خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

زمینه توسعه شهرستان اهر را با تفکر جهادی فراهم کنیم(69)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: باید با تفکر جهادی زمینه را برای توسعه شهرستان اهر فراهم کنیم.


مردم بهترین قاضی هستند/هدف نهایی اصلاح طلبی و اصولگرایی، یکی است(64)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم بهترین قاضی هستند.


تکیه بر صندلی مسئولیت، ثمره خون هزاران شهید انقلاب اسلامی/ هیچ مدیری حق ندارد گره بر مشکلات مردم بیفزاید(58)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: هدف دشمن در داخل کشور این است که به عنوان مثال به دلیل اختلاف نگرش های سیاسی، یکدیگر را به چشم دشمن ببینیم و از دشمن اصلی غافل باشیم. ما مسئولان باید بدانیم که اگر امروز در کمال امنیت و آرامش بر صندلی های مسئولیت، تکیه زده ایم، ثمره خون هزاران شهید گلکون کفن است و به همین دلیل باید با وحدت و همدلی برای اعتلای میهنمان بکوشیم.


برگزاری نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان در وزارت کشور(136)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری نشست بررسی آخرین اقدامات انجام شده در خصوص حل مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان در وزارت کشور خبر داد.


دیپلماسی هدفمند و فعال مجموعه پدافند غیرعامل در تعامل سازنده با ارگان‌های تأثیرگذار در فضای سایبری استان(93)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: اداره کل پدافند غیرعامل، دیپلماسی هدفمند و فعالی را در سطح استان دنبال کرده که به واسطه آن توانسته تعامل سازنده ای با ارگان های تأثیرگذار در فضای سایبری استان ایجاد کند.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهید حسن جنگجو(137)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهید حسن جنگجو که پیکر مطهرش پس از 34 سال به وطن بازگشته بود را تسلیت گفتند.


تسریع در بازسازی روستای ایوق/ اهالی و جوانان روستا در بازسازی مشارکت کنند(306)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر بازسازی سریع واحدهای آسیب‌دیده از زلزله روز 6 شهریور در روستای ایوق از توابع بخش شربیان شهرستان سراب، مشارکت اهالی این روستا در امر بازسازی را خواستار شد و ابراز امیدواری کرد در مدت زمان کوتاهی شاهد اتمام بازسازی و ساکن شدن آسیب‌دیدگان از زلزله در خانه‌های جدید باشیم.


ارائه توانمندی های فناورانه در 16 زون تخصصی نمایشگاه RINOTEX(59)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به تعریف 16 زون تخصصی در پنجمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX 2017) گفت: تونمندی های فناورانه استان و کشور در این زون های تخصصی برای ایجاد ارتباط با سرمایه گذاران و صنعتگران ارائه می شود.


تعاونی‌ها سرمایه‌های مردم را به سمت تولید و اشتغال هدایت کنند(181)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از تعاونی‌های استان انتظار داریم با تعریف پروژه‌های توجیه‌دار، سرمایه‌های انباشته مردم در بانک‌ها را به سمت تولید و اشتغال هدایت کنند.


اتحاد شیعه و سنی، ریشه اسلام آمریکایی را می‌خشکاند(114)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه با اتحاد شیعه و سنی، ریشه اسلام آمریکایی از بین می رود، افزود: دشمنان سعی در از بین بردن وحدت بین مسلمان دارند.


باید از تعرض به جنگل‌ها جلوگیری شود/ جنگل‌های ارسباران بهشت گمشده ایران است(116)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در همایش حفظ و صیانت از جنگل‌های ارسباران، با تاکید بر اینکه باید از تعرض به جنگل ها جلوگیری شود، افزود: جنگل های ارسباران بهشت گمشده ایران است.


هر ثانیه از خدمت در نیروهای مسلح، جزو اعمال حسنه است/ امنیت کشور ثمره خون شهداست(263)

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: خدمت در زیر سایه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، افتخار بزرگی است که هر ثانیه از آن جزو اعمال حسنه ثبت می‌شود.