12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، اعتباری برای گردشگری ایران است(132)

اولین نشست ستاد ملی سیاست‌گذاری تبریز 1397 (2018 میلادی) جهت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از فرصت ایجادشده به‌واسطه انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد.


خاطرات دوران دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار است (125)

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار جهت حفظ ارزش ها برای نسلهای آینده است.


ارائه تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی بانوان توسط صندوق کارآفرینی امید(132)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای توانمندسازی و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و بازارمحور برای بانوان، به طرح‌های مورد تایید معاونت امور زنان ریاست جمهوری تسهیلات پرداخت می‌شود.


معرفی 727 واحد تولیدی استان به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات حمایتی(184)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعداد 727 واحدی تولیدی در این استان برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت به بانک های عامل معرفی شدند.


نیروگاه هریس امکان صادرات برق را برای استان فراهم می‌کند(106)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مراحل اجرایی نیروگاه یک‌هزار مگاواتی هریس، گفت: این نیروگاه علاوه بر تأمین بخش قابل توجهی از نیاز برق استان، امکان صادرات برق را نیز فراهم خواهد کرد.


توسعه پایدار با آموزش و پرورش اصولی امکان‌پذیر است/ معلمی، توفیق الهی است(214)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نگاه دولت به آموزش و پرورش، زیربنای توسعه است، گفت: معتقدیم توسعه پایدار با آموزش و پرورش و تربیت اصولی نیروهای انسانی متخصص و متعهد امکان پذیر است.


مکتب هنری تبریز زمینه‌ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است(112)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مکتب هنری تبریز زمینه ساز تحقق دیپلماسی فرهنگی ایران است، گفت: هنر نگارگری ایرانی و اسلامی از قرن هشتم تا یازدهم هجری شکوفا شد و تبریز نقش مهمی در این حوزه دارد.


تاسیس بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان، تبلور عینی وعده‌های دولت است(124)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توجه ویژه رییس جمهور به بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان اعلام کرد: تاسیس و آغاز به کار این بنیاد، تبلور عینی وعده حمایت از زبان و ادبیات ترکی آذری در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل است.


بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان با حضور نهادهای مردمی ماندگار می‌شود(99)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز از سفر به تبریز از بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در خانه تاریخی پروین اعتصامی تبریز بازدید کرد.


در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد(115)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دولت تدبیر و امید، افتخارات بزرگی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد.


کار فرهنگی در فضای مناقشه و جنجال امکان‌پذیر نیست/ باید امنیت فکر، قلم و زبان برقرار باشد(115)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضایی که پرمناقشه و پرجنجال باشد کار فرهنگی در ان انجام نمی شود، زیرا فرهنگ از جنس نرم است و نمی توان آن را در محیط مناقشه، انتقام و جنگ روانی انجام داد.


دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد/ جوانان تنها زبان صداقت را می‌شناسند(145)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد، زیرا هر دولتی آنان را باور نداشته باشد، بیراهه می رود، گفت: یک واقعیت را به عنوان عضو کابینه بیان می کنم و آن هم اینکه به شدت با بازی کردن با جوانان مخالف هستیم.