اصحاب فرهنگ، مشکلات حوزه کتاب و کتابخوانی را نسخه‌پیچی کنند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حمایت از حوزه نشر و کتاب یکی از مهم ترین اولویت های دولت دوازدهم است و امیدوارم فعالین حوزه فرهنگ برای رفع مشکلات موجود در حوزه کتاب و کتابخوانی، راهکار ارائه کنند.

قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

دولت تدبیر و امید تلاش کرد تا دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان به حداقل برسد(76)

معاون اول رئیس جمهور گفت: ملت ایران همواره خواهان صلح بوده و به صلح جهانی توجه کرده اند و در عین حال مدافع مظلوم بوده و برای کمک به ستمدیدگان به پا خاسته اند.


بیمارستان 64 تخت‌خوابی امام حسین (ع) شهرستان هریس به بهره‌برداری رسید(109)

بیمارستان 64 تخت‌خوابی امام حسین (ع) شهرستان هریس با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداری از بیمارستان 225 تخت‌خوابی شهرستان سراب(135)

معاون اول رئیس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی، با حضور در شهرستان سراب، بیمارستان 225 تخت‌خوابی این شهرستان را افتتاح کرد.


عملیات اجرایی مرکز جامع سرطان تبریز آغاز شد(92)

عملیات اجرایی مرکز جامع سرطان تبریز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز شنبه در شهرک خاوران آغاز شد.


باطل‌السحر توطئه‌های آمریکا، اتحاد و انسجام داخلی و تبعیت از رهبری است/ برجام، الگویی برای حل مسائل پیچیده بین‌المللی است(79)

معاون اول رئیس جمهور باطل السحر توطئه‌های دشمنان و به خصوص آمریکا را اتحاد بین ملت، جریان‌های سیاسی و اقشار مختلف مردم و نیز تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: مهم‌ترین کاری که باید در برابر شیطنت‌های آمریکا در پیش بگیریم این است که باید در داخل کشور منسجم و متحد باشیم تا در این شرایط مدیریت کشور با روحیه، شجاعانه و با جسارت تصمیمات کارشناسانه و علمی اتخاذ کند.


صادرات فولاد از برنامه‌های دولت دوازدهم است/ از همه ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کنیم(75)

وزیر صنعت، معدن و تجارت، صادرات فولاد را از برنامه‌های دولت دوازدهم اعلام کرد و گفت: از همه ظرفیت های موجود در این زمینه به ویژه کیفی کردن و رقابت پذیری کردن محصولات استفاده می کنیم.


کارخانه آهن اسفنجی میانه به بهره‌برداری رسید(71)

کارخانه آهن اسفنجی میانه با ظرفیت تولید سالانه 800 هزار تن با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.


معاون اول رئیس جمهور وارد تبریز شد(131)

معاون اول رئیس جمهور صبح امروز با استقبال رسمی استاندار آذربایجان شرقی وارد فرودگاه بین‌المللی تبریز شد.


از هر فرصتی برای نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل در استان استفاده می‌کنیم(40)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در حاشیه سومین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز، گفت: از هر فرصتی برای نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل در استان استفاده می‌کنیم.


استاندار آذربایجان‌ شرقی از طرح‌های عمرانی و صنعتی در شهرستان هشترود بازدید کرد(56)

استاندار آذربایجان‌ شرقی در سفر به شهرستان هشترود، از عملیات اجرایی پروژه‌های آزادراه مراغه - هشترود و سد سهند و دو طرح صنعتی در این شهرستان بازدید کرد.


تکمیل بزرگراه تبریز- اهر تا هفته دولت سال آتی(153)

استاندار آذربایجان شرقی از تکمیل بزرگراه تبریز- اهر تا هفته دولت سال آتی خبر داد.


تدوین سند تدبیر توسعه از مصادیق حرکت شتابان آذربایجان شرقی در مسیر توسعه است(89)

قائم مقام وزیر کشور گفت: امروز حرکت جدید و شتابانی در استان آذربایجان‌شرقی آغاز شده و یکی از مصادیق آن تدوین سند تدبیر توسعه است که با مراجعه به اساتید دانشگاهی و صاحب‌نظران تهیه شده است.