12 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در بازدید از عملیات اجرایی بزرگراه خواجه-ورزقان، احداث راه‌های مناسب را زیرساخت توسعه استان برشمرد و بر تسریع در اتمام این بزرگراه تأکید کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.

قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.

مدیریت استان با تمام توان پشتیبان صنعت داروسازی/ توسعه واحدهای داروسازی در اولویت است(55)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت دارو یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان است، گفت: مدیریت استان با تمام توان و بدون محدودیت آماده است تا بر اساس طرح توسعه صنعت دارو، در خدمت واحدهای داروسازی استان باشد.


قدردانی وزیر نیرو از نقش تأثیرگذار استاندار آذربایجان شرقی در عملیات بازسازی واحدهای نیروگاه تبریز(51)

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به استاندار آذربایجان شرقی، از نقش تأثیرگذار وی در سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی و راه‌اندازی سریع واحدهای نیروگاه تبریز قدردانی کرد.


بخش کشاورزی استان رو به پیشرفت است/ سیاه‌نمایی از وضعیت کشاورزی، معقول نیست(51)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت یازدهم با وجود محدودیت‌ها، توجه ویژه‌ای به بخش کشاورزی داشت و با سیاست‌های حمایتی دولت، روزبه‌روز شاهد پیشرفت در این بخش هستیم، گفت: کشاورزی، یکی از بخش‌های پیشروی استان است و باید با پرهیز از سیاه‌نمایی و سخنان نسنجیده، ظرفیت‌های این بخش را به سرمایه‌گذاران معرفی کنیم.


تمام امکانات استان در خدمت دانش‌بنیان شدن واحدهای تولیدی و صنعتی است(80)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت استان جز با مجهز شدن به علم روز توان رقابت با رقبای داخلی و خارجی را ندارد، گفت: شرط بقای واحدهای صنعتی و تولیدی، دانش‌بنیان شدن آن‌هاست و بر این اساس تمامی امکانات استان در اختیار بخش خصوصی است و با تمام توان از فعالان این حوزه حمایت می‌کنیم.


مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و عزت جاودانه است (158)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.


استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان قدردانی کرد(97)

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان در امر خطیر ایمن‌سازی فضای مجازی و حراست از حریم امن جامعه در برابر هجمه‌های مختلف این فضا، قدردانی کرد.


وضعیت کارخانه‌های بدون مدیر استان ظرف 10 روز مشخص شود/ وظیفه داریم از حقوق کارگران دفاع کنیم(170)

استاندار آذربایجان شرقی هشدار داد اگر ظرف 10 روز آینده وضعیت کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بدون مدیر یا دارای مدیر پروازی مشخص نشود، ستاد اقتصاد مقاومتی استان وارد عمل شده و مسئولیت اداره آن‌ها را عهده‌دار خواهد شد.


نشست شورای فرهنگی عمومی استان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی(120)

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در چهارمین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی، پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با اعضای شورای فرهنگ عمومی استان، در جریان آخرین وضعیت فرهنگی و اجتماعی این استان قرار گرفتند و دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف فرهنگی در این خطه از کشور بیان کردند.


هنرمندان، سفیران تبریز 2018 هستند/ لزوم استفاده از ادبیات هنرمندانه در حوزه گردشگری(113)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌های تدوین شده برای انتخاب شهر تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، از هنرمندان به‌عنوان سفیران این رویداد بزرگ و تاریخی ایران در داخل و خارج از کشور یاد کرد.


تبریز 2018 می‌تواند مبدأ تحول در صنعت گردشگری ایران باشد(106)

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست مشترکی با اعضای ستاد استانی برنامه‌ریزی و اجرایی تبریز 2018، ضمن اطلاع از اقدامات و برنامه‌های این ستاد، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های این رویداد مهم فرهنگی و گردشگری ارائه کردند.


دولت و مجلس برای نوسازی تجهیزات صنعتی کمک کنند/ خود را شریک بخش تولید می‌دانیم(115)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تجهیزات و تکنولوژی صنایع، مربوط به ده‌ها سال پیش است، اظهار کرد: از مجلس شورای اسلامی و دولت انتظار داریم که در سال 96، تسهیلات ویژه‌ای برای نوسازی تجهیزات صنعتی و همچنین معافیت‌های گمرکی در این زمینه اختصاص دهند.


عشایر جزو ذخایر فرهنگی کشور هستند/ سیاست اسکان، به نفع عشایر نیست(89)

استاندار آذربایجان شرقی عشایر را جزو ذخایر فرهنگی کشور دانست و بر ارائه خدمات مناسب و به‌روز به جامعه عشایر و ایجاد بستر لازم برای عرضه مستقیم محصولات تولیدی عشایر به مصرف‌کنندگان تأکید کرد.