بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

بانک اطلاعاتی زنان و خانواده در آذربایجان شرقی تدوین می‌شود(74)

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بالای زنان در حوزه های مختلف زندگی اجتماعی گفت: اطلس و بانک اطلاعاتی زنان و خانواده استان در بخش های مختلف در استان تهیه می شود.


حمایت از صنایع دستی از بهترین راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است(96)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی حمایت از صنایع دستی و اهتمام به توسعه این بخش را یکی از بهترین راه‌ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.


حمایت دولت یازدهم از بخش خصوصی در راستای استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌ها(97)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت یازدهم آماده است تا برای استفاده از ظرفیت‌های بالقوه هر شهرستان و به فعل رساندن آنها، حمایت‌های لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان انجام دهد.


اجرای سند تدبیر توسعه، زمینه‌ساز استفاده حداکثری از ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی کلیبر و خداآفرین است(161)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین، اجرای سند تدبیر توسعه در این منطقه را زمینه‌ساز توسعه این دو بخش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها دانست.


مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد(129)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان کلیبر، از سه واحد صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید و مسایل و مشکلات آنان را بررسی کرد.


فرصت مطالعاتی در واحدهای صنعتی با هدف‌گذاری صحیح پیگیری شود(74)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی خواستار توجه جدی به پسا دکتری صنعتی و فرصت مطالعاتی اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان شد و گفت: باید این موضوع با هدفگذاری صحیح پیگیری شود.


خیران و داوطلبان هلال احمر مایه خیر و برکت برای جامعه هستند(51)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های داوطلبان هلال احمر، گفت: گردهمایی خیران و داوطلبان هلال احمر همواره بدون چشم‌داشت و فارغ از سیستم اداری بوده و مایه خیر و برکت برای جامعه است.


ارایه خدمات درمانی به مردم با همت جمعی همه تلاشگران عرصه سلامت امکان‌پذیر است(130)

استاندار آذربایجان شرقی با اعلام حمایت از حل مشکلات جامعه بهداشت و درمان استان، گفت: ارایه شایسته خدمات سلامت به مردم با همت جمعی همه تلاشگران این عرصه امکان‌پذیر است.


دهه فجر فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و تجدید بیعت با رهبری است(150)

استاندار آذربایجان شرقی با گرامی‌داشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، گفت: دهه فجر یادآور روزهای ارزشمند ملت ایران و فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری به عنوان کشتی‌بان انقلاب است.


کمک 2 هزار و 500 میلیارد ریالی دولت به شهرداری های استان در سال جاری(119)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال در سال جاری به شهرداری های استان توسط دولت کمک شده است.


تاکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر استقرار شرکت معتبر حمل و نقل در فرودگاه تبریز(125)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی صبح امروز از بخش‌های مختلف فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بازدید و در نشستی با مسوولان این فرودگاه، مسایل و مشکلات آن را بررسی کرد.


برجام، فرصت توسعه روابط تجاری را فراهم کرده است/ همه باید در خدمت اقتصاد مقاومتی باشیم(164)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بلاتکلیف بودن روابط خارجی به زیان اقتصاد کشور به ویژه بخش کشاورزی است، اظهار داشت: توسعه کشاورزی نیازمند رابطه تجاری با دیگر کشورهاست و برجام این فرصت را فراهم کرده است.