نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی تولیدکنندگان شیرینی و شکلات برگزار شد

نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی تولیدکنندگان شیرینی و شکلات با حضور معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، مدیران ارشد اقتصادی استان و تعدادی از تولیدکنندگان استانی برگزار شد.

نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی تولیدکنندگان شیرینی و شکلات برگزار شد

نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی تولیدکنندگان شیرینی و شکلات با حضور معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، مدیران ارشد اقتصادی استان و تعدادی از تولیدکنندگان استانی برگزار شد.

ضرورت تأمین زیرساخت‌ها و ابزارهای جدید لجستیک الکترونیک در استان

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش حمل‌ونقل و لجستیک به‌عنوان پیشران توسعه اقتصادی گفت: تأمین زیرساخت‌ها و ابزارهای جدید لجستیک الکترونیک در برنامه‌های بلندمدت استان باید مدنظر باشد.

سرپرست فرمانداری میانه از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بازدید کرد(7)

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه از دو واحد تولیدی شهرک صنعتی میانه بازدید کرد.


جلسه مشترک فرماندار مراغه با مجری پروژه‌های آزادراهی شمال غرب کشور(11)

فرماندار مراغه در نشست مشترک با مجری پروژه های آزادراهی شمالغرب کشور با تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرای آزادراه مراغه-هشترود گفت: با رایزنی های موثر مسئولان استانی و استاندار در روزهای آینده با بانک سپه به عنوان سرمایه گذار، بخشی از اعتبارات مورد نیاز این طرح تامین خواهد شد.


نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه برگزار شد(8)

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: با توجه به ضرورت مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از این معضل اجتماعی، آگاهسازی نسل آینده در قالب طرح های فرهنگی و آموزشی حائز اهمیت است.


نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آذرشهر(8)

فرماندار آذرشهر در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با تأکید بر حمایت از فرهنگ مطالعه از اختصاص 722 میلیون ریال اعتبار برای توسعه کتابخانه عمومی آذرشهر از محل اعتبارات استانی خبربرداد.


همراه کردن جامعه در بحث مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر حرف اول را می زند(6)

فرماندار سراب پیشبرد برنامه های مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر را نیازمند همراهی جامعه قلمداد کرد.


لزوم نظارت جدی بر عرضه سوغات، آثار فرهنگی، هنری و صنایع دستی تبریز در بازارچه ها و مراکز عرضه(11)

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز در جلسه کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفر با بیان اینکه باید از ظرفیت کمیته های ستاد سفرهای تابستانی شهرستان استفاده بهینه شود، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی وآب هوایی تبریزکه در فصل تابستان شاهد ورود مسافرین می باشد و در این راستا موضوع بهداشت و سلامت مسافرین در محل های اسکان و نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی باید تشدید شود.


راه اندازی "میز خدمت" در فرمانداری تبریز(28)

پیرو بخشنامه ریاست محترم جمهوری و در اجرای "حقوق شهروندی در نظام اداری"، میز خدمت در فرمانداری تبریز راه اندازی گردید.


دیدار فرماندار مراغه با مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی(15)

فرماندار مراغه در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری در این شهرستان گفت: با همراهی و همکاری اداره اوقاف، مشکلات پیش روی طرح های عمرانی و خدماتی این شهرستان مرتفع می شود.


کشاورزی به عنوان زیر بنای توسعه اقتصادی ،همواره مورد توجه خاص دولت تدبیر و امید است(17)

فرماندار مرند در جشن برداشت گندم گفت: کشاورزی به عنوان زیر بنای توسعه اقتصادی ،همواره مورد توجه خاص دولت تدبیر و امید است و به همین منظور ، در زمینه های تراز تجاری غذایی کشور ، تولید گندم و تولید محصولات کشاورزی ، شاهد رشد قابل توجهی بوده ایم .


جامعه روستایی در اولویت اهداف بهزیستی باشد(14)

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه جوامع روستایی نباید از سوی دستگاهها، مورد غفلت واقع شوند افزود: روستاییان باید در اولویت اهداف بهزیستی باشند.


مدیریت پسماند، از اساسی ترین کارها در زمینه حفاظت از محیط زیست است(16)

فرماندار شهرستان تبریز در بازدید از سازمان مدیریت پسماند شهرداری و مرکز دفن زباله شهر گفت: مدیریت 1200 تن زباله در روز کار سخت و بزرگی است که به همت همکاران و نیروهای خدوم سازمان پسماند به خوبی انجام می شود.


رئیس و کارکنان بهزیستی با فرماندار سراب دیدار کردند(22)

همزمان با هفته بهزیستی، رئیس و کارکنان بهزیستی شهرستان سراب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.