لزوم بازنگری در احکام ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها / جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم بازنگری در احکام صادره توسط اداره کل راه و شهرسازی نسبت به ساخت و ساز در مسیل رودخانه‌ها تاکید و گفت: جان هر شهروند آذربایجانی عزیز است و ما با تمام قدرت با متجاوزین به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها برخورد می کنیم.

ثابت کرده‌ایم در کنار کارگران هستیم/ وضعیت بحرانی جامعه کارگری به ثبات و آرامش رسیده است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سه سال گذشته ثابت کردیم که در کنار کارگران هستیم، افزود: خوشحالیم که امروز وضعیت بحرانی جامعه کارگری به آرامش و ثبات رسیده و فضای وحدت، صمیمیت و برادری بین کارفرمایان و کارگران در استان حاکم است.

آرزوهای 20ساله مردم در حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آرزوهای 20 ساله حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید محقق شد.

هیچ موردی از مسکن مهر به دلیل مشکلات زیربنایی متوقف نشده است(100)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش مضاعف برای اتمام واحدهای مسکن مهر اعلام کرد: هیچ واحد مسکن مهری در آذربایجان شرقی به دلیل وجود مشکلات زیربنایی متوقف نشده است.


ضرورت ارایه آموزش‌های تخصصی پدافند غیرعامل در حوزه پرتوی(117)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر ارایه آموزش‌های تخصصی پرتوی در مراکز اورژانس و هلال احمر شهرستان‌های استان تاکید کرد.


دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول در تبریز آغاز شد(93)

دوره آموزشی طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسوول استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در تبریز آغاز به کار کرد.


زمینه‌های همکاری استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی بررسی شد(155)

در نشست مشترک هیات‌های اقتصادی استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی که در چهارمین روز از سفر هیات اقتصادی استان به لهستان برگزار شد، زمینه‌های همکاری و توسعه مراودات اقتصادی و تجاری بین این دو استان مورد بررسی قرار گرفت.


دیدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید روشن‌رای(152)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی چهارشنبه شب با حضور در منزل خانواده شهید عبدالحسین روشن‌رای، با ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از صبر و فداکاری خانواده‌های آنان در راه دفاع از انقلاب اسلامی قدردانی کرد.


سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری ضروری است(147)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، آماده کردن زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان را ضروری دانست و گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری بخشی از اقتصاد مقاومتی است و سیاست دولت نیز توجه به این حوزه است.


مبارزه با پدیده شوم اعتیاد نیازمند انگیزه و روحیه جهادی است(167)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر عزم جدی مردم و مسوولان برای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد و گفت: انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی برای مقابله با این پدیده شوم در جامعه ضروری است.


پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور در تبریز افتتاح شد(121)

پژوهشگاه استاندارد منطقه شمال‌غرب کشور به عنوان مهم‌ترین مرجع پژوهشی استاندارد و حلقه ارتباطی سازمان استاندارد با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز افتتاح شد.


مبادلات بانکی پیش‌زمینه توسعه روابط تجاری است(393)

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به لهستان، با رییس اتاق بازرگانی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.


آموزش، شرط اول مدیریت بحران است/ متاسفانه مدیران بعد از بحران هستیم(125)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که آموزش شرط اول در مدیریت بحران است، گفت: باید با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و آموزش‌های لازم درباره مهارت‌های مقابله با بحران، خسارت‌های ناشی از حوادث را کاهش دهیم.


نشست تجاری و اقتصادی آذربایجان شرقی و لهستان در ورشو برگزار شد(240)

نشست مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان در نخستین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور برگزار شد.


هیچ عاملی نباید موجب کندی عملیات اجرایی تونل انرژی تبریز شود(158)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت پروژه تونل انرژی تبریز، گفت: این پروژه برای تبریز و تامین برق مترو حیاتی است و نباید هیچ عاملی موجب کندی عملیات آن شود و باید با جدیت ادامه یابد.