیاتی شدن قریب به اتفاق تکالیف ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری خبر داد و گفت: برای تحقق اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان، با تمام توان به صحنه آمدیم و با همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌ها به عهد و پیمان خود عمل کردیم.


پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان در سال 95(56)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری 10 هزار و 740 میلیارد ریال برای یک هزار و 543 واحد تولیدی در استان تسهیلات پرداخت شد.


گشایش فضای سیاسی استان در دولت یازدهم/ آذربایجان شرقی استان برتر از نظر امنیت(65)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گشایش فضای سیاسی در دولت یازدهم گفت: تعداد تشکل ها و گروه های سیاسی مجوز دار استان در سه سال گذشته از 19 مجموعه به 42 تشکل افزایش یافته است.


اجرای 7 هزار پروژه استانی با اعتبار 10 هزار میلیارد تومان در دولت یازدهم(57)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سه سال گذشته هفت هزار پروژه عمرانی، صنعتی، تولیدی، کشاورزی و خدماتی با اعتبار بیش از 10 هزار میلیارد تومان در سطح استان اجرایی شده است.


مصرف کالای داخلی باید ارزش تلقی شود/ اجازه ورود کالای قاچاق را به استان نمی‌دهیم(57)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام کارهای فرهنگی در راستای ترویج مصرف تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا، گفت: برخی از اصناف استان شعار "افتخار می‌کنم کالای ایرانی می‌فروشم" را انتخاب کرده‌اند که این شعار باید بسط و گسترش یافته و به عنوان یک ارزش در جامعه تلقی شود.


آذربایجان شرقی آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است(39)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ستاد اجرایی خدمات ‌سفر استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است و برنامه های متعددی برای اجرای متفاوت نوروز 96 در نظر گرفته است.


استاندار آذربایجان شرقی به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کرد(39)

استاندار آذربایجان شرقی در آستانه فرارسیدن سال نو، در دیدار نزدیک و چهره به چهره با جمعی از شهروندان، به مشکلات و درخواست‌های آنها رسیدگی کرد.


ارائه تسهیلات طرح رونق تولید به ۶۸۱ واحد تولیدی در استان(33)

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی گفت: ۶۸۱ واحد تولیدی کشاورزی و صنعتی تسهیلات طرح رونق تولید را دریافت کرده اند.


استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند(63)

استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در راستای اجرای پنج طرح ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.