خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

لزوم تسریع در راه‌اندازی موزه مطبوعات به‌عنوان یکی از طرح‌های تبریز 2018(84)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی با تاکید بر تسریع در راه‌اندازی موزه مطبوعات، گفت: انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان به عنوان بخش خصوصی می‌تواند این موزه را اداره کند.


روابط عمومی‌ها باید در صف اول تصمیم‌سازی‌ها قرار گیرند(102)

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی گفت: خانواده صمیمی و پویای روابط عمومی ها باید در صف اول برنامه ریزی ها قرار گیرند.


خطبه‌های نماز جمعه باید ندای وحدت باشد/ بهتر سخن گفتن جایگزین بدگمانی‌ها شود(89)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره ای به ضرورت شنیده شدن صدای وحدت در خطبه های نماز جمعه گفت: شیوه بهتر سخن گفتن را باید جایگزین بدگمانی ها کرد.


معاون عمرانی استاندار بر تسریع در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تأکید کرد(59)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز، رینگ انتقال آب تبریز، تصفیه‌خانه فاضلاب روستای هروی و آزادسازی بستر رودخانه در بخش مرکزی تبریز بازدید کرد.


بخش کشاورزی استان رو به پیشرفت است/ سیاه‌نمایی از وضعیت کشاورزی، معقول نیست(119)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت یازدهم با وجود محدودیت‌ها، توجه ویژه‌ای به بخش کشاورزی داشت و با سیاست‌های حمایتی دولت، روزبه‌روز شاهد پیشرفت در این بخش هستیم، گفت: کشاورزی، یکی از بخش‌های پیشروی استان است و باید با پرهیز از سیاه‌نمایی و سخنان نسنجیده، ظرفیت‌های این بخش را به سرمایه‌گذاران معرفی کنیم.


تمام امکانات استان در خدمت دانش‌بنیان شدن واحدهای تولیدی و صنعتی است(142)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت استان جز با مجهز شدن به علم روز توان رقابت با رقبای داخلی و خارجی را ندارد، گفت: شرط بقای واحدهای صنعتی و تولیدی، دانش‌بنیان شدن آن‌هاست و بر این اساس تمامی امکانات استان در اختیار بخش خصوصی است و با تمام توان از فعالان این حوزه حمایت می‌کنیم.


مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و عزت جاودانه است (224)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.


بزرگراه تبریز- اهر باید تا پایان سال آتی به بهره‌برداری برسد(131)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: روند ساخت بزرگراه تبریز-اهر باید تسریع شده و تا سال آتی به پایان برسد.


پرداخت تسهیلات به 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال‌زایی 116 نفر(136)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال زایی 116 نفر تسهیلاتی به ارزش 5.8 میلیارد ریال ارائه می شود.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان قدردانی کرد(155)

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان در امر خطیر ایمن‌سازی فضای مجازی و حراست از حریم امن جامعه در برابر هجمه‌های مختلف این فضا، قدردانی کرد.


دستگاه‌ها برنامه‌های کلیشه‌ای خود را به حساب تبریز 2018 ننویسند(116)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمرکز اصلی برنامه های 2018 بر روی تبریز است و تلاش می کنیم که سایر شهرستان ها نیز از برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد فرهنگی بهره مند شوند.


سامان‌دهی مناطق حاشیه‌نشین در بودجه شهرداری‌ها جدی گرفته شود(140)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: سامان‌دهی مناطق حاشیه‌نشین و بافت‌های فرسوده در بودجه سال 97 شهرداری‌ها جدی گرفته شود.