تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

استاندار آذربایجان شرقی در جمع صمیمی کودکان شیرخوارگاه احسان حضور یافت(138)

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز با حضور در شیرخوارگاه و خانه نوباوگان احسان و خانه کودک و نوجوان مهر در منطقه سه تبریز، دقایقی را در فضای پاک و معصومانه کودکان این مرکز سپری کرد و آنها را مورد نوازش و دلجویی قرار داد.


موضوع پژوهش در دانشگاه‌ها باید مطابق با استانداردهای بین‌المللی باشد(146)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رشد شتابان فناوری و سرعت تحولات علمی در دنیا، گفت: موضوع پژوهش در دانشگاه‌ها باید مطابق با استانداردهای بین‌المللی باشد و دانشگاه‌ها در کنار تولید علم که رسالت ذاتی آنهاست، به بحث به‌روز کردن تکنولوژی نیز اهتمام جدی داشته باشند.


استاندار آذربایجان شرقی از دو مرکز درمانی در تبریز بازدید و از بیماران عیادت کرد(130)

استاندار آذربایجان شرقی امروز با حضور در دو مرکز درمانی در تبریز، از بیماران بستری در این دو مرکز عیادت کرد و در جریان نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعان قرار گرفت.


به‌روز کردن تکنولوژی شرط رقابت در بازارهای جهانی/ لزوم ایجاد زنجیره تولید در بخش معدن(108)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه صنایع ما برای رقابت در بازارهای جهانی باید تکنولوژی خود را به‌روز کنند، گفت: توجیه اقتصادی در بخش صنعت و تولید، کاملا با تکنولوژی مرتبط است و این وظیفه تشکل‌های علمی و دانشگاهی است که صنعت را در به‌روز کردن تکنولوژی یاری کنند.


بهره‌برداری آزمایشی از تونل شمالی فاز ۲ متروی تبریز آغاز شد(133)

بهره‌برداری آزمایشی از تونل شمالی فاز ۲ خط ۱ متروی تبریز با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


لاین شمالی متروی تبریز راه‌اندازی می‌شود/ لزوم نوسازی و گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی(110)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر گسترش حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا، گفت: لاین شمالی مترو برای سهولت در تردد مردم و کاهش مدت زمان انتظار مسافران راه‌اندازی می‌شود.


پایش فضای کسب و کار از موضوعات بسیار مهم در ارتباط با سرمایه‌گذاری است(142)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: پایش فضای کسب و کار از موضوعات بسیار مهم در ارتباط با سرمایه گذاری است.


بهبود وضعیت کسب و کار بدون ایجاد دولت الکترونیک ممکن نیست(95)

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بهبود وضعیت کسب و کار بدون ایجاد دولت الکترونیک ممکن نیست و دولت تدبیرو امید بر این موضوع تاکید دارد.


آذربایجان شرقی، استان برتر در جشنواره ملی پژوهش شد/ تجلیل از دکتر خدابخش توسط وزرای علوم و کشور(124)

استان آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در جشنواره ملی پژوهش انتخاب شد.


ساختار اداری کشور متناسب با انتظارات نیست/ نظام اداری باید اثربخش باشد(104)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه انتظار از ساختار اداری این است که اثربخش باشد، گفت: متأسفانه انتظاراتی که از دستگاه‌های اجرایی داریم، متناسب با ساختار اداری آنها نیست و باید این ساختارها اصلاح شود.


نگرانی از اعتیاد در محیط‌های کاری/ جوامع کارگری باید حساس باشند(108)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بر مبنای مطالعات گذشته، بیکاری یکی از علل عمده گرایش به اعتیاد است، گفت: اکنون شاهد این هستیم که افرادی با داشتن شغل نیز به سمت اعتیاد سوق پیدا می کنند.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت دکتر فریدون بخت‌آور(105)

استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت دکتر فریدون بخت‌آور، استاد دانشکده داروسازی تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.