خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

عشایر جزو ذخایر فرهنگی کشور هستند/ سیاست اسکان، به نفع عشایر نیست(125)

استاندار آذربایجان شرقی عشایر را جزو ذخایر فرهنگی کشور دانست و بر ارائه خدمات مناسب و به‌روز به جامعه عشایر و ایجاد بستر لازم برای عرضه مستقیم محصولات تولیدی عشایر به مصرف‌کنندگان تأکید کرد.


به دنبال فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق اکوسیستم فناوری در استان هستیم(125)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با تأکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی در حوزه اقتصاد دانش بینان گفت: فضای فناورانه مؤلفه‌های خاص خود را طلب می‌کند و ما تلاش می‌کنیم با ایجاد هم‌افزایی در سیستم موجود در جهت تحقق اکوسیستم فناوری در تبریز قدم برداریم.


آغاز بررسی پرونده‌های تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری‌ها و تایید ساختار جدید سازمانی شهرداری‌های استان(459)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از آغاز بررسی پرونده‌های تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان از روز 17 تیر ماه خبر داد و گفت: نتایج این بررسی در سایت استانداری آذربایجان شرقی اعلام خواهد شد.


جشنواره فیلم تبریز بستری برای توسعه فرهنگی است(62)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره فیلم تبریز بستری برای توسعه هر چه بیشتر اقدام های فرهنگی در جامعه است.


از ظرفیت‌های جامعه عشایری در رویداد تبریز 2018 استفاده خواهیم کرد(97)

معاون عمرانی استاندار اذربایجان شرقی با بیان اینکه خدمت به عشایر اجر مادی و معنوی زیادی دارد، گفت: عشایر ساکن در استان اکثراً در مناطق مرزی زندگی می‌کنند و باید همانند سایر هموطنان از امکانات مناسب زندگی بهره‌مند باشند.


70 درصد از اعتبارات سفر استانی رییس جمهور در بخش حمل‌ونقل هزینه شد(77)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بیش از 70 درصد اعتبارات اختصاص‌یافته در سفر استانی رییس جمهور، در بخش حمل‌ونقل ریلی، جاده‌ای و هوایی و توسعه راه‌های مواصلاتی استان هزینه شد.


مؤدیان مالیاتی را شرکای خود می‌دانیم/ یک ریال مالیات به ناحق اخذ نمی‌کنیم(151)

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: به صراحت اعلام می کنم از هیچ کس در استان بدون تحقق درآمد، مالیات بر درآمد اخذ نخواهد شد.


روح حاکم بر مدیریت ارشد استان حمایت از واحدهای تولیدی است(138)

هیئت مدیره خانه صنعت ومعدن استان در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی از تلاش و حمایت های همه جانبه دکتر جبارزاده از واحدهای صنعتی و تولیدی قدردانی کردند.


توجه بیشتر به حمل‌ونقل جاده‌ای و تجهیز محورهای مواصلاتی استان به سامانه‌های هوشمند(106)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار توجه بیشتر به حمل‌ونقل جاده‌ای استان و تسریع در تجهیز محورهای مواصلاتی به سامانه‌های هوشمند در راستای ارتقای ایمنی جاده‌های استان شد.


لزوم هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی، تدوین تقویم فرهنگی استان و آسیب‌شناسی فعالیت مساجد(155)

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال 96 با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود(101)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: با اخذ گرید پدافند غیرعامل توسط شرکت های عمرانی استان اصول و ملاحظات پدافندی در طرح های زیرساختی استان باید رعایت شود.


کارهای اجرایی تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است(88)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه 70 درصد از امور مربوط به تبریز 2018 برعهده بخش غیردولتی است، افزود: بخش دولتی باید سیاست‌گذار، ناظر و تسهیل‌کننده برای ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیلات لازم در این رویداد باشد و بخش غیردولتی باید کارهای اجرایی را به دست بگیرد.