نمایشگاه فرش باید درشأن و جایگاه تبریز برگزار شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز در سال آینده گفت: این نمایشگاه باید درشان و جایگاه تبریز برگزار شود

همکاری‌های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر همراهی تمامی سازمان ها و نهادهای دولتی برای برگزاری باشکوه ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی گفت: همکاری های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است که در طول سالیان گذشته با همکاری تمامی متولیان امر محقق شده است.

بانک‌های خصوصی مصارف خود را به سرمایه‌گذاری در استان اختصاص دهند/ گذر از شرایط خاص اقتصادی عملکرد ویژه بانک‌ها را می‌طلبد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تأکید بر نظارت بر منابع و مصارف بانکی در استان گفت: انتظار داریم بانک‌های خصوصی منابع و مصارف خود را با اولویت استان برنامه‌ریزی کنند.

دولت افزایش تعرفه 360 قلم کالا را بررسی می‌کند/ کالاهای تولیدی استان به 60 کشور صادر می‌شود(51)

استاندار آذربایجان شرقی از ارسال لیست ۳۶۰ قلم کالا به هیات دولت برای افزایش تعرفه واردات خبر داد و گفت: برای اینکه جلوی واردات کالا گرفته شود باید تعرفه ها افزایش پیدا کند.


جمعیت هلال احمر از سازمان‌های تأثیرگذار در شکل‌دهی رفتار اجتماعی مردم است(75)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یکی از سازمان‌های تأثیرگذار در شکل‌دهی رفتار اجتماعی مردم است، گفت: مدیریت تقاضاهای داوطلبانه یک هنر است که جمعیت هلال احمر در این خصوص نقش خود را به خوبی ایفا می‌کند.


شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی برگزار شد(75)

شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی عصر امروز (شنبه) با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولان عضو این شورا در سالن جلسات صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی برگزار شد.


هنر، کانون سازنده جامعه/ هنر کاریکاتور، بهترین وسیله برای نقد صاحبان قدرت و ثروت است(53)

استاندار آذربایجان‌ شرقی هنر کاریکاتور را بهترین وسیله برای نقد صاحبان قدرت و ثروت عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری کامل از ابزار هنر به‌ویژه کاریکاتور، در راستای تربیت و تعالی رفتارهای انسانی وظیفه‌ای است که بر دوش اهالی این هنر گذاشته شده است.


توسعه صنعت آب و برق در دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته است(67)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با تأکید بر اهمیت محاسبه‌گری در زندگی بشری، اظهار کرد: محاسبه‌گری در جامعه‌ای محقق می‌شود که قداست دانشمندان در آن به رسمیت شناخته شود و در چنین جامعه‌ای روابط عمومی‌ها باید به دنبال اصلاح، بهینه‌سازی، رقابت، رشد و توسعه به بهای تقویت روحیه انسان‌دوستی و نفع جمعی و ملی باشند.


ورزش پیام صلح و دوستی است/ دولت از همه رشته‌های ورزشی حمایت می‌کند(66)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: تربیت ورزشکاران و برگزاری مسابقات ورزشی در اصل برعهده فدراسیون‌هاست؛ اما دولت نیز به‌خاطر نقش ورزش در گسترش صلح و دوستی، به‌صورت کامل و همه‌جانبه از همه رشته‌های ورزشی حمایت می‌کند.


دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های اشتغال سال 97 را به دبیرخانه کارگروه اشتغال ارائه کنند(59)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، خواستار ارائه برنامه‌های اشتغال توسط دستگاه‌های اجرایی شد و گفت: دستگاه‌های اجرایی باید هرچه سریع‌تر برنامه اشتغال سال 97 را با تعریف ریز پروژه‌ها و میزان اشتغال‌زایی به دبیرخانه کارگروه تخصصی اشتغال ارائه کنند.


کارگاه‌های کودک و اینترنت در تبریز برگزار شد(32)

کارگاه‌های آموزشی کودک و اینترنت با مشارکت و همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری، پلیس فتا و اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.


معلمان سفیران پدافند غیرعامل در کشور هستند(44)

با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز و مدیر حراست آموزش و پرورش استان دوره آموزشی پدافند غیرعامل برای مربیان آمادگی دفاعی نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی برگزار شد.


دوره کوتاه مدت عمومی وتخصصی پدافند غیرعامل ویژه شهرداران مناطق، مدیران و کارشناسان شهرداری کلان‌شهر تبریز برگزار شد(30)

دوره کوتاه مدت عمومی وتخصصی پدافند غیرعامل ویژه شهرداران مناطق، مدیران و کارشناسان شهرداری کلان‌شهر تبریز برگزار شد.


استاندار آذربایجان شرقی از روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان بازدید کرد(76)

استاندار آذربایجان شرقی روز جمعه از روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در یکی از حوزه‌های امتحانی شهر تبریز بازدید کرد.


دانشگاه‌ها باید با نیازهای جامعه تطبیق یابند/ لزوم حرکت دانشگاه‌ها به سمت کارآفرینی(57)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه ها باید بتوانند با نیازهای جامعه تطبیق یابند و اهداف خود را در راستای کارآفرینی پیش ببرند؛ لذا هر دانشگاهی بتواند کارآفرینی انجام دهد، هم پایدار و هم موثر واقع خواهد شد.