جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

آذربایجان شرقی، استانی مستعد برای رفع فقر مطلق/ کمیته امداد در مسیر اشتغال‌زایی(131)

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جریان سفر به تبریز، صبح امروز (پنج‌شنبه) با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و درخصوص سیاست‌ها و برنامه‌های این نهاد برای محرومیت‌زدایی و رفع فقر مطلق گفت‌وگو کرد.


همه باید در راستای حفاظت از محیط زیست همدل باشند(161)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با اشاره به اینکه قانون هوای پاک ابلاغ شده و دولت 6 ماه فرصت برای نوشتن آیین‌نامه دارد، افزود: البته حفاظت از محیط زیست بعضی اوقات به اقداماتی خارج از حیطه اختیارات استانی و در سطح ملی نیاز دارد که ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی از جمله آنهاست.


اهداف انقلاب اسلامی به‌طور کامل گفته نشده است/ نباید در انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان کوتاهی کنیم(178)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: روابط عمومی‌ها باید اهداف والا و مقدس انقلاب اسلامی را به نسل‌های جوان انتقال دهند؛ این اهداف قابل دفاع بوده و برای تحقق آن، بسیاری از عزیزان این سرزمین جان شیرین خود را نثار کردند.


استاندار آذربایجان شرقی به‌صورت سرزده از مدرسه ابتدایی ابن‌سینا در ناحیه یک شهر تبریز بازدید کرد(220)

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) به‌صورت سرزده از مدرسه ابتدایی ابن‌سینا در ناحیه یک آموزش و پرورش شهر تبریز بازدید کرد.


عرصه فروش محصولات متحول شده است/ بازاریابی شرط اصلی توسعه صادرات است(137)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: عرصه فروش و بازاریابی محصولات در مقطع کنونی بسیار متحول شده و با روش‌های 40 سال پیش دیگر نمی‌توان محصولات را به فروش رساند.


تأمین مطمئن و ایمن برق شهر تبریز در 40 سال آینده با اجرای تونل انرژی(252)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه تونل انرژی و پست 230 کیلوولت مرکزی تبریز، بر ارتقای ضریب ایمنی و تأمین مطمئن برق مورد نیاز شهر تبریز با بهره‌برداری از این پروژه تأکید کرد.


تأکید استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد کلینیک صنعت و بررسی تخصصی مشکلات بخش تولید(148)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان تبریز، بر ایجاد کلینیک صنعت در استان تأکید کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی باید به‌صورت تخصصی شناسایی و متناسب با مشکل راه‌حل‌ها ارائه شود.


توسعه منطقه کلیبر با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد(141)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی توسعه منطقه کلیبر را با تاکید بر استفاده از پتانسیل های طبیعی این منطقه ضروری دانست و گفت: توسعه این منطقه با تعریف پروژه های پیشران قوت می گیرد.


سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی/ مردم آذربایجان روسفید شدند(196)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تحریم‌کنندگان سپاه، انقلاب، ارزش‌ها و مردم را هدف قرار داده‌اند، گفت: سپاه، نه تحریم‌شدنی است و نه حذف‌شدنی؛ چراکه این نهاد انقلابی به برکت خون شهدا، پایدار و جاودان شده است.


برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و بررسی شد(128)

در نشستی با حضور معاون وزیر دادگستری در تبریز، برنامه‌های کنوانسیون حقوق کودک تبیین و دیدگاه‌های مسئولان دستگاه‌های مرتبط در این خصوص بررسی شد.


یادداشت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش(161)

استاندار آذربایجان شرقی در یادداشتی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، به‌روزرسانی قانون تشکیل این شوراها را با هدف بازتعریف در نقش‌ها و گسترش شمولیت اقدام، توزیع نقش‌ها و نیز سپردن اختیارات بیشتری برای تصمیم‌گیری آن در سطوح جامعه محلی را مورد تأکید قرار داد.


بزنگاه‌های قاچاق باید مسدود شود/ در برابر قاچاق کالاهای سلامت‌محور نباید مماشات شود(111)

استاندار آذربایجان شرقی بر مسدود کردن بزنگاه‌های قاچاق تأکید کرد و گفت: مبارزه فیزیکی و دستگیری قاچاقچیان اگرچه لازم است، اما اصل در این موضوع، پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور است.