بستر تحقق شعار سال در استان آماده است/ مدیران استان با تمام توان پای کار هستند

معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران استانی امسال با همدلی و تعامل بیشتر و تمام توان خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش می کنند.

کاهش جرایم، نشان‌گر برنامه‌ریزی مستمر و هوشمند نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش ضریب امنیت و کاهش جرایم در سطح استان نشان‌گر برنامه‌ریزی و مدیریت مستمر و هوشمند نیروی انتظامی و ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه امنیت است.

گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد اشتغال و تولید است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.

کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرستان میانه افتتاح شد(12)

کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرک صنعتی شماره یک میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی افتتاح و راه اندازی شد.


بازرسی‌ و نظارت بر نانوایی‌های شهرستان خداآفرین تشدید می‌شود(7)

فرماندار خداآفرین با بیان اینکه نان از اهمیت بالایی در سبد غذایی خانوارها برخوردار است و انجام متداول بازرسی قطعا در افزایش کیفیت نان موثر است از تشدید بازرسی‌ از نانوایی‌ها در ایام عید در این شهرستان خبر داد.


آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میانه در سال 95 تشکیل شد(9)

فرماندار ویژه شهرستان میانه از زحمات و تلاش های اعضای شورای اداری در راستای خدمت به مردم شهرستان میانه در طول سالی که سپری شد تشکر کرد و گفت: مسلما آرزوی هر مسئولی خدمت بیشتر به مردم است و کارهای صورت گرفته به قدر توان بوده است و هرچند خدمات در حد و شأن مردم نبوده ولی در مقایسه با شهرستان های دیگر در حد قابل قبول بوده است و بنابر اذعان مدیران استانی، اعضای شورای اداری شهرستان از جمله منسجم ترین و پرکارترین شورای اداری در سطح استان می باشد که موجب انگیزه مضاعف برای تلاش و همت بیش از پیش با تجارب کسب شده در سال آتی برای ارائه خدمت به مردم است.


فضای مجازی ساختار ارتباطات اجتماعی را تغییر می دهد(9)

فرماندار شهرستان هریس با بیان اینکه هم اکنون فرهنگ مجازی به دلیل رشد بی رویه فضاهای مجازی شکل گرفته است، گفت: فضاهای مجازی ساختار ارتباطات اجتماعی جامعه را مرتب دچار تغییر می کند.


امنیت اجتماعی لازمه هر جامعه است(9)

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه امنیت اجتماعی لازمه هر جامعه است، بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و آمادگی شعب بانک های شهرستان در مقابل تهدیداتی همچون سرقت تاکید کرد.


آیین تودیع و معارفه سرپرست دانشکده فنی پسرانه میانه برگزار شد(10)

آیین تودیع و معارفه رئیس دانشکده فنی و حرفه ای پسران میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.


انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است(15)

بخشدار کندوان میانه با توجه به نزدیکی انتخابات و اهمیت آن، انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی دانست.


مادران شهدا، منشا نور در جامعه هستند(15)

فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه مادران شهدا منشا نور در جامعه هستند گفت: نور شهدا از این مادران سرچشمه می گیرد.


خودکفایی در حوزه کشاورزی سبب غلبه بر دشمنان جبهه اقتصادی است(11)

فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: خودکفایی در حوزه کشاورزی سبب غلبه بر دشمنان جبهه اقتصادی است.


طرح مشکلات راه و شهرسازی شهرستان میانه در حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی(9)

در نشستی با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی، فرماندار میانه و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مسایل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان میانه مورد بررسی قرار گرفت.


برخورد جدی و قانونی با متصرفان و متجاوزان منابع طبیعی و اراضی ملّی در شهرستان(38)

فرماندار هریس از برخورد جدی و قانونی با متصرفان و متجاوزان منابع طبیعی و اراضی ملّی در این شهرستان خبر داد.


نشست مشورتی امور ایثارگران شهرستان آذرشهر برگزار شد(30)

نشست مشورتی امور ایثارگران شهرستان آذرشهربه فرماندار شهرستان برگزار شد.