تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

اهالی فرهنگ و هنر باید بتوانند بدون دغدغه حرف‌شان را بزنند(67)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: باید فارغ از هیاهوهای سیاسی و بین‌المللی اجازه دهیم فعالان فرهنگ و هنر حرفشان را بزنند، آثار خود را با حمایت مؤسسات علمی منتشر کنند و آنها را به‌ عنوان میراث فرهنگی در اختیار نسل‌های آینده بگذارند.


از جوانان در سطوح مدیریتی استفاده شود/ دانشگاه‌ها باید جوانان را آماده ورود به بازار کار کنند(80)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر استفاده از جوانان در سطوح مدیریتی دستگاه‌های اجرایی، گفت: در موضوع ارتقای سازمانی کارمندان جوان، همه سازمان‌ها باید تا ماه آینده حداقل تحقق یک مورد را گزارش دهند.


حمایت‌های لازم برای توانمندسازی تشکل‌های گردشگری را انجام می‌دهیم(60)

استاندار آذربایجان شرقی اعلام آمادگی کرد که حمایت‌های لازم برای توانمند سازی تشکل‌های گردشگری را انجام دهد.


لزوم توجه به اداره علمی و عقلانی جامعه و استفاده از نظرات اهل علم/ ضرورت فضیلت‌آموزی در مدارس(109)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سیاست باید توسط علم اداره شود نه علم توسط سیاست، گفت: باید از اداره‌کنندگان جامعه بخواهیم که به روش‌های علمی و عقلانیت در اداره جامعه توجه بیشتری کنند و این انتظار از دانشگاهیان و معلمان جامعه است که سیاست‌مداران را راهنمایی کنند.


مسئولان استان با هماهنگی و همدلی به دنبال حل مشکلات اقتصادی هستند(107)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه سیاست اصولی دولت تدبیر و امید از همان ابتدا حفظ اشتغال موجود بود، افزود: دولت در ابتدای تشکیل خود با یک شرایط بحرانی روبه‌رو بود و تنها در استان آذربایجان شرقی 88 واحد تولیدی در وضع بحرانی به سر می‌بردند.


کار معلم فقط علم‌آموزی نیست/ همه تحولات جامعه از آموزش و پرورش شروع می‌شود(124)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: کار معلم فقط این نیست که علم را در ذهن دانش‌آموزان بگنجاند، بلکه گفتار، رفتار، نوع نگاه و حتی نحوه پوشش معلمان نیز در رفتار دانش‌آموزان تاثیرگذار است.


زندگی در روستاها باید راحت شود/ اشتغال پایدار در روستاها ضروری است(137)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رفع مشکلات روستاییان برای جلوگیری از مهاجرت آنان جزو اولویت های دولت تدبیر و امید است، افزود: روستاییان باید در کنار زندگی روستایی و تولید از امکانات و خدمات زیر ساختی بهره مند شوند و نباید زندگی را برای آنان سخت کرد.


تصویب 80 میلیارد تومان اعتبار برای سد پیغام‌چای/ افتتاح 26 اقامت‌گاه بوم‌گردی روستایی(172)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی سد پیغام‌چای کلیبر، گفت: تاکنون برای این پروژه 37 میلیارد تومان هزینه شده و 80 میلیارد تومان نیز در سفر رییس جمهور به استان اعتبار برای آن تصویب شد که با پیگیری‌های استانی و نماینده مردم شهرستان کلیبر در مجلس تحقق خواهد یافت.


سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه منصوب شد(358)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه طی ابلاغیه‌ای از سوی استاندار خبر داد.


عملیات اجرایی قطعه پنجم آزادراه مراغه- هشترود آغاز شد(170)

عملیات اجرایی قطعه پنجم آزادراه مراغه- هشترود به طول 6 کیلومتر با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده‌های دو شهید والامقام دیدار کرد(126)

استاندار آذربایجان شرقی همزمان با سالروز خجسته میلاد حضرت ولی عصر(عج) با حضور در منزل شهیدان صمد تقی‌پور و سیدعلی شکوری با خانواده این دو شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.


حمایت از تولید و اشتغال راهبرد دولت است/ خدمت‌گزاری مسئولان باید خالصانه باشد(109)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تاکیدات رهبری در زمینه توجه به مفاهیم اقتصادی گفت: حمایت از تولید و شتغال راهبرد دولت تدبیر و امید بوده و مسئولان و مدیران نیز باید این امر را سرمشق و الگوی خود قرار دهند.