جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در تبریز(133)

مراسم افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان ‌پهلوان تختی عصر امروز با حضور مسئولان استانی و فدراسیون کشتی در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد.


سه واحد تولیدی و صنعتی به بهره‌برداری رسید(126)

در هشتمین روز از دهه فجر، سه طرح صنعتی و تولیدی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.


رفتارهای دوگانه در مسائل فرهنگی، باورهای نسل جوان را زیر سؤال می‌برد(119)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، رفتارهای دوگانه در زمینه مسائل فرهنگی از جمله موضوع حجاب را موجب بروز تناقض رفتاری در بین نسل جوان و نوجوان دانست و گفت: رفتار دوگانه اولین تأثیر را روی فرزندان دارد و باورهای آنها را زیر سؤال می‌برد.


آغاز عملیات جابجایی و نوسازی 400 واحد مسکونی واقع در بافت فرسوده شهر تبریز همزمان با آغاز برنامه ملی بازآفرینی شهری(167)

استاندار آذربایجان شرقی از آغاز عملیات اجرایی نوسازی، بهسازی و جابجایی 400 واحد مسکونی واقع در بافت فرسوده شهر تبریز همزمان با آغاز برنامه ملی بازآفرینی شهری "امید" خبر داد.


بررسی توجیه اقتصادی طرح‌های اشتغال روستایی به مشاوران معتمد سپرده می‌شود(86)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی باید توجیه اقتصادی داشته باشند، گفت: تشخیص این موضوع از سوی کارگروه اشتغال استان به مشاوران متخصص سپرده می‌شود.


گازرسانی به شهرها و روستاها، از دستاوردهای مهم و غیرقابل چشم‌پوشی انقلاب است(78)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی طی 38 سال گذشته دستاوردهای بسیار وسیعی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی داشته است، توسعه و رونق صنعت گاز و گازرسانی به شهرها و روستاها را از جمله این دستاوردهای مهم و غیر قابل چشم‌پوشی بیان کرد.


افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 213 طرح شرکت گاز آذربایجان شرقی(129)

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، 213 طرح شرکت گاز آذربایجان شرقی در نقاط مختلف این استان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.


مأموریت مهم تربیت انسان‌های فرهیخته بر عهده معلمان است(84)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پرورش نیروی انسانی به‌عنوان مهمترین سرمایه کشور بر عهده معلمان است، گفت: پرورش انسان‌های فرهیخته، مأموریتی در راستای توسعه و پیشرفت است و بر این اساس معلمان ادامه‌دهنده راه پیامبران هستند.


50 پروژه عمرانی، خدماتی، آموزشی و ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان به بهره‌برداری رسید(98)

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر، 50 پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر آموزش و پرورش به بهره‌برداری رسید.


حدف آزمون در مقطع ابتدایی کار خوبی است/ تعاون و همکاری در مدارس فرهنگ‌سازی شود(75)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حذف آزمون در مقطع ابتدایی کار بسیار خوبی است که در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته از خیلی سال پیش اعمال می شود، گفت: آموزش و پرورش در کشورهای پیشرفته تعاون و خیرخواهی را ترویج می دهد تا همه ارتقا یابند.


درب مساجد پرتردد استان در طول روز باز باشد/ ضرورت نصب علائم کافی در شهرها(86)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر باز بودن مساجد در طول روز در نقاط پرتردد شهر تبریز و سایر شهرهای استان تأکید کرد و گفت: شایسته نیست که در کشور اسلامی درب مساجد به روی مردم باز نباشد.


خدمات کمیته امداد به نیازمندان قابل ستایش است(79)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه خدمات کمیته امداد به نیازمندان قابل ستایش است، گفت: یکی از وظایف و مسئولیت های نظام اسلامی توجه به نیازمندان و از بین بردن فقر در جامعه است.