پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

برق، نیاز حیاتی صنایع استان است/ باید دو هزار مگاوات برق تولید کنیم(169)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تامین برق، نیاز حیاتی بخش صنعت و تولید استان است، گفت: نیاز برق استان در افق ده ساله، دو هزار مگاوات است که باید برای تولید آن برنامه‌ریزی کنیم.


توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در صدر اولویت‌های شهرداری تبریز است(61)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز، پیشرفت پروژه مترو را نشانگر توجه ویژه شهرداری به بحث حمل و نقل ریلی دانست.


فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در دولت یازدهم رونق چشمگیری یافته است(159)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید به نقش رسانه‌ها در توسعه همه‌جانبه کشور باور دارد و بر این اساس، فضای فرهنگی و رسانه‌ای استان در سه سال گذشته رونق چشمگیری یافته است.


فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی، استان را در برابر تهدیدها بیمه کرده است(112)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: فعالیت‌های قرآنی و برنامه‌های فرهنگی، استان را در مقابل تهدیدهای امنیتی بیمه کرده است و ما همه ساله از خیرات و برکات چنین برنامه‌هایی بهره‌مند می‌شویم.


مدیریت استان در حفاظت از فضای سبز ثابت‌قدم است/ تغییر کاربری فضای سبز ممنوع(110)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیریت استان در زمینه جلوگیری از تغییر کاربری‌های فضای سبز بسیار ثابت قدم بوده و در این راستا مقاومت کرده است.


منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در توسعه کشور محسوب می‌شود(165)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: منشور حقوق شهروندی نقطه عطفی در تاریخ توسعه‌یافتگی کشور و آغاز سرفصل جدیدی در تکریم و عزتمندی شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.


جبارزاده: توسعه روابط اقتصادی خارجی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است(147)

استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح اهداف، برنامه‌ها و نتایج سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشورهای آلمان و لهستان، این سفر را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.


مدیریت استان از مراودات تجاری بخش خصوصی با کشورهای اروپایی حمایت می‌کند(195)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با معاون نخست‌وزیر جمهوری اسلواکی، با اشاره به زمینه‌های مناسب همکاری با این کشور، حمایت دولت و مجموعه مدیریتی استان از مراودات تجاری و اقتصادی بخش خصوصی دو طرف را اعلام کرد.


همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی در تبریز آغاز به کار کرد(158)

اولین همایش ملی نگرشی نو بر حقوق شهروندی صبح امروز با سخنرانی دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و به میزبانی شهرداری تبریز آغاز به کار کرد.


انتقاد معاون عمرانی استاندار از ساخت‌وسازهای بی‌حساب در حریم گسل تبریز(162)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از کم‌توجهی برخی دستگاه‌های دولتی و شبه‌دولتی به آیین‌نامه‌ها و مقررات ساخت‌وساز، گفت: متاسفانه در دهه‌های گذشته حریم گسل تبریز در معرض ساخت‌وسازهای بی‌حساب قرار گرفته و بخش عمده‌ای از این ساخت‌وسازها را دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و شبه‌دولتی که بعضا متولی بحث زلزله هم هستند انجام داده‌اند.


آذربایجان شرقی به قطب داروسازی کشور تبدیل می‌شود(154)

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فعالیت شرکت های دارویی در تمامی زمینه های مواد اولیه، ملزومات و محصول در آذربایجان شرقی گفت: این استان به قطب داروسازی کشور تبدیل می شود.


چند طرح تولیدی و صنعتی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(180)

چند طرح تولیدی و صنعتی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت‌های داروسازی دانا و شهید قاضی و واحد صنعتی امیرنیا افتتاح شد.