استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان تدوین شود/ استاندارد باید نشانه اعتماد مردم باشد

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تدوین استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان، گفت: تدوین استانداردهای مختلف در سطح ملی زمان‌بر است و ما نباید منتظر باشیم که دستگاه‌های ملی در این خصوص اقدام کنند.

12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت(156)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.


مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد(158)

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.


لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt(170)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.


جزو سه استان برتر در حوزه تولید هستیم/ جوانان به فکر اشتغال در بخش تولید باشند(255)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: این استان از نظر اقدام و عمل و حمایت از تولید و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنعت، جزو سه استان برتر کشور انتخاب شده، اما متأسفانه برخی‌ها در نهایت بی‌انصافی، این اقدامات ارزشمند را نادیده می‌گیرند و برای تولید، مراسم ختم برگزار می‌کنند.


اولین کارخانه تولید کاغذ سنگ کشور در شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید(263)

اولین کارخانه تولید کاغذ از سنگ در کشور با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهر شندآباد از توابع شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید.


اعلام اسامی داوطلبان حائز شرایط ورود به مرحله تست ورزش آزمون مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (بهمن 94)(1257)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی داوطلبان حائز شرایط ورود به مرحله تست ورزش آزمون عملیاتی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (آزمون بهمن ماه 94) را اعلام کرد.


عملیات اجرایی پروژه مشارکتی شبکه آبیاری و زهکشی سد آیدوغموش در شهرستان میانه آغاز شد(159)

عملیات اجرایی پروژه مشارکتی شبکه آبیاری و زهکشی سد آیدوغموش و بخشی از شبکه اصلی و فرعی واحدهای اکرم آباد2، آچاچی و داشکسن با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان میانه آغاز شد.


کسانی که برای بخش تولید مراسم ختم برگزار می‌کنند انصاف داشته باشند(307)

استاندار اذربایجان شرقی با اشاره به بازگشت یکصد واحد تولیدی بحران‌زده استان به گردونه تولید، گفت: کسانی که این واقعیت‌ها را نمی‌بینند یا آن را به نحو دیگری جلوه می‌دهند، انصاف داشته باشند.


رویداد تبریز 2018 باید موجب توانمندی جوامع محلی در کل استان شود(207)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هر چند یک شهر مرکز و نقطه ثقل رویداد تبریز 2108 است اما این اتفاق باید موجب توانمندی کل جوامع محلی استان آذربایجان شرقی شود.


دولت، تمام‌قد پشتیبان برنامه‌های تبریز 2018 است(274)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت تمام‌قد پشتیبان برنامه‌های تبریز 2018 است، گفت: تشکیل ستاد ملی تبریز 2018، برای مسئولان استان مایه دلگرمی و انگیزه مضاعف است.


مشارکت بخش خصوصی در حفاظت از محیط زیست در دولت یازدهم رشد چشمگیری یافته است(144)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: دولت تدبیر و امید در کنار بحث اشتغال، تولید و رفع تحریم‌های ظالمانه، مباحث زیست محیطی را نیز به طور جدی در دستور کار خود قرار داده است.


دولت با خردورزی در سیاست خارجی و اعتدال در سیاست داخلی فرصت‌ها را به مزیت تبدیل کرد(127)

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دولت یازدهم با خردورزی در سیاست خارجی و اعتدال در سیاست داخلی فرصت‌های موجود در حوزه فرهنگ و تمدن ایران را به مزیت تبدیل کرد.