خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

اربعین، مانور معنوی مسلمانان/ استقرار موکب‌های آذربایجان شرقی در بصره و سامرا(100)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اربعین، بزگترین مانور معنوی مسلمانان و شیعیان است و این رویداد عظیم فرهنگی، پایگاه مستحکمی در مقابل دشمنانی است که همواره خواهان ذلت و سرشکستگی مسلمانان هستند.


بحران آب در آینده‌ای نزدیک به یک مسأله امنیتی تبدیل می‌شود(138)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت آب به عنوان یک نعمت بسیار ارزنده برای تامین نیازهای مختلف مردم، گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، بحران منابع آبی در آینده ای نه چندان دور به یک مسأله امنیتی تبدیل خواهد شد.


برخورد با متجاوزان به حریم رودخانه‌ها از مهم‌ترین سیاست‌های مدیریت استان است(96)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی برخورد با متجاوزان به حریم رودخانه‌ها را یکی از مهم‌ترین سیاست‌های مدیریت استان ذکر کرد و گفت: افرادی که در مقابل قانون، گردن کلفتی کنند باید به شدت مورد بازخواست قرار گرفته و در پیشگاه قانون، پاسخگو باشند.


حمایت از زنان کارآفرین استان در قالب خوشه‌های صنعتی(79)

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: از زنان کار آفرین در قالب خوشه های صنعتی حمایت ویژه صورت می گیرد.


توجه به نیازهای کودکان و نوجوانان ضروری است/ لزوم توسعه فعالیت‌های کانون پرورش فکری(79)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، با جمعی از کودکان و نوجوانان شرکت کننده در کارگاه‌های تابستانی این کانون دیدار و در فضایی صمیمانه با آنان گفت‌وگو کرد.


استفاده از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر باید نهادینه شود(185)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد که استفاده از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر خورشیدی و بادی باید نهادینه شود.


امنیت بانکداری الکترونیکی(73)

يکي از الزامات اساسي جهت توسعه تجارت الکترونيکي در ايران و ورود به بازارهاي جهاني وجود نظام بانکي پيشرفته و به روز مي باشد. در غير اينصورت با فقدان سيستم هاي مناسب و به تبع آن از دست رفتن فرصت هاي بازرگاني کشور در عرصه جهاني به انزوا کشيده مي شود. بنابراين بايد در حوزه هاي مديريت امنيت کشور، مراکز توليدي و سازمانهاي مصرف کننده و بانک ها به عنوان ارتباط دهندگان مراکز مختلف ارتباط منطقي را به طور هماهنگ حفظ نمایند و با آموزش و فرهنگ سازي در مورد امنيت و تلاش جهت بالابردن انگيزه استفاده از بانکداري و خدمات الکترونيکي شاهد پيشرفت اقتصادي کشور باشیم.


شکوفایی استعدادهای زنان و دختران، بزرگترین سرمایه‌گذاری برای تحقق خانواده و جامعه سالم است(62)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: فراهم کردن زمینه‌های توانمندی و شکوفایی استعدادهای زنان و دختران، بزرگترین سرمایه‌گذاری برای تحقق خانواده و جامعه سالم در آینده کشور است.


گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه(93)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان مراغه، ضمن بازدید از طرح‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بانوان این شهرستان، موانع و مشکلات زنان کارآفرین و فعال اقتصادی را بررسی کرد.


راه‌اندازی سامانه جامع اوقات فراغت در استان/ لزوم توجه جدی تمامی دستگاه‌ها به سامان‌دهی اوقات فراغت(77)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع اوقات فراغت در استان، گفت: متاسفانه در برخی مواقع، موازی کاری دستگاه های دخیل در امر اوقات فراغت جوانان و نوجوانان مشاهده می شود که در سال گذشته با تکمیل بخشی از این سامانه، تعداد دقیق شرکت کنندگان در برنامه های اوقات فراغت پس از ثبت کد ملی و با هدف جلوگیری از آمار تکراری، مشخص شد.


ارشاد و پیشگیری، مهم‌ترین اولویت حراست باشد/ لزوم صیانت از قداست کار حراست(109)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نقش ارشادی و پیشگیری در مسیر خدمت‌رسانی بهتر به مردم و جلب رضایت‌مندی عمومی، باید مهم‌ترین اولویت کاری حراست‌ها باشد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان واعظ قراملکی(176)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حاج میرزا جعفر واعظ قراملکی، پدر بزرگوار شهیدان محمد و مسعود را تسلیت گفت.