تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

دومین نشست بانوان کارآفرین و مدیران زن تشکل‌های مردم‌نهاد استان برگزار شد(145)

دومین نشست بانوان کارآفرین و مدیران زن تشکل‌های مردم‌نهاد استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه زنان با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی برگزار شد(92)

نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان صبح امروز (یکشنبه) به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.


توسعه صادرات، راهبرد اصلی استان است/ همه بخش‌ها باید در خدمت صادرات قرار گیرند(98)

استاندار آذربایجان شرقی توسعه صادرات را تنها راه تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" دانست و گفت: توسعه صادرات، راهبرد اصلی استان است و همه بخش‌ها باید در خدمت این سیاست محوری قرار گیرند.


لزوم آسیب‌شناسی طرح‌های حوزه اشتغال/ رفع موانع اجرای طرح‌های مهارت‌آموزی و کارورزی(91)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر آسیب شناسی طرح های مربوط به حوزه اشتغال، گفت: طرح هایی که دولت با اعطای تسهیلات و مشوق های متنوع در حوزه اشتغال اجرایی می کند فرصت های بسیار خوبی برای ایجاد شغل هستند که باید موانع اجرایی آنها را برطرف کرده و اهداف این طرح ها را محقق کنیم.


شرکت عمران شهر جدید سهند به تعهد خود عمل کند/ باید پای‌بند تصمیمات باشیم(80)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اجرایی شدن مصوبه شورای آموزش و پرورش استان مبنی بر ساخت 6 مدرسه جدید در شهر جدید سهند تا آغاز سال تحصیلی 97-98، گفت: شرکت عمران شهر جدید سهند مسئولیت ساخت 4 مدرسه را بر عهده گرفته و اگر این مصوبه تا مهر ماه اجرایی نشود مدیرعامل این شرکت از مسئولیت کناره‌گیری کند.


توسعه صادرات در بازار عراق با تأکید بر حمایت از کالای داخلی دنبال می‌شود/ دولت در توسعه بازارهای هدف بنگاه‌داری نمی‌کند(51)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت حمایت از تولید کالای ایرانی گفت: توسعه صادرات بازار عراق با تأکید بر حمایت از کالای داخلی دنبال می‌شود.


سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان مرند(10)

استاندار آذربایجان ‌شرقی در سفر به شهرستان مرند، ضمن بازدید از چند واحد تولیدی، در نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان شرکت کرد.


اجرای طرح ملی تاب آوری زنان و خانواده‌ها در شهرستان‌های تبریز، میانه، مرند، مراغه و اهر(43)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از اجرای طرح ملی تاب آوری زنان و خانواده‌ها در شهرستان‌های تبریز، میانه، مرند، مراغه و اهر خبر داد.


قطعه‌سازی تبریز توانمندی تنوع‌بخشی به محصولات خود را دارد/ ضرورت اولویت‌بندی در ارائه تسهیلات نوسازی(86)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت های فنی و مهندسی در سطح استان گفت: امروز صنعت قطعه سازی در استان با قدرت فعالیت می کند و این صنعت توان تنوع بخشی به تولید محصولات خود را دارد.


بهروز مهدوی به سمت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب شد(172)

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با صدور حکمی، بهروز مهدوی را به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب کرد.


تشدید نظارت بر بازار کالاهای اساسی/ تأمین ارز مورد نیاز تولیدکنندگان و واردکنندگان(86)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تشدید نظارت‌ها بر بازار کالاهای اساسی از سوی دستگاه‌های مسئول، گفت: با توجه به اینکه ارز مورد نیاز تولیدکنندگان و واردکنندگان مواد اولیه و کالاهای اساسی با قیمت 4200 تومان از سوی دولت تأمین می‌شود نباید شاهد افزایش قیمت غیرمنطقی در قیمت این نوع از کالاها باشیم.


سرعت‌بخشی در برق رسانی به شهرک صنعتی اسکو(34)

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایحان شرقی از تسریع و سرعت بخشی برق رسانی به شهرک صنعتی اسکو خبر داد.