12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است/ در راه مقدس انقلاب، خدشه‌ای ایجاد نمی‌شود(198)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است، گفت: ملت ایران با چنین حرکت‌های کوردلانه‌ای، از اهداف انقلاب و راه مقدسی که در پیش گرفته، بازنمی‌ماند و همیشه آماده مقابله با توطئه‌های دشمنان است.


آذربایجان شرقی منتظر درخشش جوانان خود در عرصه‌های مختلف است(199)

استاندار آذربایجان شرقی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش استان در رشته‌های کوه‌نوردی، شنا، والیبال و تکواندو تجلیل و قدردانی کرد.


پیش‌بینی حجم عظیم گردشگران ورودی به استان در تابستان/ برای استقبال از تبریز 2108 آماده می‌شویم(124)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی می کنیم در تابستان سال جاری با حجم عظیمی از مسافران در تبریز و برخی شهرهای استان مواجه شویم که به همین دلیل می توان گفت، تابستان 96، تمرین مهمی برای استقبال از تبریز 2018 خواهد بود.


همه در کار خیر آزادسازی زندانیان نیازمند مشارکت کنند/ باید سنت‌های حسنه را احیا کنیم(161)

استاندار آذربایجان شرقی با دعوت از تمامی خیرین و اقشار مختلف مردم برای مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، گفت: هرکس با هر توان مالی به سهم خود در این کار خیر شرکت کند.


رزمایش پدافند زیستی در استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود(116)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: از جمله اقدامات ما در سال‌های اخیر، مفهوم سازی و تبیین مولفه پدافند غیرعامل، آموزش های گسترده عمومی در قالب دستگاه های اجرایی دولتی و بخش خصوصی و مدارس و همچنین عبور از آموزش عمومی به تخصصی، تشکیل مستمر و منظم جلسات شورای پدافند غیرعامل، اخذ گرید برای شرکت های مشاوره ای استان و تولید علم در حوزه پدافند غیرعامل است.


استاندار آذربایجان شرقی از پدر شهیدان واعظ قراملکی عیادت کرد(210)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تبریز، از حجت‌الاسلام واعظ قراملکی، پدر معظم دو شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس عیادت کرد.


نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از تلاش های استاندار قدردانی کرد(277)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با استاندار و معاونان وی، از خدمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت اجرایی استان قدردانی کرد.


احساس شرمندگی رهبری در مورد بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل می‌کنیم(269)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ما باید با انجام نهایت تلاش و با همت و مشارکت بخش خصوصی، بتوانیم به میزان کافی اشتغال ایجاد کرده و احساس شرمندگی مقام معظم رهبری از بیکاری جوانان را به لبخند رضایت تبدیل کنیم.


اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی انجام شده است(157)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز رمز موفقیت کشور رعایت اقتصاد مقاومتی است، گفت: بر اساس اطلاعاتی که دارم، اقدامات بسیار ارزشمندی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.


تمام تلاش خود را برای حل مشکلات استان و تقویت ارزش‌های انقلاب به کار می‌گیرم(157)

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه به وضعیت امنیتی، فرهنگی و اقتصادی استان اشراف دارم، تأکید کرد: با رعایت اولویت‌ها، تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار می‌بندم.


سلام گرم رهبر معظم انقلاب را به مردم آذربایجان شرقی ابلاغ می‌کنم/ عشق مردم به رهبری، الهی است(148)

رئیس ‌دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه رهبر انقلاب فقط در مورد تبریز توصیف "شهر قهرمان" به کار می‌برند، افزود: هنگامی که معظم‌له از سفر بنده به تبریز مطلع شدند اعلام کردند که سلام گرم ایشان را به مردم تبریز و آذربایجان شرقی ابلاغ کنم.


مردم استان مشتاقانه منتظر سفر مجدد رهبر معظم انقلاب به تبریز هستند/ قدردانی از زحمات آیت‌الله مجتهد شبستری و اعلام همکاری با حجت‌الاسلام آل‌هاشم(206)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مردم این استان در طول تاریخ، عشق خود را به ولایت و ارزش‌های الهی ثابت کرده‌اند، گفت: مردم آذربایجان شرقی، خاطره سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در سال 1372 را فراموش نکرده‌اند و عاشقانه و مشتاقانه منتظرند تا مجدداً ایشان را از نزدیک زیارت کنند.