انتقاد معاون عمرانی استاندار از عدم همکاری برخی دستگاه‌ها در حوزه تولید

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از کارشکنی و عدم همکاری مناسب برخی دستگاه‌ها در حوزه تولید استان انتقاد کرد.

سپاه و بسیج همیشه در کنار دولت و مدیران اجرایی استان خواهند بود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سپاه و بسیج همیشه در کنار دولت و مدیران اجرایی استان بوده و خواهند بود.

ارسال یک‌هزار تن محموله کمک‌های مردمی استان به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی اظهار داشت: تا کنون بیش از یک هزار تن محموله از آذربایجان‌ شرقی به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است.

بناب را شهر کار و تلاش می‌نامیم/ بناب جزو شهرستان‌های ویژه استان است(152)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارنامه دولت در شهرستان بناب، کارنامه موفقی است، گفت: در کنار همه مزیت ها و ویژگی های این شهرستان، امروز باید بناب را شهر کار و تلاش بنامیم.


بهره‌برداری از دو طرح کشاورزی و تولیدی و آغاز عملیات اجرایی دو پروژه دیگر در شهرستان بناب(130)

به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، دو طرح کشاورزی و تولیدی با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان بناب به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی دو پروژه دیگر آغاز شد.


مسئولان شهرستان مراغه در حل مشکلات بخش تولید، اختیار کامل دارند/ مراغه باید نگین شهرهای استان شود(144)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شهرستان مراغه بیشترین سهم را در جذب تسهیلات رونق تولید در سال 95 به خود اختصاص داد، گفت: تمام اختیارات بنده به عنوان استاندار در حوزه حمایت از تولید و اشتغال، به فرماندار مراغه تفویض می شود و اگر تولیدکنندگان و صنعتگران شهرستان دچار مشکل شدند مسئولان محلی حق ندارند مشکل را به استان ارجاع دهند و باید با استفاده از اختیارات خود مشکلات را حل کنند.


بهره‌برداری از پنج طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان مراغه آغاز شد(144)

به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، بهره‌برداری از پنج طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه آغاز شد.


بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از بیمارستان‌های الزهراء(س) و آیت‌الله طالقانی تبریز(91)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از بیمارستان‌های الزهراء(س) و آیت‌الله طالقانی تبریز، ضمن عیادت از بیماران، در جریان مسائل و مشکلات این دو بیمارستان و نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم قرار گرفت.


تا پایان سال 97، صد درصد مردم استان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند/ قدردانی از خدمات ولی‌الله دینی(125)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه برخورداری شهرهای ما از نعمت گاز 100 درصد است و بیش از 90 درصد روستاها نیز گازرسانی شده که تا پایان سال 97 پرونده گازرسانی در استان بسته می شود.


افتتاح 78 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 115 پروژه گازرسانی به روستاهای استان(135)

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت، پروژه‌های گازرسانی به 78 روستای استان همزمان با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی 115 پروژه گازرسانی روستایی آغاز شد.


استفاده از فناوری‌های روز و شفاف‌سازی اطلاعات، ضرورت توسعه است(105)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه استفاده از فناوری های روز و شفاف سازی اطلاعات ضرورت توسعه است، ابراز امیدواری کرد سامانه مدیریت اطلاعات املاک موسوم به 'سیماک' فساد و رانت خواری در بخش زمین را به حداقل برساند.


10 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان میانه به بهره‌برداری رسید(87)

در ششمین روز از هفته دولت، 10 طرح عمرانی و خدماتی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌شرقی در شهرستان‌ میانه افتتاح شد.


دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است(91)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است و صمیمیت و همدلی کم‌نظیر مسئولان دستگاه قضایی با مدیران اجرایی استان باعث آرامش خاطر مردم در بخش‌های مختلف شده است.


مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در تبریز برگزار شد(94)

مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت و همچنین گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد مقبره تبریز برگزار شد.


فعالیت یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان/ لزوم اجرای طرح استادشاگردی(79)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت بیش از یکصد هزار واحد صنفی تک‌کارفرمایی در استان، گفت: بسیاری از این واحدها در زمینه هنرهای دستی مانند آهنگری، مس‌گری، نجاری و منبت‌کاری فعالیت می‌کنند که با از کار افتادن صاحبان آنها، این هنرها نیز از بین می‌رود.