12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

معلمان، طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه هستند(142)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفته گرامی‌داشت مقام معلم، معلمان را طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه خواند و بر پاسداشت منزلت والای آنان تأکید کرد.


اهمیت و اولویت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان(111)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشستی با فرماندار تبریز بر ضرورت و اهمیت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان تأکید کرد.


لزوم تسریع در تجهیز موزه مطبوعات/ برگ زرین دیگری به تاریخ آذربایجان افزوده می‌شود(190)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشینه ارزشمند و تاریخی کلانشهر تبریز در زمینه مطبوعات و صنعت چاپ، گفت: موزه مطبوعات و چاپ آذربایجان بنا به گفته مدیرکل میراث فرهنگی استان آماده افتتاح است و در آینده ای نزدیک پس از اقدامات لازم همچون زیباسازی محیط و نورپردازی افتتاح خواهد شد.


تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 ابلاغ شد(223)

استاندار آذربایجان شرقی از ابلاغ تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 (2018 میلادی) از سوی معاون اول رییس جمهور به دستگاه‌های اجرایی خبر داد.


شوراها دومین نهاد تصمیم‌گیر در کشور هستند/ خود را وقف خدمت به مردم کنید(157)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شوراهای اسلامی بعد از مجلس دومین نهاد تصمیم‌گیر کشور هستند که می‌توانند با تصویب لایحه و تایید فرمانداری آن را اجرایی کنند.


مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه‌های اجرایی استان است(134)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه های اجرایی استان در تأمین امنیت فضای سایبر است.


احترام به جایگاه ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود(170)

استاندار آذربایجان شرقی بر تکریم معنوی رزمندگان و ایثارگران تاکید کرد و گفت: احترام به ایثارگران فقط در بعد مادی خلاصه نمی‌شود و خود ایثارگران هم چنین توقعی ندارند، بلکه احترام به جایگاه ایثارگران باید به معنی واقعی کلمه به فرهنگ عمومی تبدیل شود.


دفاع از فضای سایبری یکی از محورهای مهم پدافند غیرعامل است(159)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با بیان این که یکی از محورهای مهم پدافند غیر عامل دفاع از فضای سایبری است گفت: در راستای آموزش و آگاه‌سازی مردم نسبت به خطرات و تهدیدهای فضای سایبری، باید بحث پدافند غیرعامل در جامعه تبیین و مفهوم‌سازی شود


توسعه فضای سبز و امکانات گردشگری، نقش مهمی در تحقق برنامه‌های تبریز 1397 دارد(206)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه تفرج‌گاه عینالی، بر توسعه فضای سبز شهر تبریز تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری تأثیر بسزایی در تحقق برنامه‌ها و اهداف تبریز 1397 خواهد داشت.


لزوم بازنگری در احکام ساخت‌وساز در مسیل رودخانه‌ها/ جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است (176)

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم بازنگری در احکام صادره توسط اداره کل راه و شهرسازی نسبت به ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها تاکید و گفت: جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است و ما با تمام قدرت با متجاوزین به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها برخورد می کنیم.


ثابت کرده‌ایم در کنار کارگران هستیم/ وضعیت بحرانی جامعه کارگری به ثبات و آرامش رسیده است(284)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سه سال گذشته ثابت کردیم که در کنار کارگران هستیم، افزود: خوشحالیم که امروز وضعیت بحرانی جامعه کارگری به آرامش و ثبات رسیده و فضای وحدت، صمیمیت و برادری بین کارفرمایان و کارگران در استان حاکم است.


آرزوهای 20ساله مردم در حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد(209)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آرزوهای 20 ساله حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد.