بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

اعتبارات شهرستان جلفا در سال جاری بیش از 32 درصد افزایش یافت(16)

فرماندار شهرستان جلفا با بیان اینکه در سال 96 مجموعا بیش از 160 میلیارد ریال به این شهرستان اختصاص یافته، گفت: این اعتبارات نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافته است.


آموزش کارآفرینی مبتنی بر نیاز در شهرستان صورت گیرد(20)

معاون فرماندار ورزقان گفت: دستگاه‌های متولی باید با لحاظ توانمندی‌های موجود شهرستان جوانان را برای استفاده بهینه از این منابع آموزش دهند.


فرهنگ‌سازی نقش مؤثری در ترغیب مردم به پرداخت زکات دارد(20)

فرماندار ورزقان بر ضرورت فرهنگ‌سازی زکات و تأثیر چشم‌گیر آن در افزایش میزان پرداخت این فریضه الهی تأکید کرد.


یک ماه گذشته 27 بیمار در بیمارستان ورزقان بستری شده است (17)

فرماندار ورزقان گفت: راه اندازی بخش‌های بستری بیمارستان ورزقان موجب شده خدمات دولت محترم تدبیر و امید در بخش درمان در شهرستان ملموس‌تر گردد.


یازدهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی ستارخان بهتر از سال‌های قبل برگزار می‌شود(21)

فرماندار ورزقان گفت: با اجرای برنامه‌های جنبی سعی می‌کنیم جذابیت‌های یازدهمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی جام ستارخان نسبت به دوره‌های قبل افزایش یابد.


جلسه رفع موانع تولید ورزقان برگزار شد(16)

فرماندار ورزقان گفت: در چهارچوب قوانین و مقررات از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در شهرستان حمایت می‌کنیم.


اختصاص 234 میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان به شهرستان میانه(14)

فرماندار ویژه شهرستان میانه از اختصاص 234 میلیارد ریال اعتباراز محل اعتبارات تملک و داراییهای سرمایه ای استان به شهرستان میانه در سال جاری خبرداد.


نشست پشتیبانی از اردوهای طرح هجرت شهرستان آذرشهر برگزار شد(14)

نشست قرارگاه اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از اردوهای طرح هجرت بارویکرد رفع موانع وتقویت میزان تولید در شهرستان آذرشهر برگزار شد.


رئیس جدید اداره مدیر امور منابع آب شهرستان چاراویماق معرفی شد(15)

فرماندار چاراویماق در جلسه معارفه رئیس جدید امور منابع آب شهرستان، به مشکلات موجود در زمینه آبرسانی شهرستان اشاره کرد و از شرکت آب منطقه ای استان خواست تا برای حل این معضل تدابیر ویژه ای اتخاذ نمایند.


شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق برگزار شد(15)

فرماندار چاراویماق در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان، گفت: آموزش و پرورش برنامه مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان تدوین نماید.


اختصاص بیش از 240 میلیارد ریال برای اجرای 95 پروژه عمرانی در شهرستان چاراویماق(12)

فرماندار چاراویماق در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: این رویداد آبروی استان است و شهرستان چاراویماق نیز در این سال به عنوان یکی از مقاصد توریستی استان انتخاب شده است.


انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرستان جلفا تایید نهایی شد(19)

فرماندار جلفا با اشاره به انجام بررسی‌های انجام شده در مورد شکایات واصله به ستاد انتخابات این شهرستان، از تأیید نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای جلفا، هادیشهر و سیه رود از سوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات خبر داد.