خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

انتخاب آذربایجان شرقی به‌عنوان استان برتر امنیتی، حاصل کار گروهی است(124)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب این استان به عنوان استان برتر کشور از نظر امنیتی، گفت: کسب این موفقیت، ماحصل زحمات تمامی دست اندرکاران حوزه سیاسی و امنیتی استان است.


سال 95، سال پرکاری برای اقتصاد آذربایجان شرقی بود(96)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان این معاونت با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار(98)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 17مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز و گرامی‌داشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید و فقید، از زحمات تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی قدردانی کرد.


بازدید معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از خطوط تولید ذوب و نورد مجتمع فولاد صنعت بناب(77)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از خطوط تولید ذوب و نورد مجتمع فولاد صنعت بناب بازدید کرد.


اجرای طرح پایش و احیای 177 واحد تولیدی و صنعتی استان در دولت یازدهم(88)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از احیای 177 واحد تولیدی و صنعتی استان از سال 92 تا سال 95 خبر داد و گفت: از ابتدای سال 84 تا پایان سال 92، چهار هزار و 221 واحد تولیدی و صنعتی در استان، تعطیل شده و یا توقف فعالیت داشته‌اند که پس از اجرای طرح پایش واحدهای تولیدی و صنعتی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به آمار واقعی واحدهای فعال دست یافتیم.


فعالیت‌های قرآنی نباید از مردمی بودن خارج شود/ مسئولان باید حامی امور قرآنی باشند(124)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه قرآن برای مردم است و عامه مردم بایستی برای اقامه آیات الهی قیام کنند، گفت: قرآن و فعالیت‌های حول محور این صحیفه مقدس و الهی نباید از مردمی بودن خارج شود.


قدردانی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از همراهی استاندار آذربایجان شرقی با برنامه‌های این سازمان(89)

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از همراهی و همدلی استاندار آذربایجان شرقی در پیشبرد برنامه‌های این سازمان و توجه به مقوله محیط زیست در استان قدردانی کرد.


ضعف در اجرای قانون از سوی شوراها، ناشی از عدم آموزش‌های لازم است(100)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی بر اهمیت آموزش اعضای شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: بسیاری از تخلفات و ضعف در اجرای قانون از سوی شوراها، ناشی از عدم آگاهی به قوانین و نحوه اجرای آنهاست.


لزوم هم‌افزایی رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها/ مخالف شکایت از رسانه‌ها هستیم(101)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با تأکید بر لزوم افزایش ارتباط حرفه‌ای مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه، گفت: هر دو مجموعه باید در عین حفظ استقلال و جایگاه خود، در جهت حل مشکلات جامعه هم‌افزایی کنند.


هیأت پارلمانی جمهوری ماداگاسکار وارد تبریز شد(70)

رئيس مجلس جمهوری ماداگاسكار به همراه جمعی از نمايندگان مجلس اين كشور و سفير ايران در ماداگاسكار به‌منظور بازديد از توانمندی‌های استان آذربايجان شرقى وارد تبريز شد.


پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درخشش دانش‌آموزان استان در کنکور سراسری(108)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پی موفقیت دانش‌آموزان استان در آزمون سراسری دانشگاه‌ها، پیام تبریکی صادر کردند.


جنگل‌های ارسباران در مسیر جهانی شدن/ کارشناسان یونسکو به استان می‌آیند(90)

استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری نشست هماهنگی برای ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران به‌عنوان میراث طبیعی بشر خبر داد و گفت: این جلسه با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در محل این سازمان برگزار شد.