بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

ارتش در امدادرسانی به سیل‌زدگان استان، جانانه عمل کرد(93)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ارتش قهرمان در تمام صحنه‌ها در خدمت‌رسانی به مردم حضور فعال داشته و در حادثه اخیر سیل در برخی مناطق استان نیز جانانه عمل کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از مناطق سیل‌زده شهرستان آذرشهر بازدید کرد(94)

استاندار آذربایجان شرقی امروز از چند منطقه سیل‌زده در روستای قراغیل و بخش تیمورلو از توابع شهرستان آذرشهر بازدید کرد.


100 میلیارد تومان برای جبران بخشی از خسارات سیل اختصاص یافت(91)

سخنگوی دولت گفت: با تصمیم هیات دولت مقرر شد برای جبران بخشی از خسارات مالی سیل در چهار استان کشور بالغ بر 100 میلیارد تومان تخصیص داده شود.


بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بازسازی مناطق سیل‌زده استان همکاری می‌کند(115)

استاندار آذربایجان شرقی، با بیان اینکه هر آنچه در توان داریم برای خدمت‌رسانی و بازسازی مناطق سیل‌زده انجام خواهیم داد گفت: ان شاءالله بازسازی خانه‌های روستای چنار را قبل از آغاز فصل سرما تمام می‌کنیم.


سیل در استان سه هزار میلیارد ریال خسارت زد/ مجلس عنایت ویژه‌ای به بحث پیشگیری از بحران داشته باشد(134)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سیل اخیر به 12 شهرستان استان خسارت زد، ارزش خسارت‌های وارده را بر اساس برآوردهای اولیه سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تلاش برخی‌ها برای مشوش کردن افکار عمومی در این حادثه بی‌انصافی است.


تاکید رهبری بر حل سریع مشکلات سیل‌زدگان/ اتمام بازسازی مناطق سیل‌زده قبل از فصل سرما(125)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقداماتی که در سال های گذشته برای مدیریت منابع آبی در استان صورت گرفته بود از وارد آمدن خسارات بیشتر در حادثه سیل اخیر پیشگیری کرد و باعث شد که حجم عمده‌ای از سیلاب‌ها به سمت دریاچه ارومیه سرازیر شود.


بازسازی مناطق سیل‌زده در اولویت است/ همه در این حادثه داغدار هستیم(146)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بازسازی مناطق سیل‌زده استان اولویت اول ماست و این کار بدون هیچ محدودیتی و با سرعت آغاز می‌شود، گفت: اعتبار و تسهیلات مورد نیاز در این زمینه از سوی دولت تأمین می‌شود و مسئولان محلی موظف به سرعت بخشی به کار بازسازی هستند.


دولت تا سامان‌دهی نهایی و کمک به جبران خسارت‏‌های وارده در کنار سیل‌زدگان خواهد بود(64)

رییس جمهور در پیامی با تسلیت و ابراز همدردی با مردم استان‌های سیل‌زده آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل و به‌ویژه خانواده‌های جان‏‌باختگان و آسیب‏‌دیدگان، اطمینان داد که دولت تا سامان‌دهی نهایی، رسیدگی مطلوب و کمک به جبران خسارت‏های وارده در کنار مردم این استان‌ها خواهد بود.


پیکر دو تن دیگر از مفقودان سیل در آذرشهر پیدا شد(247)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از پیدا شدن پیکر دو تن از مفقودان حادثه سیل در شهرستان آذرشهر خبر داد.


جبران خسارت‌های سیل آذربایجان شرقی توسط دولت تامین اعتبار می‌شود(156)

معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: هر اندازه که دستگاه های اجرایی خسارتهای وارده به زیر ساخت ها را برآورد کنند به دولت منعکس می شود تا در اولین فرصت در دولت مصوب شود و قطعا تامین اعتبار انجام خواهد شد.


دولت هیچ محدودیتی در کمک به سیل‌زدگان ندارد/ بازسازی مناطق آسیب‌دیده بلافاصله آغاز می‌شود(249)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دستور رییس جمهور بر تسریع در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان و جبران خسارت‌ها و خرابی‌های به‌بارآمده، از آمادگی همه دستگاه‌های استان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و کاهش آلام مصیبت‌دیدگان این حادثه خبر داد و گفت: مسئولان دولت اعلام کردند که هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.


دغدغه اصلی ما تأسیس کرسی‌های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است(148)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: دغدغه اصلی ما تأسیس کرسی های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است.