بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

دولت به صورت جدی از کودکان تحت پوشش بهزیستی حمایت می‌کند(175)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی سه‌شنبه شب در بازدید از مرکز نگه‌داری کودکان بی‌سرپرست در تبریز، بر حمایت جدی دولت از کودکان تحت پوشش بهزیستی تاکید کرد.


سال 96 سال رونق صنعت فرش استان/ فرش تبریز باید در خانه‌های تمام ایرانیان حضور داشته باشد(198)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که سال 96 سال رونق صنعت فرش استان خواهد بود، گفت: شعار ما در سال آینده، رونق تولید فرش در راستای اقتصاد مقاومتی و حضور فرش تبریز در خانه‌های تمام ایرانیان و حضور فعال در بازارهای جهانی است.


قداست جایگاه مهندسی باید حفظ شود/ مهندسی حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است(114)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر حفظ قداست جایگاه مهندسی تاکید کرد و گفت: مهندسی، حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است.


معاون استاندار آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید مدافع حرم دیدار کرد(166)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و در آستانه سال نو، با دو خانواده شهید مدافع حرم در تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


منافع عمومی، اولویت اساسی در اجرای طرح‌های عمرانی است(178)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: منافع عمومی در اجرای تمامی طرح‌های عمرانی اولویت اساسی است.


راه توسعه استان از بخش حمل و نقل می‌گذرد(176)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از امکانات حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی برخوردار است، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان، راه توسعه آذربایجان شرقی از بخش حمل و نقل می گذرد و باید به آن توجه بیشتری شود.


قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان(190)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با این هیأت قدردانی کرد.


ایثار در عرصه اقتصاد مقاومتی شرط اعتقاد به ولایت فقیه است(177)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ‌اگر به ولایت فقیه اعتقاد داریم باید در خط رهبری حرکت کنیم، گفت: امروز ما در جبهه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در حال جنگ با دشمنان انقلاب هستیم است و کسانی که به ولایت فقیه اعتقاد دارند باید با روحیه ایثار در این عرصه حاضر شوند.


شهرداری‌ها به تکلیف قانونی خود در قبال توسعه کتابخانه‌ها عمل کنند(148)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه کتاب و کتاب‌خوانی، نقطه آغاز توسعه استان است، اظهار داشت: باید زمینه توسعه کتابخانه‌ها و فضای مطالعه را در سطح استان فراهم کنیم.


آماده همکاری با تشکل‌های مردم‌نهاد در راستای اهداف پدافند غیرعامل هستیم(147)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اهداف پدافند غیرعامل در بخش خصوصی، خواستار مشارکت و حضور فعال این بخش در طرح ها و برنامه های پدافند غیرعامل شد.


هیأت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی به مثابه کمیته اقتصاد دانش‌بنیان است(168)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مسائل دانش بنیان گفت: هیئت اجرای منطقه ویژه علم وفناوری به مثابه کمیته اقتصاد دانش بنیان است.


تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود/ اقتصاد دانش‌بنیان تنها راه توسعه پایدار است(200)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود، افزود: تکیه بر تولید دانش‌بنیان و توجه به فناوری‌های پیشرفته از اصول مهم اقتصاد مقاومتی است و امروز اگر به دنبال توسعه پایدار هستیم هیچ راهی جز رو آوردن به اقتصاد دانش‌بنیان نداریم.