بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

تولید برق در کشور به وضعیت مناسبی رسیده است/ از خطر خاموشی رها شده‌ایم(103)

وزیر نیرو گفت: روند احداث نیروگاه و تولید برق در سه سال گذشته به وضعیت مناسبی رسیده و از خطر خاموشی رها شده ایم.


عملکرد صنعت آب و برق استان در دولت یازدهم، قابل مقایسه با گذشته نیست(103)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در طول سه سال گذشته در بخش آب، فاضلاب، آب شرب شهری و کشاورزی خدمات ارزشمندی در استان انجام شده است.


عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F تبریز آغاز شد(112)

عملیات اجرایی نخستین نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس 'اف' استان با ظرفیت 500 مگاوات روز پنجشنبه با حضور وزیر نیرو در محدوده شهرستان اسکو آغاز شد.


وزیر نیرو با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و گفت‌وگو کرد(98)

وزیر نیرو با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با آیت‌الله مجتهد شبستری دیدار و گفت‌وگو کرد.


وزیر نیرو به مقام شامخ شهیدان انقلاب ادای احترام کرد(59)

وزیر نیرو در جریان سفر به تبریز با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.


طرح علمی تحقیقاتی پژوهشکده بیوتکنولوژی شمال غرب کشور در تبریز رونمایی شد(62)

همزمان با سفر وزیر نیرو به تبریز از یک طرح علمی و تحقیقاتی در پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی شمال غرب کشور رونمایی شد.


22 بهمن متعلق به همه ملت ایران است/ دعوت از مردم استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی(40)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: 22 بهمن متعلق به همه ملت ایران است و مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز جواب تهدیدهای دشمنان انقلاب اسلامی را خواهند داد.


وزیر نیرو وارد تبریز شد(124)

وزیر نیرو شامگاه امروز به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چند طرح عمرانی و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وارد تبریز شد.


زمینه‌های خوبی برای توسعه همکاری بین ایران و بلاروس وجود دارد(119)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به روابط خوب ایران و بلاروس، گفت: کارخانه آذهایتکس در سال‌های گذشته نقش فعالی در صنعت استان داشته و یکی از تولیدکنندگان مطرح خودروهای باری و اتوبوس در کشور است.


روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز گرامی داشته شد(124)

آیین گرامی‌داشت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسوولان اجرایی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز برگزار شد.


دولت جدید آمریکا، شیطان بزرگ را به طور کامل معنا کرده است(98)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امروز فردی در راس دولت آمریکا قرار گرفته است که شیطان بزرگ را به کامل‌ترین شکل معنا کرده و ملت ما در 22 بهمن عکس‌العمل خود را در برابر تهدیدهای او نشان خواهند داد.


عمل به خواسته‌های انقلابیون را وظیفه خود می‌دانیم(102)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که وظیفه داریم برای تحقق اهداف انقلاب و آرمان‌های انقلابیون تلاش کنیم، گفت: تمام تلاش ما این است که کارها را به سمتی سوق دهیم که به آن باور داریم و به خاطر آن مبارزه کرده‌ایم.