خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج در عمران و آبادانی روستاها تأکید کرد(94)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج برای توسعه، عمران و آبادانی روستاها تأکید کرد.


کیفیت کشتارگاه‌های استان بالاتر از استانداردهای کشوری است(93)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مطلوب و تجهیزات موجود در کشتارگاه های استان گفت: کیفیت کشتارگاه های آذربایجان شرقی بالاتر از استانداردهای کشوری است.


اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، گامی در جهت صیانت از حقوق شهروندی است(101)

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به دستگاه‌های اجرایی، گفت: این قانون یک گام رو به جلو برای صیانت از حقوق شهروندان و برخاسته از انتظار عمومی است که در حال حاضر با پیگیری و اصرار دولت‌مردان در مرحله اجراست.


وضعیت کارخانه‌های بدون مدیر استان ظرف 10 روز مشخص شود/ وظیفه داریم از حقوق کارگران دفاع کنیم(222)

استاندار آذربایجان شرقی هشدار داد اگر ظرف 10 روز آینده وضعیت کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بدون مدیر یا دارای مدیر پروازی مشخص نشود، ستاد اقتصاد مقاومتی استان وارد عمل شده و مسئولیت اداره آن‌ها را عهده‌دار خواهد شد.


هیچ مانعی برای اجرای پروژه آزادراه تبریز- بازرگان وجود ندارد/ سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در قطعه اول پروژه(132)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از عملیات اجرایی قطعه اول آزادراه تبریز- بازرگان، با اشاره به اینکه هیچ مانع و معارضی برای اجرای این پروژه وجود ندارد، از شرکت پیمانکار خواست با افزایش ماشین‌آلات و نیروهای فنی خود، به روند اجرایی پروژه سرعت بخشد.


نشست شورای فرهنگی عمومی استان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی(166)

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در چهارمین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی، پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با اعضای شورای فرهنگ عمومی استان، در جریان آخرین وضعیت فرهنگی و اجتماعی این استان قرار گرفتند و دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف فرهنگی در این خطه از کشور بیان کردند.


پیام تسلیت استاندار آذربايجان شرقى به مناسبت درگذشت پدر شهیدان عیدگشايش(105)

استاندار آذربايجان شرقى به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش، پیام تسلیتی صادر کرد.


هنرمندان، سفیران تبریز 2018 هستند/ لزوم استفاده از ادبیات هنرمندانه در حوزه گردشگری(166)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌های تدوین شده برای انتخاب شهر تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، از هنرمندان به‌عنوان سفیران این رویداد بزرگ و تاریخی ایران در داخل و خارج از کشور یاد کرد.


تبریز 2018 می‌تواند مبدأ تحول در صنعت گردشگری ایران باشد(164)

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست مشترکی با اعضای ستاد استانی برنامه‌ریزی و اجرایی تبریز 2018، ضمن اطلاع از اقدامات و برنامه‌های این ستاد، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های این رویداد مهم فرهنگی و گردشگری ارائه کردند.


شوراها از دخالت بیجا در امور اجرایی خودداری کنند(117)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وظیفه شوراها طبق قانون، انتخاب شهردار، تصویب بودجه و نظارت بر مصوبات بوده و شوراها باید از دخالت‌های بی‌مورد پرهیز کنند.


بانوان کارآفرین در سامانه تسهیلات رونق تولید ثبت‌نام کنند(109)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: بانوان کارآفرین استان برای استفاده از تسهیلات رونق تولید، در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.


دولت و مجلس برای نوسازی تجهیزات صنعتی کمک کنند/ خود را شریک بخش تولید می‌دانیم(152)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تجهیزات و تکنولوژی صنایع، مربوط به ده‌ها سال پیش است، اظهار کرد: از مجلس شورای اسلامی و دولت انتظار داریم که در سال 96، تسهیلات ویژه‌ای برای نوسازی تجهیزات صنعتی و همچنین معافیت‌های گمرکی در این زمینه اختصاص دهند.