بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

حتی یک نفر بازمانده از تحصیل در استان نداریم/ بسیاری از مشکلات رفاهی معلمان حل شده است(116)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با افتخار اعلام می کنیم که حتی یک نفر در استان، بازمانده از تحصیل نیست و در بیش از 130 روستای استان، مدارس تک کلاسه یا با یک نفر معلم و یک نفر دانش آموز داریم.


اختصاص 465 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل اخیر در استان(101)

استاندار آذربایجان شرقی از اختصاص 465 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت و بازسازی تأسیسات، زیرساخت‌ها و سایر بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از سیل اخیر در استان خبر داد.


تحقق آرزوهای مردم در بخش سلامت، نتیجه کار علمی است/ بی‌نیاز از هم‌فکری دانشگاهیان نیستیم(135)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در 21 شهرستان و بیش از سه هزار روستا در استان خدمات درمانی ارائه می‌شود، گفت: امروز بسیاری از دغدغه‌ها و آرزوهای ما در بخش سلامت تحقق یافته و این دستاوردها نتیجه کار علمی و پژوهشی است.


معلمان، طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه هستند(113)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفته گرامی‌داشت مقام معلم، معلمان را طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه خواند و بر پاسداشت منزلت والای آنان تأکید کرد.


اهمیت و اولویت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان(78)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشستی با فرماندار تبریز بر ضرورت و اهمیت مقابله با تهدیدات زیستی و بیولوژیکی در استان تأکید کرد.


لزوم تسریع در تجهیز موزه مطبوعات/ برگ زرین دیگری به تاریخ آذربایجان افزوده می‌شود(154)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشینه ارزشمند و تاریخی کلانشهر تبریز در زمینه مطبوعات و صنعت چاپ، گفت: موزه مطبوعات و چاپ آذربایجان بنا به گفته مدیرکل میراث فرهنگی استان آماده افتتاح است و در آینده ای نزدیک پس از اقدامات لازم همچون زیباسازی محیط و نورپردازی افتتاح خواهد شد.


تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 ابلاغ شد(169)

استاندار آذربایجان شرقی از ابلاغ تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تشکیل ستاد ملی تبریز 1397 (2018 میلادی) از سوی معاون اول رییس جمهور به دستگاه‌های اجرایی خبر داد.


شوراها دومین نهاد تصمیم‌گیر در کشور هستند/ خود را وقف خدمت به مردم کنید(121)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شوراهای اسلامی بعد از مجلس دومین نهاد تصمیم‌گیر کشور هستند که می‌توانند با تصویب لایحه و تایید فرمانداری آن را اجرایی کنند.


مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه‌های اجرایی استان است(104)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: مشاوران امنیتی نیاز اصلی دستگاه های اجرایی استان در تأمین امنیت فضای سایبر است.


احترام به جایگاه ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود(145)

استاندار آذربایجان شرقی بر تکریم معنوی رزمندگان و ایثارگران تاکید کرد و گفت: احترام به ایثارگران فقط در بعد مادی خلاصه نمی‌شود و خود ایثارگران هم چنین توقعی ندارند، بلکه احترام به جایگاه ایثارگران باید به معنی واقعی کلمه به فرهنگ عمومی تبدیل شود.


دفاع از فضای سایبری یکی از محورهای مهم پدافند غیرعامل است(124)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با بیان این که یکی از محورهای مهم پدافند غیر عامل دفاع از فضای سایبری است گفت: در راستای آموزش و آگاه‌سازی مردم نسبت به خطرات و تهدیدهای فضای سایبری، باید بحث پدافند غیرعامل در جامعه تبیین و مفهوم‌سازی شود


توسعه فضای سبز و امکانات گردشگری، نقش مهمی در تحقق برنامه‌های تبریز 1397 دارد(177)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه تفرج‌گاه عینالی، بر توسعه فضای سبز شهر تبریز تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری تأثیر بسزایی در تحقق برنامه‌ها و اهداف تبریز 1397 خواهد داشت.