خیرین مدرسه ساز، کمک کار دولت باشند/ افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از افزایش مشارکت مردم و خیرین در حوزه مدرسه سازی در دولت تدبیر و امید خبر داد.

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی خانواده شهدا هستند، گفت: خدمت به خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان بوده و باید در این راه با تمام توان تلاش کنند.

نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد

پورمهدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: نظارت بر امنیت و سلامت سرویس های مدارس بایستی در راس برنامه های آموزش وپرورش باشد.

جشنواره جام ستارخان ۲۴ شهریور ماه برگزار می‌شود(59)

فرماندار ورزقان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی جام ستارخان که قرار بود ۱۸ شهریور برگزار شود به منظور هرچه بهتر برگزار شدن با یک هفته تاخیر ۲۴ شهریور ماه برگزار می‌شود.


نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان آذرشهر برگزار شد(33)

فرماندار آذرشهر اشتغال زایی و آگاهی خانواده ها و والدین را از بزرگترین ابزارهای مبارزه با اعتیاد و کنترل مصرف مواد مخدر عنوان کرد و گفت: معلمان و اساتید دانشگاه‌ها و کسانی که نقش الگو و مرجع در جامعه دارند می توانند نقش مؤثری در کنترل اعتیاد ایفا کنند.


دانش آموزان نخبه الگویی مناسب برای نسل آینده ساز و جوان جامعه هستند(28)

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: دانش آموزان نخبه الگویی مناسب برای نسل آینده ساز و جوان جامعه هستند.


با شعار نمی توان از بروز آسیبهای اجتماعی جلوگیری کرد(34)

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه گفت: با شعار نمی توان از بروز آسیبهای اجتماعی از جمله در سکونتگاههای غیررسمی شهرستان جلوگیری کرد بلکه این امر نیازمند اطلاع رسانی، آموزش، آگاه سازی و فرهنگ سازی و رسیدگی به امور آنان در هر زمینه علی الخصوص در مسائل فرهنگی و اجتماعی است.


نشست فرماندار چاراویماق با کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان(28)

فرماندار چاراویماق در نشستی با معاون و کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به قدمت این شهرستان از لحاظ فرهنگی و همچنین وجود اماکن گردشگری بکر اشاره کرد و خواستار رسیدگی و بهبود وضعیت کمپهای گردشگری جهت ارائه خدمات مناسب به مسافران شد.


نقش دانشگاه ها در اقتصاد روستایی پر رنگ تر شود(34)

فرماندار شبستر با اشاره به ظرفیت‌های علمی شهرستان گفت: این شهرستان با دارا بودن ۷ واحد دانشگاهی ظرفیت بزرگی در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دارد.


پرداخت ۴۶ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد (33)

معاون فرماندار شبستر از پرداخت ۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد و تامین اعتبار شناور و بدون محدودیت منابع مالی برای افراد تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان خبر داد.


پایان گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان هریس(43)

فرماندار هریس گفت: با گازرسانی به 3 روستای گوی درق، قیزقاپان و آقاعلیلو 125خانواده روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده و تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان از این نعمت بهره مند شدند.


دولت به روستاها به‌عنوان بنگاه‌های تولیدی کوچک نگاه می‌کند(36)

معاون فرماندار اهر گفت: دولت تدبیر و امید به روستاها به‌عنوان بنگاه‌های تولیدی کوچک نگاه می‌کند زیرا حل مشکلات روستائیان به معنای کمک به اقتصاد کشور است.


فیلم مستند ارسباران نقش بسزایی در معرفی شهرستان اهر در “تبریز ۲۰۱۸” خواهد داشت(38)

معاون فرماندار اهر گفت: فرمانداری اهر به همراه سایر ادارات و نهادها تا جای ممکن همکاری‌های لازم را برای ساخت فیلم مستند ارسباران انجام داده و در ادامه راه نیز این همکاری‌ها گسترده‌تر خواهد شد.


کشتارگاه صنعتی میانه مشکل بازار فروش دام زنده را حل خواهد نمود(35)

فرماندار ویژه شهرستان میانه وجود کشتارگاه صنعتی دامهای سبک و سنگین در میانه را سبب رفع مشکل بازار فروش دامهای زنده در شهرستان خواند.


سه طرح عمرانی در شهرستان هریس به بهره برداری رسید(45)

همزمان با آخرین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 20 میلیارد و400 میلیون ریال در شهر بخشایش از توابع شهرستان هریس افتتاح شد.