قدردانی از خدمات صادقانه سردار نصرتی/ مبارزه با اعتیاد وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های سردار نصرتی در مدت تصدی مسئولیت دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بر همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌های اجرایی با دبیر جدید این شورا تأکید کرد و گفت: مبارزه با اعتیاد به‌‌عنوان مهم‌ترین آسیب اجتماعی، وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است.

تامین کالاهای اساسی در استان در حد مطلوبی است/ افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 156 شرکت پخش در سطح استان خبر داد و گفت: این شرکت ها در بخش توزیع مواد غذایی، مواد بهداشتی، دارویی و اقلام دیگر فعال هستند.

لزوم بازنگری در برخی از قوانین موجود کشور/ اجرای قانون نباید موجب نارضایتی مردم شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقص قوانین یکی از مشکلات اساسی موجود در کشور است، گفت: با وجود این مشکلات، مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کرده و به بهانه اجرای قانون، موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

بهره‌گیری از توانمندی آزمایشگاه‌های استان جهت تسهیل در تعیین ماهیت و تشخیص فراورده‌های نفتی(83)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از پیگیری های استانی به منظور بهره مندی از توانمندی آزمایشگاه های مربوط به شرکت های پتروشیمی و پالایش نفت تبریز به منظور تعیین ماهیت و تشخیص فراورده های نفتی در استان خبر داد.


اجرای طرح زوج و فرد در تبریز در روزهای خاص/ افزایش پایگاه‌های پلیس و امداد و نجات در نوروز(90)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: طرح تردد زوج و فرد خودروها در روزهای خاص و با توجه به شرایط ترافیکی و آلودگی هوا در تبریز اجرا می شود.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان سمندری(105)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مشترک، درگذشت مادر بزرگوار شهیدان سمندری را تسلیت گفتند.


مهندسان مسئولیت سنگینی دارند/ ارزش و جایگاه مهندسی باید حفظ شود(102)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به ارزش و اهمیت کار مهندسی، گفت: مسئولیت سنگینی بر دوش مهندسان است و مسئولیت اجتماعی و شرعی این کار را سنگین تر و با اهمیت کرده و بایستی همواره ارزش و جایگاه این مسئولیت حفظ شود.


دستگاه‌ها باید به ادبیات تأمین مالی، مسلط باشند/ تأمین مالی یک اجبار است(112)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید به ادبیات تأمین مالی، مسلط و مجهز باشند، گفت: با توجه به شرایط مالی دولت، استفاده از روش‌های مختلف تأمین مالی یک اجبار است.


فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد(305)

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد.


دولت بنگاه‌دار خوبی نیست/ واگذاری شرکت‌های شستا تصمیم درستی است(122)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به واگذاری برخی شرکت‌های وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: امیداوریم با ورود بخش خصوصی واحدهای موجود در استان فعال‌تر شده و به بنگاه‌های فعال، اشتغال‌زا و سودآور تبدیل شوند.


شرط دست‌یابی به حد مطلوب عدالت، به رسمیت شناختن قانون در جامعه است(116)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه راه‌حل به حد مطلوب رساندن عدالت در جامعه به رسمیت شناختن قانون است، گفت: کسانی که می‌خواهند کانون وکلا مستقل نباشد قطعاً دوست‌داران عدالت نیستند و مانع استقرار عدالت در کشور خواهند بود.


تبریز، قطب سوم خودروسازی/ تشکیل انجمن مشترک خودروسازی و تولید یک برند معتبر اروپایی در استان(214)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز به‌عنوان قطب سوم خودروسازی در کشور مطرح است، گفت: با توجه به سابقه طولانی استان در صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی، به دنبال این هستیم که با تشکیل یک انجمن مشترک (کنسرسیوم)، یکی از برندهای معتبر اروپایی را در استان تولید کنیم.


استاندار آذربایجان شرقی از چهار واحد تولیدی و صنعتی و یک پروژه خدماتی بازدید کرد(186)

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز از چهار واحد تولیدی و صنعتی و یک پروژه در حال ساخت خدماتی و تفریحی در شهرستان‌های تبریز، آذرشهر و بستان‌آباد بازدید کرد.


نماز بهترین راه مقابله با فحشا و منکرات در جامعه است(97)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به ضرورت اشاعه فرهنگ نماز و تأثیرات مثبت آن در جامعه، گفت: نماز بهترین راه مقابله با فحشا و منکرات است و باید نسل جوان را با این فرهنگ آشنا کرد.


توجه به کیفیت طرح‌های اشتغال‌زایی مورد تأکید مدیریت استان است(116)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان از ثبت نام 7781 طرح در سامانه کارا خبر داد و گفت: توجه به کیفیت طرح‌های اشتغال‌زایی در کنار کمیت این طرح‌ها مورد تأکید مدیریت استان است.