جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

ورزش همگانی جزو اولویت‌های استان است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه تبریز به عنوان مهد ورزش قهرمانی در کشور مطرح است، اما ورزش همگانی را نیز جزو اولویت‌های استان می‌دانیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به دیدار یک خانواده شهید و یک جانباز رفتند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در شب ولادت حضرت امام حسین(ع)، با خانواده یکی از شهدای والامقام و یکی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

هنرمندان و سینماگران، فرهنگ و تمدن آذربایجان را به دنیا معرفی کنند(134)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش هنرمندان در معرفی فرهنگ و تمدن آذربایجان، گفت: اهالی سینما می‌توانند این کار مهم را با زبان فیلم انجام دهند.


گام‌های اساسی در حوزه اقتصاد برداشته شده است/ قانون‌گرایی شعار دولت تدبیر و امید است(90)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگرچه امروز نمی‌توان ادعا کرد که چالش‌های اقتصادی رفع شده، اما قاطعانه اعلام می‌کنیم که گام‌های اساسی را برداشته‌ایم و دشمنان همانند گذشته نمی‌توانند به خاطر برخی کمبودها فشار بیاورند.


پنجمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی برگزار شد(74)

پنجمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان اجرایی و قضایی استان برگزار شد.


بهره‌گیری از توانمندی آزمایشگاه‌های استان جهت تسهیل در تعیین ماهیت و تشخیص فراورده‌های نفتی(74)

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از پیگیری های استانی به منظور بهره مندی از توانمندی آزمایشگاه های مربوط به شرکت های پتروشیمی و پالایش نفت تبریز به منظور تعیین ماهیت و تشخیص فراورده های نفتی در استان خبر داد.


اجرای طرح زوج و فرد در تبریز در روزهای خاص/ افزایش پایگاه‌های پلیس و امداد و نجات در نوروز(78)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: طرح تردد زوج و فرد خودروها در روزهای خاص و با توجه به شرایط ترافیکی و آلودگی هوا در تبریز اجرا می شود.


پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان سمندری(75)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مشترک، درگذشت مادر بزرگوار شهیدان سمندری را تسلیت گفتند.


مهندسان مسئولیت سنگینی دارند/ ارزش و جایگاه مهندسی باید حفظ شود(84)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به ارزش و اهمیت کار مهندسی، گفت: مسئولیت سنگینی بر دوش مهندسان است و مسئولیت اجتماعی و شرعی این کار را سنگین تر و با اهمیت کرده و بایستی همواره ارزش و جایگاه این مسئولیت حفظ شود.


دستگاه‌ها باید به ادبیات تأمین مالی، مسلط باشند/ تأمین مالی یک اجبار است(93)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید به ادبیات تأمین مالی، مسلط و مجهز باشند، گفت: با توجه به شرایط مالی دولت، استفاده از روش‌های مختلف تأمین مالی یک اجبار است.


فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد(235)

با حکم وزیر کشور، فرماندار جدید شهرستان بناب منصوب شد.


دولت بنگاه‌دار خوبی نیست/ واگذاری شرکت‌های شستا تصمیم درستی است(108)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به واگذاری برخی شرکت‌های وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: امیداوریم با ورود بخش خصوصی واحدهای موجود در استان فعال‌تر شده و به بنگاه‌های فعال، اشتغال‌زا و سودآور تبدیل شوند.


شرط دست‌یابی به حد مطلوب عدالت، به رسمیت شناختن قانون در جامعه است(103)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه راه‌حل به حد مطلوب رساندن عدالت در جامعه به رسمیت شناختن قانون است، گفت: کسانی که می‌خواهند کانون وکلا مستقل نباشد قطعاً دوست‌داران عدالت نیستند و مانع استقرار عدالت در کشور خواهند بود.


تبریز، قطب سوم خودروسازی/ تشکیل انجمن مشترک خودروسازی و تولید یک برند معتبر اروپایی در استان(191)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز به‌عنوان قطب سوم خودروسازی در کشور مطرح است، گفت: با توجه به سابقه طولانی استان در صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی، به دنبال این هستیم که با تشکیل یک انجمن مشترک (کنسرسیوم)، یکی از برندهای معتبر اروپایی را در استان تولید کنیم.