قدردانی از خدمات صادقانه سردار نصرتی/ مبارزه با اعتیاد وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های سردار نصرتی در مدت تصدی مسئولیت دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بر همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌های اجرایی با دبیر جدید این شورا تأکید کرد و گفت: مبارزه با اعتیاد به‌‌عنوان مهم‌ترین آسیب اجتماعی، وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولان است.

تامین کالاهای اساسی در استان در حد مطلوبی است/ افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 156 شرکت پخش در سطح استان خبر داد و گفت: این شرکت ها در بخش توزیع مواد غذایی، مواد بهداشتی، دارویی و اقلام دیگر فعال هستند.

لزوم بازنگری در برخی از قوانین موجود کشور/ اجرای قانون نباید موجب نارضایتی مردم شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقص قوانین یکی از مشکلات اساسی موجود در کشور است، گفت: با وجود این مشکلات، مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کرده و به بهانه اجرای قانون، موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

اکیپ‌های نظارتی در طول ماه مبارک رمضان بر بازار نظارت خواهند داشت(11)

فرماندار تبریز در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: امسال نیز به همت کارگروه تنظیم بازار هیچگونه مشکلی در عرضه مواد مورد نیاز مصرف کنندگان در طول ماه مبارک رمضان نداریم و اکیپ های کنترلی ونظارتی در طول این ماه مبارک برنحوه ارائه محصولات وخدمات بازار نظارت خواهند داشت.


ایجاد درآمد پایدار برای حمایت از اقشار آسیب پذیر ضروری است(20)

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ایجاد درآمد پایدار برای حمایت از اقشار آسیب پذیر ضروری است.


مشکلات زیست محیطی زباله گاه مراغه مرتفع می شود(17)

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: مشکلات زیست محیطی زباله گاه مراغه مرتفع می شود.


بوم گردی و گردشگری زمینه ساز اشتغال در بخش کندوان میانه است(20)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از شهر ترک و برخی پروژه های بخش و سرمایه گذاران بر لزوم ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: بوم گردی و گردشگری زمینه ساز اشتغال و رفع مسائل و مشکلات بخش کندوان میانه است.


تعدد موقوفه در میانه بیانگر اوج تدین و خیرخواهی مردم شهرستان است(17)

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه شهرستان میانه را موقوفه هایی با نیات مختلف تشکیل داده است گفت: تعدد موقوفه در میانه بیانگر اوج تدین و خیرخواهی مردم شهرستان است.


شوراها و شهرداری محوری ترین نقش را در ایجاد شور و نشاط اجتماعی دارند(16)

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه با اشاره به القائات یاس و ناامیدی در جامعه از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران و ضرورت ایجاد امید و نشاط تاکید کرد: شورا و شهرداری جز وظایف و رسالت ذاتی خود در انجام امور خدماتی و عمرانی می توانند محوری ترین نقش را در ایجاد پویایی و شور و نشاط در جامعه ایفا کنند.


رسانه ها رکن اصلی دموکراسی هستند(41)

فرماندار تبریز در دیدار با اعضای خانه مطبوعات استان با اشاره به نقش مهم اصحاب رسانه درآگاهی مردم جامعه، گفت : مطبوعات رکن اصلی دموکراسی می باشند و خبرنگاران بعنوان رابط بین مردم و مسئولین می باشند که با حفظ منافع ملی در جوامع بدنبال آگاه سازی مردم از عملکرد مسئولین ودستگاههای اجرائی هستند.


اشتغال پایدار اساسی ترین و اولویت دار ترین هدف دولت است(37)

فرماندار تبریز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان گفت: کارگروه اشتغال یکی از مهمترین کارگروهای شهرستان می باشد که باید با وحدت رویه و فکر اجرائی در راستای اهداف دولت در بحث اشتغال و کارآفرینی همت وتلاش بیشتری داشته باشیم.


128 روستای شهرستان نیازمند احداث راه است(37)

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان محرومیتها و مشکلات موجود در روستاهای شهرستان نیاز به احداث راه 128 روستا را از ضرورتها خوانده خواستار حمایت و پشتیبانی اردوهای جهادی در احداث این راهها شد.


مرکز حمایت از سرمایه گذاری در مراغه فعال شود(33)

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت بر فعال شدن: مرکز حمایت از سرمایه گذاری در این شهرستان تاکید کرد.


جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراب در روستای هریس برگزار شد(30)

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراب در روستای هریس برگزار شد.


جشنواره غذاهای سنتی و محلی در هریس برگزار شد(12)

جشنواره غذاهای سنتی و محلی به همت شبکه بهداشت ودرمان و آموزشگاه حضرت معصومه با شرکت 40 نفر در سالن خانه معلم شهرستان هریس برگزار شد.