جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

استاندار آذربایجان شرقی از خانواده مرحوم اتحاد از جان‌باختگان نفت‌کش سانچی دلجویی کرد(169)

استاندار آذربایجان شرقی به همراه دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در منزل مرحوم 'بهرام اتحاد' از جان‌باختگان سانحه کشتی نفتی سانچی، از خانواده وی دلجویی و برای بازماندگان آرزوی صبر کرد.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات مردم رسیدگی کرد(115)

جلسه ملاقات مردمی استاندار آذربایجان شرقی بعد از ظهر امروز (دو‌شنبه)‌ با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد.


مدیران باید بدانند در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند/ امروز هر فرد، یک رسانه است(105)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در تبریز، ضمن دیدار صمیمانه با خبرنگاران و مدیران دفتر استانی این خبرگزاری، بر ارتباط نزدیک مسئولان با رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: مدیران باید بدانند که در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند.


شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص پیشگیری از اعتیاد عمل کند(154)

استاندار آذربایجان شرقی بر انجام وظایف قانونی شهرداری تبریز در خصوص پیشگیری از اعتیاد و سامان‌دهی مراکز اسکان معتادان و افراد بی‌سرپناه تأکید کرد و گفت: بر اساس قانون 10 درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری باید در این راستا هزینه شود.


استاندار آذربایجان شرقی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بازدید کرد(151)

استاندار آذربایجان شرقی از تعدادی از پروژه‌های عمرانی و مراکز بهداشتی و درمانی در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی تبریز بازدید کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی راه‌آهن تبریز- بستان‌آباد(156)

استاندار آذربایجان شرقی در راستای بازدیدهای مستمر از پروژه راه‌آهن تبریز- میانه، صبح امروز (یکشنبه) به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از روند عملیات اجرایی این پروژه در مسیر تبریز تا بستان‌آباد بازدید کرد.


ساختار برخی سازمان‌ها آماده جذب سرمایه‌گذاری نیست/ مدیران باید با روش‌های تامین مالی آشنا شوند(122)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ساختار برخی سازمان‌ها و ادارات هنوز برای جذب سرمایه‌گذاری آماده نیست، گفت: در برخی ازوزارت‌خانه‌ها مانند نیرو و نفت، طراحی قراردادهای تیپ، جذب سرمایه‌گذاری را روشن و شفاف کرده است اما در بسیاری از سازمان‌ها این روال مشخص نیست و موانعی برسر راه سرمایه‌گذار ایجاد می‌شود.


گرفتار شدن سرمایه‌گذاران در پیچ‌وخم بروکراسی، مایه شرمندگی مسئولان است(133)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال، مهم‌ترین اولویت مدیریت استان است، گفت: وظیفه اصلی ستاد تسهیل استان، حل مشکلات واحد‌های تولیدی تعطیل، نیمه‌تعطیل و مشکل‌دار است و رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در حال ساخت در اولویت بعدی است.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان سراب(143)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر یک‌روزه به شهرستان سراب، ضمن بازدید از تعدادی از واحدهای تولیدی، مسائل و مشکلات بخش صنعت و تولید این شهرستان را در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از محل بازآفرینی و احیای مسجد سیدالساجدین(ع) تبریز بازدید کرد(105)

استاندار آذربایجان ‌شرقی روز جمعه از محل بازآفرینی و احیای مسجد سیدالساجدین علیه‌السلام (میلّی سابق) بازدید کرد.


خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، مصداق واقعی اخلاق و عزت و اقتدار ایران اسلامی بود(122)

استاندار آذربایجان شرقى گفت: موکب‌های خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، مصداق واقعی اخلاص و عزت و اقتدار ایران اسلامی بودند.


اجرای خط اتیلن غرب، پتروشیمی تبریز را به ظرفیت کامل تولید می‌رساند(133)

عملیات اجرایی ساخت و لوله‌گذاری خط اتیلن غرب کشور از میاندوآب به پتروشیمی تبریز امروز با حضور مسئولان استان آغاز شد.