قصه گویی، راه و روشی صحیح برای انسانی و عاطفی زندگی کردن است

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره قصه گویی حوزه یک کشوری گفت: با تفکر در فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می توان دریافت قصه گویی یک راه و روش صحیح و انسانی زیستن و عاطفی بودن است که این عاطفه در شعر ها و قصه های اعضای کانون مشخص است و نشانگر این است که ما برخلاف حرکت با تکنولوژی دنبال جامعه خشک و ماشینی نیستیم.

موانع قانونی طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی باید رفع شود

آخرین وضعیت اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و نحوه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.

پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت 154 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب طرح رونق تولید خبر داد.

انتقاد فرماندار هریس از فرسودگی راه های روستایی و شهری(11)

فرماندار هریس با انتقاد از فرسودگی راه های روستایی و شهری این شهرستان گفت: توجه جدی به ساخت و سازهای شهری و روستایی برای کاهش خسارت های جانی و مالی در برابر بلایای طبیعی ضروری است.


مراسم معارفه شهردار تیمورلو برگزار شد(9)

فرماندار آذرشهر گفت: از زمان تاسیس شهرداری تیمورلو، زحمات و تلاشهای زیادی برای رفع کاستیها ونواقص این شهر انجام شده است.


صد درصد مدارس شهرستان از سیستم گرمایشی مناسب برخوردارند(9)

فرماندار ویژه شهرستان میانه با توجه به فرارسیدن فصول سرما بر اهمیت سیستم گرمایشی مناسب در مدارس تاکید کرده گفت: خوشبختانه صد درصد مدارس شهرستان از سیستم گرمایشی مناسبی برخوردارند.


انجام امور زیربنایی شهری از اولویت امور شهرداری ها باشد(8)

فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه شهرداری نهادی است که می تواند برای مجموعه ای از امور شهر از جمله عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و غیره به صورت مستقیم تصمیم گیری کرده یا پیشنهاد ارائه دهد افزود: ایجاد درآمد پایدار، تامین زیرساختها و مسیر گشایی باید از اولویتهای مهم در برنامه شهرداری ها باشد.


حمایت از واحدهای تولیدی، تولیدکنندگان و توسعه اشتغال از اولویت های دولت تدبیر و امید است (20)

فرماندار بستان آباد در بازدید از کارخانه آذرفولاد امین، گفت: حمایت از واحدهای تولیدی، تولیدکنندگان و توسعه اشتغال از اولویت های دولت تدبیر و امید است و این اقدام درشهرستان ما نیز با جدیت بیشتری دنبال می شود و این کار را وظیفه خود می دانیم.


ارسال محموله کمک‌های مردمی شهرستان آذرشهر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه(13)

محموله کمکهای مردمی شهرستان آذرشهر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با حضور فرماندار این شهرستان ارسال شد.


افزایش 130 درصدی اعتبارات اداره میراث فرهنگی شهرستان(14)

فرماندار آذرشهر در جلسه کارگروه تبریز 2018 این شهرستان، با اشاره به اعتبار 10 میلیارد ریالی اداره میراث فرهنگی شهرستان آذرشهر گفت: اعتبار این اداره برای تأمین زیرساخت‌های گردشگری در رویداد تبریز 2018، بالغ بر 130 درصد افزایش یافته است.


550 میلیارد ریال به بزرگراه تبریز-هریس-اهر تخصیص یافت(41)

فرماندار هریس گفت: امسال اعتباری معادل 550 میلیارد ریال برای پروژه ساخت بزرگراه تبریز-هریس-اهر اختصاص یافت که از این مبلغ 510 میلیارد ریال از طریق اوراق به پیمانکاران پرداخت شد.


کتاب‌خوانی از نیازهایی است که در جامعه مورد غفلت واقع شده است(24)

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به نقش کتاب و کتابخانه گفت: کتابخوانی یکی از نیازهایی است که مورد غفلت واقع شده و آن را نیاز ثانویه می دانیم.


جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان چاراویماق برگزار شد(27)

جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان چاراویماق به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.


جلسه کارگروه مسکن و شهرسازی شهرستان چاراویماق برگزار شد(30)

فرماندار چاراویماق در جلسه کارگروه مسکن و شهرسازی، نظارت بر پروژه های عمرانی و ساخت و سازها را یکی از ضروری ترین اقدامات برای پیش گیری از اتفاقات ناگوار و خسارات ناشی از بلایای طبیعی عنوان کرد.


جلسه هاهنگی مانور زلزله در مدارس شهرستان چاراویماق(26)

جلسه هماهنگی برگزاری مانور زلزله در مدارس شهرستان چاراویماق تشکیل شد.