قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

سی و دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان به‌طور رسمی آغاز شد(119)

مرحله نخست سی و دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان در آئینی با حضور استاندار آذربایجان شرقی از مقابل ساختمان شهرداری تبریز آغاز شد.


اولین نمایشگاه و جشنواره بانوان فناور استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود(93)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری اولین نمایشگاه و جشنواره بانوان فناور استان همزمان با پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی خبر داد.


پیام استاندار آذربایجان شرقی به سی و دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان(86)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به سی و دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان، این رقابت‌ها را نماد توسعه ورزشی کشورمان دانست و ابراز امیدواری کرد برگزاری این تور، با شادی و نشاط برای شرکت‌کنندگان و مردم استان همراه باشد.


خدابخش: اتمام خط یک و دو متروی تبریز، جزو اولویت‌های کاری دولت دوازدهم است(151)

استاندار آذربایجان شرقی در اولین بازدید کاری خود از پروژه‌های عمرانی استان، به همراه جمعی از مسئولان از خط یک پروژه قطار شهری تبریز بازدید کرد.


کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت‌دار، در دستور کار شورای فرهنگ عمومی استان باشد(169)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی، راه‌حل فرهنگی دارند، گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سطح معنویت در جامعه باید از اولویت‌های شورای فرهنگ عمومی استان باشد.


سپاه، مصداق عزت و اقتدار نظام اسلامی/ سپاه عاشورا، مایه آرامش و امنیت خاطر مردم است(176)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سپاه عاشورا، مایه آرامش و امنیت خاطر مردم در شمال‌غرب کشور است، گفت: رزمندگان سرافراز سپاه عاشورا، مردان روزهای سخت، پیشکسوتان عرصه دفاع و ایثار و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند.


دیدار استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با خانواده‌های شهیدان محمدپور صبور و آذرآبادی حق(139)

استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی عصر پنج شنبه با خانواده های شهیدان محمدپور صبور و آذرآبادی حق در شهر تبریز دیدار و گفت و گو کردند.


سعه صدر اصلی‌ترین ویژگی یک مدیر است/ اجرای سند تدبیر توسعه در دستور کار فرمانداران باشد(179)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر وحدت و تعامل فرمانداران با همه ارکان نظام و تلاش برای عملی کردن منویات دولت و جلب رضایت مردم، گفت: اصلی‌ترین شاخصه یک مدیر در نظام اسلامی، تحمل و سعه صدر در برابر مشکلات است.


رویکرد خدمت‌رسانی به زائران اربعین، مردمی و داوطلبانه است/ دستگاه‌های اجرایی در تأمین زیرساخت‌ها تلاش کنند(92)

استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) امری معنوی و اعتقادی است.


با استفاده از ظرفیت‌های مختلف، استان از نظر عمرانی از رکود خارج شده است(98)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با استفاده از ظرفیت‌های مختلف شهرستان‌ها، امروز نه تنها استان از نظر عمرانی از رکود خارج شده بلکه قدم‌های موثری نیز در این راستا برداشته شده است.


مدیریت واحد استانی موجب شد که بسیاری از بحران‌ها با موفقیت مهار شود(86)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وحدت فرماندهی و مدیریت واحد در استان موجب کنترل بسیاری از بحران‌ها و چالش‌ها شده است و این رویکرد بعد از این هم ادامه خواهد داشت.


انقلاب اسلامی زائیده نهضت عاشوراست/ سلسله افتخارآفرین شهادت همچنان ادامه دارد(131)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، زائیده نهضت عاشورا و روح مطهر شهدای کربلاست و سلسله افتخارآفرین و امنیت‌آفرین شهادت هنوز هم ادامه دارد.