تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دانشگاه باید پاسخگوی تقاضاهای خاموش جامعه باشد(131)

معاون استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت : اگر دانشگاهی نتواند تقاضاهای خاموش اجتماعی را در برنامه‌های درسی و علم‌آموزی، پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌ها بگنجاند، فلسفه وجودی خودش را از دست خواهد داد.


می‌خواهیم مردم کتاب بخوانند/ باید از روش‌های روز دنیا استفاده کنیم(99)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حوزه کتاب‌خوانی، ترغیب مردم به خواندن کتاب مهم‌تر از ساختن کتابخانه است، گفت: از روش‌ها و تجربیات روز دنیا در این خصوص استفاده شود.


حمایت از سرمایه‌گذاران/ حمایت از طرح‌های روستایی/ تعامل با بخش خصوصی/ ارتباط نزدیک با مردم(87)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اشتغال و ارزش افزوده در بخش خدمات و صنایع تبدیلی و تکمیلی است، گفت: تعامل با بخش خصوصی و فراهم کردن زمینه مناسب برای سرمایه‌گذاری، وظیفه مسئولان است، چرا که امروز ایجاد اشتغال برعهده بخش خصوصی است.


مدیران استان باید هر لحظه در دسترس باشند/ باید محترمانه با مردم سخن بگوییم(62)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم مردم مسئولیت‌پذیر باشند باید از خودمان شروع کنیم، گفت: مدیران استان باید هر لحظه در دسترس باشند و در هیچ موردی از خود سلب مسئولیت نکنند.


جهاد دانشگاهی، هراسی از ورود به عرصه‌‌های مختلف ندارد(62)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که جهاد دانشگاهی، هراسی از ورود به عرصه‌‌های مختلف نداشته و دارای نیروهای متعهد و متخصص هست، گفت: این ویژگی‌ها از جمله دلایل موفقیت این نهاد انقلابی در زمینه‌های مختلف است.


مشکلات صنایع به‌خاطر به‌روز نبودن تکنولوژی است/ دانشگاه‌ها باید در این زمینه نقش‌آفرین باشند(137)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: عدم به‌روزرسانی تکنولوژی موجب شده تا کارخانه‌‌های ما توان رقابت با صنایع بزرگ دنیا را نداشته باشند.


مجموعه عینالی نقش مهمی در ارتقای سلامت شهروندان تبریزی دارد(77)

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم بهره برداری از چهار پروژه تفرج‌گاه بزرگ عینالی، بزرگترین خدمت مجموعه عینالی به تبریز را نقش آن در ارتقای بهداشت و سلامت شهروندان دانست.


مجموعه پروژه‌های زیست‌محیطی، خدماتی و فرهنگی تفرج‌گاه عینالی به بهره‌برداری رسید(105)

مجموعه پروژه‌های زیست‌محیطی، خدماتی و فرهنگی تفرج‌گاه عینالی تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


جذب سرمایه‌گذار برای تسریع در تکمیل پروژه بزرگراه تبریز- سهند(104)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه تبریز-سهند، تأکید کرد که منابع مالی این پروژه هرچه‌سریع‌تر باید تأمین شود تا شاهد بهره‌برداری مردم از این پروژه بسیار مهم و زیربنایی باشیم.


معاون استاندار آذربایجان شرقی از موزه قرآن و کتابت تبریز بازدید کرد(111)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از موزه قرآن و کتابت تبریز، به اهمیت این موزه در رویداد تبریز 2018 اشاره و در عین حال بر حفظ شأن و جایگاه مسجد تاریخی صاحب‌الامر تأکید کرد.


نماز را باید به‌عنوان وسیله ارتباط با مظهر رحمت به نسل جوان معرفی کنیم(110)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نماز، وسیله ارتباط با مظهر رحمت و منبع قدرت است، گفت: باید نماز را در این چارچوب معرفی کرده و نسل جوان را به سمت نماز دعوت کنیم.


مشکلات اکثر واحدهای تولیدی در ارتباط با سیستم بانکی است(74)

استاندار آذربایجان‌شرقی در سی و پنجمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان، با اشاره به بازدید خود از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی، گفت: مشکلات اکثر واحدهای تولیدی در ارتباط با سیستم بانکی است.