جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن(100)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.


ملت ایران ادامه دهنده راه شهدا هستند(159)

استاندار آذربایجان ‌شرقی به همراه جمعی از مسئولان استان امروز با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، به سیل خروشان مردم انقلابی و ولایت مدار تبریز پیوست.


29 بهمن آغاز مرحله نهایی انقلاب بود/ مبارزان انقلاب، اسوه‌های غیرت و جهاد هستند(66)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزات انقلابی مردم ایران بعد از قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 56 وارد مرحله نهایی شد، گفت: تا قبل از 29 بهمن 56، مبارزه علنی و ملموس وجود نداشت و این قیام مردم تبریز بود که اصلی‌ترین ضربه را بر پیکره نظام ستمشاهی وارد کرد.


مردم تبریز اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند(90)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۵۶ اصلی‌ترین ضربه را بر پیکر رژیم شاهنشاهی وارد کردند.


75 درصد از طرح‌های دهه فجر امسال در روستاها افتتاح شد(77)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بهره برداری از 1950 طرح عمرانی، زیرساختی و خدماتی در استان همزمان با دهه فجر امسال، گفت: 75 درصد این طرح ها در روستاها بهره برداری شد.


خدمت به محرومان از مهم‌ترین دغدغه‌های امام راحل بود/ قدردانی از خدمات کمیته امداد به محرومان(71)

استاندار آذربایجان شرقی، توجه به مستضعفان و خدمت به محرومان را یکی از مهم‌ترین دغدغه های امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: امام به قدری به محرومان اهمیت می‌داد که 22 روز پس از پیروزی انقلاب، فرمان تشکیل کمیته امداد را برای تامین نیازهای مردم محروم صادر کردند.


راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، مصداق جهاد فی سبیل الله است(42)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش صنعت و تولید استان پیشینه درخشانی دارد و وضعیت صنایع تبدیلی استان نیز نسبت به سایر مناطق کشور بهتر است، افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و مواجه بودن با چالش بزرگ بیکاری، راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی، حکم جهاد فی سبیل الله را دارد.


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن(118)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تأکید کردند که ملت سرافراز ایران با وحدت و همدلی، قله‌های افتخار، بالندگی و خودباوری را فتح خواهند کرد.


چهلمین تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی کشور در روستای لیقوان بهره برداری شد(96)

همزمان با دهه فجر چهلمین تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب روستایی کشور در روستای لیقوان شهرستان تبریز بهره برداری شد.


استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تأمین برق/ امیدواریم کمبود برق در دو سال آینده جبران شود(90)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر مدیریت کمبود برق در استان، گفت: امیدواریم با سرمایه‌گذاری‌های صورت‌گرفته، در دو سال آینده به نقطه‌ای برسیم که صنعت‌گران از کمبود برق گلایه نداشته باشند.


178 پروژه صنعت برق استان با اعتبار 455 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید(76)

در آستانه سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 178 پروژه صنعت برق استان به‌صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.


حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، امنیت و استقلال کشور را بیمه می‌کند(109)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت و استقلال کشور را بیمه می‌کند.