تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر(132)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، حفظ و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس را سپر امنیت‌آفرین و مصونیت‌بخش انقلاب اسلامی دانست.


پرداخت تسهیلات حمایت از تولید به 1119 واحد تولیدی استان در سال 1396(60)

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته سه هزار و 378 درخواست دریافت تسهیلات از محل طرح رونق تولید و پرداخت مستقیم بانک ها ارائه شده بود که از این تعداد یک هزار و 119 مصوبه به مبلغ 795 میلیارد تومان صادر شد.


ضرورت بهبود فضای کسب‌وکار استان/ هماهنگی و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی، اولویت استانداری است(82)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، هماهنگی، هدایت و نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی را مهم‌ترین وظیفه معاونت اقتصادی استانداری اعلام کرد و گفت: باید تلاش کنیم این ماموریت در عمل در سطح استان تحقق یابد.


سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان تدوین می‌شود(77)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان خبر داد و گفت: در تهیه این سند از اسناد فرادستی با تأکید بر رصد شاخص‌های موثر بر وضعیت زنان و خانواده و توجه به نقش سازنده زنان و بهره‌مندی جامعه از سرمایه انسانی آنها در فرایند توسعه پایدار و متوازن استفاده خواهد شد.


روستای کندوان مزیت بزرگی برای استان/ رعایت ضوابط برای ثبت جهانی کندوان ضروری است(74)

استاندار آذربایجان شرقی روستای تاریخی کندوان را مزیت بسیار بزرگی را برای استان دانست و گفت: برای ثبت جهانی این روستا، همه چیز باید در آن سنتی باقی بماند تا بتوانیم با ایجاد اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی، زمینه جذب گردشگران خارجی را به آن فراهم کنیم.


قدردانی از خدمات صادقانه سردار نصرتی/ مبارزه با اعتیاد وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است(158)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های سردار نصرتی در مدت تصدی مسئولیت دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بر همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌های اجرایی با دبیر جدید این شورا تأکید کرد و گفت: مبارزه با اعتیاد به‌‌عنوان مهم‌ترین آسیب اجتماعی، وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است.


لزوم هدف‌گذاری مناطق آسیب‌پذیر/ تصویری واقعی از وضعیت اجتماعی استان تهیه شود(36)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه باید تصویری از وضعیت اجتماعی واقعی استان تهیه شود، گفت: بحث مناطق آسیب‌پذیر باید هدف‌گذاری شود، آسیب اجتماعی در هرکجا باشد، مدنظر است.


بانک‌ها در زمینه اعطای تسهیلات اشتغال روستایی پاسخگو باشند(40)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: به عنوان مسئول کارگروه توسعه روستایی از بانک‌ها در زمینه میزان اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی جواب شفافی می‌خواهم چرا که در قبال جوانان به ویژه روستاییان مسئولیت داریم.


تامین کالاهای اساسی در استان در حد مطلوبی است/ افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد(81)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 156 شرکت پخش در سطح استان خبر داد و گفت: این شرکت ها در بخش توزیع مواد غذایی، مواد بهداشتی، دارویی و اقلام دیگر فعال هستند.


لزوم بازنگری در برخی از قوانین موجود کشور/ اجرای قانون نباید موجب نارضایتی مردم شود(82)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقص قوانین یکی از مشکلات اساسی موجود در کشور است، گفت: با وجود این مشکلات، مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کرده و به بهانه اجرای قانون، موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.


استاندار آذربایجان شرقی از روند بازسازی سالن‌های مجموعه ورزشی تختی تبریز بازدید کرد(93)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه ورزشی تختی تبریز، در جریان روند بازسازی و آماده‌سازی سالن‌های ورزشی شهید اقدمی و شهید پورشریفی برای میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا قرار گرفت.


روابط عمومی‌ها باید کارآمدی نظام را با زبان هنرمندانه بیان کنند(72)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران باید کارآمدی و عملکرد قابل دفاع نظام جمهوری اسلامی با توجه به شرایطی که کشور در 40 سال گذشته با آن روبه‌رو بوده است بیان شود که این کار، مأموریت اصلی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در سال جاری است.