مسوولان تکالیف خود در خصوص تبریز 2018 را به‌صورت جدی پیگیری کنند/ تعریف بیش از700 میلیارد تومان پروژه در خصوص تبریز 2018

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر مشارکت و پای‌کار آوردن بخش خصوصی در راستای تحقق برنامه‌های تبریز 2018، گفت: مسوولان تکالیفی که برایشان تعریف‌شده باید به‌صورت جدی پیگیری کنند.

خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درخشش دانش‌آموزان استان در کنکور سراسری(110)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پی موفقیت دانش‌آموزان استان در آزمون سراسری دانشگاه‌ها، پیام تبریکی صادر کردند.


جنگل‌های ارسباران در مسیر جهانی شدن/ کارشناسان یونسکو به استان می‌آیند(92)

استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری نشست هماهنگی برای ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران به‌عنوان میراث طبیعی بشر خبر داد و گفت: این جلسه با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در محل این سازمان برگزار شد.


جهاد دانشگاهی از پرچم‌داران توسعه و بسط فرهنگ اسلامی در دانشگاه است(93)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: جهاد دانشگاهی یکی از پرچم‌داران توسعه و بسط فرهنگ اسلامی در دانشگاه است.


روابط عمومی‌ها نقطه تلاقی مردم با سازمان‌هاست/ کار روابط عمومی، نیازمند ایمان و اعتقاد است(168)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اطلاع‌رسانی از فعالیت‌ها و اقدامات دستگاه‌های اجرایی و استفاده از ظرفیت روابط عمومی‌ها در این زمینه، گفت: روابط عمومی نقطه تلاقی مردم با سازمان‌هاست.


سامان‌دهی آثار منتسب به مفاخر آذربایجان باید در اولویت قرار گیرد(114)

معاونان سیاسی و امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز به‌صورت سرزده از وضعیت مجموعه تاریخی مقبرة‌الشعرای تبریز بازدید کردند.


هلال احمر در خط مقدم پیشگیری و کاهش تلفات ناشی از حوادث قرار دارد(93)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در لحظات اولیه وقوع حوادث، هلال احمر و زحمات ارزشمند آن به ذهن هر انسانی خطور می کند، عنوان کرد: معاونان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در خط مقدم پیشگیری از حوادث و بلایای طبیعی و یا جلوگیری از کاهش تلفات حوادث بعد از وقوع آن ها دارد.


توافق‌نامه بهینه‌سازی پالایشگاه تبریز بین ایران و کره جنوبی امضا شد(109)

توافق‌نامه همکاری برای تأمین فاینانس و اجرای پروژه ارتقای تکنولوژی و کیفیت فرآورده‌های پالایشگاه تبریز میان ایران و کره جنوبی به امضا رسید.


برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری مناسب جهت استفاده از اعتبارات اشتغال‌زایی کمیته امداد و بهزیستی(100)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری مناسب جهت استفاده از اعتبارات اشتغال‌زایی کمیته امداد و بهزیستی، گفت: این اعتبارات باید در ایجاد اشتغال پایدار و خوداشتغالی نقش موثری داشته باشد.


پدافند غیرعامل 80 درصد در زندگی شخصی تأثیرگذار است(25)

مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه بحث پدافند غیرعامل امر و نهی نیست بلکه یادگیری است، گفت: پدافند غیرعامل تنها 20 درصد در زندگی کاری و سازمانی تأثیر دارد و 80 درصد در زندگی شخصی تأثیرگذار است.


مردم احساس می‌کنند که نیروی انتظامی از خودشان است(139)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی عوامل نیروی انتظامی استان، گفت: مردم باید احساس کنند که نیروی انتظامی از خودشان است و خوشبختانه امروز این احساس در مردم ما هست.


نباید مردم را در بروکراسی پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید کنیم(103)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم انتظار دارند در کمترین زمان ممکن، مشکلات آنان رفع شود، گفت: مردم در بروکراسی پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید می شوند و باید از ایجاد نارضایتی در بین مردم پرهیز کرد.


رزمایش زیستی در شهرستان مرند برگزار می‌شود(56)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری رزمایش زیستی با هدف آمادگی در مواجهه با بیوتروریسم و حملات زیست‌محیطی دشمن در مرداد ماه سال جاری در شهرستان مرند خبر داد.