پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان به‌خاطر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

مسائل امنیتی فضای سایبری استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt بررسی شد

مسائل و مشکلات امنیتی فضای سایبری در دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت انتشار بدافزار wannacrypt در نشستی با حضور معاونان استاندار، مدیران استانداری و جمعی از مشاوران سایبری بررسی شد.

لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای تدابیر امنیتی خاص در خصوص باج افزار wannacrypt تأکید کرد.

با استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه، مشکلی در تامین اعتبار پروژه‌های آموزشی نخواهد بود(90)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های قانون بودجه سال 96 کشور در حوزه تامین منابع مالی آموزش و پرورش، تاکید کرد: با استفاده از این ظرفیت، اعتبار مورد نیاز برای پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش استان تامین می‌شود.


از ورود فناوری‌های روز دنیا در صنعت قطعه‌سازی استقبال می‌کنیم(152)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه قطعه سازی از مزیت های صنعتی استان است، گفت: از ورود فناوری روز دنیا و ارتقای استاندارد تولید این قطعات با استفاده از تجهیزات شرکت های آلمانی استقبال می کنیم.


علاقه‌مندیم ظرفیت‌های استان را با کشورهای مختلف به اشتراک بگذاریم(174)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیأت سیاسی و اقتصادی استان اموساتی از کشور نامیبیا، اشتراک ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان با کشورهای مختلف را جزو سیاست‌های استان ذکر کرد و گفت: برای توسعه روابط و همکاری با استان اموساتی آماده‌ایم و هر کاری بتوانیم در این راستا انجام خواهیم داد.


توانمندسازی دستگاه‌های استانی گامی در جهت قطع وابستگی به بودجه دولتی است(136)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر استفاده از روش های مختلف تامین منابع مالی از سوی دستگاه های اجرایی استان، توانمندسازی دستگاه ها را گامی در جهت قطع وابستگی به بودجه دولتی در اجرای پروژه های استانی عنوان کرد و گفت: دولت به دنبال این است که استان ها از نظر درآمدی خودکفا شوند و هنر مدیریت نیز این است که بدون وابستگی به بودجه دولتی کارها انجام شود.


بازدید معاون عمرانی استاندار از روند تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادی‌شهر از رودخانه ارس(123)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفری به شهرستان جلفا از مراحل اجرا و تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادیشهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت تکمیل این پروژه قرار گرفت.


وضعیت مهم‌ترین پروژه‌های حوزه راهسازی و حمل و نقل استان آذربایجان شرقی(118)

وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه تبریز- بازرگان یکی از پروژه های مهم حوزه راهسازی در کشور است که نقش مهمی در توسعه صنعت حمل و نقل در کریدور شرق به غرب خواهد داشت.


دو قطعه از بزرگراه سراب - بستان‌آباد به طول 43 کیلومتر به بهره‌برداری رسید(128)

دو قطعه از بزرگراه سراب - بستان‌آباد جمعاً به طول 43 کیلومتر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.


آغاز عملیات اجرایی دو پروژه مهم زیربنایی در استان آذربایجان شرقی(152)

عملیات اجرایی دو پروژه مهم و زیربنایی استان آذربایجان شرقی در حوزه راه‌سازی و حمل‌ونقل امروز (جمعه) با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.


احتمال شیوع آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت در استان(107)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با قدردانی از عملکرد خوب اداره کل دامپزشکی استان در خصوص پیشگیری و کنترل تب برفکی و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سال گذشته، بر احتمال شیوع دوباره آنفلوآنزا پرندگان در ماه های فروردین و اردیبهشت هشدار داد.


اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری اسلامی در تبریز ضروری است/ کاهش تلفات جاده‌ای استان حاصل تلاش همه مسئولان است(192)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت نامطلوب ترافیکی و زیست‌محیطی محدوده بازار تبریز، اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی را ضروری دانست و بر زمینه‌سازی و تمهید مقدمات اجرای این طرح تاکید کرد.


سه برابر شدن جذب سرمایه‌گذاری خارجی در استان در سال گذشته(178)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی از سه برابر شدن جذب سرمایه گذاری خارجی در استان در سال گذشته خبر داد.


حوزه ارتباطات و فناوی اطلاعات نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد(112)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایجاد اشتغال به‌ویژه در عرصه تولید نیازمند عزم جدی است، گفت: حوزه ارتباطات و فناوی اطلاعات نقش مهمی در ایجاد فرصت‌های شغلی جدید دارد.