مرزهای استان از امن‌ترین مرزهای کشور است/ از زحمات مرزبانان تشکر می‌کنم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد، گفت: مرزهای این استان از امن ترین مرزهای کشور است.

استاندار آذربایجان شرقی از پاسگاه‌های مرزی استان بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید از فرماندهی هنگ مرزی جلفا و تعدادی از پاسگاه های مرزی استان بازدید کرد.

استاندار آذربایجان شرقی از پایگاه‌های امدادی و پلیس‌راه در محور تبریز- جلفا بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید شمسی، تعدادی از مراکز خدمات‌رسان نوروزی در محور تبریز- مرند- جلفا بازدید و از زحمات تمام کسانی که در ایام نوروز برای رفاه حال مردم و گردشگران تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

دیوارهای بین دانشگاه و جامعه باید برداشته شود (70)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: امروز دیگرعصر دیوار کشی گذشته است، در فضایی که در دنیا عده ای در حال کشیدن دیوار هستند، ما به دنبال برداشتن دیوارها هستیم و دیوارهای بین جامعه و دانشگاه باید برداشته شود.


منزلت زنان در جامعه امروز مدیون انقلاب اسلامی است(85)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: زنان ایرانی همچنان که در چهار دهه از تاریخ انقلاب اسلامی وظیفه خطیری در تحقق اهداف نظام بر عهده داشته‌اند در دوران جدید انقلاب نیز باید نقش‌آفرینی کنند.


دولت تدبیر و امید برای جلب مشارکت زنان در عرصه‌های مختلف اهتمام جدی دارد(104)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید برای میدان دادن به بانوان در حوزه های سازندگی، مدیریتی و علمی اهتمام جدی دارد.


سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به تبریز / افتتاح چند طرح تحقیقاتی(82)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور صبح امروز همزمان با پنجمین روز از دهه فجر برای افتتاح چند طرح علمی و تحقیقاتی وارد تبریز شد.


بحران دریاچه ارومیه به یک مساله اجتماعی تبدیل شده است(114)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: با تشکیل شورای فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه در استان، موضوع این دریاچه را از یک موضوع امنیتی به یک مساله اجتماعی تبدیل کردیم.


دستگاه قضایی و نیروهای مسلح باعث عزت و عظمت استان هستند(139)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت استان، گفت: امروز نیروهای مسلح با همکاری دستگاه قضایی باعث عزت و عظمت و حفظ آرامش و امنیت برای مردم استان هستند.


پرداخت 384 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 563 واحد تولیدی در استان(85)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت 384 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش در قالب طرح رونق تولید به 563 واحد تولیدی در استان خبر داد.


بانک اطلاعاتی زنان و خانواده در آذربایجان شرقی تدوین می‌شود(69)

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بالای زنان در حوزه های مختلف زندگی اجتماعی گفت: اطلس و بانک اطلاعاتی زنان و خانواده استان در بخش های مختلف در استان تهیه می شود.


حمایت از صنایع دستی از بهترین راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است(91)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی حمایت از صنایع دستی و اهتمام به توسعه این بخش را یکی از بهترین راه‌ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.


حمایت دولت یازدهم از بخش خصوصی در راستای استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌ها(96)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت یازدهم آماده است تا برای استفاده از ظرفیت‌های بالقوه هر شهرستان و به فعل رساندن آنها، حمایت‌های لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان انجام دهد.


اجرای سند تدبیر توسعه، زمینه‌ساز استفاده حداکثری از ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی کلیبر و خداآفرین است(158)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین، اجرای سند تدبیر توسعه در این منطقه را زمینه‌ساز توسعه این دو بخش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها دانست.


مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد(127)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان کلیبر، از سه واحد صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید و مسایل و مشکلات آنان را بررسی کرد.