تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز(32)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور را تبریک گفتند.


منطقه آزاد ارس سرآمد مناطق آزاد/ لزوم تعریف هدف صادراتی قابل قبول برای ارس(60)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس سرآمد مناطق آزاد تجاری صنعتی در کشور است، گفت: این منطقه، ظرفیت بسیار خوبی دارد و باید از پتانسیل نخبگان حاضر در این منطقه بهره برد.


مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند اصلاحات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است(41)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی باید تن به اصلاحات در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بدهیم.


تشکل‌های صنفی باید بازیگران اصلی عرصه اقتصاد باشند(83)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت توانمندسازی تشکل های صنفی گفت: تشکل های صنفی باید بازیگران اصلی عرصه اقتصاد باشند.


پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن(39)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.


ملت ایران ادامه دهنده راه شهدا هستند(62)

استاندار آذربایجان ‌شرقی به همراه جمعی از مسئولان استان امروز با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، به سیل خروشان مردم انقلابی و ولایت مدار تبریز پیوست.


29 بهمن آغاز مرحله نهایی انقلاب بود/ مبارزان انقلاب، اسوه‌های غیرت و جهاد هستند(27)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزات انقلابی مردم ایران بعد از قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 56 وارد مرحله نهایی شد، گفت: تا قبل از 29 بهمن 56، مبارزه علنی و ملموس وجود نداشت و این قیام مردم تبریز بود که اصلی‌ترین ضربه را بر پیکره نظام ستمشاهی وارد کرد.


مردم تبریز اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند(41)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۵۶ اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند.


75 درصد از طرح‌های دهه فجر امسال در روستاها افتتاح شد(36)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بهره برداری از 1950 طرح عمرانی، زیرساختی و خدماتی در استان همزمان با دهه فجر امسال، گفت: 75 درصد این طرح ها در روستاها بهره برداری شد.


خدمت به محرومان از مهم‌ترین دغدغه‌های امام راحل بود/ قدردانی از خدمات کمیته امداد به محرومان(16)

استاندار آذربایجان شرقی، توجه به مستضعفان و خدمت به محرومان را یکی از مهم‌ترین دغدغه های امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: امام به قدری به محرومان اهمیت می‌داد که 22 روز پس از پیروزی انقلاب، فرمان تشکیل کمیته امداد را برای تامین نیازهای مردم محروم صادر کردند.


راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، مصداق جهاد فی سبیل الله است(18)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش صنعت و تولید استان پیشینه درخشانی دارد و وضعیت صنایع تبدیلی استان نیز نسبت به سایر مناطق کشور بهتر است، افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و مواجه بودن با چالش بزرگ بیکاری، راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، حکم جهاد فی سبیل الله را دارد.


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن(54)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تأکید کردند که ملت سرافراز ایران با وحدت و همدلی، قله‌های افتخار، بالندگی و خودباوری را فتح خواهند کرد.