بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور بیانیه مشترکی، مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

تأکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ارائه خدمات به مؤدیان مالیاتی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی استان، در جریان روند ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و سایر فعالیت‌های این اداره کل قرار گرفت.

مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه جمهوری در تبریز فراهم شود/ توجیه مردم نسبت به اهمیت طرح

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر فراهم شدن مقدمات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی در تبریز، گفت: در همه جای دنیا وقتی می‌خواهند پروژه‌ای جدید را اجرا کنند عده‌ای مقاومت می‌کنند، اما باید اهمیت طرح اطلاع رسانی شود تا مردم توجیه شوند.

ایجاد شرکت‌های مشترک صادراتی/ توسعه روابط با شتاب بیشتر ادامه خواهد یافت(118)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ایجاد شرکت‌های مشترک بین ایران و آذربایجان، گفت: روابط اقتصادی دو کشور وارد مرحله‌ای شده است که باید بخش خصوصی دو طرف با همکاری یکدیگر وارد بازارهای جدید جهانی شوند.


توجه بیشتر به ظرفیت‌های معادن سنگ استان/ استفاده از منابع صندوق توسعه ملی(97)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه بیش‌ازپیش به ظرفیت‌های معادن سنگ استان، گفت: با توجه به پیش‌بینی شورای معادن استان‌ها در برنامه ششم توسعه، تصمیمات مناسب برای توسعه این بخش در سریع‌ترین زمان ممکن اتخاذ خواهد شد.


تفکر تضعیف دولت، کوته‌بینانه است/ هر کاری در جهت کاهش مشکلات مردم، عین عبادت است(56)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه بعضی‌ها عزت خود را در تحقیر و تضعیف دولت می‌بینند که این نوع تفکر، کوته‌بینانه است، گفت: همه باور ما بر تحقق اهداف و آرمان‌های امام و شهداست و معتقدیم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و انقلابی واقعی کسی است که برای خدمت به مردم تلاش می‌کند.


استمرار طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم/ این طرح، رضایت‌مندی مردم را افزایش داده است(58)

استاندار آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان در زمان دولت قبل به حالت بحرانی رسیده بود، گفت: خوشحالیم که با اجرای طرح تحول نظام سلامت، شاخص‌های بهداشتی استان در چهار سال گذشته بهبود یافته و امیدواریم با تداوم این طرح در دولت دوازدهم، اهداف آن به‌طور کامل تحقق یابد.


اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت استان در حال انجام است(48)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه در سفر به تبریز، با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.


20 طرح بهداشتی و درمانی در استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(75)

20 طرح بهداشتی و درمانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.


استاندار آذربایجان شرقی با خانواده‌های معظم دو شهید عملیات رمضان دیدار کرد(92)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منزل خانواده‌های شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی که در عملیات رمضان به شهادت نائل شده‌اند، در فضایی صمیمی با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.


پیش‌بینی 300 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های تبریز 2018/ درخواست اعتبار از دستگاه‌های مرکزی(117)

استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پروژه‌های تبریز 2018 با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تبریز و آذربایجان شرقی آماده میزبانی شایسته از گردشگران کشورهای اسلامی است.


تبریز 2018 پیش زمینه‌ای برای تبدیل تبریز به برند جهانی(116)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشنهاد طرح پلیس گردشگری و بررسی این طرح در کارگروه ها، گفت: با توجه به فرصت کمی که تا آغاز سال 2018 داریم دستگاه ها منتظر تحقق سریع اعتبارات از مرکز نباشند و کارها و برنامه های مورد نظر خود در راستای این امر را ادامه دهیم


تروریست ها از خشم سلحشوران ایران اسلامی در امان نخواهد ماند(83)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به یقین اماکن، محل های استقرار، سنگرها و پناهگاه های تروریست ها از خشم سلحشوران ما در امان نخواهند ماند و اعتقاد راسخ و ایمان داریم که خشم و انتقام الهی بر سر این جنایتکاران فرود خواهد آمد و آن روز زیاد دور نخواهد بود


کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است/ در راه مقدس انقلاب، خدشه‌ای ایجاد نمی‌شود(165)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشتن انسان‌های بی‌دفاع، کار افراد بزدل و حقیر است، گفت: ملت ایران با چنین حرکت‌های کوردلانه‌ای، از اهداف انقلاب و راه مقدسی که در پیش گرفته، بازنمی‌ماند و همیشه آماده مقابله با توطئه‌های دشمنان است.


آذربایجان شرقی منتظر درخشش جوانان خود در عرصه‌های مختلف است(161)

استاندار آذربایجان شرقی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش استان در رشته‌های کوه‌نوردی، شنا، والیبال و تکواندو تجلیل و قدردانی کرد.