تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

استفاده از بازاریاب‌های حرفه‌ای یکی از راه‌های افزایش تولید است(87)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این‌که مشکل فروش واحد‌های تولیدی با بازاریابی حرفه‌ای مرتفع می‌شود، گفت: کمتر کسی پیدا می شود که همزمان تولید کننده، بازاریاب و فروشنده باشد؛ بنابراین یکی از راه‌های موثر در افزایش تولید حضور بازاریاب‌های حرفه‌ای در کارخانجات است.


سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمی به بهره‌برداری رسید(119)

سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.


نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، از مهم‌ترین الزامات توسعه صادرات است(59)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حمل و نقل بخش مهمی از صادرات است، گفت: رسیدگی به بخش حمل و نقل از جمله مباحثی است که در استان به آن متمرکز خواهیم شد.


شفافیت، مهم‌ترین عامل پیشگیری از فساد اداری است/ تأکید بر عملیاتی شدن کارت هوشمند ملی(98)

استاندار آذربایجان شرقی، شفافیت در نظام اداری را عامل مهمی در پیشگیری از جرایم و مفاسد اداری دانست و بر عملیاتی شدن کامل کارت هوشمند ملی به‌عنوان یکی از گام‌های تحقق این موضوع تأکید کرد.


انتخاب مدیران استان بر اساس شایسته‌سالاری است(89)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه کشور تلقی می شود، گفت: در تعیین مسئولان و خدمت‌گزاران بر اساس سیاست های ابلاغی، مدل شایسته سالاری در استانداری حاکم است و افراد بر اساس شخصیت مطلوب، دانش و مهارت مرتبط انتخاب می شوند.


درمان قطعی پدیده اعتیاد، نیازمند تشخیص صحیحی ریشه‌های آن است(44)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دلایل اعتیاد باید ریشه یابی شود، گفت: تا زمانی که ریشه اعتیاد به درستی تشخیص داده نشود، درمان قطعی اتفاق نخواهد افتاد.


استاندار آذربایجان‌ شرقی از طرح‌های نوسازی بافت‌فرسوده و پروژه عتیق بازدید کرد(55)

استاندار آذربایجان‌ شرقی به همراه معاونان عمرانی و سیاسی خود، از بخش‌های مختلف طرح نوسازی بافت‌فرسوده محدوده چهارراه‌ شهید بهشتی(ره) و پروژه عتیق بازدید کرد.


حل مشکل بیکاری نیازمند تغییر نگرش است/ همه دستگاه‌ها، متولی اشتغال جوانان هستند(64)

استاندار آذربایجان شرقی، حل مشکل بیکاری را نیازمند تغییر نگرش جوانان، خانواده‌ها و مسئولان دانست و گفت: باید این تفکر که اشتغال مساوی با استخدام است اصلاح شود و این اولین قدم در حل مشکل بیکاری است.


نقش تاثیرگذار بانوان استان در معرفی فرهنگ و آداب و رسوم استان در رویداد تبریز 2018(80)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت صنایع دستی و آداب و رسوم محلی در جذب گردشگران و رونق صنعت گردشگری، گفت: بانوان استان در معرفی آداب و رسوم و فرهنگ بومی نقش بسزایی دارند و در رویداد تبریز 2018 باید به صورت فعال نقش‌آفرینی کنند.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان عبدالهی(26)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی، درگذشت مادر گران‌قدر شهیدان عبدالهی را تسلیت گفتند.


دغدغه‌های اصحاب رسانه باید مورد توجه قرار گیرد/ اطلاع‌رسانی سریع و دقیق شتاب‌دهنده توسعه کشور است(82)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذرباجان شرقی با اشاره به دغدغه‌ی اصحاب رسانه نسبت به آزادی پس از بیان و آزادی پس از نوشتن، گفت: این دغدغه‌ها باید مورد عنایت قرار گیرد و خوشبختانه در فضای فعلی سطح انتظارات جامعه‌ خبری فراهم شده است.


انتظار از دانشجو این است که همیشه پرسش‌گر و مطالبه‌گر باشد(86)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: درست است که دانشگاه وظایفی چون علم‌آموزی، پی‌جویی حقیقت علمی و اختراعات و اکتشافات را بر عهده دارد اما از دانشجو توقع می‌رود که همیشه پرسشگر و مطالبه‌گر باشد.