جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

وظایف مدیران در راستای "حمایت از کالای ایرانی"/ لزوم نقدپذیری و پاسخگویی مسئولان و ارتباط نزدیک با مردم و رسانه‌ها(83)

استاندار آذربایجان شرقی پرهیز از خرید کالای خارجی و بهبود فضای کسب و کار از طریق کاهش فرایندهای اداری را دو وظیفه اصلی مدیران اجرایی در راستای "حمایت از کالای ایرانی" عنوان کرد و با توصیه مدیران استان به ارتباط نزدیک با مردم و تعامل با رسانه‌ها، تأکید کرد که مسئولان اجرایی باید نقدپذیری و پاسخگویی را در عمل نشان دهند.


ارتباط مستقیم عملکرد شهرداری‌ها با رضایت مردم/ حمایت از شهرداران را وظیفه خود می‌دانیم(92)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تنوع کم‌نظیر خدمات شهرداری‌ها در مقایسه با دستگاه‌های دیگر، گفت: عملکرد شهرداری‌ها به صورت مستقیم با رضایت مردم در ارتباط است و بر این اساس حمایت از شهرداری‌ها را وظیفه خود می‌دانیم.


پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت مدافع حرم بسیجی پاسدار اکبر زوار جنتی(48)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، شهادت بسیجی پاسدار اکبر زوار جنتی را در جبهه مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت(ع) تسلیت گفت.


حل مشکلات اقتصادی، نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری موضوعات است(60)

استاندار آذربایجان شرقی حل مشکلات اقتصادی را نیازمند پرهیز از کلی‌گویی و اولویت‌گذاری مسائل دانست و گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند ارتقای کیفیت تولید داخلی است.


مدیریت در نظام اسلامی نعمت الهی است/ مسئولان در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم بکوشند(46)

استاندار آذربایجان شرقی مدیریت در نظام اسلامی را نعمت الهی و مسئولیت شرعی دانست و از همه مسئولان و فرمانداران استان خواست تا از این فرصت در جهت حل مشکلات مردم به‌ویژه مشکلات اقتصادی و اشتغال استفاده کنند.


سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی در تبریز گرامی داشته شد(37)

مراسم هجدهمین سالگرد شهادت سرلشگر شهید علی صیاد شیرازی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران، فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان استان در مجتمع فرهنگی سینما سرباز تبریز برگزار شد.


متروی تبریز جزو سه پروژه اولویت‌دار استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود(52)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گسترش حمل و نقل عمومی در توسعه استان، گفت: متروی تبریز جزو مهم‌ترین پروژه‌های این حوزه است که در سفر رئیس جمهور به استان به‌عنوان یکی از سه پروژه اولویت‌دار برای تخصیص بودجه به هیأت دولت پیشنهاد خواهد شد.


حل مشکلات نیازمند شناخت کافی از آنهاست/ مشکلات را باید عاقلانه حل کرد(52)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه باید مشکلات را عاقلانه و باتدبیر و تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی حل کنیم، گفت: نباید از بیان مشکلات ابا داشته باشیم، تا زمانی که نتوانیم مسائل و مشکلات را مطرح کرده و به خوبی بشناسیم نمی‌توانیم برای حل آنها قدم برداریم.


مراقبت از سلامت اداری از اصول بدیهی نظام است/ کار در حراست، ایثار است(111)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مراقبت از سلامت نظام اداری و خدمت‌رسانی به مردم جزو اصول بدیهی در همه نظام‌های سیاسی است که در نظام اسلامی به طریق اولی باید مورد توجه قرار گیرد.


عملکرد چشمگیر نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها/ نفوذ ایران در عرصه بین‌الملل اثبات شده است(93)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد نظام اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها چشمگیر و قابل توجه است، اظهار داشت: امروز ایران در منطقه‌ای پرتلاطم، جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست و این امنیت را مرهون حمایت مردم از نظام، هدایت رهبری و جان‌فشانی نیروهای امنیتی هستیم.


مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد/ جزو استان‌های سفید کشور هستیم(69)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در بحث اعتیاد، جزو استان‌های سفید کشور هستیم، گفت: مبارزه با مواد مخدر نقطه توقف ندارد و این موضوع جزو سیاست‌های نظام و رهبری است.


جلوی سوءاستفاده از منفذهای قانونی برای قاچاق کالا باید گرفته شود(57)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بخشی از قاچاق با سوءاستفاده از منفذهای قانونی انجام می‌شود، گفت: کمیسیون‌های تخصصی مبارزه با قاچاق کالا باید این منفذها را شناسایی و برای مسدود کردن آنها طرح‌های عملیاتی ارائه کنند.