بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان در فرودگاه بین‌المللی تبریز(115)

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: با راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور روادید در فرودگاه بین المللی تبریز، صدور ویزا برای مسافران 180 کشور جهان حداکثر در مدت دو دقیقه در این فرودگاه انجام می شود.


تسهیل رفت‌وآمد به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است(151)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تسهیل رفت‌وآمدهای تجاری و گردشگری به استان در راستای اصول اقتصاد مقاومتی است، گفت: مدیریت استان آماده است از برنامه‌های وزارت امور خارجه در این زمینه حمایت کند.


با استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه، مشکلی در تامین اعتبار پروژه‌های آموزشی نخواهد بود(117)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های قانون بودجه سال 96 کشور در حوزه تامین منابع مالی آموزش و پرورش، تاکید کرد: با استفاده از این ظرفیت، اعتبار مورد نیاز برای پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش استان تامین می‌شود.


از ورود فناوری‌های روز دنیا در صنعت قطعه‌سازی استقبال می‌کنیم(188)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه قطعه سازی از مزیت های صنعتی استان است، گفت: از ورود فناوری روز دنیا و ارتقای استاندارد تولید این قطعات با استفاده از تجهیزات شرکت های آلمانی استقبال می کنیم.


علاقه‌مندیم ظرفیت‌های استان را با کشورهای مختلف به اشتراک بگذاریم(220)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیأت سیاسی و اقتصادی استان اموساتی از کشور نامیبیا، اشتراک ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان با کشورهای مختلف را جزو سیاست‌های استان ذکر کرد و گفت: برای توسعه روابط و همکاری با استان اموساتی آماده‌ایم و هر کاری بتوانیم در این راستا انجام خواهیم داد.


توانمندسازی دستگاه‌های استانی گامی در جهت قطع وابستگی به بودجه دولتی است(170)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر استفاده از روش های مختلف تامین منابع مالی از سوی دستگاه های اجرایی استان، توانمندسازی دستگاه ها را گامی در جهت قطع وابستگی به بودجه دولتی در اجرای پروژه های استانی عنوان کرد و گفت: دولت به دنبال این است که استان ها از نظر درآمدی خودکفا شوند و هنر مدیریت نیز این است که بدون وابستگی به بودجه دولتی کارها انجام شود.


بازدید معاون عمرانی استاندار از روند تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادی‌شهر از رودخانه ارس(162)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفری به شهرستان جلفا از مراحل اجرا و تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادیشهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت تکمیل این پروژه قرار گرفت.


وضعیت مهم‌ترین پروژه‌های حوزه راهسازی و حمل و نقل استان آذربایجان شرقی(166)

وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه تبریز- بازرگان یکی از پروژه های مهم حوزه راهسازی در کشور است که نقش مهمی در توسعه صنعت حمل و نقل در کریدور شرق به غرب خواهد داشت.


دو قطعه از بزرگراه سراب - بستان‌آباد به طول 43 کیلومتر به بهره‌برداری رسید(161)

دو قطعه از بزرگراه سراب - بستان‌آباد جمعاً به طول 43 کیلومتر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.


آغاز عملیات اجرایی دو پروژه مهم زیربنایی در استان آذربایجان شرقی(179)

عملیات اجرایی دو پروژه مهم و زیربنایی استان آذربایجان شرقی در حوزه راه‌سازی و حمل‌ونقل امروز (جمعه) با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.


احتمال شیوع آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت در استان(131)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با قدردانی از عملکرد خوب اداره کل دامپزشکی استان در خصوص پیشگیری و کنترل تب برفکی و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سال گذشته، بر احتمال شیوع دوباره آنفلوآنزا پرندگان در ماه های فروردین و اردیبهشت هشدار داد.


اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری اسلامی در تبریز ضروری است/ کاهش تلفات جاده‌ای استان حاصل تلاش همه مسئولان است(213)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت نامطلوب ترافیکی و زیست‌محیطی محدوده بازار تبریز، اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی را ضروری دانست و بر زمینه‌سازی و تمهید مقدمات اجرای این طرح تاکید کرد.