بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

پنهان‌کاری در مورد بیماری ایدز صحیح نیست/ سلامت مردم نباید سیاسی شود(102)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که در مورد بیماری ایدز نباید پنهان کاری کرد، گفت: ضروری است برای جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به این بیماری، به دور از بحث های سیاسی عمل کرده و راه های پیشگیرانه برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.


کانون وکلا متولی فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از وکیل در جامعه است(155)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بسیاری از مشکلات ناشی از عدم مشاوره حقوقی در زمان مناسب است، بر ترویج فرهنگ استفاده از وکیل در جامعه تاکید کرد و کانون وکلای دادگستری را نقش‌آفرین اصلی در این زمینه برشمرد.


80 درصد مشکلات پسماندهای بیمارستانی حل شده است(138)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: 80 درصد مشکلات پسماندهای بیمارستانی حل شده و امیدواریم با تلاش دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم تمام مشکلات این حوزه را حل کنیم.


همکاری‌های فناورانه منطقه ویژه ربع رشیدی و فرانسه در بخش‌های تخصصی قوت می‌گیرد(79)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از همکاری این منطقه و بخش های علمی و فنی کشور فرانسه در پنج محور تخصصی خبر داد.


نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است(195)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم آذربایجان بارها علاقه‌مندی خود را به اسلام و انقلاب و ایران اعلام کرده‌اند، گفت: نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است.


افتتاح 1500 پروژه عمرانی با 35 هزار میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر امسال(158)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح بیش از یک هزار و 500 طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی با صرف اعتباری بالغ بر 35 هزار و 600 میلیارد ریال در دهه فجر امسال در استان خبر داد.


توسعه همکاری‌های فناورانه در راس برنامه‌های منطقه ویژه ربع رشیدی است (105)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی توسعه همکاری های علمی و فنی با فرانسه را در جهت ورود فناوری های جدید دانست و گفت: توسعه همکاری های علمی و فناوری مورد تاکید ما است.


شهرستان چاراویماق می‌تواند یکی از قطب‌های سرمایه‌گذاری در زمینه معدنی و فلزی باشد(116)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهرستان چاراویماق می تواند یکی از قطب های سرمایه گذاری در زمینه معدنی و فلزی باشد که همجوار با معادن بزرگ فلزی انگوران زنجان و زرشوران تکاب قرار گرفته است.


استاندار آذربایجان شرقی نماینده استانداران در شورای عالی اداری شد(163)

استاندار آذربایجان شرقی با پیشنهاد وزیر کشور به عنوان نماینده استانداران در شورای عالی اداری معرفی شد.


مشکلات واحدهای تولیدی به صورت اختصاصی بررسی می‌شود(117)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مشکلات واحدهای تولیدی به طور اختصاصی به همراه بانک های مربوطه رسیدگی می شود.


وعده بی‌جا به مردم نمی‌دهیم/ هیچ پروژه‌ای به دلیل کمبود اعتبار متوقف نشده است(177)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت‌های مالی دولت و حجم انبوه پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح استان، گفت: تا زمانی که این پروژه‌ها تکمیل نشوند کلنگ هیچ پروژه‌ای را به زمین نخواهیم زد و وعده بی‌جا به مردم نخواهیم داد.


استاندار آذربایجان شرقی از سه واحد تولیدی در شهرستان چاراویماق بازدید کرد(172)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان چاراویماق از دو واحد تولیدی در این شهرستان بازدید و یک واحد تولیدی را نیز افتتاح کرد.