بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

شرکت‌های سایبری استان باید سامان‌دهی شوند(83)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در دیدار با رییس و دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای بر لزوم سامان‌دهی شرکت های سایبری تاکید کرد.


تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر توسعه، تجهیز و نوسازی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای(148)

استاندار آذربایجان شرقی بر توسعه، تجهیز و نوسازی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای تاکید کرد و گفت: اگر باور داریم که آموزش فنی و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال موثر است باید به این مقوله بیشتر بها دهیم.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات مردم رسیدگی کرد(148)

استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز (چهارشنبه) به همراه معاونان خود و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در ملاقات حضوری با 55 نفر از شهروندان، به مشکلات آنان رسیدگی کرد.


برخی‌ها برای تخریب دولت از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنند/ باید بدون حاشیه به مردم خدمت کنیم(144)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای افرادی که از هر وسیله‌ای برای تخریب دولت دولت استفاده می‌کنند متاسفم، گفت : اگر هدف خدمت به مردم است باید دست در دست هم دهیم.


رسانه‌ها و گروه‌های مرجع، مردم را به سمت ورزش همگانی ترغیب کنند(182)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر فرهنگ‌سازی ورزش همگانی در جامعه، گفت: صدا و سیما، رسانه‌های دیگر و گروه‌های مرجع جامعه از جمله روحانیون و وعاظ باید مردم را به سمت ورزش همگانی ترغیب کنند.


ضرورت راه‌اندازی تورهای استان‌گردی برای مسافران نوروزی(117)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر نگاه تخصصی به موضوع گردشگری و اسکان گفت: تورهای استان گردی برای مسافران نوروزی راه اندازی شود.


شورای هماهنگی فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان شرقی تشکیل می‌شود(88)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از تشکیل شورای هماهنگی فن بازار منطقه ای آذربایجان شرقی خبر داد.


محوریت اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اقدامات پیشگیرانه و اجتماعی کردن امر مبارزه است(108)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی گفت: محوریت و راهبرد اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر معطوف به اقدام های پیشگیرانه و اجتماعی کردن امر مبارزه با صبغه کار فرهنگی است.


از انتقال فناوری از ژاپن استقبال می‌کنیم/ خواهان افزایش روابط هستیم(123)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از انتقال فناوری از کشور ژاپن به استان استقبال کرد و خواستار همکاری سفارت ژاپن در این راستا شد.


از طرح‌های اعتلای فرهنگی استان حمایت می‌کنیم(92)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از هر طرحی که در راستای اعتلای فرهنگی استان و منطقه باشد، حمایت می کنیم و ضروری است این فعالیت ها بدون هیچ وقفه‌ای دنبال شود.


پرداخت تسهیلات رونق تولید به 25 واحد صنعتی و کشاورزی در شهرستان هریس(123)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در قالب طرح رونق تولید در سال جاری تاکنون برای 25 واحد صنعتی و کشاورزی شهرستان هریس حدود 10 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.


نقش برجسته ارتقای خوشه‌های صنعتی به فناوری در تحقق ارزش افزوده دانش‌بنیان (108)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت و پتانسیل های ویژه خوشه های صنعتی استان، گفت: ارتقای خوشه های صنعتی به فناوری می تواند نقش مهمی در تحقق ارزش افزوده دانش بنیان داشته باشد.