جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

اولویت‌های توسعه و آخرین وضعیت پروژه‌های مهم استان به روایت استاندار آذربایجان شرقی(74)

استاندار آذربایجان شرقی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، ضمن تشریح مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های توسعه استان در دولت دوازدهم، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


نقش تاریخی بازار تبریز در انقلاب/ موظف به حفاظت از جایگاه مهم بازار تبریز هستیم(83)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه ویژه بازار تبریز و نقش فرهنگی و اجتماعی آن در ادوار تاریخی، گفت: بازار تبریز در طول تاریخ، همواره تعیین‌کننده بوده‌ و حماسه ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ نمونه‌ای از این نقش‌آفرینی‌هاست که دستگاه ستم‌شاهی را به لرزه درآورد.


۱۴ پروژه‌ عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز به بهره‌برداری رسید(104)

۱۴ پروژه‌ عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی در بازار تاریخی تبریز به بهره‌برداری رسید.


ظرفیت‌ها و برنامه‌های توسعه استان در گفت‌وگوی استاندار آذربایجان شرقی با برنامه تلویزیونی "فرمول یک"(130)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در برنامه "فرمول یک" شبکه یک سیما، برخی از ظرفیت‌های مهم استان را تشریح و در خصوص مسائل مختلفی از قبیل پروژه‌های توسعه استان، بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان و رویداد تبریز 2018 سخن گفت.


منطقه خاورمیانه با چالش بزرگ کمبود آب مواجه است/ استفاده از تجربیات جهانی ضروری است(114)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه هم‌اندیشی احیای دریاچه ارومیه که با حضور کارشناسان مالزیایی در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، با تاکید بر اینکه منطقه خاورمیانه امروزه با چالش بزرگ کمبود آب مواجه است اظهار داشت: مشکلات آب و هوایی چالش‌هایی از جمله معضلات زیست محیطی و مشکلات حوزه سلامت برای ساکنین منطقه بوجود آورده است و دریاچه اورمیه نیز در همین راستا دچار کاهش تراز آبی شده است.


علی جهانگیری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شد(505)

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی "علی جهانگیری" را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب کرد.


تحویل خانه‌های بازسازی‌شده روستای چنار/ افتتاح 3 پروژه عمرانی دیگر(170)

در چهارمین روز از دهه فجر، تحویل 60 واحد از خانه‌های بازسازی شده که در اثر حادثه سیل در شهرستان عجب‌شیر تخریب شده بود، آغاز و از سه پروژه عمرانی دیگر در این شهرستان بهره‌برداری شد.


بانوان در تربیت فرزندان از آموزه‌های قرآنی استفاده کنند/ مادران شهدا افتخار جامعه هستند(130)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بانوان در تربیت خانواده و جامعه، گفت: بانوان در تربیت فرزندان از آموزه‌های قرآنی استفاده کنند؛ چرا که داستان‌های قرآن تاثیرات تربیتی بالایی دارد.


مسئولان در عمل دِین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنند/ نباید از گنجینه دفاع مقدس غفلت کنیم(129)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با تأکید بر اینکه مسئولان باید در عمل دِین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنند، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس، برگ زرین تاریخ ایران است و باید در عمل قدر این دوران را بدانیم و با حرف زدن کاری درست نمی‌شود.


مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی افتتاح شد(139)

همزمان با چهارمین روز از دهه فجر، مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی همزمان با 9 مرکز فرهنگی دفاع مقدس در سراسر کشور به‌صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.


مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور بانوان و خانواده منصوب شد(314)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور ابلاغی، رقیه صادق‌زاده را به‌عنوان مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده منصوب کرد.


وظیفه و مأموریت اصلی مدیران، جذب سرمایه‌گذاری و اشتغال با مدیریت جهادی است(116)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه استفاده از فرصت خدمت‌گزاری، بهترین عبادت است، گفت: وظیفه و مأموریت اصلی مدیران، جذب سرمایه‌گذاری و تلاش برای ایجاد اشتغال با مدیریت جهادی است و اگر کسی حال و حوصله خدمت را ندارد باید از مسئولیت کنار برود.