تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دانشگاه باید نیازهای خاموش جامعه را به مسئولان تذکر دهد/ اهمیت پژوهش در حوزه‌های مختلف(76)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که دانشگاهیان باید تقاضاهای خاموش اجتماعی را در بدنه جامعه شناسایی و در این خصوص به خدمت گزاران جامعه تذکر دهند، گفت: چرا که در غیر این صورت، فلسفه وجودی دانشگاه مخدوش شده و کارکرد آن مثمر ثمر نخواهد شد.


مدیران استانی اجازه ندهند بخش خصوصی گرفتار بروکراسی اداری شود(105)

استاندار آذربایجان شرقی خطاب به مدیران استانی گفت: نگذارید بخش خصوصی در بروکراسی اداری گیر بیفتد و کارهای مربوط به بخش خصوصی را همچون امور خود پیگیری کنید تا آنان دلسرد و آزرده خاطر نشوند.


اقدامات نرم‌افزاری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نباید فراموش شود(86)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل‌های آینده، یک وظیفه همگانی است که باید جدی گرفته شود، گفت: در این راستا علاوه بر اقدامات سخت‌افزاری که در جای خود ارزشمند است، از اقدامات نرم‌افزاری نیز نباید غفلت شود.


دستگاه‌های اجرایی باید نیازهای اولیه سرمایه‌گذاران را تأمین کنند(87)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که از حضور سرمایه گذاران خارجی در استان حمایت و استقبال می‌کنیم، گفت: وظیفه‌ اصلی هر دستگاه اجرایی، تامین نیازهای اولیه سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی است.


استاندار آذربایجان شرقی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی بازدید کرد(88)

استاندار آذربایجان شرقی از شهرک صنعتی در حال احداث بعثت و شش واحد مستقر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی بازدید و در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت.


نگاه مثبت و امیدوارانه مدیریت استان به حوزه صادرات/ صادرات، پیشران توسعه اقتصادی است(182)

استاندار آذربایجان شرقی در بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور، اصلاح ساختارهای اداری، دانش‌بنیان شدن صنعت و توجه ویژه به بحث بازاریابی را از عوامل موثر در توسعه صادرات عنوان کرد و از نگاه مثبت و امیدوارانه مدیریت دولتی استان به این حوزه خبر داد.


پروژه راه‌آهن تبریز- میانه قبل از پایان سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد(177)

استاندار آذربایجان شرقی برای دومین بار در طی دو هفته اخیر از پروژه بسیار مهم و حیاتی راه‌آهن تبریز- میانه بازدید کرد و در جریان روند عملیات اجرایی آن در مسیر بستان‌آباد تا تبریز قرار گرفت.


سهم ۱۱۰۰ میلیارد تومانی آذربایجان شرقی در طرح رونق تولید(152)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی از سهم ۱۱۰۰ میلیارد تومانی آذربایجان شرقی در طرح رونق تولید خبر داد.


عدم به‌روزرسانی تکنولوژی، صنایع را با شکست مواجه می‌کند(118)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که در حال حاضر دنیا در حال تحول و تغییر است، گفت: تکنولوژی صنایع باید به روز شود، در غیر این صورت با شکست مواجه می‌شوند.


مخزن 16هزار مترمکعبی ذخیره نفتای سوم پتروشیمی تبریز به بهره‌برداری رسید(113)

پروژه مخزن سقف شناور 16هزار مترمکعبی ذخیره نفتای سوم مجتمع پتروشیمی تبریز با صرف 81 میلیارد ریال هزینه در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


فرمانداران و بخشداران نظارت بیشتری بر هزینه‌کرد اعتبارات دهیاری‌ها داشته باشند(106)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت با وجود کمبود منابع و اعتبارات، کمک‌های خوبی به دهیاری‌ها کرده است، از فرمانداران و بخشداران استان خواست بر هزینه‌کرد اعتبارات دهیاری‌ها نظارت بیشتری داشته باشند.


امنیت و حفظ جان مردم، اولویت دستگاه‌های خدمات‌رسان استان است(104)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در آئین آغاز رزمایش طرح انتظامی – ترافیکی زمستان 96، گفت: امنیت و حفظ جان مردم اولویت دستگاه‌های خدمات‌رسان استان است.