12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری شرکت گرجستانی در معدن مس سوناجیل هریس(6)

فرماندار هریس با اعلام اینکه شرکت سرمایه گذار گرجستانی در محدوده معدن مس سوناجیل 15 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است، گفت: به احتمال زیاد تا پایان سال 1396 عملیات اکتشاف این معدن پایان خواهد یافت.


انتقاد فرماندار هریس از نبود اتاق مدیریت بحران در شهرستان(8)

فرماندار هریس از نبود اتاق مدیریت بحران در شهرستان بصورت جامع انتقاد کرد و استقرار پایگاه های آتش نشانی در جاده های مواصلاتی شهرستان به علت پرترافیک و حادثه خیز بودن را خواستار شد.


همراهی و همدلی مسئولین سبب رفع بسیاری از موانع در راستای اقتصاد مقاومتی است(5)

فرماندار ویژه شهرستان میانه اذعان کرد: همراهی، همدلی و وحدت رویه از سوی مسئولین شهرستان سبب رفع بسیاری از موانع در راستای اقتصاد مقاومتی شده است.


فرماندار میانه خواستار شروع پروژه آب شرب میانه در اسرع وقت شد(4)

فرماندار ویژه میانه خواستار تسریع در روند آغاز عملیات آب شرب به میانه در اسرع وقت شد.


ایجاد دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در میانه، نقطه قوت شهرستان در امور فرهنگی و معنوی است(7)

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: ایجاد دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان میانه و برای اولین بار در سطح استان، مزیت، نقطه قوت و توفیق بزرگی برای شهرستان خصوصا در امور فرهنگی و معنوی محسوب می شود.


افتتاح طرح‌های خدمات بهزیستی در شهرستان بناب(3)

چهار طرح خدمات بهزیستی در شهرستان بناب افتتاح شد.


سد آیدوغموش الگوی موفق مشارکت مردمی در استان است(5)

فرماندار ویژه میانه گفت: سد آیدوغموش میانه در استان بعنوان الگوی موفق مشارکت مردمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی مطرح شده و امیدواریم با رفع موانع و کاستی های موجود بتوانیم بعنوان الگوی همیشگی مطرح شویم.


همزمان با هفته بهزیستی 120 پروژه عمرانی در سطح استان به بهره برداری می رسد(14)

مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با هفته بهزیستی در سطح استان 120 طرح و پروژه عمرانی از سوی بخش خصوصی و مشارکتهای مردمی با اشتغالزایی مستقیم برای 200 نفر به بهره برداری می رسد.


از واحدهای بلااستفاده در شهرک‌های صنعتی خلع ید می شود(12)

فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: باید با استفاده از مراجع قضایی از واحدهایی که در شهرک صنعتی بلااستفاده مانده اند خلع ید شده و به افراد واجد شرایط و صلاحیت دار جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید و اقتصاد سپرده شود.


فرماندار میانه بر ضرورت استخراج آمار واقعی اشتغال‌زایی شهرستان تاکید کرد(10)

فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه آمار ثبت شده 559 نفری اشتغال در شهرستان میانه طی سال گذشته در سامانه رصد واقعی نبوده، این امر را ناشی از قصور دستگاهها و نهادهای شهرستان عنوان نموده بر ضرورت استخراج آمار واقعی اشتغالزایی و ثبت در سامانه رصد از سوی ادارات تاکید کرد.


تکمیل فاز اول مرکز پسماند هریس تا یک ماه دیگر(10)

فرماندار هریس از تکمیل فاز اول مرکز پسماند شهرداریهای تابعه شهرستان با اعتبار بیش از 12 میلیارد ریال در یک ماه آتی خبرداد.


نقشه برداری برای لایروبی 503 کیلومتر مسیل رودخانه ها در هریس(11)

فرماندار هریس از لایروبی 503 کیلومتر از مسیل رودخانه ها در این شهرستان خبر داد که 402 کیلومتر از این رقم تاکنون تعیین حدود بستر شده است.