قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

قابلیت 350 شرکت آذربایجان شرقی برای ورود به صنعت نفت و گاز(42)

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با اشاره به سابقه فنی و صنعتی استان آذربایجان شرقی گفت: طبق مطالعات صورت گرفته و احصای پتانسیل های برجسته صنعتی در بخش نفت و گاز در استان می توان گفت بیش از 350 شرکت در این استان قابلیت همکاری با صنعت نفت و گاز کشور را دارند.


30 مهر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر(79)

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی با بیان این که آخرین مهلت ثبت نام در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا 30 مهر است، گفت: برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشنواره باید طرح تأمین مالی جشنواره تصویب و تدابیر لازم برای تقسیم کار بین اعضای کارگروه اتخاذ شود.


آموزه‌های دینی و قرآنی، تنها راه درست و منطقی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی است(99)

استاندار آذربایجان شرقی، مقابله با آسیب‌های اجتماعی را از اولویت‌های اصلی دولت دوازدهم عنوان کرد و با تأکید بر استفاده از ظرفیت معنویات و آموزه‌های دینی در این راستا، گفت: پرداختن به موضوع معنویات و آموزه‌های دینی، تنها راه درست، سریع، منطقی و عالمانه مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.


دکتر رحیم شهرتی‌فر به‌عنوان معاون استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد(452)

طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، دکتر رحیم شهرتی‌فر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی شد.


اجرای برخی از پروژه‌های کلان در استان حیاتی است(114)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت کیفیت طرح های عمرانی، گفت: گروه نظارت، به منظور بررسی و نظارت بر کیفیت طرح های عمرانی، از پروژه ها بازدید می کند که در این زمینه اجرای برخی از پروژه های کلان در استان حیاتی است.


جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز و گسترش حاشیه‌نشینی از وظایف قانونی شهرداری‌هاست(57)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توجه ویژه ای به بافت های فرسوده و حاشینه نشینی داریم، گفت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و گسترش حاشیه نشینی از وظایف قانونی شهرداری هاست.


دولت برای جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مناطق مرزی عزم جدی دارد(32)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیر و امید در حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در مناطق مرزی از هیچ کوششی دریغ نکرده و در این راستا عزم جدی دارد.


بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت‌های اقتصادی آستان قدس رضوی در جهت محرومیت‌زدایی و اشتغال جوانان(188)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با دست‌اندرکاران نمایندگی آستان قدس رضوی در استان، تأکید کرد که استان آذربایجان شرقی می‌تواند از ظرفیت‌های اقتصادی این نهاد در جهت محرومیت‌زدایی و اشتغال جوانان بهره‌مند شود.


نقش تبریز و آذربایجان در توسعه کشور پررنگ بوده است/ در مقابل توطئه‌های دشمنان هيچ پاسخی كوبنده‌تر از انسجام و وحدت نيست(116)

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا و اصرار وی از اینکه میان ملت ایران و مقام معظم رهبری فاصله است گفت: علت اینکه توطئه های آمریکا در سال های پس از انقلاب اسلامی به نتیجه نرسیده و دشمنان ایران نتوانستند اهداف خود را محقق سازند، به خاطر پیوند مستحکم میان امام خمینی (ره) و مردم و پس از آن رابطه مقام معظم رهبری با ملت ایران بوده است.


اختصاص 10هزار میلیارد تومان برای نوسازی صنعت کشور(93)

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 10 هزار میلیارد تومان برای نوسازی صنعت کشور در اختیار این وزارتخانه قرار گرفت.


لزوم افزایش اعتبارات طرح‌های مهم استانی به عنوان پیش‌ران توسعه استان(65)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار افزایش اعتبارات از سوی دولت برای تسریع در روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و مهم استان شد و گفت: رویداد بزرگ تبریز 2018 به عنوان آبروی گردشگری کشور نیز نیازمند اعتبارات ملی و ویژه از سوی دولت است.


دولت تدبیر و امید تلاش کرد تا دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان به حداقل برسد(76)

معاون اول رئیس جمهور گفت: ملت ایران همواره خواهان صلح بوده و به صلح جهانی توجه کرده اند و در عین حال مدافع مظلوم بوده و برای کمک به ستمدیدگان به پا خاسته اند.