خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

مجموعه ورزش کشور با تمام توان پشتیبان برنامه‌های تبریز 2018 است(301)

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور تمامی مدیران وزارت و روسای فدراسیون‌های ورزشی در تبریز گفت: آمده‌ایم تا اعلام کنیم با تمام توان برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن رویداد تبریز 2018 حمایت می‌کنیم تا آذربایجان شرقی را به قطب گردشگری جهان تبدیل کنیم.


اقدامات وزارت ورزش در راستای تبریز 2018 الگویی برای سایر وزارتخانه‌ها باشد(91)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی کشور در تبریز جهت هم‌اندیشی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر رویداد تبریز 2018، گفت: امیدوارم اقدامات وزارت ورزش و جوانان، الگویی برای دیگر وزارتخانه‌ها باشد.


وزیر ورزش و جوانان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و گفت‌وگو کرد(70)

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به عنایت خاص دولت و شخص رئیس جمهور به توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، گفت: موفقیت در میادین ورزشی امروزه به ابزاری برای سنجش کارآمدی دولت‌ها تبدیل شده و این موفقیت‌ها برای مردم کشورمان نیز اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.


ایمان مردم بزرگ‌ترین سلاح دفاعی جمهوری اسلامی است(82)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی یکی از مهم ترین مولفه های هر کشور را امنیت دانست و گفت: :بزرگترین سلاح ما در دفاع از کشور تجهیزات نظامی نیست بلکه ایمان مردم است.


مجهز بودن سازمان‌ها به مولدهای اضطراری برق ضروری است(52)

مانور آمادگی مولدهای اضطراری به همت شرکت توزیع نیروی برق تبریز و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.


وزیر ورزش و جوانان وارد تبریز شد(95)

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز به منظور شرکت در نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان، رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و مسئولان ارشد استان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد.


نمایندگان مجلس از ظرفیت خود برای تخصیص اعتبارات پروژه‌های استانی استفاده کنند(213)

استاندار آذربایجان شرقی در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، خواستار پیگیری تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های مهم عمرانی استان به‌ویژه برنامه‌های رویداد تبریز 2018 از سوی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی شد.


صنایع 'های‌تک' قابل مقایسه با صنایع دیگر نیستند/ بخش خصوصی باید اقتصاد را اداره کند(86)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: صنایع 'های‌تک' به دلیل استفاده از تجربه افراد متخصص، تحصیل کرده و صاحب فکر، قابل مقایسه با سایر صنایع نیستند.


استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان تدوین شود/ استاندارد باید نشانه اعتماد مردم باشد(158)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تدوین استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان، گفت: تدوین استانداردهای مختلف در سطح ملی زمان‌بر است و ما نباید منتظر باشیم که دستگاه‌های ملی در این خصوص اقدام کنند.


12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد(74)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.


مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است(217)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.


قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز(100)

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.