تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

پیام راهپیمایی روز قدس، پیام حمایت از مظلوم و نفرت از ظالم است(48)

استاندار آذربایجان شرقی پیام راهپیمایی روز جهانی قدس را پیام وحدت، مقاومت، حمایت از مظلوم و نفرت و انزجار از ظالم عنوان کرد.


استاندار آذربایجان شرقی از بیمارستان قلب و عروق شهید مدنی تبریز بازدید کرد(58)

به دنبال اولین عمل موفقیت‌آمیز پیوند قلب در بیمارستان تخصصی قلب و عروق شهید مدنی تبریز، استاندار آذربایجان شرقی در این بیمارستان حضور یافت و از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و تیم پزشکی بخش پیوند قلب قدردانی کرد.


اختصاص 100 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور برای تجهیز بیمارستان کودکان مردانی آذر(81)

استاندار آذربایجان‌ شرقی پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه) از روند عملیات اجرایی ساخت و تجهیز بیمارستان کودکان مردانی آذر در منطقه 9 شهر تبریز بازدید کرد.


روز قدس نماد انزجار ملت‌های مسلمان از رژیم اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است(54)

استاندار آذربایجان شرقی روز جهانی قدس را یادگار امام راحل(ره) و نماد خشم و انزجار ملت‌های مسلمان از رژیم کودک‌کش اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم فلسطین عنوان کرد.


بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس(95)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در بیانیه مشترکی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کردند.


مدیریت عالمانه شرایط جدید/ ارتباط تنگاتنگ با اقشار مختلف مردم/ رصد مستمر پروژه‌های مهم(53)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط جدید اقتصادی کشور بعد از خروج آمریکا از برجام، فرمانداران استان را به مدیریت عالمانه و مدبرانه شرایط جدید و دفاع منطقی از عملکرد دولت در برابر جوسازی‌ها توصیه کرد و از آنان خواست تا ارتباط تنگاتنگ خود را با اقشار و گروه‌های مختلف مردم به‌ویژه تولیدکنندگان و صاحبان صنعت حفظ و روند اجرای پروژه‌های مهم و تأثیرگذار شهرستان‌های تحت مدیریت خود را به‌طور مستمر و دائمی رصد و پیگیری کنند.


جلسه کارگروه انرژی و آب پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی برگزار شد(68)

اولین جلسه کارگروه انرژی و آب پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی در سال جاری با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان و به ریاست مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان برگزار شد.


کارگاه آموزشی بررسی آسیب‌های اجتماعی در شبکه‌های مجازی در مرکز آموزشی ولیعصر (عج) تبریز برگزار شد(56)

کارگاه آموزشی بررسی آسیب های اجتماعی در شبکه های مجازی با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی و مشاور استاندار آذربایجان شرقی در حوزه سایبری در مرکز آموزشی ولیعصر (عج) تبریز برگزار شد.


دیدار مدیر کل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان(63)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.


مدیرانی که عملکرد قابل قبولی نداشته باشند بدون تعارف برکنار می‌شوند(66)

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی بابیان اینکه مدیران باید به دنبال منافع عموم باشند گفت: هر یک از فرمانداران، معاونان و بخشداران درصورتی‌که محرز شود عملکرد قابل‌قبولی ندارند بدون تعارف برکنار می‌شوند.


ایجاد زیرساخت‌های لازم برای فعالیت واحدهای تولیدی را وظیفه خود می‌دانیم(39)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اجرای 5 طرح سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و تولید در شهرستان بستان‌آباد، گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام و پیش‌بینی مشکلات عدیده اقتصادی، امروز شاهد نشاط و انگیزه کار و تولید در واحدهای صنعتی و تولیدی هستیم.


نشست تخصصی "اندیشه آفتاب" با محوریت تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) و با تاکید بر نقش مادری زنان برگزار شد(85)

نشست تخصصی "اندیشه آفتاب" با محوریت تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) و با تاکید بر نقش مادری زنان در کلام امام، در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در پردیس فاطمه زهرا(س) دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی برگزار شد.