تبریز باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: شهر تبریز با توجه به سابقه داشتن دانشگاه در 700 سال گذشته، باید مرکز برگزاری همایش‌های علمی و آکادمیک باشد.

دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر ارزش افزوده تولید کنند

استاندار آذربایجان شرقی تبدیل دانش به فناوری را یکی از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: دانشگاه و صنعت با همکاری یکدیگر می‌توانند ارزش افزوده تولید کنند.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

لزوم فرهنگ‌سازی و ارائه راهکارهای علمی برای مواجهه با خشونت‌های خانوادگی(47)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اهمیت موضوع فرهنگ‌سازی در مواجهه با خشونت خانوادگی گفت: اساساً فرهنگ را اهالی فرهنگ باید بسازند، دولت‌ها تنها وظیفه زمینه‌سازی دارند.


کاهش تقاضا، اصلی‌ترین کار در حوزه مبارزه با مواد مخدر است/ باید از زبان هنر استفاده کنیم(102)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کاهش تقاضا از طریق فعالیت‌های فرهنگی، اصلی‌ترین و ضروری‌ترین کار در حوزه مبارزه با مواد مخدر است، گفت: باید در این زمینه از افراد متخصص و هنرمند استفاده شود.


با هدف پاسخ‌گویی مستقیم به درخواست‌های مردمی، مدیران استان در سامد حضور می‌یابند(89)

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور در مرکز ارتباطات مردمی با دولت (سامد) مستقر در استانداری، از روند پاسخ‌گویی به نامه‌های مردم استان در جریان سفر رئیس جمهور به تبریز بازدید کرد.


مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی محور باشد/ اهمیت آموزش در حوزه مبارزه با مواد مخدر(73)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: برنامه‌ها و اقدامات مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی محور باشد و مردم نیز به صورت جدی در این برنامه ها مشارکت داشته باشند چرا که بدون حضور مردم این معضل حل نخواهد شد.


کمیته اقتصاد دانش‌بنیان در استان فعال می‌شود/ کارگروه پژوهش فرصتی برای حضور جدی دانشگاه‌ها در توسعه استان است(86)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت توجه به ارتباط دانشگاه ها و فعالان بخش خصوصی گفت: به منظور توسعه ارتباطات صنعت و دانشگاه کمیته اقتصاد دانش بنیان ذیل کارگروه پژوهش در استان فعال می شود.


جلسه توجیهی پیشگیری از حملات سایبری به بانک‌ها برگزار شد(58)

جلسه توجیهی مدیران و کارشناسان IT بانک‌های استان به منظور پیشگیری از حملات سایبری به سیستم بانکی در دادگستری استان آذربایجان شرقی برگزار شد.


صنایع دستی باید معرف فرهنگ اصیل بومی و محلی باشد(57)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در آئین تجلیل از هنرمندان دارنده نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در استان با بیان اینکه هنرمندان صاحبان احساس و اندیشه اند و با قدرت خلاقیت، درصدد جاودانه کردن آثار خود هستند، گفت: مهم‌ترین ویژگی آثار هنری ماندگاری و انتقال احساس و تفکر است.


وزیر کشور فرماندار شهرستان جلفا را منصوب کرد(189)

وزير كشور در حكمی، صادق احمدی را به سمت فرماندار شهرستان جلفا منصوب كرد.


شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان آذربایجان شرقی تشکیل شد(95)

شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان آذربایجان شرقی در راستای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل و نخستین جلسه آن با حضور اعضا در دفتر نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد.


دستگاه‌های اجرایی مالک فرایند ارائه تسهیلات اشتغال هستند/ لزوم فعال‌تر شدن دبیرخانه کارگروه اشتغال(89)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار پیگیری جدی سازمان ها و نهادهای متولی امر در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال شد و گفت: دستگاه های اجرایی مالک فرایند ارائه تسهیلات اشتغال هستند و باید کل این فرایند را رصد و پیگیری کنند.


جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی شد (+سوابق)(955)

وزیر کشور در حکمی، جواد رحمتی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربايجان شرقی منصوب کرد.


لزوم حمایت از فعالان بخش گردشگری/ گردشگری از محورهای اصلی توسعه استان است(58)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های استان در بخش گردشگری گفت: صنعت گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه استان است.