12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

احیای دریاچه ارومیه و تبریز 2018، اولویت‌های استان در سال 96 است(237)

استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: ماموریت اصلی ما در سال‌ جاری، تلاش در جهت تحقق شعار سال است و دو موضوع تبریز ۲۰۱۸ و احیای دریاچه ارومیه دقیقا در این راستا است.


مقدمات جهش اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال در استان فراهم شده است(176)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با اقدامات سه سال گذشته در استان، مقدمات یک جهش اقتصادی که نتیجه آن افزایش تولید و اشتغال است در سال جاری فراهم شده است.


تبریز 2018 نماد گردشگری ایران است/ باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم(88)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه تبریز 2018 نماد گردشگری ایران است، تاکید کرد: نگاه دولت به این رویداد بسیار خوب است و باید از ظرفیت‌های خود در این سال نهایت استفاده را بکنیم، صرفاً برگزاری چند نمایشگاه و دعوت چند مهمان قابل قبول نیست و باید از تک تک روزهای این سال استفاده کنیم.


آغاز ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای موقت شهرداری‌های استان(9604)

استانداری آذربایجان شرقی از محل مجوز استخدامی سازمان شهرداری‌ها و دهياری‌های كشور، از بین نیروهای قراردادی و شرکتی واجد شرایط شهرداری‌های استان از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌کند.


تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر تولید نان سالم و فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از نان کامل(122)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت نان در سلامت مردم، گفت: باید بر کیفیت تولید نان دقت و نظارت بیشتری شده و با کوچک‌ترین موضوعی که در سلامت نان مشکل ایجاد می‌کند برخورد شود.


توسعه ظرفیت واحدهای آردسازی استان به میزان 90هزار تن(124)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی از توسعه ظرفیت واحدهای آردسازی استان به میزان 90 هزارتن خبر داد و گفت: با تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط مشکلات حقوقی واحدهای ذخیره‌سازی گندم و آردسازی به میزان 172 هزار تن حل شده است.


نیروهای قراردادی و شرکتی شهرداری‌های استان تبدیل وضعیت می‌شود(1223)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از برنامه‌ریزی برای تبدیل وضعیت نیروهای موقت شهرداری‌های استان خبر داد.


سهم استان از گردش مالی بازار آی‌سی‌تی نزدیک به صفر است/ لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این حوزه(152)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گردش مالی 34 هزار میلیارد تومانی بازار آی‌سی‌تی کشور، گفت: متأسفانه سهم استان آذربایجان شرقی از این گردش مالی، نزدیک به صفر است که انتظار داریم با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این حوزه، بتوانیم سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهیم.


مرکز مدیریت راهبردی افتا در آذربایجان شرقی افتتاح شد(184)

مرکز مدیریت راهبردی افتا (امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) استان آذربایجان شرقی به عنوان ششمین مرکز استانی افتا با حضور قائم‌مقام دبیر شورای عالی فضای مجازی و رییس مرکز افتای ریاست جمهوری در تبریز افتتاح شد.


ارائه خدمات برای 66 هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد استان در سال گذشته(122)

استاندار آذربایجان شرقی از ارائه خدمات برای 66 هزار نفر در مراکز اجباری و اختیاری ترک اعتیاد استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این کار بزرگ با توجه به محدودیت اعتباری کار بزرگی است.


صندوق‌های بازنشستگی در اجرای برنامه‌های حوزه سالمندی مشارکت کنند(187)

استاندار آذربایجان شرقی بر مشارکت صندوق‌های بازنشستگی در اجرای برنامه‌های حوزه سالمندی تأکید کرد و گفت: این صندوق‌ها علاوه بر پرداخت حقوق و مستمری، در ارائه خدمات جنبی نیز باید فعال باشند.


در سال جاری یک‌هزار میلیارد تومان در حوزه آب کشاورزی استان هزینه خواهد شد(127)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال 95 حدود 700 میلیارد تومان در بخش آب کشاورزی استان توسط دولت هزینه شد و درسال 96 حدود یک‌هزار میلیارد تومان در این بخش هزینه خواهد شد.