بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

استاندار آذربایجان شرقی از کارگاه‌های بافت تابلوفرش در شهر سردرود بازدید کرد(131)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از کارگاه‌های بافت تابلوفرش در شهر سردرود، حمایت از صنایع دستی را در راستای اقتصاد مقاومتی دانست و بر حمایت جدی مدیریت استان از رونق صنایع دستی بویژه صنعت فرش و تابلوفرش در سال 96 تاکید کرد.


به عهد و پیمان خود در عرصه اقتصاد مقاومتی عمل کردیم(223)

استاندار آذربایجان شرقی در آخرین جلسه شورای اداری استان در سال 1395، از عملیاتی شدن قریب به اتفاق تکالیف ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری خبر داد و گفت: برای تحقق اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان، با تمام توان به صحنه آمدیم و با همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌ها به عهد و پیمان خود عمل کردیم.


پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان در سال 95(239)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری 10 هزار و 740 میلیارد ریال برای یک هزار و 543 واحد تولیدی در استان تسهیلات پرداخت شد.


گشایش فضای سیاسی استان در دولت یازدهم/ آذربایجان شرقی استان برتر از نظر امنیت(212)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گشایش فضای سیاسی در دولت یازدهم گفت: تعداد تشکل ها و گروه های سیاسی مجوز دار استان در سه سال گذشته از 19 مجموعه به 42 تشکل افزایش یافته است.


اجرای 7 هزار پروژه استانی با اعتبار 10 هزار میلیارد تومان در دولت یازدهم(189)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سه سال گذشته هفت هزار پروژه عمرانی، صنعتی، تولیدی، کشاورزی و خدماتی با اعتبار بیش از 10 هزار میلیارد تومان در سطح استان اجرایی شده است.


مصرف کالای داخلی باید ارزش تلقی شود/ اجازه ورود کالای قاچاق را به استان نمی‌دهیم(140)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام کارهای فرهنگی در راستای ترویج مصرف تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا، گفت: برخی از اصناف استان شعار "افتخار می‌کنم کالای ایرانی می‌فروشم" را انتخاب کرده‌اند که این شعار باید بسط و گسترش یافته و به عنوان یک ارزش در جامعه تلقی شود.


آذربایجان شرقی آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است(122)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ستاد اجرایی خدمات ‌سفر استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است و برنامه های متعددی برای اجرای متفاوت نوروز 96 در نظر گرفته است.


استاندار آذربایجان شرقی به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کرد(102)

استاندار آذربایجان شرقی در آستانه فرارسیدن سال نو، در دیدار نزدیک و چهره به چهره با جمعی از شهروندان، به مشکلات و درخواست‌های آنها رسیدگی کرد.


ارائه تسهیلات طرح رونق تولید به ۶۸۱ واحد تولیدی در استان(183)

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی گفت: ۶۸۱ واحد تولیدی کشاورزی و صنعتی تسهیلات طرح رونق تولید را دریافت کرده اند.


استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند(151)

استانداری آذربایجان شرقی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در راستای اجرای پنج طرح ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


آماده اجرای طرح‌های مرتبط با کاهش مصرف سوخت هستیم(99)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های تولیدی و فناوری استان، گفت: آماده‌ایم به عنوان استان پایلوت، طرح‌های مرتبط با کاهش مصرف سوخت را اجرایی کنیم.


دوره‌های آموزشی پدافند پرتوی برای مدیران و کارکنان دستگاه‌های استان برگزار می‌شود(152)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره های عمومی و تخصصی پدافند پرتوی برای مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان با همکاری دانشگاه تبریز و اداره کل پدافند غیرعامل خبر داد.