فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد.

دولت بنگاه‌دار خوبی نیست/ واگذاری شرکت‌های شستا تصمیم درستی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به واگذاری برخی شرکت‌های وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: امیداوریم با ورود بخش خصوصی واحدهای موجود در استان فعال‌تر شده و به بنگاه‌های فعال، اشتغال‌زا و سودآور تبدیل شوند.

شرط دست‌یابی به حد مطلوب عدالت، به رسمیت شناختن قانون در جامعه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه راه‌حل به حد مطلوب رساندن عدالت در جامعه به رسمیت شناختن قانون است، گفت: کسانی که می‌خواهند کانون وکلا مستقل نباشد قطعاً دوست‌داران عدالت نیستند و مانع استقرار عدالت در کشور خواهند بود.

استاندار آذربایجان شرقی عملکرد 100 روز نخست مدیریت استان را تشریح کرد(97)

استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان از طریق شبکه سهند، ضمن تشریح آخرین وضعیت برخی از پروژه‌های مهم و زیربنایی استان، گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روز نخست مدیریت ارشد استان در دولت دوازدهم را تشریح کرد.


تبریز در همه مقاطع تاریخی لنگرگاه بوده است/ لزوم اهتمام جدی دستگاه‌ها برای برگزاری رویداد تبریز 2018(63)

نشست مشترک استاندار آذربایجان شرقی و مجمع نمایندگان استان با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.


قیام 29 بهمن مردم تبریز آغازگر طوفان سهمگین انقلاب اسلامی بود(61)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: قیام مردم انقلابی و مسلمان تبریز در 29 بهمن سال 56 آغازگر طوفان سهمگین انقلاب اسلامی علیه استبداد داخلی و استیلای خارجی بود.


شرکت‌های دانش‌بنیان متولیان کسب‌وکارهای جدید و به‌روزرسانی تکنولوژی در بخش صنعت باشند(92)

نشست بررسی اثربخشی پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیران شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان شرکت‌کننده در این نمایشگاه برگزار شد.


توسعه فعالیت‌های قرآنی برای پیاده کردن ارزش‌های اسلامی در جامعه(82)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تربیت 400 حافظ کل قرآن در استان گفت: برای پیاده سازی ارزش های اسلامی باید فعالیت های قرآنی در جامعه افزایش یابد.


جوانان برای اشتغال، منتظر استخدام دولتی نباشند(120)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جوانان برای اشتغال نباید منتظر استخدام های دلتی باشند، گفت: اشتغال از طریق سرمایه گذاری و تولید امکان پذیر است و دولت به دنبال رفع موانع سرمایه گذاران و تولید کنندگان جهت رونق تولید و اشتغال زایی در جامعه است.


ضرورت حذف بزنگاه‌های فساد در نظام اداری/ هسته گزینش باید سلامت اداری را از مدیران مطالبه کند(116)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت حق‌الناس در امر گزینش، گفت: برای تضمین سلامت نظام اداری و استمرار صلاحیت نیروی انسانی، نیازمند حذف بزنگاه‌های فساد و اصلاح ساختار اداری هستیم که این کار یکی از هنرهای مدیران است.


استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری در تمام سازمان‌ها تأکید کرد(68)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ایجاد پنجره واحد در سازمان ها برای ارایه خدمات بهتر و معرفی قابلیت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران استان ضروری است.


هم‌وطنان ارامنه از هیچ تلاشی در راه میهن دریغ نکرده‌اند(67)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: ارامنه ایران هر جا که لازم بوده در راه میهن جان‌فشانی کرده‌اند تا همه مردم ایران در کنار یکدیگر زندگی سعادتمندانه‌ای داشته باشند.


صرف 20 درصد از منابع فرهنگی کشور در استان‌ها/ سیاست دولت، تمرکززدایی است(55)

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نباید منابع فرهنگی و هنری کشور فقط در تهران هزینه شود، گفت: 20 درصد بودجه معاونت های این وزارت باید به استان ها پرداخت شود و به دنبال افزایش شیب این پرداختی تا 50 درصد هستیم.


نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی برگزار شد(61)

نهمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز برگزار شد.


نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی وحدت‌آفرین دعوت کردند(73)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز جمعه 15 دی ماه دعوت کردند.