استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان تدوین شود/ استاندارد باید نشانه اعتماد مردم باشد

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تدوین استاندارد بین‌المللی برای محصولات تولیدی استان، گفت: تدوین استانداردهای مختلف در سطح ملی زمان‌بر است و ما نباید منتظر باشیم که دستگاه‌های ملی در این خصوص اقدام کنند.

12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

طرح پرورش 1200 تن ماهی در قفس امسال در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود(126)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از برنامه ریزی برای اجرای طرح پرورش یک هزار و 200 تن ماهی در قفس در سال جاری خبر داد..


مدیران استان برای ایجاد شغل راهکار ارائه کنند/ با متخلفان در حوزه مدیریت شهری برخورد می‌کنیم(212)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سیاست‌گذاری دولت در حوزه اشتغال‌زایی، گفت: ما در استان باید سالانه 45 تا 50هزار شغل ایجاد کنیم و مدیران استان باید در این راستا راهکارهای عملیاتی ارائه کنند.


ضرورت تسریع حرکت در مسیر تبریز 2018/ فرصتی مناسب برای جهانی‌سازی نام تبریز(152)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: این موضوع فرصتی مناسب برای ارتقای بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود و قابل توسعه بوده و لازم است با توجه به نزدیک شدن به سال 2018 آهنگ حرکت در مسیر این رویداد مهم سرعت بیشتری به خود گیرد.


اولین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیرعامل استان(71)

اولین جلسه مشترک کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیرعامل و قرارگاه پدافند سایبری استان آذربایجان شرقی به میزبانی شرکت برق منطقه ای آذربایجان برگزار شد.


تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان(1012)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و موقت شهرداری‌های استان تا روز 15 خرداد خبر داد.


ارائه خدمات درمانی و بیمه‌ای به 3600 بیمار مبتلا به ام‌اس در استان آذربایجان شرقی(117)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از وجود هفت هزار بیمار مبتلا به ام‌اس در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر، سه هزار و 600 بیمار مبتلا به ام‌اس در استان از خدمات درمانی و بیمه‌ای استفاده می‌کنند.


وفاداری ملت ایران به آرمان‌های امام و شهدا، ضامن قدرت دفاعی کشور است(147)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم ایران بر سر پیمان خود با شهدا، امام و رهبری محکم ایستاده‌اند، گفت: قطعاً این روحیه ملت ایران بیش از تجهیزات نظامی، بازدارنده و ضامن قدرت دفاعی کشور است.


باید بسترهای لازم برای رونق تجارت در مرزها فراهم شود(107)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید بسترهای لازم برای رونق تجارت در مرزها فراهم شود، افزود: خوشبختانه در دولت یازدهم گام‌های اساسی در این زمنیه برداشته شده و موفقیت‌هایی حاصل شده است.


باید از حوادث درس بگیریم/ در همه عرصه‌ها از مشارکت مردم استفاده شود(132)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وظيفه ما اين است كه علاوه بر تقدير از امدادگران، از حوادث گذشته درس گرفته و نهايت تلاش خود را براى كاهش تلفات جانى و مالى در زمان وقوع حادثه به كار گيريم.


نقش سازنده و کلیدی استان آذربایجان شرقی در ارتقای مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان(139)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش روابط ایران و جمهوری آذربایجان در چهار سال گذشته، گفت: استان آذربایجان شرقی در ارتقای مناسبات دو کشور نقش سازنده و کلیدی ایفا می‌کند.


رقابت‌های انتخاباتی تمام شد/ اکنون وقت کار و تلاش برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی است(120)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت بیش از 70 درصد مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت، این حماسه ملی را مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: اکنون دوره رقابت به پایان رسیده و همه گروه‌ها و جناح‌ها باید برای پیشرفت و سربلندی کشور پای کار بیایند.


راه توسعه کشور از مسیر اقتصاد دانش‌بینان می‌گذرد(82)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، اقتصاد دانش بنیان را زیر بنای توسعه همه جانبه دانست و گفت: راه توسعه کشور از مسیر اقتصاد دانش بینان می گذرد از این رو باید همه دست به دست هم دهیم تا این مهم در کشور نهادینه شود.