بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

بیش از 4 هزار مدیر مدرسه آموزش‌های پدافند غیرعامل را سپری کردند(95)

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: بیش از 4 هزار مدیر مدرسه آموزش‌های پدافند غیرعامل را در جهت انتقال مباحث مذکور به اولیا و دانش آموزان را گذرانده اند .


نقش مهم و حساس حراست‌ها در پیشگیری از فساد و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر ادارات(168)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش حراست‌ها در پیشگیری از تخلفات اداری، گفت: حراست به مثابه دیدبان یک مجموعه اداری است که نقاط خطر و آسیب‌پذیر را در مسیر پیشروی آن مجموعه شناسایی می‌کند و نقش آن در پویایی سازمان بسیار مهم است.


بیان خدمات دولت، تبلیغ نظام است/ نباید با امید مردم مخالفت کرد(164)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که انعکاس عملکردها و دستاوردهای دولت، تبلیغ نظام و مایه امیدواری مردم است، گفت: هرکس با امید مردم مخالف باشد و با آن مقابله کند در حق مردم ظلم کرده است.


ضرورت توسعه بنگاه‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری در آذربایجان شرقی(69)

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با تاکید بر ضرورت توسعه بنگاه ها و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری در آذربایجان شرقی گفت: فناوری در بستر بنگاه و کسب و کار محقق می شود.


مطالعات تکمیلی طرح پیاده‌روسازی خیابان جمهوری اسلامی انجام شود(85)

معاون عمرانی استاندار آذربایحان شرقی بر انجام مطالعات تکمیلی در خصوص طرح پیاده‌روسازی خیابان جمهوری اسلامی در شهر تبریز تاکید کرد.


سیاست دولت تدبیر و امید، حمایت از اهالی فرهنگ و هنر است(48)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از هنرمندان و اهالی فرهنگ و رفع موانع پیش روی آنان است.


ایران، چهاردهمین قدرت جهان و اولین قدرت منطقه در تولید و شبکه برق است(108)

وزیر نیرو با تاکید بر دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در بخش نیرو اعم از آب و برق، اظهار کرد: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران به لحاظ تولید و شبکه برق، چهاردهمین قدرت در سطح جهان و اولین قدرت در سطح منطقه است.


دشمنان انقلاب بدانند با چه ملتی طرف هستند/ قدردانی از حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن(130)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ملت ایران بعد از 38 سال، پرشورتر و محکم‌تر بر سر اهداف و آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند و دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند که با چه ملتی طرف هستند.


وزیر نیرو به همراه استاندار آذربایجان شرقی به خیل عظم راهپیمایان 22 بهمن در تبریز پیوست(180)

وزیر نیرو به همراه استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز از خیابان امام خمینی(ره) تبریز به خیل عظیم راهپیمایان یوم‌الله 22 بهمن پیوست و همراه با مردم ولایتمدار تبریز در جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.


وزیر نیرو با خانواده شهیدان وشمگیر دیدار کرد(143)

وزیر نیرو پنجشنبه شب به همراه استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسوولان استان در منزل خانواده شهیدان وشمگیر در تبریز حضور یافت و از پدر بزرگوار این شهیدان عیادت کرد.


جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب از اولویت‌های وزارت نیرو است/ مصرف درست تنها راه مقابله با کم‌آبی است(119)

وزیر نیرو با اشاره به این که مساله آب، فاضلاب و محیط زیست از اولویت های دولت یازدهم است، گفت: به دلیل اهمیت این مسایل، وزارت نیرو فعالیت های مرتبط با جمع آوری و تصفیه فاضلاب را در اولویت کاری خود قرار داده است.


بهره‌برداری از مدرن‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب کشور آغاز شد/ کلنگ‌زنی و افتتاح چند طرح عمرانی و تولیدی(136)

مدول اول مدرن‌ترین تصفیه خانه فاضلاب کشور در شهرستان بناب با حضور وزیر نیرو بهره برداری شد.