تقویت حمل‌ و نقل عمومی گزینه بهتری نسبت به طرح زوج‌ و فرد است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی، بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است، گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد به راه‌هایی متوسل شوند که با اهداف طرح تناقض دارد.

پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا به بهره‌برداری رسید

همزمان با افتتاح 25 پاسگاه پیش‌ساخته پلیس‌راه در 16 استان کشور، پاسگاه پلیس‌راه محور خداآفرین - جلفا با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

نظام مردم‌سالار، مهم‌ترین کار انقلاب اسلامی است/ راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال، شبیه معجزه بود

در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

عقب‌ماندگی از تکنولوژی و فرسودگی ماشین‌آلات، مانع توسعه واحدهای تولیدی است(139)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این‌که عقب ماندگی از تکنولوژی و فرسودگی ماشین‌آلات سد راه توسعه واحدهای تولیدی است، گفت: اگر از تحول پرشتاب تکنولوژی در دنیا غفلت کنیم، موفق نخواهیم شد.


بی‌سوادی در شأن جامعه اسلامی نیست/ تبریز باید در نرخ باسوادی هم جزو اولین‌ها باشد(107)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معجزه پیامبر گرامی اسلام، کتاب قرآن و مأموریت او، تزکیه و تعلیم انسان‌هاست، گفت: بی‌سوادی، دور از شأن فرد مسلمان و جامعه اسلامی است و باید تلاش کرد تا همه افراد جامعه از نعمت سواد برخودار شوند.


واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان هستند(127)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان بوده و متعلق به استان هستند، به همين دليل مسئولان استان براي پیگیری، حمایت و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از هيچ تلاشي مضايقه ندارند.


واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان هستند(92)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی سرمایه‌های استان بوده و متعلق به استان هستند، به همين دليل مسئولان استان براي پیگیری، حمایت و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از هيچ تلاشی مضايقه ندارند.


راه نجات جامعه از معضل بیکاری، تلفیق دانش و مهارت است(82)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه راه نجات جامعه از معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان، تلفیق دانش و مهارت است، گفت: امروزه در بحث اشتغال، مهارت حرف اول را می‌زند.


ایجاد اکوسیستم نوآوری نیازمند تغییر روش و نگرش است/ مرزبندی‌ها در اکوسیستم نوآوری برداشته می‌شود(99)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، ایجاد اکوسیستم فناوری در استان را ضروری دانست و گفت: ایجاد اکوسیستم نوآوری نیازمند تغییر روش و نگرش است.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان فتاح‌زاده(103)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مشترک، درگذشت مادر بزرگوار شهیدان فتاح‌زاده را تسلیت گفتند.


رفع موانع تولید، رسالت دستگاه‌های اجرایی در مسیر توسعه اقتصادی است(116)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به اشتغال به عنوان اولویت اول دولت دوازدهم گفت: رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی و نیز تداوم فعالیت صنایع است.


استفاده از فناوری‌های جدید در واحدهای صنعتی، زمینه‌ساز اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است(111)

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان مراغه، استفاده از فناوری‌های جدید و به‌روزرسانی تکنولوژی در واحدهای صنعتی را زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از پروژه‌های عمرانی و واحدهای صنعتی شهرستان مراغه(169)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان مراغه از تعدادی از پروژه‌های مهم عمرانی و همچنین تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید کرد.


مردم نباید پشت در اتاق مدیران بایستند/ ادارات از فناوری روز برای ارائه خدمات استفاده کنند(111)

مدیرکل اموری شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌ شرقی گفت: دیگر زمان آن گذشته که برای گرفتن یک امضا مردم به‌دنبال مسوول بگردند و با به‌روزرسانی امکانات می‌توان همه خدمات و کارها را ازطریق اینترنت برای مردم انجام داد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری مردم نباشد.


استاندار آذربایجان شرقی به مشکلات جمعی از شهروندان استان رسیدگی کرد(144)

دکتر مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ملاقات عمومی با مردم، پای صحبت‌ها و درد دل جمعی از شهروندان نشست و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.