مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و عزت جاودانه است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.

بزرگراه تبریز- اهر باید تا پایان سال آتی به بهره‌برداری برسد

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: روند ساخت بزرگراه تبریز-اهر باید تسریع شده و تا سال آتی به پایان برسد.

پرداخت تسهیلات به 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال‌زایی 116 نفر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای 10 طرح مشاغل خانگی با اشتغال زایی 116 نفر تسهیلاتی به ارزش 5.8 میلیارد ریال ارائه می شود.

انتخابات 29 اردیبهشت در استان، با سلامت کامل و بر مبنای قانون برگزار شد(94)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان در سلامت کامل، بدون هیچ مشکل، بر مبنای مر قانون و امانت‌داری برگزار شد.


توسعه گردشگری روستایی، از مهم‌ترین اولویت‌های تبریز 2018 است(99)

معاون عمرانی استاندارآذربایجان شرقی گفت: توسعه گردشگری روستایی یکی از مهم ترین اولویت‌های ما در راستای تبریز 2018 است.


طرح پرورش 1200 تن ماهی در قفس امسال در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود(121)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از برنامه ریزی برای اجرای طرح پرورش یک هزار و 200 تن ماهی در قفس در سال جاری خبر داد..


مدیران استان برای ایجاد شغل راهکار ارائه کنند/ با متخلفان در حوزه مدیریت شهری برخورد می‌کنیم(207)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سیاست‌گذاری دولت در حوزه اشتغال‌زایی، گفت: ما در استان باید سالانه 45 تا 50هزار شغل ایجاد کنیم و مدیران استان باید در این راستا راهکارهای عملیاتی ارائه کنند.


ضرورت تسریع حرکت در مسیر تبریز 2018/ فرصتی مناسب برای جهانی‌سازی نام تبریز(143)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: این موضوع فرصتی مناسب برای ارتقای بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود و قابل توسعه بوده و لازم است با توجه به نزدیک شدن به سال 2018 آهنگ حرکت در مسیر این رویداد مهم سرعت بیشتری به خود گیرد.


اولین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیرعامل استان(68)

اولین جلسه مشترک کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیرعامل و قرارگاه پدافند سایبری استان آذربایجان شرقی به میزبانی شرکت برق منطقه ای آذربایجان برگزار شد.


تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان(995)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و موقت شهرداری‌های استان تا روز 15 خرداد خبر داد.


ارائه خدمات درمانی و بیمه‌ای به 3600 بیمار مبتلا به ام‌اس در استان آذربایجان شرقی(111)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از وجود هفت هزار بیمار مبتلا به ام‌اس در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر، سه هزار و 600 بیمار مبتلا به ام‌اس در استان از خدمات درمانی و بیمه‌ای استفاده می‌کنند.


وفاداری ملت ایران به آرمان‌های امام و شهدا، ضامن قدرت دفاعی کشور است(141)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم ایران بر سر پیمان خود با شهدا، امام و رهبری محکم ایستاده‌اند، گفت: قطعاً این روحیه ملت ایران بیش از تجهیزات نظامی، بازدارنده و ضامن قدرت دفاعی کشور است.


باید بسترهای لازم برای رونق تجارت در مرزها فراهم شود(102)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید بسترهای لازم برای رونق تجارت در مرزها فراهم شود، افزود: خوشبختانه در دولت یازدهم گام‌های اساسی در این زمنیه برداشته شده و موفقیت‌هایی حاصل شده است.


باید از حوادث درس بگیریم/ در همه عرصه‌ها از مشارکت مردم استفاده شود(130)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وظيفه ما اين است كه علاوه بر تقدير از امدادگران، از حوادث گذشته درس گرفته و نهايت تلاش خود را براى كاهش تلفات جانى و مالى در زمان وقوع حادثه به كار گيريم.


نقش سازنده و کلیدی استان آذربایجان شرقی در ارتقای مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان(130)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش روابط ایران و جمهوری آذربایجان در چهار سال گذشته، گفت: استان آذربایجان شرقی در ارتقای مناسبات دو کشور نقش سازنده و کلیدی ایفا می‌کند.