مرزهای استان از امن‌ترین مرزهای کشور است/ از زحمات مرزبانان تشکر می‌کنم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد، گفت: مرزهای این استان از امن ترین مرزهای کشور است.

استاندار آذربایجان شرقی از پاسگاه‌های مرزی استان بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید از فرماندهی هنگ مرزی جلفا و تعدادی از پاسگاه های مرزی استان بازدید کرد.

استاندار آذربایجان شرقی از پایگاه‌های امدادی و پلیس‌راه در محور تبریز- جلفا بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سال جدید شمسی، تعدادی از مراکز خدمات‌رسان نوروزی در محور تبریز- مرند- جلفا بازدید و از زحمات تمام کسانی که در ایام نوروز برای رفاه حال مردم و گردشگران تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 148 روستا و دو پروژه دیگر شرکت گاز استان(93)

بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 148 روستا و دو پروژه دیگر شرکت گاز استان همزمان با هفتمین روز از دهه فجر با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.


بحران آب را باید جدی بگیریم/ بیشترین انرژی باید در مدیریت منابع آبی صرف شود(123)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت منابع آبی در استان، گفت: با توجه به پیش‌بینی بحران آب در دنیا، این موضوع باید جدی گرفته شده و بیشترین انرژی در این زمینه صرف شود.


اجرای 450 کیلومتر شبکه فاضلاب در سه سال گذشته در شهرهای استان(105)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از اجرای بیش از یک‌هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در بخش آب و فاضلاب استان در سه سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 450 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای مختلف استان اجرا شده است.


شش پروژه شرکت آب و فاضلاب استان در تبریز به بهره‌برداری رسید(84)

همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از شش پروژه شرکت آب و فاضلاب استان با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی در تبریز آغاز شد.


امنیت بی‌بدیل کشور باید حفظ شود/ فرصت خدمت به مردم، نعمت الهی است(135)

وزیر اطلاعات گفت: امروز همکاری و هماهنگی همه قوای کشور تحت هدایت مقام معظم رهبری، امنیتی بی‌بدیل را برای کشور به ارمغان آورده و باید این امنیت را به عنوان نعمتی ارزشمند برای مردم حفظ کنیم.


ایجاد فضای امن برای توسعه همه‌جانبه، ثمره وحدت و همدلی در استان است(118)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که رمز موفقیت در هر جامعه‌ای، همکاری و همدلی است، افزود: امروز در بین اعضای شورای تامین استان و شهرستان‌ها، روحیه وحدت، صمیمیت و همدلی حاکم است و ما ثمرات آن را در فراهم کردن فضای امن برای توسعه همه‌جانبه استان شاهد هستیم.


همه مدیران استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی هم‌قسم شده‌اند(109)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: همه مدیران استانی هم‌قسم شده‌اند تا با روحیه جهادی، باور درونی، نیت خالصانه و انگیزه الهی وارد عرصه شده و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را نه به عنوان کار اداری و اجرایی، بلکه به عنوان یک تکلیف شرعی و وظیفه قانونی اجرا کنیم.


قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از عملکرد مدیریت استان در حوزه اقتصاد مقاومتی(137)

استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران اجرایی استان همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان، با آیت‌الله مجتهد شبستری دیدار و گفت‌وگو کردند.


دولت از اشتغال‌زایی در حوزه فناوری اطلاعات حمایت می‌کند(86)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های مناسب اشتغال‌زایی در حوزه ارتباطات، گفت: دولت از فعالیت‌های مرتبط با این حوزه حمایت می‌کند.


بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه به بهره‌برداری رسید(101)

بیمارستان 96 تخت‌خوابی برکت امام خمینی (ره) میانه با صرف اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان اعتبار در پنجمین روز از دهه فجر با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.


نیازمند تغییر در فرهنگ اشتغال هستیم/ مراکز نوآوری فرصتی نو برای کارآفرینی(73)

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با انتقاد از فرهنگ اشتغال دولتی گفت: دیگر زمان استخدام های دولتی به سرآمده است و باید فرهنگ اشتغال در کشور متحول شود.


مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند افتتاح شد(86)

همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.