خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

تمرکزگرایی آفت مدیریت استانی است/ مدیران ارشد كشور به مدیران استانی اعتماد كنند(82)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران ارشد كشور باید به مدیران استانی اعتماد كنند، اظهار کرد: تمرکزگرایی آفتی است که متأسفانه گریبان مدیران استانی را گرفته است و امیدوارم که با اعتماد بیشتر دستگاه‌های مرکزی به مدیران استانی، این مشکل حل شود.


توجه به روستا در جهت قطع وابستگی به نفت/ دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند(106)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دهیاران در خط مقدم توسعه روستایی هستند، گفت:باید توجه کنیم که پتانسیل روستاها فوق العاده است و اگر بخواهیم از وابستگی های نفتی جدا شویم باید توجه ویژه ای به مسائل روستایی داشته باشیم که در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به این مناطق شده است.


تمامی مسئولان بدون توجه به حواشی، تا آخرین روز مسئولیت در خدمت مردم باشند(118)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رسیدگی کامل به مشکلات مردم و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده دولت در شهرستان ها، گفت: تمامی مسئولان استان و شهرستان‌ها مکلف هستند که بدون توجه به حواشی مطرح شده تا آخرین روز مسئولیت خود در خدمت مردم باشند و به هیچ بهانه ای از انجام وظایف خود، شانه خالی نکنند.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش جهادی مهندسان صنعت برق استان قدردانی کرد(183)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در نیروگاه حرارتی تبریز از تلاش جهادی پرسنل این نیروگاه که توانستند در عرض 24 ساعت واحدی را که دچار حریق شده بود به مدار بازگردانند، تقدیر و تشکر کرد.


استفاده از ظرفیت همه ایران برای برگزاری رویداد تبریز 2018(115)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید از تمام ظرفیت ایران برای برگزاری تبریز 2018 استفاده کرد و همه استان ها در این رویداد باید به میدان بیایند.


موفقیت‌های استان، مرهون تلاش و همکاری دستگاه قضایی است(139)

استاندار آذربایجان شرقی از همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی استان با مجموعه دستگاه‌های اجرایی قدردانی کرد و گفت: موفقیت‌های استان آذربایجان شرقی در حوزه تأمین امنیت، مبارزه با اعتیاد و قاچاق، حل مشکلات بخش تولید و مبارزه با مفاسد، مرهون تلاش دست‌اندرکاران حوزه امنیت و مدیران و کارکنان دستگاه قضایی است.


دستگاه‌های ملی برنامه‌ها و تصمیمات خود را برای تبریز 2018 ارائه کنند/ لزوم تأمین اعتبارات از سوی سازمان برنامه و بودجه(177)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه زمان کمی تا آغاز رسمی برنامه‌های تبریز 2018 داریم، گفت: تمامی اقدامات و پیگیری‌های لازم در سطح استانی انجام شده و پیشنهادها به دستگاه‌های مرکزی ارائه شده است، اما تا زمانی که این پیشنهادها به مصوبه تبدیل نشود نمی‌توان آنها را اجرا کرد و ما منتظر تصمیمات دستگاه‌های ملی هستیم.


فراهم کردن امنیت روانی گردشگران، لازمه تحقق برنامه‌های تبریز 2018 است(86)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، فراهم کردن امنیت روانی و اجتماعی گردشگران را لازمه تحقق برنامه های تبریز 2018 دانست.


دیدار جمعی از بانوان فرهیخته و نخبه استان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز(148)

جمعی از بانوان فرهیخته و نخبه استان آذربایجان شرقی صبح امروز (پنج‌شنبه) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.


آماده همکاری برای توسعه طرح‌های صنعتی در استان هستیم(147)

استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه آماده همکاری برای توسعه طرح‌های صنعتی در استان هستیم، گفت: یکی از مهم‌ترین نیازها برای توسعه صنعتی، وجود نیروی انسانی ماهر و متخصص است که استان آذربایجان شرقی از این نظر یکی از استان‌های ممتاز کشور است.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات جمعی از شهروندان رسیدگی کرد(90)

استاندار آذربایجان شرقی در ملاقات چهره به چهره با جمعی از شهروندان، پای صحبت آنان نشست و به مشکلات مطرح شده رسیدگی کرد.


موفقیت‌های اقتصادی استان، در سایه تلاش و همت کارگران و کارفرمایان به دست آمده است(137)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از مشارکت و همکاری بخش خصوصی استان برای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده در عرصه اقتصاد مقاومتی در سال 95، گفت: موفقیت‌های استان در سایه تلاش و همت کارگران و جامعه زحمت‌کش و دلسوز کارفرمایی به دست آمده است.