پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول در تبریز آغاز شد(116)

دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در تبریز آغاز به کار کرد.


زمینه‌های همکاری استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی بررسی شد(175)

در نشست مشترک هیات‌های اقتصادی استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی که در چهارمین روز از سفر هیات اقتصادی استان به لهستان برگزار شد، زمینه‌های همکاری و توسعه مراودات اقتصادی و تجاری بین این دو استان مورد بررسی قرار گرفت.


دیدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید روشن‌رای(180)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی چهارشنبه شب با حضور در منزل خانواده شهید عبدالحسین روشن‌رای، با ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از صبر و فداکاری خانواده‌های آنان در راه دفاع از انقلاب اسلامی قدردانی کرد.


سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری ضروری است(176)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، آماده کردن زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان را ضروری دانست و گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری بخشی از اقتصاد مقاومتی است و سیاست دولت نیز توجه به این حوزه است.


مبارزه با پدیده شوم اعتیاد نیازمند انگیزه و روحیه جهادی است(215)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر عزم جدی مردم و مسوولان برای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد و گفت: انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی برای مقابله با این پدیده شوم در جامعه ضروری است.


پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور در تبریز افتتاح شد(144)

پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور به عنوان مهم‌ترین مرجع پژوهشی استاندارد و حلقه ارتباطی سازمان استاندارد با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز افتتاح شد.


مبادلات بانکی پیش‌زمینه توسعه روابط تجاری است(422)

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به لهستان، با رییس اتاق بازرگانی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.


آموزش، شرط اول مدیریت بحران است/ متاسفانه مدیران بعد از بحران هستیم(149)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که آموزش شرط اول در مدیریت بحران است، گفت: باید با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و آموزش‌های لازم درباره مهارت‌های مقابله با بحران، خسارت‌های ناشی از حوادث را کاهش دهیم.


نشست تجاری و اقتصادی آذربایجان شرقی و لهستان در ورشو برگزار شد(268)

نشست مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان در نخستین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور برگزار شد.


هیچ عاملی نباید موجب کندی عملیات اجرایی تونل انرژی تبریز شود(182)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت پروژه تونل انرژی تبریز، گفت: این پروژه برای تبریز و تامین برق مترو حیاتی است و نباید هیچ عاملی موجب کندی عملیات آن شود و باید با جدیت ادامه یابد.


ملت ایران شایسته بهترین خدمات هستند/ خدمت به مردم را افتخار خود می‌دانیم(166)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که ملت ایران مستحق بهترین خدمات هستند، افزود: هدف اصلی شخص رییس جمهور، وزرا و مسوولان دولت، استاندار محترم و مدیران استان خدمت به مردمی است که در همه شرایط پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و هر سختی را به جان خریده‌اند.


سه طرح عمران روستایی در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید(134)

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی سه طرح عمران روستایی در شهرستان ورزقان به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی سه طرح دیگر عمرانی و صنعتی نیز در این شهرستان آغاز شد.