پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

قداست جایگاه مهندسی باید حفظ شود/ مهندسی حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است(90)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر حفظ قداست جایگاه مهندسی تاکید کرد و گفت: مهندسی، حرفه‌ای سخت و مسئولیت‌آور است.


معاون استاندار آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید مدافع حرم دیدار کرد(138)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و در آستانه سال نو، با دو خانواده شهید مدافع حرم در تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


منافع عمومی، اولویت اساسی در اجرای طرح‌های عمرانی است(127)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: منافع عمومی در اجرای تمامی طرح‌های عمرانی اولویت اساسی است.


راه توسعه استان از بخش حمل و نقل می‌گذرد(146)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از امکانات حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی برخوردار است، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان، راه توسعه آذربایجان شرقی از بخش حمل و نقل می گذرد و باید به آن توجه بیشتری شود.


قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان(145)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با این هیأت قدردانی کرد.


ایثار در عرصه اقتصاد مقاومتی شرط اعتقاد به ولایت فقیه است(140)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ‌اگر به ولایت فقیه اعتقاد داریم باید در خط رهبری حرکت کنیم، گفت: امروز ما در جبهه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در حال جنگ با دشمنان انقلاب هستیم است و کسانی که به ولایت فقیه اعتقاد دارند باید با روحیه ایثار در این عرصه حاضر شوند.


شهرداری‌ها به تکلیف قانونی خود در قبال توسعه کتابخانه‌ها عمل کنند(116)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه کتاب و کتاب‌خوانی، نقطه آغاز توسعه استان است، اظهار داشت: باید زمینه توسعه کتابخانه‌ها و فضای مطالعه را در سطح استان فراهم کنیم.


آماده همکاری با تشکل‌های مردم‌نهاد در راستای اهداف پدافند غیرعامل هستیم(117)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اهداف پدافند غیرعامل در بخش خصوصی، خواستار مشارکت و حضور فعال این بخش در طرح ها و برنامه های پدافند غیرعامل شد.


هیأت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی به مثابه کمیته اقتصاد دانش‌بنیان است(124)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مسائل دانش بنیان گفت: هیئت اجرای منطقه ویژه علم وفناوری به مثابه کمیته اقتصاد دانش بنیان است.


تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود/ اقتصاد دانش‌بنیان تنها راه توسعه پایدار است(157)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمام فعالیت‌های استان در سال 96 بر پایه علم و فناوری خواهد بود، افزود: تکیه بر تولید دانش‌بنیان و توجه به فناوری‌های پیشرفته از اصول مهم اقتصاد مقاومتی است و امروز اگر به دنبال توسعه پایدار هستیم هیچ راهی جز رو آوردن به اقتصاد دانش‌بنیان نداریم.


انرژی از اساسی‌ترین نیازهای جامعه است/ تولید برق استان افزایش می‌یابد(59)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارآذربایجان شرقی گفت: انرژی یکی ازاساسی ترین نیازهای کنونی جامعه است و امروزه بدون برق استفاده از بسیاری امکانات دیگر نیز امکان پذیر نیست.


توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت از اقدامات مهم دولت یازدهم است(146)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توزیع خدمات عادلانه در حوزه سلامت و امکانات درمانی از جمله اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است.