پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

آمار بالای تلفات حوادث، اهمیت پدافند غیرعامل را بیشتر می‌کند(123)

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای 300 نفر از مدیران و معاونان مدارس و نواحی آموزش و پرورش در شهرهای شبستر و تسوج برگزار شد.


از سرمایه‌گذاری مشترک با بخش خصوصی آلمان استقبال می‌کنیم(150)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان دروازه ایران به اروپا محسوب می شود، گفت: تجار تبریز از گذشته دور با کشورهای اروپایی از جمله آلمان همکاری مطلوب و مستمر داشته اند.


ضرورت تدوین الگوی توسعه همه‌جانبه در حوزه توسعه روستایی/ مشارکت مردم لازمه توسعه روستاهاست(118)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خواستار تدوین سند توسعه همه‌جانبه برای روستاها شد و گفت: الگوی توسعه و فعالیت‌های روستایی باید درچارچوب این سند انجام شود.


مردم نباید در خصوص تامین اقلام مورد نیاز خود نگرانی داشته باشند(172)

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر نظارت دقیق بر بازار به منظور ارایه خدمات شایسته به مردم، گفت: مردم استان نباید در ایام نوروز هیچ‌گونه نگرانی در خصوص خرید اقلام مورد نیاز خود داشته باشند.


26 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(106)

همزمان با بهره‌برداری از 527 دوربین کنترل سرعت جاده‌ای در سراسر کشور، 26 نوع از این دوربین در جاده‌های اصلی آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


استان آذربایجان شرقی سهم ویژه ای در توسعه روابط اقتصادی ایران و آلمان دارد(235)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سابقه دیرینه روابط اقتصادی ایران و آلمان و اراده جدی دولت‌های دو کشور برای توسعه این روابط، گفت: استان آذربایجان شرقی در این زمینه سهم ویژه‌ای برای خود قائل است و تلاش می‌کند نقش خود را در توسعه روابط دو کشور به نحو احسن ایفا کند.


صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورانه کمک کنند(112)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به ضرورت تعاملات فناورانه با کشورهای دنیا گفت: صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند.


ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود(127)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به همکاری های فناورانه بین کشور ها گفت: ایجاد کسب و کارهای جدید با تعاملات فناورانه بین کشورهای مختلف ممکن خواهد بود.


استانداری آذربایجان شرقی، دستگاه برتر در حوزه سلامت معرفی شد(212)

استانداری آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در اولین مجمع ملی سلامت موفق به دریافت تندیس ملی مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت شد.


اجازه ندهید از امکانات شهرداری در انتخابات استفاده شود(138)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خطاب به شهرداران استان تاکید کرد که امکانات و نیروهای شهرداری نباید به نفع هیچ فرد یا جریانی در انتخابات شوراهای اسلامی استفاده شود.


هیچ موردی از مسکن مهر به دلیل مشکلات زیربنایی متوقف نشده است(118)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش مضاعف برای اتمام واحدهای مسکن مهر اعلام کرد: هیچ واحد مسکن مهری در آذربایجان شرقی به دلیل وجود مشکلات زیربنایی متوقف نشده است.


ضرورت ارایه آموزش‌های تخصصی پدافند غیرعامل در حوزه پرتوی(142)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر ارایه آموزش‌های تخصصی پرتوی در مراکز اورژانس و هلال احمر شهرستان‌های استان تاکید کرد.