خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

باید از ظرفیت هنرمندان در راستای پیشگیری از اعتیاد استفاده شود(77)

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هنرمندان نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند، گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد از برنامه های مهم این شوراست.


استاندار: قرارداد همکاری با مؤسسه فناوری اتریش، نقطه عطفی در توسعه صنعت استان است(342)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولید دانش‌بنیان ضرورت بقا در بازارهای امروز است، گفت: ایجاد شبکه‌ای برای هم‌افزایی و اتصال امکانات جزیره‌ای و ظرفیت‌های جدا از هم در حوزه صنعت و تولید ضروری است.


برگزاری نمایشگاه فرش و صنایع دستی تبریز/ حضور 211 واحد تولیدی از 29 استان کشور(66)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه فرش و صنایع دستی تبریز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت 5 روز مورد بازدید مردم و علاقه‌مندان قرار گرفت.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام غروی(104)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی، درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ احمد غروی، از عالمان برجسته استان را تسلیت گفتند.


زمان اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک داوطلبان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های استان(8742)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای خطاب به داوطلبان شرکت در آزمون تبديل وضعيت استخدامي كاركنان موقت شهرداري‌هاي استان اعلام کرد: به دليل برخي ايرادات در اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک داوطلبان، ليست حائزان و فاقدان شرایط شرکت در آزمون در حال بازنگري بوده و فهرست نهایی در روز يكشنبه 15 مرداد بر روی سايت استانداري آذربایجان شرقی قرار خواهد گرفت.


حمایت مدیریت استان از توسعه خدمات پروازی/ رعایت استانداردها، شرط حضور در فضای رقابتی است(115)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مدیران شرکت هواپیمایی آتا، بر ارتقای کیفیت خدمات پروازی و تلاش برای جلب رضایت‌مندی و اعتماد مسافران تأکید کرد و گفت: برند آتا را یک امتیاز و فرصت ویژه برای استان می‌دانیم و انتظار داریم که خدمات این شرکت در خور نام آذربایجان باشد.


توضیحات مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری درخصوص آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های استان(3952)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اعلام نتایج اولیه مرحله بررسی مدارک داوطلبان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان و لیست داوطلبان حائز شرایط ورود به این آزمون خبر داد و گفت: این لیست از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی قابل دسترسی است.


مهارت‌آموزی جوانان از ضروریات حوزه اشتغال است/ زمان کارهای پشت‌میزی به سر آمده است(121)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه جوانان نباید به دنبال استخدام دولتی باشند، گفت: آموزش مهارت‌های کارآفرینی به جوانان یکی از ضروریات در جهت اشتغال آنان است.


آذربایجان شرقی، استان برتر در حوزه امنیتی و انتظامی شناخته شد(112)

استان آذربایجان شرقی رتبه برتر کشوری را بر اساس ارزیابی شاخص‌های تعیین‌شده مرتبط با حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور کسب کرد.


زمان و مکان برگزاری انتخابات نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد استان در هیأت نظارت + اسامی نامزدها(473)

دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان و مکان برگزاری و اسامی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد استان در هیأت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد را اعلام کرد.


نمایشگاه فرش مهربان می‌تواند الگویی برای سایر شهرهای استان باشد(74)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه فرش مهربان می‌تواند الگویی برای سایر شهرهای استان باشد.


سهمیه استان از تسهیلات رونق تولید در سال جاری 880 میلیارد تومان است(102)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری ۸۸۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید سهمیه برای استان منظور شده است.